Kumtel Davlumbaz

Kumtel Davlumbaz Fiyatları

22 farklı Kumtel Davlumbaz için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Kumtel Davlumbaz Bosch Davlumbaz Hoover Davlumbaz White Daisy Davlumbaz Profilo Davlumbaz Arçelik Davlumbaz

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

60 cm90 cmBeyazSiyah0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL Ada TipiDuvar Tipi500 - 750 m³ arası750 m³'den yüksekSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Kumtel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Kumtel Cihaz Tipi Tasarım Yüzey Tipi Genişlik Kontrol Paneli Maximum Emiş Gücü Ses Seviyesi Kademe Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Renk

Kumtel OcakKumtel FırınKumtel Ankastre SetKumtel Mikrodalga FırınKumtel AspiratörKumtel FritözKumtel VantilatörKumtel IsıtıcıKumtel IzgaraKumtel Buharlı PişiriciKumtel Vantilatör Yedek Parça

En Popüler Kumtel Davlumbazlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kumtel Davlumbaz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kumtel Davlumbaz Sıkça Sorulan Sorular

Kumtel Davlumbaz

Mutfak araç gereçleri yapılan işi hızlandırmaya ve kolaylaştırmaya yarar. Mutfakta geçirilen vaktin kalitesini artırır. Böylece, kişisel aktivitelerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Mutfak, evin en sık kullanılan alanlarından biridir. Bu sebeple mutfakta rahat çalışma ortamı oluşturulmalıdır. Alanın kapasitesine oranla seçilen gereçlerle kişinin hareket özgürlüğü sağlanabilir. Yeterli hareket alanının yanı sıra ortamın sıcaklığı ve havası da önemlidir. Bu noktada davlumbazlar devreye girer. Pişen yemeğin koku ve yoğun buharını içine çeken davlumbazlar sayesinde ortamın havası tazelenir. Özellikle kısıtlı alanlar için ideal olan Kumtel bacasız davlumbaz, içine çektiği havayı temizleyerek ortamın havasının yenilenmesine destek olur. Böylece, kötü kokulardan arınmış bir ortam elde edilmesi kolaylaşır. Bacalı modeller arasında popüler seçeneklerden biri olan Kumtel piramit davlumbaz, baca kısmından aşağı doğru genişleyerek bir piramit görünümü sunar. Geniş bir mutfağa sahipseniz kokunun yayılmasını engellemek için daha fazla alana etki eden piramit modelini değerlendirebilirsiniz. Bazı açık ya da büyük mutfaklarda ada tezgah bulunur. Ocak bu tezgahta bulunuyorsa tavana monte edilen davlumbaz Kumtel marka ada tipi davlumbaz çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Şık ve dekoratif bir gereç olan ada tipi modelin hem bacalı hem de bacasız çeşitleri bulunur. İhtiyaç ve beğeniye göre model seçimi yapabilirsiniz. Kumtel davlumbaz yorum ve müşteri değerlendirmelerini okuyarak ürünün uzun vadeli kullanımlardaki memnuniyet oranını gözlemleyebilirsiniz.

Kumtel Davlumbaz İle Mutfağınızı Yenileyin

Duvar tipi modeller solo olarak kullanılır. Ayrıca, ankastre olarak da tercih edebilirsiniz. Kumtel davlumbaz modelleri, ankastre gereçlerin kullanıldığı mutfaklarda şık bir tamamlayıcıdır. Rahat bir kullanım sunan ankastre modellerle mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri sunan model sayesinde beğenilerinize uygun bir ortam oluşturabilirsiniz. Mutfak gereçleri, alanın tarzını oluşturma konusunda baskın bir role sahip olduğundan renk seçimi önem kazanır. Müşteriler renk seçiminin yanı sıra materyal yapısını da önemserler. Örneğin; sıklıkla temizlik yapmayı tercih etmeyen ya da temizlik yapmaktan hoşlanmayan kişiler cam davlumbaz modellerini değerlendirebilir. Modern bir çizgiye sahip ürünler kolay temizlenebilir yapıda olmasıyla öne çıkar. Böylece, cihazı hızlı ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cam yüzeye sahip modelin yanı sıra Kumtel Inox davlumbaz çeşitleri de temizlik konusunda kolaylık sağlar. İnox ürün çeşitleri paslanmaz çelik ile tasarlanır ve leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Bu sayede en yağlı yemeklerden sonra bile kolayca lekelerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca Inox koleksiyonunun ürünleri arasında siyah gibi koyu renkler de bulunur. Mutfakları modernleştirmek adına yapılan çalışmalar davlumbazlarla sınırlı kalmaz. Gelişen teknoloji mutfak araçlarının çeşitlenmesine de katkı sağlar. Özellikle şehir yaşamında birçok farkı sebepten şebeke suyunun içilmesi tavsiye edilmez. Ancak paketli alımlarda da temel ihtiyaç olan suyun maliyeti oldukça fazladır. İnovatif bir yaklaşımla tasarlanan su arıtma sistemleri sayesinde musluk suyu içilebilir hale gelir. Ayrıca pratik kullanıma sahip, su sebili modellerini değerlendirebilirsiniz.

Kumtel Davlumbaz ile Konforlu Mutfaklar

Özellikle evlerde sıklıkla tercih edilen modellerden biri olan Kumtel duvar tipi davlumbaz, cihaz yüzeyinin bir tarafının duvara dayalı olması mantığı ile çalışır. Duvar tipi modellerde bulunan teknik özelliklere, kullanım şekline ve tasarıma göre ürünler çeşitlenir. Tasarımına göre duvar tipi modeller piramit, T tipi camlı, T tipi camsız olarak üçe ayrılır. Kumtel karbon filtreli davlumbaz ve filtresiz model olmak üzere ikiye ayrılır. Filtreli model, haricen bir çıkış olmayan alanlar için tasarlanır. Yemek pişirme esnasında çıkan buhar ve kokuyu çeken cihaz, karbon filtrelerinden geçer. Böylece, mutfağa havayı temizleyerek tekrar verir. Kumtel filtreli davlumbaz, Amerikan mutfaklar için ideal bir seçim olabilir. Salon ve mutfağın birleşik olarak tasarlandığı bu tasarımda kokunun tüm ortama yayılmaması ekstra önem arz eder. Filtresiz daha sık bilinen adıyla bacalı modellerde pişirme esnasında buhar ve koku davlumbaz tarafından çekilir. Çekilen bu hava bağlı bulunan tahliye borusu tarafından dışarıya atılır. Kumtel davlumbaz ölçüleri, üstün çekiş performansı sunmak için belirlenir. Boru çapı minimum 12 santimetredir. Bu ölçü farklı ürünler dahilinde değişiklik gösterebilir. Kumtel davlumbaz çeşitleri emiş gücü, çekim kapasitesi ve tamamlayıcı görünümüyle dikkat çeker. Siz de mutfağınıza uygun Kumtel davlumbaz modellerini Akakçe üzerinden inceleyebilir, bütçenizle uyumlu cihaza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kumtel Davlumbaz Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfak gereçleri gün içerisinde sıklıkla kullanıldığından hızlı yıpranmaması adına düzenli temizlik yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca, temizlik ve bakım sayesinde gereçlerin kullanım ömrü de uzar. Temizlik sırasında seçilen malzemelerin ürünün modeline uygun olması gerekir. Filtreli modellerde temizlik sırasında muhakkak filtre değiştirilmelidir. Davlumbaz, hassas yapılı bir ürün olduğundan aşındırıcı madde içeren temizlik materyalleri tercih edilmemelidir. Kumtel davlumbaz çeşitlerini temizlemeden önce kullanma kılavuzunda bulunan temizlik ve bakım bölümü incelenmelidir. İlgili talimatlara uygun olarak temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir. Yemek pişirme sırasında cihazın üstüne yağ sıçrayabilir. Böyle zaman dilimlerinde bir bez yardımıyla anında temizliğin yapılması hem iş yükünü azaltır hem de cihaz yağ sökücü ürünlerin aşındırıcı etkisinden korunmuş olur.

Cazip Fiyat Seçenekleri ile Kumtel Davlumbaz Çeşitleri Akakçe’de

Mutfak araç gereçlerine karar verirken bütçe ve üründen beklenti göz önünde bulundurulmalıdır. Kumtel davlumbaz fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin; ürünün tasarımı, çekiş gücü, renk ve modeli, ses seviyesi, aydınlatma sistemi, motor performansı ve elektrik tüketimi gibi çeşitli özellikleri fiyatını belirleyen unsurlar arasında yer alır. Bu özelliklere özen göstererek seçim yapılması doğrultusunda üründen daha fazla verim alabilir, uzun vadede kullanım sağlayabilirsiniz. Bilhassa elektrik tüketimi sınırlı olan A sınıfı ürünler daha ekonomik bir seçim oluşturabilir. Çekim gücü yüksek ve karbon filtreli ürünler, düşük performans sağlayan modellere nazaran daha yüksek fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Uzun vadede elektrik kullanımına gereksinimi azaltan bu modeller de ekonomik bir seçim olabilir. Kumtel davlumbaz seti, içerisinde fırın, ocak ve davlumbaz barındırır. Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan set, uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Mutfağını yenilemek isteyen ya da ilk kez mutfak gereçleri alacak kişiler için setler daha ekonomik bir alternatif olabilir. Mutfağınızla uyumlu modeli bulmak için ölçü ve özellik karşılaştırması yapabilir, Kumtel davlumbaz en ucuz fiyat seçeneklerini sıralayarak bütçenize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Gelişmiş Teknolojik Özellikleri ile Kumtel Davlumbaz

Çoğu davlumbaz çeşidi yüksek bir ses çıkararak çalışır. Kumtel, ürünlerini minimum ses seviyelerinde çalışması için özenle tasarlar. Böylece, uzun süren hazırlık süreçlerinde rahatlıkla cihazı açık tutabilir, hava değişimini aktif olarak sürdürebilirsiniz. Düşük ses seviyesi ve yoğun emiş gücüyle Kumtel uzaktan kumandalı davlumbaz, mutfağınıza sessizlik getirir. Şık tasarımı ve göz alıcı renk seçenekleri ile öne çıkan model, uzaktan kumanda ile çalışması sayesinde kolaylık sağlar. Yemek pişirme işlemi sonlandıktan sonra cihazı çalışır halde bırakıp çıkabilir, havanın tazelenmesini sağlayabilirsiniz. Kumtel Twix davlumbaz, güçlü motoruyla öne çıkar. Kısa vadede ortamdaki havayı yenileyen cihaz, 56 desibel ses seviyesiyle uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Mutfaklar genellikle oda sıcaklığı yüksek alanlar olsa da geniş mutfakları ısıtmak için kombi yeterli olmayabilir ya da havanın ekstra soğuk olduğu günlerde ek ısıtıcılara ihtiyaç duyulabilir. Kumtel gelişmiş teknolojisi ve uzman ekibiyle birçok ev aleti tasarlar. Siz de ekstra bir ısı kaynağına ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe üzerinden Kumtel ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz.