Kumtel Ocak

Kumtel Ocak Fiyatları

95 farklı Kumtel Ocak için fiyatlar listeleniyor.

CVS Ocak Ailipu Ocak Kumtel Ocak Optimum Ocak Luxell Ocak Sinbo Ocak

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DoğalgazlıTüplü4 Gözlü5 GözlüAnkastreSet ÜstüCamMetalBeyazInoxSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Kumtel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Kumtel Özellikler Kullanım Türü Ocak Tipi Ocak Yüzeyi Toplam Göz Sayısı Gazlı Göz Sayısı Elektrikli Göz Sayısı Ocak Izgara Tipi Kontrol Paneli Genişlik Derinlik Yükseklik SatıcıToplam 166 satıcı. Ürün Puanı Renk

Kumtel Elektrikli OcakKumtel Ankastre OcakKumtel Cam OcakKumtel Set Üstü OcakKumtel FırınKumtel Ankastre SetKumtel Mikrodalga FırınKumtel DavlumbazKumtel AspiratörKumtel Beyaz Eşya Yedek ParçaKumtel FritözKumtel Hamur Yoğurma Makinesi

Kumtel Ocak Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kumtel Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Kumtel Ocak

Mutfakta pişirme işlemini yapabilmek için gerekli ürünlerin başında ocak gelir. Tüplü, elektrikli ve doğalgazlı seçenekleri bulunan ocak uzun süre kullanılan ve bozulduğunda ev hayatını alt üst edebilen eşyalardan biridir. Bu sebeple kaliteli bir ürün seçimi yapmak gerekir. Yeni bir ocak arayışınız varsa Kumtel markasının piyasaya sunduğu ocak çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 1972 yılında kurulan Kumtel; mutfak eşyaları sektöründe önce bir markadır. Doğalgazlı, tüplü, gazlı ve elektrikli ocak modelleriyle öne çıkan marka işlevsel olduğu kadar tasarım anlamında da tatmin eden ürünleriyle dikkat çeker. Yemek pişirme deneyimini ve güvenliğini en üst seviyeye çıkaran Kumtel ocak modelleri arasından mutfağına uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Gaz emniyetli ürünleri inceleyerek mutfağınızı ve kendinizi korumaya alabilirsiniz. Kumtel ocak modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri standart ebatta olan 4 gözlü seçeneklerdir. Aynı zamanda Kumtel set üstü, ankastre, cam ocak gibi tasarım açısından büyük beğeni toplayan ve mutfakta diğer eşyalarınızla da uyumlu olabilecek modelleri karşılaştırarak bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Kumtel Ocak Çeşitleri

Kumtel markasının ürettiği ocak modelleri birçok farklı seçeneği kullanıcılara sunar. Her mutfağın önemli bir parçası olan ocak, farklı ebatlarda üretilir. 4 gözlü ocak tasarımı standart boyutu ile oldukça idealdir. Kumtel tekli, 2 gözlü, 3 gözlü, 4 gözlü, 5 gözlü ocak modelleri de seçenekler arasındadır; kullanım sıklığına, mutfaktaki alanınıza ve ihtiyaçlarınıza göre karar verebilirsiniz. Göz seçeneğinin dışında mutfaklarda genellikle gazlı ya da elektrikli modeller tercih edilir. Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu bu detaydır. Evinizde doğalgaz kullanıyorsanız Kumtel doğalgazlı ocak modellerini tercih edebilirsiniz. Doğalgaz bağlantınız yoksa Kumtel tüplü ocak çeşitlerini veya elektrikli modelleri değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin farklılık göstermesi de çeşitliliği artırır. Kumtel cam set üstü ocak modelleri, cam yüzeyi ile modern bir görünüm sağlar. Aynı zamanda kolay temizlenebilir, ince yapılarıyla da dikkat çeken bu modeller mutfağınızda hoş bir görüntü oluşturmanızda yardımcı olabilir. Ankastre ürünlerle de oldukça uyumlu görünen bu modeller modern bir görünüm için tercih edilebilir. Aynı zamanda Kumtel farklı renk seçeneklerini de kullanıcıya sunarak mutfakta da tarzınızı yansıtmaya imkan tanır. Beyaz, siyah, gri gibi en çok kullanılan renklerin tercih edildiği seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Kumtel inox ocak modelleri tasarlanırken gri tonları sıklıkla kullanılır. Seçim aşamasında karar veremedim kolaylaştırmak için Kumtel ocak yorum ve tavsiyelerini incelemeyi tercih edebilirsiniz.

Kumtel Ocak Modellerinin Seçimi

Kumtel markası farklı tasarımlara sahip ürünleri ile piyasada yerini alır. Markanın ürettiği modeller tasarım ve özellikleri açısından farklıdır, bu nedenle seçim yaparken bazı konulara dikkat edilmelidir. “Her şeyden önce güvenlik” diyorsanız markanın gaz emniyeti olan modellerini tercih edebilirsiniz. Üründe gaz emniyeti bulunması kullanım sırasında hem sizi hem de ailenizi olası kazalardan korur. Güvenlik konusunda içiniz rahat ettikten sonra mutfağınızdaki kullanım alanına göre seçim yapmanız gerekir. Bu sebeple kullanacağınız alanın ölçüsünü alarak seçim yapabilirsiniz. Marka tek gözlü minimal ocak tasarımlarından 5 göze kadar ulaşan geniş ürünlerin yer aldığı seçeneklere sahiptir. Kullanım sıklığına ve alana göre göz sayısına karar verebilirsiniz. Ürün seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ürünün çalışmasını sağlayan güç kaynağıdır. Doğalgaz, tüp ya da elektrik gibi farklı kaynaklardan beslenen ürün tasarımları arasından evinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kumtel elektrikli ocak küçük mutfaklarda ve ofislerde kolay kullanım sağlaması sebebiyle tercih edilebilir. Evinizdeki sistem doğalgazlı ise önlem amaçlı da bu modelleri seçerek kesinti yaşandığında bu modelleri kullaanbilirsiniz. Ürünün üretiminde kullanılan materyal de mutfak dekorasyonuna önem veren kullanıcıların dikkatini çeker. Son dönemlerde oldukça popüler olan cam ocak tasarımları şık görüntüsü ve kolay temizlenmesiyle kullanıcılardan tam not alır. Bunun yanı sıra set üstü ya da tezgah üstü kullanıma uygun farklı seçenekleri de görebilirsiniz. Kumtel gömme ocak gibi farklı tasarıma sahip modelleri de inceleyerek mutfağınıza ve zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ürünün renk seçimini yaparken mutfakta yer alan diğer beyaz eşyalarla uyumlu olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kumtel ocak fiyatları da seçim aşamasını etkileyen önemli bir detaydır. Fiyat karşılaştırması yaparak karar verebilirsiniz.

Kumtel Ocak Kullanımı

Sağladığı ısı ile yemek pişirme imkanı sunan ocaklar, mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Piyasada yer alan birçok farklı marka arasında Kumtel, ocak modelleri ile dikkat çeker. Markanın ürünleri kullanım açısından oldukça kolaydır. Ürünü kullanmaya başlamadan önce kurulumunun tamamlanması gerekir. Bu aşamayı tamamlaması için yetkili servise bırakabilirsiniz. Kumtel gazlı ocak modellerinin gaz bağlantısı sağlandıktan sonra elektrik ile de bağlantısı kurulur. Bu işlemin ardından ürün kullanıma hazır hale gelir. Düğme yardımı ile çalışan ürünün ilgili ocak gözünü çalıştırmayı sağlayan düğmeyi açabilirsiniz. Ocak açıkken yemek pişirme şiddetini ayarlamak için düğme yardımı ile ocak ateşini kısabilir ya da açabilirsiniz. Ürünlerin kullanımının yanı sıra temizliği de merak edilir. Kumtel emaye ocak, cam yüzeyli ocak gibi modellerin tamamı temizlik açısından oldukça rahatlık sağlar. Lekelerden kolaylıkla alınan yüzey tasarımı sayesinde kısa sürede tertemiz ocak yüzeyine sahip olabilirsiniz. Markanın ocak yüzeylerini ıslak bir bez yardımıyla ya da deterjan kullanımıyla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda temizliği de kolay olan ve paslanmaz gövdeye sahip Kumtel zenon ocak modeline de göz atarak bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuzla uyumlu renk arayışınız varsa Kumtel ocak beyaz, gri gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Kumtel Ocak Özellikleri

Kumtel markası tarafından üretilen ocak modelleri farklı özelliklere sahiptir. Ürün özellikleri arasında en belirgin farklılık ürün ölçüleridir. Kumtel ocak ölçüleri yükseklik, derinlik ve uzunluk açısından farklılık gösterir. Ürünlerin farklı ölçülere sahip olması sayesinde her mutfağa hitap eden seçenekler ortaya çıkar. Ürünün yakıt tipi ise önem verilmesi gereken bir diğer detaydır. Lpg ile çalışan modellere ek olarak elektrikli ürünler de kullanıcılara sunulur. Farklı malzemelerin kullanımı da ürünlerin özellikleri incelenirken dikkat çeker. Kumtel vitro seramik ocak gibi farklı tasarımlar mutfakta şık ve zarif görüntü oluşturmak isteyenlerin tercihi olabilir. Bu modeller ızgarası olmayan dümdüz bir yapıda olmasıyla da dikkat çeker. Ürün yüzeyinde cam kullanımıyla tasarlanan modeller de kullanıcıların beğenisini kazanır. Kumtel ankastre ocak çeşitleri arasında ankastre olarak döşenen mutfaklara da hitap eden ürünler yer alır. Ankastre tasarım özelliğine sahip modeller modern ve şık mutfakların vazgeçilmez parçası haline gelir. Markanın beş gözlü ocak modelleri de son dönemlerde oldukça beğeni toplamaktadır. Bu modelleri diğerinden ayıran özelliği “wok gözü”dür. Çift halkalı olan bu modeller ocaktaki ürünün daha hızlı pişmesine olanak tanır. Bazı modellerde ise paslanmaya karşı emaye kaplama öne çıkar. Bu özellik de ocaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına imkan tanır. Kumtel gaz emniyetli ocak gibi güvenliği ön planda tutan seçenekler özellikle çocuklu aileler için iyi bir tercih olabilir. Güvenlik donanımlarına da sahip modelleri inceleyerek kullanım şeklinize göre karar verebilirsiniz. Kumtel ocak kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak da ürün seçimini hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz eşyalarınızda uyuma dikkat ediyorsanız Kumtel fırın modellerine de göz atarak seçim yapabilirsiniz.

Kumtel Ocak Fiyatlarını Akakçe’de İnceleyin

Emaye, vitroseramik ve cam gibi farklı yüzeylerde modeller üreten Kumtel lezzetli yemekler yapmanız için ürünlerine sıklıkla yeni özellikler eklemeye çalışır. Markanın ocak fiyatları da bu sebeple farklılık gösterebilir. Göz sayısı, malzemesi, rengi ve güç kaynağına göre Kumtel ocak fiyatlarında farklılık olabilir. Kumtel lpg ocak modelleriyle doğalgazlı ve elektrikli modeller arasında fiyatlar değişir. Ürün tasarımında yer alan ilave özellikler de fiyatı etkiler. Bunlarla beraber elektrikli modellerde güç de farklılık gösterir. Örneğin Kumtel 1500 watt ocak modeliyle markanın farklı güçteki ve özellikteki modellerinin fiyatları değişebilir. Kullanım alışkanlıklarınıza ve alanınıza göre farklı tasarımlara sahip modeller arasından karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz. Kumtel taşlı ocak ve cam ocak gibi modeller mutfaklarında şık bir görüntü oluştururken lezzetli yemekler yapmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Kumtel set üstü ocak, ankastre gibi farklı seçenekleri Akakçe'den inceleyerek hem mutfağınız hem de cebiniz için uygun olanı seçimi güvenle yapabilirsiniz. Aynı zamanda lezzetli tarifler için Kumtel davlumbaz fiyatlarına da göz atabilirsiniz.