Ayakkabı Kutusu

Ayakkabı Kutusu Fiyatları

752 farklı Ayakkabı Kutusu için fiyatlar listeleniyor.

Gondol Ayakkabı KutusuGondol Ayakkabı Kutusu Leva Ayakkabı KutusuLeva Ayakkabı Kutusu Bayev Ayakkabı KutusuBayev Ayakkabı Kutusu Tuffex Ayakkabı KutusuTuffex Ayakkabı Kutusu Hobby Life Ayakkabı KutusuHobby Life Ayakkabı Kutusu Hipaş Ayakkabı KutusuHipaş Ayakkabı Kutusu

Aktüel Broşürlerden Ayakkabı Kutuları

 • Lady Ayakkabı Kutusu Y10xG19xD6 cmKoçtaş

Fiyatı Düşen Ayakkabı KutularıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 32Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Dolap İçi DüzenleyiciÇekmece DüzenleyiciAyakkabı RampasıSaklama KutusuMakyaj OrganizeriKapı Arkası OrganizerTakı AskısıKupa AskısıPoşetlikGondol Ayakkabı KutusuLeva Ayakkabı KutusuBayev Ayakkabı Kutusu

En Çok İlgi Gören Ayakkabı Kutuları

Ayakkabı Kutusu Yorumları ve Önerileri

 • TY1 yorum-Hamaha Lüx Seri Erkek Ayakkabı Saklama Kutusu 10'luTaner Y. 6 Mart 2021
  Hamaha Lüx Seri Erkek Ayakkabı Saklama Kutusu 10'lu
  ürün içinde kırık , bozuk parça olmadan geldi. iyi paketlenmiş. yorumlarda kırık ürün olduğu ile ilgili şikayetlerden dolayı korkarak sipariş vermiştim. kalita olarak görsellerden 1-2 tık daha vasat. kapanan çentikler bazı kutularfa uyumsuz genel olarak kullanılabilir. dolabı çok rahatlattı. ihtiyacınız varda daha pahalı ürünleri terci etmeye gerek yok. 45 numara yarım botlarım bile sğdı.

En Ucuz Ayakkabı Kutusu Fiyatları Hakkında

Ayakkabı Kutusu kategorisinde 752 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 241, 50 TL ile 150 TL arası 273, 150 TL ve üzeri 240 Ayakkabı Kutusu bulunuyor.

Şu anda 45 adet Ayakkabı Kutusu indirimi var. İndirim oranları %5 ile %59 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Ayakkabı Kutusu markaları, Gondol, Leva, Bayev, Tuffex, Hobby Life ve Hipaş.

Ayakkabı Kutusu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Ayakkabı Kutuları hangileri?

Bugün Akakçe'de 752 farklı model arasında

En çok satan Ayakkabı Kutuları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ayakkabı Kutusu:

 1. Home Star Küçük Kilitli
 2. Şeffaf Bay Erkek Ayakkabı Saklama Kutusu ( 10 Adet )
 3. Leva House Gri Erkek Ayakkabı Saklama Kutusu - 12 Adet
 4. Gondol Lady G422
 5. 6 adet Bay Bayan Şeffaf Ayakkabı Takı Eşya Saklama Kutusu

Ayakkabı Kutusu

Günlük yaşamda ve özel günlerde giyim kombinlerine eşlik eden ayakkabılar, kadın ve erkekler için çok önemli bir yere sahiptir. İş, gezi, spor, toplantı, tatil gibi nedenlerle farklı modeller tercih edilir, bu yüzden ayakkabı dolapları çok sayıda ürünle dolup taşabilir. Ayakkabı kutusu, dolap içerisinde bulunan fazla sayıdaki ürünlerin toplu şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Boş ayakkabı kutusu içerisine yerleştirilen ayakkabılar sayesinde dağınıklık ortadan kalkar. Mevsimlik bot kutusu orta boydaki ölçüleri ile kullanım kolaylığı yaratır. Bot ayakkabı kutusu yaz dönemi boyunca giyilmeyecek olan botların dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Bu sayede mevsimlik ayakkabılar açıkta kalmaz, bot saklama kutusu sayesinde tozlanmadan saklanabilir. Çok yer kaplamayan bu ürünler ile diğer ayakkabı modellerine kolayca yer açılabilir. Dize kadar olan kışlık modeller için çizme kutusu tercih edilebilir. Yaz mevsiminde sandalet ve terlik çeşitleri kullanıldığından, kışlık ürünler büyük boy çizme kutusu içerisinde saklanabilir. Ayakkabıların düzenli bir şekilde saklanmasını ve kolayca bulunmasını sağlayan şeffaf çizme kutusu, dolaplarınızın estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayakkabı kutusu şeffaf en ucuz fiyat seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ayakkabı kutusu ucuzluk fırsatları için markaların indirimli satışlarını takip edebilirsiniz.

Her Modele Uygun Ayakkabı Kutusu

Aynı sezon içerisinde bile sürekli değişen kombinlerden dolayı şeffaf ayakkabı kutusu, giyilmeyen ayakkabıların saklanması için en uygun seçenektir. İçinde hangi ürünün olduğunu gösteren şeffaf bot kutusu dışarı çıkarken istediğiniz ayakkabıyı kolayca bulmanızı sağlar. Deri ayakkabıların çizilme olasılığına karşı ayakkabı koyma kutusunda saklanması önerilir. Stiletto modellerinde topuğun kırılma riskini kadın ayakkabı kutusu ortadan kaldırabilir. Her ayakkabının şekli farklı olduğu için ayakkabı kutusu ölçüleri de farklı seçenekler sunar. Yazlık ve babet tarzı modeller için az yüksekliğe sahip terlik kutusu uygun olabilir. Kışlık modellerde bot için ayakkabı kutusu tercih edilebilir. Gondol ayakkabı kutusu farklı modellerde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Ayakkabı kabı nem ve tozlanma problemlerinin yaşanmasını önleyerek ayakkabıların uzun süre ilk günkü gibi kullanılmasına katkı sağlar. Hava alma özelliği, kapaklı ayakkabı kutusu modellerinde en çok aranan unsurdur. Malzeme özelliğine göre fırça ile temizleme ya da uygun ürünlerle silme işlemi yapıldıktan sonra ayakkabı koruma kutusuna yerleştirilir. Ayakkabı kutusu fiyatları talep ettiğiniz ölçülere göre değişebilir. En ucuz ayakkabı kutusu bile size ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etme şansı verecektir.

Farklı Ayakkabı Kutusu Tasarımları

Ev aksesuarlarının tasarımları da diğer eşyalarla uyum sağlayacak biçimde estetik ve fonksiyonel olmalıdır. Dolap içerisinde yer alan organizer ayakkabı kutusu çok gözlü yapısı ile birden fazla ürünün düzenli görünmesini sağlar. Çok sayıda ayakkabının formu bozulmadan düzgün bir şekilde saklanması 10’lu ayakkabı kutusu ile mümkündür. Önden açılan ayakkabı kutusu oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Renkli ayakkabı kutusu sayesinde aynı ebatlardaki ayakkabı çeşitlerini renklere göre kategorilendirebilir ve daha rahat bulunmasını sağlayabilirsiniz. Baskılı ayakkabı kutusu tasarımları işlevsel özelliklerinin yanı sıra dolap içerisinde şık görünümüyle dikkat çeker. Ayakkabı kutusu boyutları her modele göre değişebilir. Daha küçük ve topuklu modellere uygun olan bayan ayakkabı kutusu dar alanlarda kullanılabilir. Kadın ayakkabılarına göre daha büyük olan bay ayakkabı kutusu büyük raflara yerleştirilebilir. Erkeklerin tercihi genelde siyah ayakkabı kutularından yanadır. Ev dekorasyonlarında modern görünümler sağlayan cam ayakkabı kutusu özel tasarım ayakkabıların şık bir biçimde sergilenmesini sağlar. Farklı ayakkabı kutusu tasarımları arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, kullanıcı deneyimlerini içeren yorumlar sayesinde en doğru seçimi yapabilirsiniz. Ayakkabı ve bot kutusu en ucuz fiyat tekliflerini incelerken, mevsimlik ev tekstili ürünlerini de vakumlayarak daha az yer kaplayacak şekilde saklamak için vakumlu hurç fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusu Kullanmanın Avantajları

Hafif bir yapıya sahip olan ve dolap raflarına kolayca taşınabilen plastik ayakkabı kutusu bu özelliği ile kullanıcılardan tam not alır. Düzenleyici ürünler arasında ön plana çıkan ayakkabı saklama kabı göz zevkinize hitap eden farklı renk ve modellerde üretilir. Dağınıklığı engelleyen ayakkabı kutusu modelleri ayakkabıların üst üste ve toplu şekilde durmasını sağlar. Ahşap ayakkabı kutusu doğal malzemeden yapılan tasarımı ile ev aksesuarlarının önemli parçaları arasında yer alır. Şeffaf yapıya sahip bot saklama kutusu ise; içerisinde yer alan ürünü kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Bu sayede kutuların içine tek tek bakmak zorunda kalmaz, zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Katlı ayakkabı kutusu ürünlerin üst üste konulmasını ve ara boşlukların da işlevsel hale gelmesini sağlar. Çizme ayakkabı kutusu önden ve yandan açılan çeşitleriyle kullanım kolaylığı yaratır ve hava alan yapısıyla nemlenme riskini ortadan kaldırır. Damat ayakkabı kutusu özel günler için satın aldığınız ayakkabıların kullanılmadığı süre içerisinde dış faktörlerden etkilenmesini önler. Plastik çizme kutusu ezilme sonucu deride oluşabilecek şekil bozukluklarını engelleyebilir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir ayakkabı kutusu satın alarak tüm bu avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusu Fiyatları

Mevsim koşullarına göre farklı ayakkabı çeşitleri tercih edildiği için, kullanılmayan ürünlerin karton ayakkabı kutusu ya da plastik bot kutusu içerisinde saklanması önerilir. Malzeme farklılıkları ve fonksiyonel özellikler ayakkabı kutu fiyatlarına etki eden unsurlardır. Ayakkabı kutusu ne yapılır, nasıl kullanılır diye merak edenler olabilir. Ayakkabıların dış etkenlere karşı korunaklı şekilde saklanmasını sağlayan bu ürünler ayakkabı dolabında ya da giyim odalarındaki raflarda muhafaza edilebilir. Ayakkabı kutusu kaç cm olmalı sorusunun cevabı da ayakkabı ve botlarınızın ebatlarına bağlı olarak değişebilir. Erkek ayakkabı saklama kutusu ve kadın ayakkabı kutusu uzunlukları aynı değildir. Ayakkabı kutusu ebatlarının farklı olması ve çoklu alım seçenekleri ürün fiyatlarını etkileyebilir. Ayakkabı kutusu en ucuz modellerinden beğendiklerinizi 10’lu paketler halinde satın alarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayakkabı kutusu Akakçe üzerinden cazip fiyat seçenekleriyle sizlere sunulur. Küçük ya da büyük ayakkabı kutusu modelleri arasından uygun fiyatlı ürünleri seçip siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusu Çeşitleri Akakçe’de

Kundura ve spor ayakkabıların konulduğu erkek ayakkabı kutusu ölçüleri modellere göre değişir. Yıkandıktan sonra en temiz haliyle ayakkabı saklama kutusu içine yerleştirilen ürünleri kullanmak istediğinizde aynı şekilde bulabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen pleksi ayakkabı kutusu darbelere karşı dayanıklıdır. Yazlık sandaletlerin, terliklerin de muhafaza edilmesi ve taşınması için ayakkabı düzenleme kutusunu kullanabilirsiniz. Raflara ayrılan çekmeceli ayakkabı kutusu şık görünümü ve toparlayıcı özelliğiyle oldukça konforludur. Kulplarından çekerek rahat bir şekilde kullanacağınız bir modeldir. Yetişkinlerin yanı sıra çocuk ve bebek ayakkabı kutusu modelleri de bulmak mümkündür. Büyük boyutlu ayakkabılar için çizme kutusu en ucuz seçeneklerinden tercihte bulunabilir, bu sayede ayakkabı dolaplarınızı düzenli tutabilirsiniz. Ayakkabı kutusu ne kadar diye merak ediyorsanız, ayakkabı kutusu almadan önce sayfamızdan fiyat araştırması yapabilirsiniz. Farklı markaların en ucuz ayakkabı kutusu seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz. Emniyetli kilit sistemleri olan çok yönlü ayakkabı kutularını kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilir, hediye ayakkabı kutusu çeşitleriyle şık sürprizler yapabilirsiniz.