Vzn Nebulizatör

Vzn Nebulizatör Fiyatları

6 farklı Vzn Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVzn
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVzn
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (6)

Vzn Tansiyon Aleti Vzn Kinesio Bant Vzn Pulse Oksimetre Vzn Stetoskop

En Popüler Vzn Nebulizatörler

Vzn Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Vzn Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vzn Nebulizatör:
 1. Vzn YS35 Taşınabilir Mesh Nebülizatör
 2. VZN Yeni Nesil Taşınabilir Mesh Nebülizatör
 3. Vzn Gold Kompresörlü Nebulizatör
 4. VZN medical equipment Yeni Taşınabilir Nebülizatör
 5. Vzn Gold Nebulizatör

Vzn Nebulizatör

Vzn nebulizatör astım gibi solunum hastalıkları olan kişiler için son derece önemli cihazlardandır. Vzn nebulizatörler sıvı forma sahip ilaçları hastaların rahatlıkla kullanabileceği şekilde parçacıklar haline getirir. Bu seçeneklerin içerisinde basınçlı hava etkisi yer alır. Basınçlı hava etkisi sıvı formda alınan ilaçları buharlaştırır. Bu sayede ilaçlar kısa bir süre içerisinde akciğere ulaşır. Solunumun rahatlamasını sağlar. İşlemin adına nebulizasyon denilir. Vzn nebulizatör çeşitleri bu işlemin sağlıklı bir şekilde yapılmasına imkân sunar. Solunum hastaları için oldukça önemli olan ilaçların doğrudan akciğerlere ulaşmasını sağlar. Nebulizatörlerin uygulama aşaması ilaç açısından oldukça önemlidir. Bu seçenekler sıvı haline bulunan ilacı çok ince bir sisteme dönüştürür. Böylelikle hasta bireylerin yüz maskesi veya ağızlıkla nefes almasına imkân sunar.

Vzn nebulizatör aracılığı ile ilaç kullanımı, ilaçların doğrudan akciğerlere ve solunum sistemine ulaştırılmasını kolaylaştırır. Akciğerlere nüfuz eden ilacın etkisi hastalığın seyrine göre farklılık gösterebilir. Vzn nebulizatörler doktor tavsiyesi durumunda kullanılmalıdır. Bu ürünleri doğru zaman ve doğru yerde kullandığınız takdirde astım gibi solunum rahatsızlıklarına karşı korunabilir nefes alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanımı da son derece pratik olan Vzn nebulizatörler yaşam standartlarınızı artırır. Pek çok Vzn nebulizatör çeşidi kullanıcılara sunulur. Bu modeller arasından hangisini kullanmanız gerektiğini doktorunuzdan öğrenebilirsiniz. Doktor tavsiyesi ve bütçeniz doğrultusunda bir seçenek tercih edebilirsiniz.

Vzn Nebulizatör Modelleri

Vzn nebulizatör çeşitleri dört farklı hastalığa uygun olacak şekilde üretilir. Genelinde solunum yoluna bağlı olan bu hastalıklar astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı, kistik fibroz, bronşektazi olarak sıralanabilir. Elbette ki sadece bu hastalıklarla sınırlı değildir. Doktorların kullanım için uygun gördüğü solunum rahatsızlıklarında veya solunum enfeksiyonlarında da kullanılabilir. Vzn nebulizatör modelleri hastalık düzeyne ve hastalıkların ihtiyacına uygun olarak farklı ebatlarda üretilir. Cihazla genellikle mini boyutlarda tasarlanır. Bu sayede taşıma kolaylığı sağlar. Sağlıklı olarak nefes almayı sağlayan Vzn nebulizatörler farklı ses desibellerine sahiptir.

Bu nedenle Vzn nebulizatörlerin sesi hastalar için en önemli konular arasında yer alır. Kullanıcılar iyi bir hizmet sunmak amacıyla üretilen bu sağlık araçları minimum ses desibeline sahip olacak şekilde tasarlanır. Ürünlerin sahip olması gereken temel özellikler kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanan modeller maskenin incelik ve kalınlık durumuna göre değişir. Özellikle bu ürünlerinin tasarımının ergonomik olması ve ilaçlık adeti son derece önemlidir. Seçeneklerin neredeyse tamamı çantalı olarak hastalara teslim edilir. Siz de çeşitli Vzn nebulizatörler arasından ihtiyaçlarınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Vzn Nebulizatör Özellikleri

Vzn nebulizatör çeşitleri çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına uygun olarak tasarlanır. Bazı modeler üst solunum yolu hastalıkları olarak bilinen burun akıntısı ve kronik sinüzit için kullanılır. Alt solunum yolu rahatsızlıkları olarak nitelendirilen KOAH ve bronşit gibi rahatsızlıklar için de nebulizatör cihazlarından yardım alabilirsiniz. Vzn nebulizatörler arasında farklı tiplere sahip filtreler de mevcuttur. Üst solunum yolu hastalıkların tedavisinde büyük boyutlu partikül oluşturan cihazlar üretilir. Alt solunum yolu rahatsızlıkları olarak nitelendirilen hastalıkların tedavisinde ise küçük boyutlu partikül üreten nebulizatörler tercih edilmelidir. Vzn nebulizatör çalışma şekli de farklılık gösterir.

Vzn şarjlı nebulizatörler en çok tercih edilen ürün gruplarından biridir. Şarjlı modellerin kullanım süresi cihazdan cihaza değişir. Vzn kompresörlü nebulizatör elektrik enerjisi yardımıyla çalışır. Sıvı halde bulunan ilaçlar Vzn nebulizatör içerisinde bulunan elektrik akımı ile parçalanır ve homojen hale gelir. Bu sayede ilaçlar daha verimli bir şekilde hastalara ulaşır. Aynı zaman da bu ürünlerin kullanımı sonrasında haznede kalan ilaç miktarı rezidüel hacimden oldukça azdır. Vzn nebulizatör gibi çeşitli sağlık ürünlerini inceleyenler triflo cihazlarına da göz atar. Solunum yolları için fayda sağlayan medikal ürünlerden olan triflo genil yaş aralığı için uygundur.

Vzn Nebulizatör Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Solunum rahatsızlıkları gibi hastalıklar ile baş eden hastalar en iyi Vzn nebulizatör arayışına girer. Vzn nebulizatör kullanımı ilacın etki göstermesi açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle kullanım sırasında hastaların dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Nebulizatörlerin yanı sıra ilaç kutusu da oldukça önemlidir. İlaç kutuları satın aldığınız sağlık ürünlerinin her an yanınızda olmasını sağlaması ile tedavi sürecinin daha kontrollü biçimde yönetilmesine imkân sunar. Sizler de ihtiyacınız olan tüm seçeneklere Akakçe ile ulaşabilirsiniz.

Vzn Nebulizatör Çeşitleri

Vzn nebulizatör çeşitleri genellikle set halinde tasarlanır. Seçenekler kullanım yoğunluğuna bağlı olarak zaman içerisinde işlevini kaybeder. Bu sebeple Vzn nebulizatör setleri düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Nebulizatörlerin 15 gün ya da ayda bir olacak şekilde değiştirilmesi idealdir. Değişim sıklığınızın düzenli olması bu noktada oldukça önemlidir. Vzn nebulizatör cihazlarından verimli bir şekilde faydalanabilmek için kuru ve direkt olarak güneş ışığı yansımayan alanlarda muhafaza etmek gerekir. İhtiyacınıza uygun en doğru Vzn nebulizatör cihazına sahip olmak istiyorsanız yorumlar kısmına göz atabilirsiniz. Vzn nebulizatör yorumları modellerin kullanımı, kalitesi ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmenize imkân sunar. Kullanıcı deneyimlerini içeren bu yorumlar tercihlerinize ışık tutar. Vzn nebulizatör cihazları gibi hastaların solunum yolu rahatsızlıklarına tedavi olabilen pek çok sağlık ürünü mevcuttur. Siz de bu sağlık ekipmanlarından ihtiyacınız için ideal olanı tercih edebilirsiniz.

Vzn Nebulizatör Fiyatları

Vzn nebulizatör solunum rahatsızlığı yaşayan ihtiyaç sahibi bireyler için farklı fiyat alternatifleri sunar. Vzn nebulizatör fiyatları kullanım türüne, ebatına ve diğer temel özelliklere bağlı olarak farklı aralıklara sahiptir. Modellerin temel özellikleri ve kullanım türü fiyati belirleyen başlıca unsurlar arasında yer alır. Kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkaran sessiz çalışma prensibine sahip ultrasonik cihazlar farklı fiyatlandırılır. Sessiz çalışma sistemine sahip seçenekler sahip olduğu teknolojik özellikler ile diğer cihazlara göre daha farklı fiyatlara tabi tutulur. Cihazların fiyat aralığına etki eden bir diğer önemli husus ise cihazların kullanım süresidir.

Cihazlar uzun ömürlü kullanıma uygun olacak şekilde kullanıcılara sunulur. En ucuz Vzn nebulizatör her bütçeye uygun fiyat alternatifleri ile kaliteli ürün deneyimi sunar. Cihazların kullanım süresi, yapımda kullanılan materyallere ve kullanım amacına göre değişebilir. Satın alacağınız model çeşitleri hastalığın seyrine ve yaşınıza göre farklı özelliklere sahip olur. Bu nedenle tercih ederken kullanım sıklığınızı ve tedavi sürecinizi dikkate almanız son derece önemlidir. Siz de Akakçe üzerinden Vzn nebulizatör çeşitlerini inceleyebilir hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun bir cihaz satın alabilirsiniz.