Tarak & Saç Fırçası

Tarak & Saç Fırçası Fiyatları

6.762 farklı Tarak & Saç Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Nascita Saç Fırçası ve Saç Tarağı Tangle Teezer Saç Fırçası ve Saç Tarağı Dyson Saç Fırçası ve Saç Tarağı Paradise Saç Fırçası ve Saç Tarağı Moroccanoil Saç Fırçası ve Saç Tarağı Rodeo Saç Fırçası ve Saç Tarağı

Aktüel Broşürlerden Saç Fırçaları ve Saç Tarakları

 • Nascita Geri Dönüşümlü Şampuan Fırçası Bambu MaviGratis 59,00 TL
 • Eklips Zc9783 Saç Fırçası Naturals Gratis 115,50 TL
 • Difaş Biocare Tarak ÇeşitleriA101 19,75 TL
 • Lionesse Topuz FırçasıBim 45,00 TL

Fiyatı Düşen Saç Fırçaları ve Saç Tarakları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüFön
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterTürüCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (6.762)

Saç Boyası Saç Kremi Saç Spreyi Saç Serumu Saç Bakım Yağı Wax Saç Maskesi Saç Köpüğü Saç Toniği Nascita Saç Fırçası ve Saç Tarağı Tangle Teezer Saç Fırçası ve Saç Tarağı Dyson Saç Fırçası ve Saç Tarağı

En Çok Karşılaştırılan Saç Fırçaları ve Saç Tarakları

Saç Fırçası ve Saç Tarağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Saç Fırçası ve Saç Tarağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Saç Fırçaları ve Saç Tarakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 6.762 farklı model arasında

En çok satan Saç Fırçaları ve Saç Tarakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Saç Fırçası ve Saç Tarağı:
 1. Nascita Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası 02
 2. Nascita Pro Üç Boyutlu Saç Fırçası 01
 3. Tangle Teezer The Wet Detangler Regular Saç Fırçası
 4. Tangle Teezer The Wet Detangler Large Saç Fırçası
 5. Dyson Supersonic Styling Set Saç Açma Fırçası

Saç Fırçası, Saç Tarağı

Saç fırçası saçları yıpratmadan taramak ve karışık saç tellerini birbirinden ayırmak için tasarlanır. En iyi modeli can yakmadan saçları birbirinden ayırabilenlerdir. Bunun için markalar özel olarak saç kırmayan, dökmeyen, yolmayan tarak tasarlar. Özellikle kuru ve yıpranmış saçlar dolanmaya daha müsait olduklarından dolayı kolayca ayırmak için özel saç tarağı kullanılır. Bunun haricinde saçlara belirli bir şekil vermek için de saç tarağı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Saç tarakları farklı materyallerden üretilir. Bunun haricinde birbirinden değişik şekilde saç tarağı bulmak mümkündür. Yuvarlak saç fırçası en çok tercih edilenler arasına girer. Saplı ve sapsız şekilde üretilen yuvarlak fırça, saç açıcı özelliği sayesinde oldukça ilgi görür. Özellikle karışan saçları kolayca taramak için buna uygun olarak tasarlanan tarak modelini seçmelisiniz.

Saç tarağı renkli ve desenli modellere sahiptir. Sıra dışı tasarımlar saç bakımınızı en eğlenceli şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Unicorn saç fırçası ya da gökkuşağı renkli taraklar arzu ettiğiniz deneyimi sizlere sunar. “Saç fırçası ne işe yarar?” sorusuna şu şekilde açıklık getirilebilir; fırça saç taramak, şekil vermek ve yeni bir saç modeli için hazırlamak amacıyla kullanılır. Özellikle uzun saçlara sahip bireylerin sıklıkla başvurduğu bir gerçektir. Saç tarağı banyo sırasında ya da sonrasında kullanılabilir. Islak saça uygulama yaparken fırça yerine geniş dişli tarak kullanmak işinizi kolaylaştırır. Kadın saç tarağı, erkek kullanıcılar tarafından da kullanılabilir. Saç fırçası saç ile birlikte saç derisine de iyi gelir. Saçı düzeltmenin yanında saç derisine masaj yaparak bu bölgedeki kan dolaşımını da olumlu yönde etkiler. Bu sebeple, düzenli olarak kullanılabilir.

Saç Fırçası Modelleri

Saç fırçası modelleri çok renkli ve çeşitlidir. Bu durumun nedeni markaların ihtiyaca ve saç tipine uygun ürünler üretmesidir. Tarak çeşitleri ev tipi kullanıma uygun basit şekilde ya da profesyoneller için çok yönlü olarak tasarlanır. Kuaför saç tarakları tarama işlemi başta olmak üzere fön, maşa, şekillendirici, düzleştirici, ayırma tarağı ve daha pek çok uygulama için kullanılır. Bu durum profesyonel kullanıma yönelik olan tarak çeşitlerinin daha fazla olduğu yanılgısı yaratabilir. Günlük olarak kullanacağınız taraklarda da oldukça farklı modellere rastlamak mümkündür. Her bir işleme uygun tarak bulunduğundan dolayı saç fırçası çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ahşap, tel, plastik saç fırçası kullanım alışkanlığına yönelik ürünler sunar. Bu sayede dilediğiniz bir saç fırçası çeşidini kendiniz için alabilirsiniz.

Tarak modelleri dişlerin sıralanışı ve kalınlığına göre değişir. Aralıklı ve kalın dişler genellikle gür saçların ayrılması için tercih edilir. İnce dişli taraklar ise ince ve narin yapıdaki saçlar için idealdir. İnce uçlu taraklar ayrıca boya, keratin bakımı, saç botoksu gibi işlemlerde bakım ürünlerini kolayca yaymak için kullanılır. Bunun yanında kırılgan saçlar için yumuşak saç tarağı çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kafa derisi ve saç diplerine nazikçe temas eden bu ürünler küçük yaştakiler için de tercih edilebilir. Bunun yanında saçları elektriklendirmeyen tarak modeli de kullanıcıların favorisi olabilir. Özellikle nemli iklimlerde ihtiyaç duyulan bu ürün, saçların yatışmasını sağlar ve kabarmasını önler. Doğal ürünler kullanmak isteyenler tahta uçlu saç fırçası ya da tamamen ahşaptan oluşan doğal saç tarağı kullanabilir. Buna ek olarak doğal taşları oyarak elde edilen taraklar da tercihini naturel ürünlerden yana kullananları memnun edebilir. Saç tarağı, Akakçe’nin benzersiz karşılaştırma sistemiyle bulunabilir.

Saç Tiplerine Göre Saç Fırçası Seçimi

Saç tipine göre tarak seçimi yapmak daha iyi sonuç almanıza yardımcı olabilir. Bu sayede saçlarınızda yapmak istediğiniz uygulamayı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Saç tiplerine göre kullanılması gereken taraklar şu şekilde sıralanabilir:

Saç Tarağı Kullananlar

Saç tarağı kullananlar sahip oldukları saç tellerine göre tercihte bulunabilir. Örneğin; kıvırcık saçlar için geniş diş aralıklarına sahip tarak seçimi rahat bir kullanım elde etmek açısından önemlidir. Birçok insanın sahip olduğu bir saç tipi olarak zor taranır ve güçlükle şekil alır. Saç tarağı kullananlar doğru bir seçimle arzu ettikleri sonuçlara kolayca ulaşabilir. Saç tarak modelleri ve yapısına göre seçil alır. Bunun için düzleştirici taraklarla daha düz saçlara sahip olmanız mümkündür. Aynı şekilde fön için farklı boylarda saç tarağı kullanarak dilediğiniz şekli verebilirsiniz. İçe ve dışa doğru fön çekebilir ya da dümdüz saçlara kavuşabilirsiniz. Kıvırcık saçlar için tarak seçiminin yanı sıra ince ve kalın telli saçlar için de seçim yapılır. Saç tarağı kullananlar saçlarının kalınlık durumuna göre kısa ya da uzun saç tarağı seçebilir. Bay bayan saç tarakları çeşitleri herkese hitap edecek şekilde dizayn edildikleri için geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

En İyi Saç Fırçası Markası

En iyi saç tarağı hem kuru hem de ıslak fırçalamada saç tellerine zarar vermeden ayıran üründür. Saça zarar vermeyen tarak daha bakımlı ve güçlü saçlara sahip olmanızda size yardımcı olur. Böylece saçlarınızın bakımı için harcadığınız zamanı ve çabayı yabana atmamış olursunuz. En iyi saç fırçası markası hassas bir temas sağlayacak şekilde ürün tasarlayabilen markadır. Her markanın ürettiği modeller birbirinden farklı olduğu için özellikleri de aynı değildir. Kendi ihtiyacınız ve kullanım alışkanlığınıza göre saç fırçası temin edebilirsiniz. Saç fırçası makyaj seti ya da parfüm gibi kişisel bakımda özel bir yere sahiptir. Bunun için bakım yaparken birçok kişi tarafından saç fırçası tavsiye edilir. Saç, tarak modelleri ile açılıp şekle girer. Bunun için elinizin altında farklı saç tarağı modelleri bulundurabilirsiniz.

Saç Fırçası Fiyatları

Saç fırçası fiyatları çeşitli tasarımlarla karşınıza çıkar. Bu çeşitler yapısal ve işlevsel olarak birbirinden farklıdır. Küçük olan tarak çeşitleri makyaj seti çantasının içine sığabilir. Fiyatlara etki eden en önemli unsur saç fırçası çeşitlerinin sahip oldukları özelliklerdir. Birçok saç fırçası çok yönlü olduğu için tarama işlemi haricinde faydalar sunar. Saçlardaki elektriklenmeyi önlemek, kabarma ve dolanmanın önüne geçmek, saç tellerini kırmadan yıpratmayan ayırmak saç fırçalarının sahip oldukları özellikler arasında sayılır. Tarak fiyatları markaların satış politikasına göre de değişebilir. Her markanın değeri ve ürettiği ürünlere biçtiği fiyat farklıdır. Bunun için saç tarağı çeşitlerinde fiyat aralığı oldukça geniştir. Bu durum her bütçeye uygun saç tarağı çeşitlerinin ortaya çıkmasını sağlar. Birbirinden kullanışlı saç tarakları için Akakçe ile fiyat karşılaştırması yaparak alışverişe başlayabilirsiniz.