Kükürt Sabunu

Kükürt Sabunu Fiyatları

456 farklı Kükürt Sabunu için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

CiltVücut0 - 50 TL 50 - 100 TL BıttımDefneLavantaZeytinyağlıDoğalSivilceMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:İçerik: Kükürt Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Tipi İçerik Kükürt Ürün Puanı

Vücut SabunuCilt SabunuDoğal SabunAloe Vera SabunuArdıç Katran SabunuBıttım SabunuÇay Ağacı SabunuDefne SabunErkek SabunEşek Sütü SabunuGül SabunuKadın Sabun

En Çok Karşılaştırılan Sabunlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kükürt Sabunu Sıkça Sorulan Sorular

Kükürt Sabunu

Günlük kullanılan sabunların içerisine kükürt ilavesiyle elde edilen sabun, koyu sarı sert kıvamlı bir üründür. Kokusuz olması ve tüm doğal sabunların içine ilave edilebilmesi kullanım alanını artırır. Cilt tipinize uygun olarak tercih edeceğiniz doğal kükürt sabunu , siyah noktalar için de bire bir çare olur. Sivilceleri kurutucu etkiye sahip olan sabun, yağlı ciltler için tam bir kurtarıcıdır. Cildin yağ dengesini ayarlayarak pürüzsüz olmasını sağlar. Sivilce ve akne sorunu yaşayanlar, kükürt içeren sabun kullanarak bu sorundan tamamıyla kurtulabilir. Antiseptik özelliği ile sabun, deri altında kalan sivilceleri anında kurutur. Yağlı cilt tipine sahip olanlar, akne ve sivilce gibi sorunları oldukça fazla yaşarlar. Cilt üzerinde mucizevi etkileri olan kükürt sabunu faydaları arasında saç ve saç derisini korumak da bulunur. Siz de kükürt içerikli sabun çeşitlerine, bıttım sabunu çeşitlerin ve benzer doğal sabunlara akakce.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kükürt Sabunu Çeşitleri

Cilt üzerinde pek çok olumlu etkisi olan kükürtlü sabun çeşitleri ; akne, sivilce ve siyah noktalar için farklı içeriklere sahip olarak hazırlanır. Her cilt tipi için denedikten sonra kullanmak, sabunun etkisini görmek adına önemlidir. Kükürt, kendi içinde birden fazla mineral barındıran bir maddedir. Bu özelliği sayesinde yağlı cilt problemlerinde etkili olur. Yağ dengesini nötralize ederek, vücut için gereken nem ve yağ oranını sağlar. Katranlı kükürt sabunu, sedef ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarının giderilmesinde faydalı olur. Ölü derilerin atılarak cildin temizlenmesini sağlayan sabun, kızarıklık ve kaşıntılara karşı da kullanılır. Saç ve cilt temizliğinde kullanılan saf kükürt sabunu, doğal antibakteriyel özelliği ile yağlı cilt tipleri de en iyi sonucu verir. Cildiniz için güzellik sabunu olarak tanımlanan ürün, kırışıklıkların önlenmesinde de etkilidir. Yaş aldıkça ciltte oluşan kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkili bir çözüm sunan sabun, farklı kullanım alanları ile bakım ürünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Saç ve cilt için son derece faydalı olan kükürtlü sabun özellikleri bakımından da zengin mineral içeriğine sahiptir. Cilt sorunları üzerinde iyi sonuçlar veren sabun, kepek oluşumunu da önler. Düzenli kullanım ile kısa sürede saçlarınız kepekten arındığı gibi ışıltılı ve parlak bir görünüm kazanır. Saç diplerini besleyerek hızlı uzamalarını sağlar. Cildin yağ salgılamasını azaltarak nem dengesini korur. Bu da cildinizin gözeneklerinin açılarak nefes almasını ve fresh gözükmesini sağlar. Sıcak havalarda terlemeyi azaltan sabun, içerisinde bulunan kükürtün dinginleştirici özelliği sayesinde vücudunuzda nemli bir etki yaratır. Ayrıca gün boyu ayakkabı içerisinde kalan ayaklardaki kokunun olmaması için kükürt bazlı sabun idealdir. Siz de her türlü cilt problemleriniz için doğal ve ham sabun kategorisindeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Her Derde Deva Kükürt Sabunu

Antiseptik özellikli kükürt sabunu sivilce izlerinin oluşmasını önler. Yeni çıkacak olan sivilceleri deri altında kurutarak, tekrar oluşmalarını önler. Sabun, cildi kuru olanlar için pek kullanışlı değildir. Kuru ciltleri daha fazla yıpratan sabun cildin tahriş olmasına sebep olur. Kükürtlü sabun egzama ve mantar gibi deri rahatsızlıklarının tedavi edilmesinde iyi sonuçlar verir. Ferahlatıcı etkisi ile ciltte oluşan bakteriyel enfeksiyonların etkilerini azaltır. Antibakteriyel özelliği kükürt içerikli sabunların etkisini artırarak, cilde zararlı olan organizmaların çoğalmasını önler. Özellikle mevsim geçişlerinde ciltte meydana gelen irritasyonlar için tavsiye edilen kükürtlü sabun mantar problemlerinde kesin çözüm sağlar. Günlük düzenli kullanımda cildin kaşıntısını alarak rahatlatıcı etki yapar. Farklı bakterilerin sebep olduğu tüm deri rahatsızlıklarında, güvenle kükürt içeren sabunları kullanabilirsiniz. Ellerde deterjanların sık kullanımı sonucu oluşan cilt tahrişlerini gideren sabun, cildin yenilenmesini sağlar. Sabundan istenen verimin alınabilmesi için düzenli kullanım şarttır. Vücudun her bölgesinde etkili çözümler sunan kükürt sabunu saç derisinde meydana gelen tüm sorunların çözülmesinde faydalıdır. Saçlarda mantar enfeksiyonu sonucu oluşan kaşıntıları önleyerek, sizi ferahlatır. Bakteri oluşumunu önleyen kükürtten yapılan sabun, saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar. Ayrıca saçlarda oluşan bit sorunu için de kükürt sabunundan yardım alabilirsiniz. Sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenler, sabunu günlük bakım rutinleri arasına alarak sonuca kısa sürede ulaşabilir. Bitkisel ürün tercihlerinde ilk sırada yer alan kükürt etkili sabun, cilt ve saç için farklı şekilde kullanılır.

Kükürt Sabunu Alırken Dikkat Edilecekler

Pek çok cilt sorunu için uygun olan kükürt sabunu nasıl kullanılır sorusuna, düzenli uygulanması gerekir cevabı verilebilir. Cilt kullanımı için sabah ve gece yatarken olmak üzere iki sefer uygulanması önerilir. Yüzünüzü sabun ile köpürttükten sonra iyice durulayarak uygulamayı yapabilirsiniz. Saçlarınız için de haftada üç defa diplere masaj yapılabilir. Sonrasında saçlarınızı ılık su ile durulayarak bakımı tamamlayabilirsiniz. Kükürt sabunu kullananlar, fayda görebilmek için düzenli ve rutin kullanımın şart olduğunu belirtir. Sabundan tam olarak yararlanabilmek için doğal içerikli olanları tercih etmek gerekir. Yüz ve vücut temizliğinde mucizevi etkiler yaratan sabun, fazla kullanıldığında cilt kuruluğuna sebep olur. Gereğinden fazla kullanmak, cilt üzerinde tahrişlere ve reaksiyonlara sebebiyet verir. Sabunu kullanırken göz ve göz çevresine fazla temas ettirmemek gerekir. Kullanıcı tavsiyelerinden yola çıkarak kuru ciltler için uygun olmadığını söylenebilir. Yağlı cilt tipinde mükemmel etkiler yaratan sabunun temiz içerikli olanlarını tercih ederek, daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Siz de kozmetik olmayan kükürtlü sabun tercihleri yaparak cildinizi yenileyebilirsiniz. Doğal ürünler kategorisinde yer alan tüm çeşitleri inceleyerek, kendi cilt tipinize uygun olanları inceleyebilirsiniz.

Kükürt Sabunu Kampanyaları

Kimyasal olmayan kükürt sabunu tercih ederek cildinizde oluşacak alerjik reaksiyonları önüne geçebilirsiniz. Ciltle ilgili tüm sıkıntılar için başvurulan sabun, vücut temizliğinde de etkilidir. Bu sabunların içerisinde sadece %10 oranında etken kükürt maddesi bulunur. Diğerleri ham sabun ve koku verici esanslardan oluşur. İçinde bulunan esaslar, sabunların kokusunu güzelleştirir. Cilt yağını dengeleyen kükürt, gözenekleri tıkanmasını önler. Ciltte sıcak havalarda oluşan isilik adı verilen kaşıntı sorunları içinde kükürtün kurutucu etkisi oldukça yararlıdır. Kükürt sabunu yorum ve tavsiyelerini dikkate alarak siz de kendi cildinizde sabunu deneyimleyebilirsiniz. Kuru ciltler için tavsiye edilmeyen sabun, yağlı ciltlerde son derece etkilidir. Çok fazla ve sık kullanmanın yağlı ciltlerde bile kuruluğa yol açacağı göz ardı edilmemesi gerekir. Bu sebeple günde iki kere kullanmak yeterli olur. Kullanıcıların yaptıkları tavsiyelere uyarak siz de cildinizin ihtiyacı olan ürünlere kolaylıkla ulaşarak çözüm bulabilirsiniz.

Kükürt Sabunu Fiyatları

Zengin mineral içeriği ile kükürtlü sabun ihtiyacınız olan dengenin sağlanmasında sizlere etkili çözümler sunar. Ciltteki ölü tabakayı soyarak pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olur. Dökülen saçların olduğu bölgeleri haftada üç kere kükürtlü sabunla yıkamak hem deriyi canlandırır hem de dökülmeleri azaltır. Markaya ve doğal olmasına göre değişkenlik gösteren kükürt sabunu fiyat aralığı gramaja göre de belirlenir. Farklı markaların değişik içeriklerle sunduğu sabunların doğal ve katkısız olanlarını tercih ederek daha güzel sonuçlar alabilirsiniz. Günlük kullanımda geniş yer bulan en ucuz sabun alternatifleri için beklentilerinizi netleştirerek araştırma yapmanız yeterli. Günlük bakım ürünleri arasında yer alan sabunlar, doğal içerikli ve uygun fiyatlı olarak satılır. Fiyatın belirlenmesinde sabunun el yapımı olmasının etkisi oldukça fazladır. El yapımı sabunlar diğerlerine göre daha farklı fiyatlardan satışa sunulur. Alışverişlerinizi akakce.com üzerinden yaparak kaliteli ürünlere en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.