Poşetlik

Poşetlik Fiyatları

161 farklı Poşetlik için fiyatlar listeleniyor.

Plastart Poşetlik IKEA Poşetlik Saban Poşetlik Köyüm Poşetlik Gondol Poşetlik Sıla Poşetlik

Fiyatı Düşen Poşetlikler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Makyaj Organizeri Ayakkabı Rampası Takı Askısı Kapı Arkası Organizer Kupa Askısı Çamaşır Askısı Ütü Masası Çöp Kovası Çamaşır Sepeti Plastart Poşetlik IKEA Poşetlik Saban Poşetlik

Poşetlik Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Poşetlikler hangileri?

Bugün Akakçe'de 161 farklı model arasında

En çok satan Poşetlikler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Poşetlik:
  1. ModernAVM Şef Poşetlik
  2. PlastArt Beyaz Poşetlik
  3. Mutfak Ahşap Ekmeklik ve Poşetlik Set Kahverengi
  4. IKEA VARIERA plastik poşet kabı, beyaz
  5. Saban Poşetlik Pembe

Poşetlik

Alışveriş sonrasında artan poşetlerinizi bir arada tutarak dağınıklığın önüne geçen poşetlik modelleri, birbirinden farklı tasarımlarıyla seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Genel olarak mutfak ve kiler gibi mekanlara yerleştirilen ürünler, yaşadığınız ortamları düzgün bir şekilde organize edebilme fırsatı tanıyor. Alışveriş poşetlerinizin yanı sıra çöp poşetlerinizi de içerisine koyabileceğiniz pek çok poşetlik, farklı ölçülerde üretilen modelleriyle aynı alanı maksimum verimlilikte kullanabilme olanağı veriyor. Ergonomik tasarımlarıyla ambalaj malzemelerinizi pratik bir şekilde saklayabilme ve gruplayabilme imkânı sunan aksesuarlar, kullanışlı detaylarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Biriken poşetlerinizi istediğiniz zaman tekrar kullanabilme fırsatı da tanıyan ürünler, her ihtiyaca hitap eden alternatifleriyle aradığınız modeli bulabilme imkânı veriyor. Farklı ölçülere ve tasarımlara sahip pek çok poşetlik Akakçe’de sizi bekliyor.

Neden Poşetlik Kullanmalısınız?

Market, manav ve mağaza alışverişi sonrasında biriken poşetleri bir arada tutabilmenize yardımcı olan poşetlik modelleri, işlevsel olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Ev düzenleme aksesuarları arasındaki ürünler, artan poşetlerinizi farklı alanlarda kullanabilme imkânı da sunuyor. Mutfak, balkon ve kilerinize renk katan birçok poşetlik, ihtiyaç duyduğunuz anda poşetlerinize kolayca ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Ambalaj malzemelerinizi kapalı bir ortamda saklayabilme olanağı tanıyan ürünler, tozlanma ve kirlenme gibi sorunların önüne geçiyor. Zevkleriniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız dikkate alınarak üretilen poşetlik modelleri, dağınıklığı engelleyerek mutfaklarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilmenize imkân veriyor. Bölmeli olarak da tasarlanan ürünler; buzdolabı poşeti, çöp poşeti ve benzeri pek çok malzemeyi tek bir alanda bulundurabilmenize olanak tanıyor.

Poşetlik Modelleri

Plastik, metal ve çeşitli kumaşlar ile üretilen poşetlikler, geniş ürün yelpazesiyle mutfağınıza uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve pembe gibi pek çok renkte tasarlanan ürünler, farklı boyutlarda kullanıma sunuluyor. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen mutfak poşetlik modelleri, esnek ve hafif yapılarıyla kolaylıkla montajlanabiliyor. Duvara ya da dolap içine sabitleyebileceğiniz ürünler hem yerden tasarruf edebilme olanağı tanıyor hem de poşetlerinizin dağılmasını önleyebilmenize yardımcı oluyor. Bölmeli ve cepli poşetlik çeşitleri, farklı büyüklüklerdeki poşetlerinizi kolaylıkla sınıflandırabilmenize imkân veriyor. İşlevsel özellikleriyle yaşam alanlarınızı düzenli bir şekilde tasarlayabilme fırsatı tanıyan ürünler, şık motifleriyle mutfağınıza dekoratif bir hava katıyor, kaliteli bir deneyim sunuyor.
Kumaş poşetlik modelleri, renkli ve desenli alternatifleriyle kendi tarzınıza uygun ürünü bulabilme imkânı tanıyor. Esnek yapılarda üretilen bu ambalaj malzemeleri, alt ve üst kısımlara yerleştirilen lastikli delikler sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Bez poşetlik olarak da adlandırılan mutfak aksesuarları, çeşitli figürlerle desteklenen tasarımlarıyla yaşam alanlarınızda istediğiniz ambiyansı oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Dekorasyonunuza küçük bir dokunuş katarken poşetlerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebilmenize olanak tanıyan ürünler, koku ve nem oluşumunu önüne geçen yapılarıyla deneyiminizi artırıyor. Balkon ve kapı arkası gibi alanlara asabileceğiniz tasarımlara da sahip olan poşetlikler, daha rahat seçim yapabilmenize yardımcı oluyor. Birçok renkli, sade ve kokoş poşetlik modeli, kanguru tip cepli alternatifleriyle yerleştirdiğiniz ambalaj malzemelerini kolaylıkla alabilme imkânı veriyor.

Poşetlik Çeşitleri

Poşetlerinizi düzenle bir şekilde muhafaza edebilmenize olanak tanıyan pek çok poşetlik örme yöntemiyle de üretiliyor. Pamuk, polyester, filament gibi farklı iplik türleri ile tasarlanan mutfak aksesuarları, tek parça ve kullanıma hazır yapılarıyla hem poşetlerinizin yıpranmasının önüne geçiyor, hem de organize işlemlerinizi kolaylaştırıyor. El yapımı poşetlik modelleri arasında yer alan bu ürünler, özgün motifleriyle mutfaklarınıza estetik bir hava katıyor. Dayanıklı astarları ve güçlü dikişleri sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler; düğmeli, fermuarlı ve klipsli tasarımlarıyla beklentinizi karşılıyor. Poşetlerinizi yırtılma gibi deformasyonlara karşı koruyan pek çok poşetlik örgü modellerin yanı sıra hasırlı olarak da üretiliyor. Kumaşla ve iple tasarlananlara göre daha sert bir yapıda tasarlanan bu ürünler, özel sabitleme kancalarına sahip olan alternatifleriyle işinizi kolaylaştırıyor. Çiçek ve hayvan figürleriyle desteklenen birçok hasır poşetlik, diğer eşyalarınızla uyumlu bir bütünlük oluşturabilme imkânı tanıyor.
MDF ve sunta gibi materyaller ile de üretilen poşetlik modelleri, kapaklı yapılarıyla deneyiminizi artırıyor. Farklı renklerde tasarlanan ürünler, ev ve çiçek gibi çeşitli şekillerde kullanıma sunuluyor. Her türlü akrilik boya ile boyanabilen yapılarda da üretilen pek çok ahşap poşetlik, mutfağınızı kendi tarzınızla dekore edebilmenize olanak tanıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mutfak aksesuarları, çöp kovaları için aldığınız poşetleri de tek bir yerde tutabilmenize yardımcı oluyor. Genişlik, derinlik, yükseklik olarak birçok seçenek sunan tahta poşetlik modelleri ise toz ve kir tutmayan alternatifleriyle mutfaklarınızı daha hijyenik bir şekilde tasarlayabilme olanağı tanıyor. Çift taraflı bant ve vida ile kolaylıkla monte edebileceğiniz ürünler, çok sayıda poşeti tek bir alanda saklayabilmenize yardımcı oluyor.

Poşetlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Daha iyi bir deneyim için poşetlik seçerken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler yer alıyor. Her tarza hitap eden pek çok seçenek sunan ürünleri almadan önce yerleştirmek istediğiniz alanın ölçülerini dikkate almalısınız. Dekoratif poşetlik modelleri arasından seçim yaparken mutfağınızın dekorasyon kriterlerine uygun aksesuarı alarak uzun süre beğeniyle kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen ürünleri almadan önce evinizde biriken poşet sayısını göz önünde bulundurmalısınız. Esnek bir yapıya sahip olan naylon poşetlik modellerini tercih ederek yırtılma ve yıpranma gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Bölmeli olarak üretilen ürünleri seçerek farklı alanlarda kullandığınız poşetleri de tek bir yerde toplayabilirsiniz. Çöp poşetlik modelleri arasından seçim yaparken mutfak dolabınızın ölçüsünü göz önünde bulundurarak daha iyi bir görsel elde edebilirsiniz. Tüm bu faktörlerin yanı sıra aşağıda yer alan kriterleri de dikkate alarak deneyiminizi artırabilirsiniz.

Poşetlik Fiyatları

Tasarımına ve üretim materyaline göre pek çok seçenek sunan poşetlik fiyatları, bütçenize uygun seçim yapabilme imkânı tanıyor. Beklentileriniz dikkate alınarak üretilen ürünlerin fiyatları, boyutuna göre de değişiyor. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz aksesuarlar hem düzenleme hem de organize işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Örgü poşetlik fiyatları, üretim şeklinden dolayı biraz daha fazla olabiliyor. Her ihtiyaca uygun birçok seçenek sunan ürünler, uygun fiyatlı alternatifleriyle kendinize uygun modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Ahşap poşetliklerin fiyatları ise kalitesine ve markasına göre değişiklik gösteriyor.
Siz de en uygun ve en ucuz poşetlikleri Akakçe’ye göz atarak bulabilir, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan malzemelere; ev, ofis, yaşam ana kategorisi içerisinde yer alan düzenleyiciler kategorisinin hemen altında bulunan poşetlik kategorisinden ulaşabilirsiniz. Pek çok ürün arasından kendinize uygun modeli alabilmek için fiyat karşılaştırmaları yapabilir, birkaç adımda satın alabilirsiniz.