Çöp Kovası

Çöp Kovası Fiyatları

24.203 farklı Çöp Kovası için fiyatlar listeleniyor.

Pelikan Çöp Kovası Starax Çöp Kovası Smartware Çöp Kovası Motek Çöp Kovası Foreca Çöp Kovası Smart Çöp Kovası

Fiyatı Düşen Çöp Kovaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Çöp Kovaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

20 lt30 lt40 ltÇelikPlastikDokunmatikPedallı0 - 50 TL 50 - 100 TL İç KovalıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kapak Seçeneği Türü Şekil Kullanım Tipi Materyal Boyut Hacim Kelime ile Filtrele Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Çamaşır Askısı Ütü Masası Çamaşır Sepeti Pazar Arabası Elbise Askısı Ayakkabı Kutusu Dolap İçi Düzenleyici Ütü Masası Kılıfı Saklama Kutusu Pelikan Çöp Kovası Smartware Çöp Kovası Starax Çöp Kovası

En Çok Karşılaştırılan Çöp Kovaları

Çöp Kovası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Çöp Kovası Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak Çöp Kovası

Mutfak çöp kovası evlerin temiz ve düzenli bir görünüme sahip olabilmesi için kullanışlı seçenekler sunar. Mutfağın ve günlük yemeklerin entegre bir parçası olan mutfak çöp kovaları, ortalığın kirlenmesini, dağılmasını engellemenin pratik yöntemleri arasında bulunur. Balık, et, tavuk veya sebze doğrandığında artıklarından hızlı bir şekilde kurtulursanız pişirme alanınız daima temiz ve nizami bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda doğru yerlere konumlandırıldığında günlük hayata pratiklik kazandırmayı başarır. Mutfak çöp kovaları özellik, kapak seçeneği, tür, şekil, kullanım tipi, materyal ve boyut bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Siz de Akakçe’deki çöp kovası modelleri içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, evlerinizin daha düzenli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Mutfak Çöp Kovası Türleri

Mutfak çöp kovaları farklı kullanım amaçlarına adapte olacak şekilde uyarlanmasıyla herkesin kişisel gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Askılı, dokunmatik, döner kapaklı, klik, pedallı, raylı, sallanır, sensörlü ve yutan olarak kendi içinde ayrılan modeller, herkesin istediğiniz zorlanmadan erişmesini mümkün kılar. Teknolojinin hızlı gelişmesi sonucunda ortaya çıkarılan sensörlü olanlar, akıllı çöp kovaları olarak da nitelendirilir. İçerisinde bulunan sensörler aracılığıyla kapağı yaklaşıldığında açıldığı için kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Askılı olanlar çok fazla alanınız yoksa kullanışlı hale gelir. Dolap kulplarına asılarak kullanılabilen modeller, tezgahta kesilen atıkların kolaylıkla içine atılabileceği şekilde tasarlanır. Kapağa monte çöp kovası olarak da bilinen modeller, aynı zamanda yerden tasarruf sağlamasıyla öne çıkar. Klik olarak nitelendirilenler ise geleneksel modellerden oluşur. El ile kapaklı açılarak içerisine atıklar boşaltılır.

Pedallı olanların alt tarafında kapağın açılmasını sağlayan bir aparat bulunur. Böylece ayağınızla aşağıda bulunan pedala basarak kapağını açabilir, içerisine artıkları kolaylıkla boşaltabilirsiniz. Ayaklı çöp kovası sunduğu pratiklikten dolayı en çok tercih edilenler arasında yer alır. Döner kapaklı mutfak çöp kovası modelleri ise üzerine bastırıldığında kapağın içeri doğru açıldığı tasarımlardan oluşur. Raylı olanlar dolapların çoğunlukla dolapların içine yerleştirilir. Dolabın kapısı açıldığında ray sistemi sayesinde kutunun kapağı anında açılır. Böylece hem yerden tasarruf sağlarken hem de atık boşaltma işlemlerine kolaylık katar. Yutan olarak isimlendirilenler de döner kapaklı tasarımlarla benzerlik gösterir. Üzerine atık bırakıldığında anında açılarak kolay bir kullanım sunar. Mutfak için çöp kovası arıyorsanız alternatifleri inceleyebilir, mutfak çöp kovası çeşitleri içinde aradığınızı anında bulabilirsiniz.

Mutfak Çöp Kovası Özellikleri ve Renkleri

Çöp kovası kullanım türlerinin yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de kendi içinde çeşitlendirilir. Alternatifler incelendiğinde çemberli, desenli, iç kutulu, paslanmaz, renkli ve telli gibi seçenekler olduğu görülebilir. Çemberli olanların çoğunlukla kapakları yuvarlak olacak şekilde üretilir. Desenli ürünler mutfak dekorasyonunun tamamlanmasına da katkı sağlayabilir. Çiçek veya geometrik desenlerin bulunduğu modeller, ortama değişik bir görünüm kazandırmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda tezgahlarla uyumlu olacak şekilde seçildiğinde uyumlu bir dekorasyon elde edilmesine yardımcı olur. Uyumlu desenlerden oluşan ikili çöp kovası çeşitleri ise mutfaklara hem işlevsellik hem de şıklık kazandırır. İçinde ek kutuya sahip olanları boşaltması diğerlerine göre daha kolaydır. Ürünü yerinden kaldırmanıza gerek kalmadan içerisindeki parçayı alarak artıkları boşaltabilir, günlük işlerinize pratiklik kazandırabilirsiniz.

Telli çöp kovası daha estetik bir görünüme sahip olmasıyla öne çıkar. Dekoratif çöp kovası olarak da kullanılabilen telli tasarımlar, dışarıdan bakıldığında içini gösterir. Bundan dolayı çoğunlukla estetik amaçlarla kullanılır. Masanın yanına koyacaksanız, runner gibi örtülerle uyumlu hale getirebilir, hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı mutfak çöp kovası çeşitleri birbirinden farklı pek çok renk seçeneğine sahip olmasıyla da öne çıkar. Siyah, beyaz, mor, pembe mutfak çöp kovası gibi değişik alternatifler herkesin aradığına zorlanmadan ulaşabilmesini sağlar. Gri çöp kovası her yerle uyumlu olmasıyla öne çıkar. Beyaz çöp kovası ise daha canlı bir görünüme sahiptir. Siyah çöp kovası toz gösteren bir yapıya sahip olsa da yerleştirildiği ortama asil bir görünüm kazandırır.

Mutfak Çöp Kovası Malzemeleri

Renk, tasarım ve kullanım türü gibi özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan mutfak çöp kovaları, üretildikleri malzemelerle de kendi içinde ayrışır. Çelik, galvaniz, krom, mermer, metal ve plastik benzeri materyallerden tasarlanan çöp kovaları içinde ihtiyaçlarınıza uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Raylı mutfak dolap çöp kovası çeşitleri çoğunlukla plastikten üretilir. Mutfak dolabı çöp kovası senkronize bir şekilde açılıp kapandığı için darbelere karşı daha dayanıklı bir yapıda olması önemlidir. Demir çöp kovası çeşitleri parlak ve canlı görünümüyle öne çıkar. Ayrıca paslanmaz olacak şekilde üretildiği için uzun süreli bir kullanım sağlar. Galvaniz de çelik kaplamalı olanlardan oluşur. Çizilmelere karşı dayanıklı olduğu için dolap dışlarında tercih edilir.

Mermer, ağır bir yapıya sahip olduğu için sabit olarak bir yerde kullanılacaksa tercih edilmelidir. Her an yerinden kaldırılması zor olduğundan dolayı özel bir köşeye koyulması gerekir. Ayrıca mermer, farklı ve çarpıcı bir görünüm sunmasından dolayı estetik amaçlarla da tercih edilir. Krom çöp kovası mutfak alanlarına farklı bir hava kazandırır. Metal gibi parlak olmasıyla beraber daha canlı bir görünüm sunar. Aynı zamanda dayanıklılığıyla öne çıkar. Kolay kolay yerinden düşmemesi ve darbelere karşı sağlam kalabilmesi, kromdan üretilen modellerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Ucuz çöp kovası çeşitleri incelendiğinde herkes kişisel zevklerine hitap eden malzemeyi rahatlıkla bulabilir. Akakçe’deki mutfak çöp kovası fiyatları arasında aradığınıza kısa sürede ulaşabilir, hem işlevsel hem de şık bir parça edinebilirsiniz.

Mutfak Çöp Kovası Seçenekleri

Çöp kovaları genel anlamda kare, dikdörtgen, yuvarlak ve slim olmak üzere dört farklı tipte üretilir. Kare olanlar, küçük alanları kolay bir şekilde doldurmak için iyi bir alternatiftir. Aynı zamanda keskin kenarları sayesinde dilediğiniz atığı daha rahat bir şekilde doldurmanıza imkan tanır. Yuvarlak olanlar ise en çok tercih edilen tasarımlar arasında bulunur. Kare olanlar gibi her yere rahat bir şekilde sığdırılabilmesiyle öne çıkar. Slim, daha çok yüksek olup tabanı dar olan modellerden oluşur. Çok fazla alanınız yoksa slim mutfak çöp kovası tavsiye edilir. Şekillerin yanı sıra çöp kovaları farklı hacim alternatiflerine sahiptir. Seçenekler içinde 3 lt veya 25 lt gibi farklı hacimdeki modelleri görebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınızı vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Mutfak Çöp Kovası Kullanmanın Avantajları

Mutfak çöp kovaları saklama kabı gibi kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Kullanışlı olması ve günlük hayata pratiklik kazandırması, ürünlerin en önemli özellikleri arasında bulunur. Avantajları inceleyerek, ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu avantajlar arasında:

Mutfak çöp kovası çeşitleri sunduğu fonksiyonellikle herkesin evlerinde istediği düzeni elde etmesine yardımcı olur. Çöp kovası fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek bütçenize hitap edeni kısa sürede bulabilir, daha sağlıklı bir ortam yaratmaya başlayabilirsiniz.