Oxelo Paten

Oxelo Paten Fiyatları

25 farklı Oxelo Paten için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıOxelo
 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • RenkMavi
 • RenkPembe
 • RenkMor
 • RenkSiyah
 • Tekerlek Sayısı4
 • Tekerler DizilimiÇift Sıra
 • Tekerler DizilimiTek Sıra
 • ÖzelliklerAyarlanabilir
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıOxelo
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKullanıcı TürüTekerlek SayısıTekerler DizilimiTekerlek MalzemesiGövde MalzemesiTekerlek ÇapıRulmanÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (25)

Oxelo Scooter Oxelo Kaykay Oxelo Kaykay Oxelo Buz Pateni Oxelo Bisiklet Kaskı Oxelo Koruyucu Set

En Popüler Oxelo Patenler

Oxelo Paten

Yeni başlayanlara ya da profesyonellere uygun modeller sunan Oxelo paten koleksiyonları son derece şık, rahat ürünlerden oluşur. Erkek, kadın ve çocuklara uygun beden aralıkları bulunan Oxelo paten çeşitleri günlük aktiviteler veya akrobatik hareketler yapmak için idealdir. Uzun yıllar kullanılabilecek kaliteye sahip Oxelo paten çeşitleri ekstra konfor için yumuşak bir iç tabanla tamamlanır. Bu sayede tüm gün antrenman yapılabilir, keyifli vakit geçirmek amacıyla sahil yolunda rahatlıkla sürülebilir. Oxelo marka paten modelleri kauçuk malzemesi ile iyi bir yol tutuşu sunar. Bu sayede geziler veya antrenmanlar güvenle tamamlanabilir. Oxelo paten koleksiyonları genellikle tek sıra tekerleklerden oluşur ancak farklı kullanım amaçları için çift sıra tekerlekli modeller de bulunur. Siz de Oxelo paten çeşitlerinin kalitesinden, konforundan yararlanmak isterseniz en uygun fiyatlara Akakçe sayesinde ulaşabilir, dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Oxelo Paten Özellikleri

Paten kaymayı yeni öğrenen çocuk ve yetişkinlere özel modellerden oluşan Oxelo paten ayarlanabilir formu sayesinde farklı bedenlere uyum sağlayabilir. Fren, bilekte sabitlenen kayışlar, tekerleklerin dizilimi, malzemesi ile güvenli bir sürüş sağlar. Oxelo patenler fitness, spor, gezi, quad, agresif, artistik gibi kategorilere ayrılır, her biri esnek kullanım alanı sunar. Oxelo paten çeşitleri seviye olarak ise kaykay modelleri gibi başlangıç seviyesinde, deneyimli veya profesyonel kullanıcılar için üç farklı grup sunar. Bu sayede tek sıra veya çift sıra tekerlek üzerinde durmayı öğrenmek amacıyla Oxelo paten tercih edilebilir. Ayrıca tüm hünerlerini göstermek isteyen kullanıcılar da Oxelo paten tasarımlarını dilediği gibi seçebilir. Geniş beden aralıkları ile sunulduğundan her kullanıcıya uyum sağlayan Oxelo paten modelleri tasarıma göre bir ya da iki numara büyük tercih edilerek satın alınabilir. Bilek bantları ile rahatlıkla ayarlanabilmeleri sayesinde her anatomiye uygun hale getirilebilir. Diğer Oxelo paten özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

Oxelo Paten Modelleri

Artistik kullanımdan temiz havada keyifli sürüşe kadar pek çok model sunan paten Oxelo çeşitleri farklı tasarımları, renkleri ve özellikleriyle her kullanıcının tarzına hitap etmeyi başarır. Silikon paten Oxelo genellikle fitness tasarımları için kullanılan diğer bir isimdir. Paten kullanmaya ya da öğrenmeye yeni başlayanlara son derece uygun olan Oxelo fitness paten seçenekleri spor tasarımları gibi 4 tekerlek, arkada bulunan fren sistemi ile donatılır. Daha çok düz ve stabil zeminlerde kullanılan fitness paten Oxelo rahat bir sürüş için zemin etkisini azaltır, 3D file bot tasarımı ise ayaklarınızı kuru tutmaya yardımcı olur. Oxelo paten silikon teker sayesinde rahat, yumuşak bir sürüş sunarken aynı zamanda hızınızı kontrol altında tutmanıza olanak tanır. Bu nedenle Oxelo paten çeşitleri çocuklar, yeni başlayanlara son derece uygundur. Freeride veya Oxelo urban paten ise düz zeminlerden daha çok pürüzlü, engebeli yollarda rahat sürüş amacıyla tasarlanır.

Şehir içi kullanımda en sık tercih edilen urban Oxelo paten, çok yönlü kullanımı ile öne çıkar. Çünkü tekerlek dizilimi, 100 mm tekerlek boyutu, ABEC 7 rulman sayesinde hemen her alanda rahatlıkla sürülebilir. Şok koruması, %15 cam elyaflı manşetler, atlamalara, kaymalara karşı plakalar, tam fren tasarımı gibi koruyucu önlemler sayesinde güvenle tercih edilebilir. Oxelo paten profesyonel modellerde de tüm bu özellikler mevcuttur. Böylece hız veya ekstrem hareketler kolaylıkla yapılabilir. Profesyonel kullanım amacıyla seçilebilecek Oxelo paten isimleri freeride, spor, hız olarak bilinir. Bu tür patenlerde yüksek hız elde edilebilirken manevralar ve dönme hareketleri yapmak da oldukça keyiflidir. Oxelo paten 3, 4 tekerlekli seçenekler tasarıma göre değişir, 4 tekerleğe sahip olanlar genellikle daha profesyoneller içindir. Ancak tek sıralı veya çift sıralı tekerlekler birbirinden ayrılır. Çift sıralı tekerleğe sahip Oxelo paten hem çocukların hem de yetişkinlerin kolay öğrenmesini sağlar.

Oxelo Paten Renk Seçenekleri

Güvenlik önlemleri ve kalitesiyle öne çıkan Oxelo çocuk, yetişkin paten tasarımları çeşitli renk ve desenlerde sunulduğundan her tarza uyum sağlayabilir. Oxelo pembe, siyah, mor, mavi paten en çok tercih edilenler arasındadır. Oxelo paten koleksiyonları siyah, beyaz, lacivert gibi nötr renklerin yanı sıra dikkat çekici parlak tonlara da sahiptir. Böylece şık paten kombinleri yapılabilir, spor ekipmanlarla uyumlu seçilebilir. Koruyucu ekipman içeren Oxelo paten seti ise kask, dirseklik, bileklik ve dizlikten oluşur. Düşme ve yaralanmaları minimuma indiren set aynı renk ve desenlerde hazırlanır, ayrıca sadece paten sürmeye değil, kaykay, bisiklet gibi sporlara da uygundur. Patenin yapısında da pek çok güvenlik önemli bulunduğundan kullanıcıların favorileri arasındadır. Ancak “Oxelo paten nasıl?” ve “Oxelo paten iyi mi?” gibi sorular genellikle markanın ürünlerini daha önce hiç kullanmamış kişiler tarafından merak edilir. Bu soruların yanıtlarını Oxelo paten yorum ve incelemelerinde bulmak mümkündür.

Oxelo Paten Bedenleri

Sürüş açısından çok yönlü kullanım sunan Oxelo paten seçenekleri beden konusunda da oldukça esnektir. Özellikle çocuk patenlerinde 29/32, 32/35, 35/38 ve 38/41 beden aralıkları sunulur. Bunun nedeni seçilen her patenin 4 numara büyüğüne kadar uyarlanabilmesidir. Örneğin 35 numara çocuk pateni seçildiğinde 35, 36, 37 ve 38 bedene kadar esnek kullanım sunar. Oxelo patenler giyildikten sonra ayarlanabilir özelliktedir. Bazı türlerde ise Oxelo paten 35-38, 39-42, 26-28 beden seçenekleri sunar. Bu patenler de rahatlıkla ayarlanabilir olduğundan rahatlıkla seçim yapılabilir. Yetişkinlerde tek numaralar mevcuttur. Kadın Oxelo paten bedenleri 34-41 aralığındayken erkek patenleri ise 39-47 bedenlerde hazırlanır. Her biri bilek ayarı ile güvenle sabitlenir ve sürüş esnasında bilek burkulmalarının önüne geçmenize yardımcı olur. Bu nedenle her tür zemin kullanımı için Oxelo paten tercih edebilir, geniş beden aralıkları arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Oxelo Paten Fiyatları

Türüne, modeline ve özelliklerine göre değişen Oxelo Paten fiyatları, tıpkı buz pateni fiyatları gibi tekerleklerin ve rulmanların çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. Bununla birlikte frenli ve frensiz tasarımlara sahip Oxelo bayan, erkek paten fiyatları oldukça bütçe dostu aralıklarla sunulur. Hemen her kullanıcının ulaşabileceği aralıklarla listelenen Oxelo paten sağladığı güvenlik önlemleri, konforlu sürüş, çok yönlü kullanım ve sürüş tekniklerine özel fonksiyonlarıyla benzerlerinden ayrılır. Spor ekipmanı kategorilerinde bulunan en ucuz Oxelo paten fiyatları hem kendiniz hem de çocuklarınız için seçim yapmayı kolaylaştırır, ayrıca kaliteye ucuza sahip olmanıza olanak tanır. Siz de “Oxelo paten nerede satılır?” diye merak ediyorsanız yanıtını Akakçe’de rahatlıkla bulabilir, paten sürmeyi öğrenmek ve açık hava aktivitelerinize bir yenisini eklemek isterseniz Oxelo markasını tercih edebilirsiniz.