Posta Kutusu

Posta Kutusu Fiyatları

1.370 farklı Posta Kutusu için fiyatlar listeleniyor.

Yale Posta Kutusu Sgs Posta Kutusu Wisent Posta Kutusu Mano Posta Kutusu Veta Posta Kutusu Hama Posta Kutusu

Fiyatı Düşen Posta Kutuları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Kablo Toplayıcı Çalışma Tezgahı Alüminyum Bant Civata Fare Kapanı Yer İşaretleme Bandı Kaydırmaz Bant Derz Kalemi Metal Yağdanlık Yale Posta Kutusu Sgs Posta Kutusu Wisent Posta Kutusu

Posta Kutusu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Posta Kutuları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.370 farklı model arasında

En çok satan Posta Kutuları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Posta Kutusu:
  1. Yale Y500/187/1 Dış Mekan Şifreli Anahtar Kutusu
  2. Maben D-010 Dilek, Öneri ve Ramak Kala Kutusu
  3. Sgs 333 Anahtarlı Posta Kutusu
  4. Sgs 332 Anahtarlı Posta Kutusu
  5. Akşan Metal Çatılı İlan Posta Kutusu Dış Mekan Antrasit

Posta Kutusu

Posta kutusu nedir diye merak ediyorsanız, adınıza düzenlenmiş belgelerin görevliler tarafından adresinize teslim edilmesini sağlayan ürünlere bu isim verilir. Fatura, mektup ya da bildirilerin kapınızın önüne bırakılması için siz de bir posta kutusu satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler adresinizde olmadığınız anda gelen belgelerin geri dönmemesine de yardımcı olur. İç ya da dış kapı önlerine asabileceğiniz posta kutuları dayanıklı ve dekoratif özelliklere sahiptir. Dış kapılarınız için metal, ferforje ya da demir posta kutusu modellerinden birini seçerek çevresel etkenlere karşı dayanıklı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Renkleri, tasarımları ve ölçüleri açısından farklılık gösteren posta kutusu çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. En küçüğünden büyüğüne kadar geniş seçeneklere sahip olan posta kutusu ölçüleri her alana uyum gösterebilir. Bu sayede gelen postalarınızın çokluğuna ve kullanım alanınıza uygun ölçülerdeki ürünleri satın alabilirsiniz. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda dekoratif posta kutusu seçeneklerinden birini satın alarak kapı girişinize estetik bir hava kazandırabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarıyla beğeninize sunulan posta kutuları arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Posta Kutusu Modelleri

Posta kutuları ev ya da iş yerinize gelen önemli belgelerin elinize ulaşmasını sağlayan ürünlerdir. Üretimlerinde kullanılan malzemeler, tasarımları, özellikleri ve kullanıldıkları alanlar açısından farklılık gösteren posta kutusu modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Değişen daire sayılarına sahip olan apartmanlara gelen faturaların bırakılması için ortak posta kutusu modelleri kullanılır. Apartman görevlileri tarafından belirli zaman dilimlerinde bu posta kutuları kontrol edilerek daire sahiplerine gerekli duyurular yapılabilir. Çok sayıda dairenin ya da ofisin bulunduğu apartmanlarda haneye özel apartman posta kutusu 16'lı, 18’li, 20’li modelleri tercih edebilirsiniz. Hangi haneye ait olduğunu belirlemek amacıyla kapı numaralarına göre hazırlanan bu çoklu posta kutusu modelleri arasından hane sayısına göre seçimler yapabilirsiniz. Dairenizin ya da müstakil evinizin kapısında kullanmak amacıyla tekli modelleri satın alabilirsiniz. Villa, çatı ya da ayaklı tasarımların da yer aldığı modern posta kutusu modelleri arasında evinizin dış görünümüne uyum sağlayacak pek çok ürün mevcuttur. Kullanım amaçlarının dışında dekoratif özellikleriyle ön plana çıkan küçük ya da büyük posta kutusu çeşitleriyle kapınızın önünü renklendirebilirsiniz. İçi görünmeyen renkli opak ürünlerin yanı sıra şeffaf posta kutusu modellerine göz atarak zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Posta Kutusu Özellikleri

İster müstakil evlerde ister apartmanlarda yaşayın, adınıza gelen belgelerin kapınızın önüne bırakılması için posta kutularını kullanabilirsiniz. Hasır, metal, pleksi, döküm, ahşap posta kutusu çeşitleri arasından dekoratif ve kullanım alanınıza uygun olan seçimleri yapabilirsiniz. Bu ürünler malzeme türüne bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Metal, demir ya da ferforje malzemelerinden üretilenler kararmaz ve paslanmaz özelliklere sahiptir. Kararmaz ve paslanmaz posta kutusu çeşitlerini dış mekan önlerinde kullanmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ürünler arasında yer alan metal, demir ya da ferforje posta kutusu tasarımları uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Yağmur, kar gibi mevsimsel hava koşullarından etkilenmeyen su geçirmez posta kutusu çeşitlerini açık alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İç kapı önlerinde vida ya da farklı aparatlar yardımıyla kolayca asabileceğiniz şeffaf özelliklere sahip camlı posta kutusu modellerini tercih edebilirsiniz. Güvenlik açısından üst düzey önlemler almak istiyorsanız, kilitli ve şifreli posta kutusu tasarımlarını incelemeniz önerilir. Yabancı kişilerin sizin adınıza ya da iş yerinize gelen belgelere ulaşmasını önleyen kilitli posta kutusu seçeneklerine online alışveriş fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Posta Kutusu Nerelerde Kullanılır?

Adresinize teslim edilen faturaların, ihbarnamelerin ya da mektupların toplu bir şekilde muhafaza edilmesi için posta kutularını tercih edebilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinin bulunduğu binalar farklılık gösterdiğinden, bu alanlarda kullanılacak posta kutuları da geniş çeşitliliğe sahiptir. Ortak olarak kullanılan bina girişi posta kutusu apartman adına gelen belgelerin bırakılması amacıyla büyük boyutlarda tasarlanır. Apartman yönetimi tarafından yapılan duyuruların ve daire sahiplerine gelen faturaların düzenli şekilde biriktirilmesine yardımcı olan bu kutular sayesinde her haneye ayrı ayrı belge dağıtmak zorunda kalmazsınız. Kilitli ya da şifreli olarak üretilen dış mekan posta kutusu çeşitleri güvenli bir kullanım sağlar. Çoklu ya da tekli olarak satılan apartman posta kutusu modellerine göz atarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daireleriniz için dekoratif ve estetik görünümlere sahip olan kapı önü posta kutusu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Apartmanınızın genel görünümüne ve kişisel beğenilerinize uygun olarak seçeceğiniz daire posta kutusu sayesinde, adresinize gelen belge ya da faturaların kapınız çalınmadan kutuya bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Müstakil evlerde bahçe kapılarının önüne asılabilen ürünler paslanmaz, su geçirmez ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Kuş, çiçek gibi detaylarla renklendirilen bahçe posta kutusu tasarımlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Posta Kutusu Tasarımları

Posta ya da diğer adıyla fatura kutusu, kapı zilinin adınıza gelen her belge için çalınmasını önleyen kullanışlı bir üründür. Müstakil ev, apartman, ofis ve iş hanları için farklı renk, model ve boyutta tekli ya da çoklu tasarımlara ulaşmanız mümkündür. Apartman katlarında ya da girişlerinde kullanılması amacıyla 4’lü, 5’li, 6’lı, 8’li, 10’lu, 12’li, 20’li posta kutusu çeşitleri üretilir. Eklemeli olan bu ürünleri özel aparatları yardımıyla kolayca duvara asabilirsiniz. Tekli olarak üretilen kutularda renk ve model alternatifiniz oldukça fazladır. Modern ya da eski posta kutusu tasarımlarına bakarak zevkiniz doğrultusunda uygun seçimler yapabilirsiniz. Ev tasarımlarının kullanıldığı çatılı posta kutusunu daire ya da müstakil evlerinizin kapı önlerine asabilirsiniz. Estetik bir görünüme sahip olan villa tipi posta kutusu sayesinde dekoratif alanlar tasarlayabilirsiniz. Bahçe gibi dış mekanlarda oldukça kullanışlı ve dekoratif olan ayaklı posta kutusu özgün tasarımı ile beğeni kazanır. Zemin üzerine rahatlıkla monte edebileceğiniz bu ayaklı ürünler dayanıklı malzemelerden tasarlanır. Oval yapısı ve genişliği ile dikkat çeken Amerikan posta kutusu ayaklı tasarımlarla karşınıza çıkar. Dış kapı önlerinde kullanılmaya uygun ürünler arasından dilediğiniz renklere sahip olanı seçebilir, güvenliği artırmak amacıyla şifreli asma kilit satın alarak kapaklarına takabilirsiniz.

Akakçe’de Posta Kutusu Fiyatları

Faturaların, mektupların, davetiyelerin, çeşitli belge ve bildirilerin adresinize teslim edildiği nokta genelde posta kutularıdır. Apartman ve daire girişlerinde sıkça gördüğünüz bu ürünler kişisel bilgilerinizin korunmasında önemli bir yere sahip olabilir. Bu amaçla siz de şifre veya kilit sistemiyle korunan tekli posta kutusu modellerini tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız ürünün şık görünmesini istiyorsanız; hasır, demir, cam ya da metal gibi farklı malzemelerden üretilen dekoratif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Geniş renk ve tasarım alternatiflerine sahip olan ürünlerle hem belgelerinizin güvenli bir şekilde saklanmasını hem de kapı girişlerinizin güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Tekli posta kutusu fiyatları ürünlerin malzemesine, tasarımına ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Şifreli ya da kilitli sistem gibi ekstra özellikler de ürün fiyatlarında değişime neden olabilir. Apartmanlar için hane sayısına göre belirlenen çoklu, 10’lu, 12’li posta kutusu fiyatlarına göz atarak ihtiyaçlarınıza uygun yanıtlar bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ev ya da ofis tipi posta kutusu satın almak için Akakçe'ye göz atabilirsiniz. İş yerinde kıyafetlerinizin kirlenmesini ya da zarar görmesini önleyen iş önlüğü fiyat seçeneklerini de buradan inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri cazip fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.