Medikal Ürünler & Medikal Malzeme Fiyatları

En Popüler Medikal Ürünler Ürünleri

Omron Nebulizatör 1 cc Enjektör 2 Motorlu Hasta Yatağı Alından Ateş Ölçer Ayarlanabilir Baston Bipap Maske Diz Altı Varis Çorabı İç Mekan Termometre Koldan Tansiyon Aleti Kompresörlü Nebulizatör 3 Motorlu Hasta Yatağı 60 cc Enjektör

Popüler Medikal Ürünler Markaları

Medikal Ürünler

Çeşitli sağlık sorunlarının günlük hayatta takibini yapma veya verdiği olumsuz etkiyi en aza indirme amacıyla medikal malzemeler tercih edilir. Gelişen teknolojiyle beraber artan sağlık alanındaki çözümler sizlerin hayatını kolaylaştırmak için vardır. Medikal ürünler hastaların konforunu sağlamak ve hayat kalitesini yükseltmeye yönelik üretilir. Yürürken size destek olabilecek, adımlarınızı atmaya yardımcı olacak ürünlerin yanı sıra medikal cinsel ürünler ve ev tipi küçük ölçüm cihazları da ilgi çeker. Sağlığınızı korumaya, düzenlemeye yardımcı olacak bu ürünler, çeşitli seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Ameliyat sonrası ya da yürümenize engel olacak herhangi bir operasyon sonrasında tek başınıza kolaylıkla adım atmak için kullanmanız gereken medikal baston da kullanıcıların ilgisini çeker. Kullanım yeri, amacı ya da doktor tavsiyesine göre aradığınız modele hızlıca ulaşabilirsiniz. Almayı planladığınız ürün için modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve kullanacak kişi için en uygun olana karar verebilirsiniz. Örneğin medikal malzemeler içinde medikal yürüteç çeşitlerini filtreleyerek çıkan sonuçlar arasında size uygun olandan yana tercih yapabilirsiniz. Dilerseniz filtreleme seçeneği sayesinde bütçenize uygun fiyat aralığını da belirleyebilir, uygun fiyatlı ve içinize sinen bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Medikal Ürünler Nelerdir?

Kullanım amacına göre işlevi ve boyutu farklılık gösterse de tüm medikal malzemeler kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentilerine göre tasarlanır. Her biri ayrı amaca hizmet eden tıbbi ürünler en kaliteli seçenekleriyle satışa sunulur. Fiziksel rahatsızlıklarda kullanılması gereken medikal ortopedi ürünleri de bu kategorilerden biridir. Kambur duruşu engelleyen, duruş bozukluğu sebebiyle oluşabilecek sorunları da önleyen sırt korsesi de fizik tedavi amacıyla kullanılan medikal malzemeler arasında yer alır. Kamburluk önleyici korse kullanarak gün içinde fark etmeden bozulan duruşu düzeltmek mümkün hale gelir. Menisküs gibi dizde görülen rahatsızlıkların tedavi aşamasında kullanılan medikal ürünler dizlik de ağrı yaşayanlara çözüm olabilir. Diz eklemine binen yükü azaltmak, şişlik ve ödemi engellemek için diz bölgesini saracak biçimde dizayn edilen dizlikler de geniş bir tercih yelpazesine sahiptir. Medikal bileklik ise el bileğini tekrarlayıcı hareketlerden korumak ve iyileşme sürecini hızlandırmak için kullanılan bir üründür. Topuk dikeni gibi ayak sağlığını etkileyen hastalıkların etkisini azaltmak için de silikon tabanlık ürünleri mevcuttur. Ayağa binen yükü absorbe ederek özellikle gün boyu ayakta çalışanlar için kurtarıcı olur. Ortopedik ürünler arasında ihtiyaç duyduğunuz ürüne en ucuz fiyatlarla sahip olmak için size sunulan çeşitli markalara göz atabilirsiniz. Aynı zamanda en iyi tansiyon aleti modelini de alarak tansiyon takibi yapabilirsiniz. Aradığınız modeli yüksek kalite ve uygun fiyat avantajıyla memnuniyetle kullanmanız mümkündür. Sağlığınız için gerekli olan medikal malzeme ürününü belirledikten sonra beklentilerinizi ve tavsiyeleri de göz önünde bulundurarak isabetli bir seçim yapabilirsiniz. Eşsiz avantajlarıyla keyif dolu alışverişin tadını sürebilirsiniz.

Dijital Medikal Malzemeler Nelerdir?

Bazı hastalıklarda hastane ortamı dışında da hastanın takibi ya da tedavisi yapılması gerekir. Böyle durumlar için ev ortamında kullanıma uygun geliştirilmiş cihazlar vardır. Tedavi sürecinin devamlılığına olumlu yönde destek olan bu portatif medikal ürünler online satış avantajlarıyla sizlere sunulur. Cebe sığacak kadar küçük boyda üretilen oksimetre cihazı hastanede doktorlar ve hemşireler tarafından da kullanılırken, ihtiyaç halinde ev ortamında da tercih edilebilir. Bu aletle kendi ölçümünüzü yapabilirsiniz. Pil ya da USB şarj seçenekleri olan ürünün yapılan ölçüm verilerini kaydeden modelleri de bulunur. İnternet bağlantısıyla çalışan bu modellerle yapılan ölçümler sunucuya kaydedildiği için verilere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Medikal malzeme çeşitleri arasında olan ürünlerden biri de nebulizatör aletidir. Akciğer hastalıkları ile beraber solunum yolları hastalıkları için de kullanılan bu alet solunum yollarını rahatlatmaya yarar. Nebulizatör tedavide uygulanan ilacın sıvı formunu buhar olarak ciğerlerinize vermeye yardımcı olur. Kompresörlü, USB adaptörlü gibi seçenekleri bulunan nebulizatörün sessiz ve pille çalışan çeşitleri de üretilir. Aradığınız ürünün pil veya şarjlı olması, ekstra özelliklerinin bulunması gibi detaylara dikkat ederek uygun ürüne kavuşabilirsiniz.

Medikal Ürün Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Medikal ürün satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bu hususların en başında, alacağınız tıbbi ürünün CE belgesine sahip olması geliyor. CE işareti bir tıbbi cihazın asgari güvenlik gereklerini karşılayıp karşılamadığını gösteren bir işarettir. Dolayısıyla tıbbi cihazların kutusunun veya etiketinin üzerinde tıbbi cihaza ait CE işareti yoksa tüketicilerin bu ürünleri almamaları gerekir. Bununla birlikte alacağınız medikal ürün dayanıklı olmayan ürün grubuna aitse son kullanma tarihine, ek olarak dayanıklı dayanıksız fark etmeksizin ürün etiketinde bulunan sembollere ve ürünün doğru koşullarda saklanıp saklanmadığına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünü satın aldıktan sonra, mutlaka kutu içerisinden çıkan kullanım kılavuzunu da okumalı ve ürününüzü burada yazan talimatlara uygun şekilde kullanmalısınız. Aksi halde sağlığınıza kavuşmak için satın aldığınız medikal ürünler, istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Mikroplardan Korunmak için Medikal Ürünlerle Etkin Çözüm

Günlük hayatta kalabalık ortamlarda, toplu kullanılan alanlarda, ofiste ya da iş sahasında bakteri ve virüslerden korunmak isteyebilirsiniz. Bu korumayı sağlamak adına ihtiyaç duyacağınız hijyen sağlayıcı medikal malzemeleri de sayfada bulabilirsiniz. Spreyli çanta boy, litrelik ambalaj gibi seçeneklerle sunulan dezenfektan çeşitleri sizlerin ihtiyaçları ve beklentilerine göre hazırdır. Gün içinde kolayca erişebilmek için küçük boy dezenfektanı çantada ya da arabada taşıyabilirsiniz. Dilerseniz büyük litrelik ürünleri tercih ederek uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Medikal hijyen grubundaki ürün çeşitlerinden biri de maskedir. Hastane ortamında doktorlar ve hemşireler tarafından olmazsa olmaz olan maskeleri, diğer kalabalık ortamlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Farklı renk ve materyallerden üretilen tek kullanımlık maskeler de kullanıcılara sunulur. Cinsel sağlık ve diğer beklentileri karşılamak üzere hazırlanan medikal cinsel ürünlere de sayfadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beklenti ve gereksinimleri göz önünde bulundurup medikal hijyen ürünleri konusunda bir değerlendirme yaptığınızda bütçenize uygun çözümler üretebilirsiniz.

Medikal Ürünler Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Medikal malzeme fiyatlandırma konusu bazı etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Medikal malzemeler, geniş ürün skalasını kapsadığı için fiyat farklılıkları gözlenebilir. Örneğin, medikal ortopedi ürünleri sırt, kol, bacak, eklem bölgeleri için üretilen ve destek sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin medikal cilt ürünleri ile arasında sektör farkı olduğu için fiyatlandırma ölçütleri birbirinden ayrıdır. Ürünlerin maliyetleri, marka bazında içerikleri veya işlevleri değişkendir. Akakce.com sizler için tüm markalarda en ucuz medikal ürünleri bir arada görme seçeneği sunar. Hem marka, hem de fiyat bazında karşılaştırma yaparak her bütçeye uygun doğru seçimler yapmaya olanak sağlar. Bütçe fark etmeksizin her kitleye uygun çözümler yaratır. Aradığınız üründen beklentilerinizi netleştirerek verimli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Örneğin ihtiyacınız olan oksimetre cihazının pilli mi yoksa USB şarjla çalışan modelinin mi sizin için daha kullanışlı olacağını dikkat edebilirsiniz. Üründen ölçüm verilerini kaydetmesini bekliyorsanız ürün özelliklerini dikkatle inceleyip internet bağlantılı olan bir modelde karar kılabilirsiniz. Böylece küçük ama etkili adımlarla tercih edeceğiniz üründen en yüksek verimi almanız olası hale gelir. Ucuz fiyatlarla online alışveriş avantajlarından faydalanmak için Black Friday 2020 kampanyalarının takipçisi olabilirsiniz.