Çöp Kovası

Çöp Kovası Fiyatları

8.836 farklı Çöp Kovası için fiyatlar listeleniyor.

Pelikan Çöp KovasıPelikan Çöp Kovası Primanova Çöp KovasıPrimanova Çöp Kovası Starax Çöp KovasıStarax Çöp Kovası Şenyayla Çöp KovasıŞenyayla Çöp Kovası Vip Gross Çöp KovasıVip Gross Çöp Kovası Cooker Çöp KovasıCooker Çöp Kovası

Aktüel Broşürlerden Çöp Kovaları

 • Tekzen Ladin Ahşap Kaplama Lüks Çöp Kovası KareTekzen
 • Pedallı Çöp Kovası A101
 • Renkli Pedallı Çöp Kovası Asorti 8 ltBauhaus
 • Çöp Kutusu 110 LitreKoçtaş
 • Hassas Kapaklı Çöp Kovası 22 ltKoçtaş
 • Comfort Kilitli Çöp Kovası 18 ltKoçtaş

Fiyatı Düşen Çöp KovalarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Ütü MasasıÇamaşır AskısıÇamaşır SepetiPazar ArabasıDolap İçi DüzenleyiciElbise AskısıVakumlu HurçÇekmece DüzenleyiciAyakkabı KutusuPelikan Çöp KovasıPrimanova Çöp KovasıStarax Çöp Kovası

En Çok İlgi Gören Çöp Kovaları

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Tezgah Üstü Aksesuarlar, Çöp Kovaları

Çöp Kovası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Çöp Kovası Fiyatları Hakkında

Çöp Kovası kategorisinde 8.836 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 1.215, 50 TL ile 150 TL arası 3.951, 150 TL ve üzeri 3.690 Çöp Kovası bulunuyor.

Şu anda 346 adet Çöp Kovası indirimi var. İndirim oranları %5 ile %51 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Çöp Kovası markaları, Pelikan, Primanova, Starax, Şenyayla, Vip Gross ve Cooker.

Çöp Kovası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Çöp Kovaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 8.836 farklı model arasında

En çok satan Çöp Kovaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çöp Kovası:

 1. Pelikan 81550 Raylı 20 lt Dolap İçi
 2. Primanova Plastik Pasifik Gri
 3. Metali Kapağa Monte 15 Lt
 4. Aslife 25 Lt Slim Pedallı - Beyaz
 5. Metali Dolap İçi Antrasit 15 lt Made in İtaly

En Ucuz Çöp Kutusu ve Çöp Kovası Fiyatları Akakçe'de!

Farklı alanlarda kullanılan çöp kovaları hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Ofis, ev, sokak, cadde, fabrika veya aklınıza gelebilecek her alanda çöp kovalarına ihtiyaç duyulur. Tüm bu alanlarda hijyeni sağlamak öncelik arasında yer alır. Aynı zamanda çevre ve toplum düzenini sağlamak için de çöp kutusu ve çöp kovasına ihtiyaç var. Bu gereçlerin en önemli görevi çöpleri atana kadar ortam içerisinde hijyen şartlarına uygun koruma görevi sağlamak. Özellikle ev ve iş yerlerinde daima çöp birikilir. Çöp kutusu ve çöp kovaları bu biriktirilen çöplerin koku yayması ve çevreye her türlü zarar vermesinin önüne geçer. Çöp kovası aracılığıyla çöpler aktarılarak ortamın hijyeni sağlanmış olur. Çöp kutusu ve çöp kovası fiyatları modeline göre değişkenlik göstermektedir. Dilediğiniz fiyattaki modele akakce.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz tarzdaki çöp kutusu ve çöp kovası fiyatı markaya göre değişkenlik göstermektedir. Fakat akakce.com sitesi tüm markalardan ve modellerden ürünleri içerisinde barındırmaktadır.

En İyi Çöp Kutusu ve Çöp Kovası Modelleri

Bulunduğumuz yere göre kullandığımız çöp kutusu ve çöp kovası modelleri değişkenlik gösterir. Evde, iş yerinde, caddelerde kullanılan modellerin hepsi birbirinden farklılık göstermektedir. Büyük, küçük, şık, otomatik açılıp kapanır, pedallı, yankı kapaklı, paslanmaz, kapaklı gibi birçok çöp kutusu ve çöp kovası modelleri var. Piyasa içerisinde her ihtiyaca uygun üretilen çöp kovası bulmak mümkün. Bu ürünlerin arasında dış mekan çöp kovaları, endüstriyel çöp kovaları, döner kapaklı çöp kovaları, pedallı çöp kovaları, mutfak çöp kovası modelleri, dolap içi çöp kovası modelleri ve ofis tipi çöp kovaları ön sıralarda yer almaktadır. Sizin için en iyi modeli bulunduğunuz yer ve ihtiyacınız belirlemektedir. Örneğin; gıda atıklarınız için kullandığınız çöp kovasının kapaklı ve aynı zamanda pedallı olması gerekir. Kağıt ya da ambalajlarını attığınız çöp kovaları ise delikli ya da ağzı açık bir modeli tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre gerekli olan çöp kovası veya kutusunu belirleyerek satın alabilirsiniz. Titiz ve dikkatli kullandığınız müddetçe uzun süreli kullanım için tüm modelleri uygundur.
Döner kapaklı çöp kovaları kullan at ürünleri ve sigara benzeri ürünleri için tercih edilmektedir. Döner kapağı sayesinde poşetlerin kaymasını önler ve içerisinde kilit sistemi vardır. Krom kaplama ve paslanmaz çelik modellerinde özellikle çöp torbasına ihtiyaç vardır. Bütçenize en uygun çöp torbası fiyatları akakce.com sitesinde yer almaktadır. Dilediğiniz çöp kutusu ve çöp kovası modellerini de akakce.com sitesinde yer almaktadır. En iyi çöp kutusu ve çöp kovası fiyatı yer alan sitede, dilediğiniz markayı karşılaştırarak alabilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda kullanacağız çöp kovası ile uyumlu bulaşık sepeti alabilirsiniz. Bulaşık sepetleri mutfağımızın dekorunun önemli parçalarındandır. Tezgahın üzerinde durduğu için öncelikli olarak göze çarpan ürünlerdendir. Birçok farklı bulaşık sepeti modelleri mevcut olduğundan mutfağınıza ve çöp kavanozuna uyumu yakalaması daha kolay olacaktır.

Çöp Kutusu ve Çöp Kovası Yorumları

Bir ürünü satın almadan önce o ürün ile ilgili yorumları okuyarak, ürünü kullanan kişinin memnun kalıp kalmadığı konusunda bilgi sahibi oluruz. Tüketici bu konuda gerekli araştırmayı yapıp yeterince bilgi edindikten sonra ürünü alıp almayacağına karar verir. Tüketici tarafından yapılan yorumlar aynı zamanda ürünün imajı açısından da önem arz eder. Bu nedenle yorumlar çok önemlidir. akakce.com sitesinde yer alan çöp kutusu ve çöp kovası yorumları hakkında bilgi edinerek o ürünü satın almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Sizler için çöp kutusu ve çöp kovası yorumları ne kadar önemliyse aynı zamanda diğer tüketiciler için de sizlerin yorumu çok önemlidir. Satın aldığınız çöp kutusu ya da çöp kovası ile ilgili yapacağınız olumlu olumsuz tüm yorumlarınız diğer tüketiciler için çok değerlidir. Yapacağınız yorumlar ile onlara katkıda bulunacaksınız. Ürünü almadan önce çöp kutusu ve çöp kovası yorumları okumanız memnuniyetiniz açısından önemlidir.

Dolap İçi Çöp Kovası Modelleri

Mutfakların olmazsa olmazları içerisinde yer alan çöp kovaları düzeni ve hijyeni sağlama açısından önemlidir. Mutfağınıza uygun seçeceğiniz dolap içi çöp kovası modelleri ile uyumu yakalayarak kullanışlı bir kullanım sağlamış olursunuz. Ortalıkta görünmeyen, tezgahın altında yer alan farklı modeller ile çok kullanışlıdır. Modellerin hepsine kapak ve ip mevcuttur. İhtiyaç halinde dolabın kapağını açınca kovanın kapağı da açılır. Bu da hoş bir kullanım sağlayarak çöplerinizi kolaylıkla atmanıza yardımcı olur. Mutfağınızın kapağının şekline, büyüklüğüne göre üretilen modellerden kendi dolabınıza uygun olanını alabilirsiniz. Çelik, plastik ya da diğer alaşımlardan üretilen modeller var.

Mutfak Çöp Kovası Modelleri

Mutfağınızda başarılı bir dekorasyon aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlamalıdır. Görsel güzelliğin yanı sıra ergonomik olması önemlidir. Birbirinden farklı mutfak çöp kovası modelleri ile daha şık ve konforlu bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız ürün ile evinizi temiz ve düzenli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ürününüzü tezgahınızın üzerinde, yerde, dolabınızın içinde kullanabilirsiniz. Mutfağınızın büyüklüğüne göre kullanacağınız ürün ile ihtiyaçlarınıza doğru şekilde karşılık verebilirsiniz. Mutfağınız için en uygun çöp kutusu ve çöp kovası fiyatları için akakce.com sitesini detaylı şekilde inceleyerek, uygun fiyat ve ürün bilgisine dair gerekli araştırmayı yapabilirsiniz.