Kingston RAM

Kingston RAM Fiyatları

797 farklı Kingston RAM için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Kingston Ramler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıKingston
 • Frekans3200 MHz
 • Frekans3600 MHz
 • Kapasite16 GB
 • Kapasite32 GB
 • TipiDDR4
 • TipiDDR5
 • RAM Sayısı2x8 GB
 • RAM Sayısı2x16 GB
 • Kullanım YeriLaptop
 • Kullanım YeriPC
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 34 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıKingston
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım YeriKapasiteTümünü GösterFrekansTümünü GösterRAM SayısıRAM Gecikme SüresiModül TipiPin SayısıYükseklikGenişlikGerilim Voltajı (VDD)Ürün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (797)

HP Pavilion Gaming Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı Kingston SSD Kingston USB Bellek Kingston Hafıza Kartı Kingston Taşınabilir SSD Kingston Laptop Docking Station Kingston Kulaklık Aksesuarı Kingston Klavye Aksesuarı Kingston Kart Okuyucu Kingston Sunucu Sabit Disk Kingston Nintendo Aksesuarları

En Popüler Kingston Ramler

Kingston RAM Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kingston RAM Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Kingston Bellek ve RAM Fiyatları Akakçe'de!

Dünyanın bellek sektöründeki en önemli markalarından birisi olan Kingston, üretmiş olduğu yeni nesil bellekleri ile bu alanda öne çıkan markalardan biri olarak bilinir. 6 kıtada yer alan dağıtım ağı ve müşteri hizmetleriyle tüketicilerin neredeyse tüm taleplerine cevap veren Kingston, bellek endüstrisinde her yeni gelişmeyi takip eden ve böylece çıtayı yükseltmeyi başaran projeleriyle adından söz ettirmektedir. Bellek, bilgisayar bileşenleri içinde önemli bir yere sahip olduğu gibi üretim aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar birçok teknik uygulamadan geçer. Kingston, bu üretim aşamalarını oldukça profesyonel kadrosuyla sorunsuz bir şekilde başarır.
Türkiye’nin en önemli fiyat karşılaştırma sitelerinden birisi olan akakce.com ise müşterilerine büyük markaların ürünlerini en uygun ve cazip fiyatlarla bulmasına destek oluyor. Kingston Bellek ve Ram fiyatları, akakce.com’da keşfedilmeyi beklerken Kingston Bellek ve Ram Modelleri arasından bütçenize uygun bir modeli, akakce.com’un size sunacağı uygun fiyatlarla bulmanız daha da kolaylaşır. akakce.com arama butonuna Ram fiyatları yazdığınızda size en uygun Ram fiyatlarını tek bir sayfada sunan akakce.com; fiyat karşılaştırma açısından da rakipsizdir. Tüketiciler, Kingston Bellek ve Ram fiyatları için diğer sitelerdeki durumu öğrenmek ve buna göre alışveriş yapabilmek için akakce.com'u tercih etmektedirler.

En İyi Kingston Bellek ve RAM Modelleri

İngilizce’de ‘’Random Access Memory’’nin kısaltılmışı olarak bilinen ve Türkçe’ye ‘’Rastgele Erişilebilir Bellek’’ olarak çevrilen RAM, bir bilgisayarın en önemli öğelerinden birisi olarak konumlanır. Bilgisayarın, hafızası görevini yürüttüğü gibi bir çok işlemi de yapmasını sağlar. Kingston Bellek ve Ram modelleri, sunucu belleği ve masaüstü ya da dizüstü bellek olarak ikiye ayrılır. Neredeyse 25 yıldır sunucu belleği konusunda geniş bir uzmanlığa sahip olan Kingston, yeterli bilgi ve kaynağa sahip olmasıyla sunucu belleği konusunda fark yaratmaktadır. Sunucu belleğini seçerken, doğru üreticiyi bilmek, ve buna uygun bellek tercihinde bulunmak ise oldukça önemli konulardan biridir. Bu anlamda Kingston, dünyanın en önemli sunucu anakart üreticileri ile birlikte koordineli bir biçimde çalıştığından dolayı üretmiş olduğu sunucu bellekleri sorunsuz ve kalitelidir. Intel ve Supermicro markalarının sunucu kart listesinde yer almak için uyumluluk sertifikasını almak üzere AVL (Advanced Validation Labs) ile çalışan Kingston, sunucu belleği içinde önemli bir yeri olan Server Premier modülleri, sabit BOM (Bill of Material) ile üretir. Kingston, böylece toplama sistemler kullanan, istikrarlı ve birleştiren bir DRAM markası ya da modeli arayanlar için önemli bir özellik sunmaktadır. Kingston Bellek ve Ram Modelleri içinde bulunan masaüstü ve dizüstü bellekleri üstün performans sunar. Bu belleklerden önemli bir yere sahip olan Hyper X bellek bir aksiyon oyununda ya da müşterinize sunulacak bir sunum da bilgisayarınızın yüksek performans göstermesini sağlar. Kingston’un masaüstü ve dizüstü belleklerde kalitesini ortaya koyan bu ürünler tüketicilerin de en çok tercih ettiği bellekler arasında yer alır.

Kingston Bellek ve RAM Yorumları

Kingston, üretmiş olduğu bellekleri her aşamasında test eden dünyadaki birkaç markadan birisidir. Bu da Kingston Bellek ve Ram’larının müşterilerine yüksek kalitede sunulması demektir. Kingston bu noktada müşteri memnuniyetini önemsediğini gösterir ve üretim politikalarını buna göre şekillendirir. Kingston Bellek ve Ram yorumları gösteriyor ki tüketiciler Kingston ürünlerinden genel itibariyle memnun kalmaktadırlar ve bunu ürünler hakkında yapmış oldukları yorumlarda göstermektedirler. 25 yıldan fazla bellek sektöründe bulunan Kingston, müşteri deneyimine önem veren, sunmuş olduğu sunucu bellekleri ve masaüstü-dizüstü bellekler sayesinde sektörün tamamına hitap ederek müşteri kitlesini her geçen gün genişletiyor. Kingston Bellek ve Ram yorumları, bellek ve RAM piyasasında tüketici beklentisine dair fikir vermesi açısından Kingston tarafından dikkatle takip edilmektedir.

Kingston Bellek ve RAM Özellikleri

Bir bellek ya da RAM seçerken en önemli hususlardan birisi de bilgisayarın kapasitesinin ne olduğunu biliyor olmanızdır. Siz ne kadar yüksek performanslı bir bellek ya da RAM alın eğer bilgisayar kapasiteniz düşükse; bu RAM veya bellek istediğiniz performans da çalışmıyor olacaktır. Kingston Bellek ve Ram Özellikleri açısından size üstün bir performans vaadeder. Kingston, sunmuş olduğu masaüstü ve dizüstü bellek ve RAM sayesinde, geciken, yanıt vermeyen, yüklenmeyen sistemlerin sorunlarını çözdüğü gibi bu sistemlerin performanslarını da arttırır. Kingston Bellek ve Ram özellikleri arasında en dikkat çeken özelliklerden birisi de Kingston’da bilgisayarınızın bellek ve Ram konusunda yaşayabileceği tüm sorunlara karşı çözüm yaratmasıdır. Bilgisayarın kapasitesi hakkında örneğin anakartınızın DDR3 ya da DDR4 olup olmadığını, bellek için kaç yuvanın gerektiğini ve belleğin hangi hızda çalışması gerektiği gibi konularda bilgi sahibi olmanız Kingston’un size en uygun çözümün sunulmasını sağlar.

Kingston Bellek ve RAM İndirimleri

Kingston Bellek ve Ram yorumları, Kingston tarafından yapılan indirimlerle birlikte yoğunlaşan bir husustur. Bu da gösteriyor ki tüketiciler, Kingston ürünlerini takip ettikleri gibi. Kingston Bellek ve Ram fiyatı düşünce; ürünlere de ilgi göstermektedirler. Bilgisayarlarınızın performansını iyileştirmek istiyorsanız; sizler de bütçelerine uygun Kingston Bellek ve Ram fiyatı konusunda akakce.com gibi Türkiye'nin en iyi fiyat karşılaştırma sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Türkiye'de e-ticaret trafiğinin yaklaşık olarak 1/3'ünün akakce.com üzerinden gerçekleştiğine dair veriler bulunmaktadır. akakce.com bu niteliğiyle sadece müşterilerin değil perakende satıcıları için de önemli bir konumdadır. Türkiye'de internetten alışveriş yapmak isteyenlerin fiyat karşılaştırmak için en sık uğradığı sitelerden birisi olan akakce.com müşterilerine, dünyaca ünlü markaların ürünlerini uygun ve cazip koşullarla bulabilmelerini sağlar. akakce.com, müşterisini düşünen bu politikaları sayesinde tüketici alışkanlıklarında da bir devrimin yolunu açmaktadır. akakce.com arama butonu sekmesinde yazdığı gibi; "aradığını yaz en ucuzu bul" sloganıyla perakende sektörünün en iyi fiyat karşılaştırma sitelerinden birisi olurken tüketicilerin işini kolaylaştırmaktadır.