Dantelli Nevresim Takımı

Dantelli Nevresim Takımı Fiyatları

288 farklı Dantelli Nevresim Takımı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerDantelli
 • EbatÇift Kişilik
 • EbatTek Kişilik
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşaflı
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşafsız
 • Kumaş TürüPamuk
 • Kumaş TürüPamuk-Saten
 • Ölçü160x220 cm
 • Ölçü200x220 cm
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerDantelli
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEbatKullanım AlanıKelime ile FiltreleTemaTümünü GösterÇarşaf SeçeneğiÖlçüYastık Kılıfı AdediKarakterlerKumaş TürüTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (288)

Çift Kişilik Nevresim Takımı Tek Kişilik Nevresim Takımı Çarşaflı Nevresim Takımı Özdilek Çift Kişilik Nevresim Takımı Özdilek Tek Kişilik Nevresim Takımı Pamuk Nevresim Takımı Taç Barbie Nevresim Takımı English Home Çift Kişilik Nevresim Takımı English Home Tek Kişilik Nevresim Takımı Pamuk-Saten Nevresim Takımı Lastikli Nevresim Takımı Yatak Odası Nevresim Takımı

En Çok Karşılaştırılan Nevresim Takımları

Dantelli Nevresim Takımı Sıkça Sorulan Sorular

Dantelli Nevresim Takımı

Yatak odası dekorasyonunda şıklığı tercih edenler için üretilen dantelli nevresim takımı modelleri, zarif görünümleri ile öne çıkar. Günlük kullanımın yanı sıra çeyizlik olarak da sık tercih edilen özel ev tekstili ürünleri tek ve çift kişilik ölçülerde üretilir. Genellikle beyaz, kemik, gümüş toz pembe, pudra pembe, bebek mavisi, lila gibi açık renklerde üretilen dantelli nevresim takımları arasında altın, siyah, kırmızı, mor gibi farklı renk seçenekleri de vardır. Nevresim kılıfı ve yastık kılıflarından meydana gelen dantelli nevresim takımı ürünlerinin bazılarında çarşaf da bulunur. Dantelli nevresim takımı üretiminde ise daha çok pamuk saten kumaş kullanılır. Bununla birlikte polyester ve keten kumaştan üretilen takımlar da bulmak mümkündür. Fransız güpürlü, klasik güpürlü, fistolu, pikolu, nakışlı gibi çeşitleri bulunan dantelli nevresim takımı modelleri, zengin ürün seçkisi sayesinde hemen her zevke hitap eden bir alternatife sahiptir. Siz de yaşam alanınız veya çeyiziniz için dantelli nevresim takımı edinmek istiyorsanız Akakçe ile fiyat araştırması yapabilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Dantelli Nevresim Takımı Özellikleri

Dinlenme alanlarına estetik bir dokunuş yapmak isteyen kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği dantelli nevresim takımları, pamuklu, keten, saten, polyester gibi farklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Söz konusu nevresimlerde genellikle kenarlara uygulanan dantel detayları, bazı tasarımlarda nevresimi tamamen kaplayacak şekilde konumlandırılır. Klasik dantelin yanı sıra Fransız dantel ve Fransız güpür ile de süslenen bu özel tekstiller arasında fiskolu, nakışlı, işlemeli, pikolu olanlar da vardır. Nevresim başka bir ifadeyle yorgan kılıfı, düz çarşaf ve yastık kılıflarından oluşan dantelli nevresim takımı ürünlerinin bazılarında çarşaf bulunmaz. Böyle durumlarda düz saten çarşaf modelleri ile takım tamamlanabilir. Tek- çift kişilik ve battal boy/king size olarak üretilen saten nevresim takımı dantelli modeller arasında en sık çift kişilikler tercih edilir. Çift kişiliklerde ölçüler ise ortalama 200x220 cm’dir. Bununla birlikte 240x260 cm ölçülerinde üretilen battal boy dantelli nevresim takımı çeşitleri, king size yataklarda kullanıma uygundur. Öte yandan 180x200 cm, 190x210 cm gibi farklı ölçülerde de çift kişilik dantel detaylı nevresim takımı bulmak mümkündür.

Pamuk satenden üretilen dantelli nevresim takımı çeşitleri, dört mevsim kullanılabilecek niteliktedir. Söz konusu nevresimlerde pamuk içerik kumaşın hava geçirmesini sağlarken saten ise konforlu kullanım imkânı yaratır. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olan takımlar, uygun koşullarda ütülenmeye de elverişlidir. Dantelli nevresim takımı çeşitleri arasında kendiliğinden desenli olanların yanı sıra tek renkli olanlar da vardır. Bazı tasarımlar ise güpür ve fistolarla zenginleştirilmiş görünümleriyle öne çıkar. Hemen her tarza hitap eden seçenekleriyle dikkat çeken dantelli nevresim takımı ürünleri yatak örtüleri ve battaniye takımları ile çeyizlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Bazı tasarımlarda dantel sadece nevresimin üst kenarında ve yastık kılıflarının kenarlarında kullanılır. Böyle tasarımlarda yoğun dantel kullanımı olmadığı için modern pek çok dekorasyon tarzı ile kullanıma uygundur.

Dantelli Nevresim Takımı Modelleri

Ölçü, renk, içerik, ek tasarım detayları açısından pek çok çeşidi bulunan dantelli nevresim takımları, hemen her beklentiye yanıt verecek alternatiflere sahiptir. Gösterişliden sade tasarımlara kadar pek çok çeşidi bulunan dantelli nevresim takımı modelleri arasında en yoğun ilgi görenlerden biri Fransız dantel/Fransız güpür kullanılanlardır. Ağırlıklı olarak çiçek desenlerine yer verilen bu dantel türü, gösterişli olmasıyla dikkat çeker. Fransız dantelli nevresim takımı çeşitlerindeki çiçek işlemeli danteller genellikle nevresimin dış yüzünün tamamını kaplar. Daha çok çeyizlik olarak tercih edilen Fransız dantelli dantelli nevresim takımı modellerinde beyaz, gümüş, pudra pembe ve şampanya renk tercih edilir. Yoğun ilgi gören diğer tasarım ise nakış işlemeli dantelli nevresim takımı olarak adlandırılan ve ince dantel detayın işlemelerle tamamlandığı tekstillerdir. Daha sade görünüme sahip olan bu işlemeli nevresimler günlük kullanım için idealdir. Dolayısıyla hem çift hem de tek kişilik versiyonları yoğun ilgi görür.

Sık tercih edilen bir başka tasarım olan pikolu dantelli nevresim takımı modelleri ise dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Keten veya pamuklu kumaştan üretilen nevresimlerin sadece kenarlarına uygulanan piko, sade ve şık görünüm sağlar. Dantelli nevresim takımı çift kişilik ve tek kişilik olanlarda parça sayısı açısından farklılıklar bulunur. Çift kişiliklerde genellikle yastık sayısı daha fazladır. Bununla birlikte, bazı çift kişilik dantelli nevresim takımı ürünlerinde 2 adet klasik yastık ile 2 adet Oxford yastık bulunur. Oxford kılıf, dantelli yatak örtüsü - dantelli battaniye ile kullanıma uygun kenar detaylı tekstillerdir. Şık kılıflar bazı dantelli tek kişilik nevresim takımı çeşitlerinde de yer alır. Oxford yastık kılıfı bulunan tek kişilik dantelli nevresim takımı ürünlerinde toplamda 2 adet yastık kılıfı vardır. Renk açısından da zengin bir seçkiye sahip olan dantel detaylı nevresim takımları yavruağzı, pudra pembe, bej, vizon, kemik, şampanya rengi, bebek mavisi, antrasit, bordo, kırmızı, mint yeşili gibi renklerde üretilir. Bununla birlikte gri, beyaz dantelli nevresim takımı çeşitlerinde farklı renkte dantel kullanılanlar da vardır. Örneğin, kemik rengi saten nevresim takımında siyah, çikolata kahve veya koyu kırmızı dantellere yer verilebilir.

Dantelli Nevresim Takımı Kullanımı

Kullanım talimatlarına uygun yıkama ve kurutma yapıldığında oldukça uzun ömürlü olan dantelli nevresim takımları, zarafet ve konforun bir arada olmasını sağlar. Genellikle çamaşır makinesinde yıkanabilecek malzemelerden üretilen bu şık ev tekstilleri arasında sadece elde yıkanması gerekenler de vardır. Dolayısıyla temizlik öncesinde mutlaka etikette yer alan uyarıları dikkate almak gerekir. Nevresim takımı dantelli tekstillerin kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar ise şu şekilde sıralanabilir:

Dantelli Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim ve ev tekstil ürünleriyle tanınan markaların sayısız çeşidini ürettiği dantelli nevresim takımları, geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulur. Bunun nedeni çok fazla tasarım olmasıdır. Genellikle ulaşılabilir düzeyde olan dantelli nevresim takımı fiyatları, ölçüler, kumaş türü, parça sayısı, konsept ve ek özelliklere göre belirlenir. Bunların yanı sıra üreten marka da dantelli nevresim takımı fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Pamuk satenden üretilen dantelli nevresim takımı ile polyester içerikli satenden üretilen dantelli nevresim takımı fiyatları birbirinden farklı olur. Çift ve tek kişilik dantelli nevresim takımı fiyatları ise farklı şekilde belirlenir. Bunların yanı sıra fistolu, nakışlı, güpürlü dantelli nevresim takımı ürünleri farklı bir fiyatlandırma ile satışa sunulur. Öte yanda çarşaf, yastık kılıfları ve nevresimin yanı sıra yatak örtüsü de içeren dantelli nevresim takımı modellerinde fiyatlar farklı düzeydedir. Ancak çeşitli kampanyalar sayesinde en iyi dantelli nevresim takımı modelleri dahi uygun fiyatlı hale gelir. Siz de bu tarz bir nevresime sahip olmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir ve en ucuz dantelli nevresim takımı çeşitlerine ulaşabilirsiniz.