Bingo Sıvı Deterjan

Bingo Sıvı Deterjan Fiyatları

142 farklı Bingo Sıvı Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Bingo Sıvı Deterjanlar

Tümü

Fiyatı Düşen Bingo Sıvı Deterjanlar

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıBingo
 • Boyut1.69 lt
 • Boyut3 lt
 • Boyut4 lt
 • Boyut5 lt
 • ÖzelliklerRenkliler için
 • ÖzelliklerBeyazlar için
 • Adet2'li
 • Adet4'lü
 • Adet6'lı
 • ÖzelliklerSiyahlar için
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBingo
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutAdetYıkama SayısıSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (142)

Bingo Toz Deterjan Bingo Yumuşatıcı Bingo Çamaşır Suyu Bingo Kireç Önleyici Bingo Sıvı Bulaşık Deterjanı Bingo Yüzey Temizleyici Bingo Bulaşık Makinesi Parlatıcısı Bingo Bulaşık Makinesi Tuzu Bingo Ahşap Temizleyici

En Popüler Bingo Sıvı Deterjanlar

Bingo Sıvı Deterjan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bingo Sıvı Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Bingo Sıvı Deterjan

Siyah, beyaz, mavi, yeşil gibi birbirinden farklı renklerdeki çamaşırlara özel olarak üretilen Bingo sıvı deterjan giysilerin dokusuna hızlı bir şekilde nüfuz eder. “Bingo sıvı deterjan nasıl özelliklere sahiptir?” sorusunun cevabını öğrenmek istediğinizde, paketlerin içeriğini incelemeniz yeterli olur. Akışkan bir yapıda olan ürünlerin uygulaması son derece pratiktir. Sıvı deterjan Bingo çeşitlerini kullanmadan önce, kıyafetleri renklerine göre kategorize etmenizde fayda vardır. Hangi çeşidi hangi renk giysilerde kullanacağınızı bilmiyorsanız, Bingo sıvı çamaşır deterjanı yorumlar bölümü bu konuda size rehberlik edebilir. Özel formüllerle üretilen Bingo sıvı deterjanları her türlü ihtiyaca hitap etmeyi başarır. Ekonomik seçeneklerde sunulan ve farklı gramajlara sahip olan Bingo Sıvı Deterjan çeşitleri arasından bütçenize uygun olanı bulabilmek için Akakçe aracılığı ile fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Bingo Sıvı Deterjan Çeşitleri

Özellikle ev temizliği noktasında öne çıkan çamaşır suyu ürünleri gibi farklı çeşitlere sahip olan sıvı deterjanlar, giysilerde derinlemesine temizlik sağlar. Bingo kırmızı, mor sıvı deterjan paketleri tüm renkliler için kullanıma uygundur. Karışık renkli kıyafetlere özel olarak tasarlanan şişeler, giysilerin renklerinin solmasını ve canlılığının kaybolmasını önler. Rengarenk elbiseler, bluzlar ve pijamalar gibi tüm renkli kıyafetler için hazırlanan ürünler ideal bir seçenektir. Optik parlatıcı, fosfat, klor ve boya gibi maddeler içermeyen hipoalerjenik ürünler ise cilt hassasiyeti olanların rahatlıkla kullanabileceği içeriklere sahiptir. Giysiler üzerindeki toz ve lekeleri çıkarmada başarılı olan Bingo renkli sıvı deterjan çamaşırların dokusunu da korumaya yardımcı olur. Bingo matik sıvı deterjan ile kirler üzerinde son derece etkili sonuçlara ulaşmanız mümkündür.

Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıda Bingo sıvı deterjan yorum, seçim aşamasında size yardımcı olabilir. 1.17 litre kapasiteli parfümsüz temizleyici ile ortalama 17, 2.14 litre ile 33 kez yıkama yapabilirsiniz. Daha fazla kullanım için 4 ya da 5 litrelik seçenekleri tercih edebilirsiniz. Siyah renkli kumaşları korumaya yönelik olarak üretilen siyahlara özel olan şişeler kıyafetlerin ilk günkü kadar canlı görünmesine yardım eder. Hem renkli hem de beyaz giysileri tek bir ürün ile temizlemek istiyorsanız, renkli ve beyazlarda güçlü düzeyde performans gösteren ekonomi paketleri ideal bir seçim olacaktır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Bingo sıvı deterjan çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bingo Sıvı Deterjan Kullanımı

Kullanıcıların çoğu “Bingo sıvı deterjan nasıl kullanılır?” sorusuna cevap arar. Kalıntılarla mücadele eden leke çıkarıcı sıvı deterjanlar pratik bir kullanıma sahiptir. Bingo renkliler için sıvı deterjan kullananlar, yaşadıkları deneyimleri yorum olarak paylaşır. Bingo renkliler için sıvı deterjan yorumları ürün hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Şişeden kapak ya da ölçek yardımıyla aldığınız sıvıyı, çamaşır makinesinin ilgili bölümüne yerleştirmeniz yeterlidir. İşlemi tamamladıktan sonra kapak kısmının kapalı olduğuna emin olun. Her yıkamada kullanacağınız ölçek değişiklik gösterebilir. Eğer giysi sayısı fazla ise ölçeği kapasiteye göre ayarlamanız daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olur. Aşırıya kaçmadan kullandığınız tüm çeşitler kirlere karşı en iyi şekilde mücadele eder.

Bingo sıvı çamaşır deterjanı giysilerde kolay emilen bir özelliğe sahiptir. Alerjik yapıya sahip olan kişiler, hem kendilerinin hem de bebeklerin hassas ciltlerini korumak için doğal içerikli temizleyicileri kullanabilir. Nefes aldıran bir temizlik sağlayan modeller, hafif kokusu sayesinde rahatsız etmez. Bingo tüm renkler sıvı deterjan kullananlar temizlik dışında ayrıca koruma etkisi de istiyorsa, makinenin gerekli kısmında onarıcı çeşitlere yer verebilir. Özel formülü sayesinde çamaşırları sadece temizlemekle kalmayan onarıcılar, çamaşırların dokusunun korunmasına da katkıda bulunur. 2 litreden yaklaşık olarak 30 kez yıkama yapmanız mümkündür. Daha önce kullanmış olan kişilerin paylaştıkları yorumlar sayesinde, Bingo sıvı deterjan hakkında önceden fikir edinebilirsiniz. Temizleyiciler likit olduğundan şişeleri dikkatli kullanmaya özen göstermeniz önemlidir. Rutubete maruz kalmayan şişeleri uzun süre bir yerde saklayabilirsiniz.

Bingo Sıvı Deterjan Avantajları

Bingo sıvı deterjan kullananlar ürünlerin avantajlarından övgüyle bahseder. Bingo sıvı deterjan renkli beyaz yorumlar kişilerin kullanım sırasında yaşadıkları deneyimi aktarır. Düzenli olarak Bingo sıvı deterjan kullanımı çamaşırlar üzerinde olumlu etkiler gösterir. Temizlik maddelerinin birçoğunda koku verici aromalar yer alır. Alerjiye yatkın insanlar, kokusuz olanları tercih ederek kendilerini koruma altına alabilir. Alerjisi olmasa bile parfümden rahatsızlık duyan kişiler de aroma içermeyen çeşitleri kullanabilir. Parfüme karşı herhangi bir hassasiyeti olmayanlar ise aromalı çeşitler ile kıyafet ve eşyalarda çiçek kokusu esintilerini hissedebilir.

Toz temizleyicilerde zaman zaman görülen tortulaşma problemi sıvı deterjanlarda pek görülmez. Her türlü temizlik ihtiyacına yönelik özel olarak geliştirilen Bingo Sıvı Deterjan modellerinin sağladığı diğer önemli avantajlar şu şekildedir:

Bingo Sıvı Deterjan Fiyatları

Ekonomik seçeneklere sahip olan Bingo sıvı deterjan fiyatı her bütçeye hitap eder. Ürünlerin gramajı ve içeriği, fiyatların belirlenmesinde oldukça önemli bir rol oynar. 60’ın üzerinde çamaşır temizleme olanağı sunan Bingo sıvı deterjan 5 kg paketi ile büyük ölçüde avantaj sağlayabilirsiniz. Yıkama sayısı çamaşır makinesinin kapasitesine ve giysilerin kirlilik durumuna göre değişiklik gösterir. Bingo sıvı deterjan 36 yıkama seçeneği sunan 2340 ml paketleriyle bütçe dostudur. Az ürün ile çok sayıda kullanım sağlayan şişeler tasarruf etmenize yardımcı olur. Paketlerin ağırlığı yükseldikçe fiyatlarda da artış görülür. Parfümsüz, doğal içerikli temizlik ürünleri hem içerikleri hem de fiyatları ile diğer seçeneklerden ayrılır. Standart özelliklere sahip olanlar daha makul fiyat düzeylerine sahip olabilir.

Tek başına ya da set halinde alacağınız temizleyiciler, çamaşır yıkama ihtiyacınızı önemli ölçüde giderir. Siyahlar, beyazlar ve renkliler için özel olarak üretilen Bingo sıvı çamaşır deterjanları dörtlü set halinde tercih edildiğinde çok daha avantajlıdır. Çoklu paketler sayesinde aile ekonomisine katkıda bulunmanız mümkündür. Çoğunlukla renkli kıyafetlere sahipseniz, 5 litrelik Bingo tüm renkler sıvı deterjan sizin için ideal bir seçim olabilir. Tüm renkler paketini tercih ederseniz, değişik renklerden oluşan giysilerinizi temizlemek için ayrı ayrı temizleyiciler almanıza gerek kalmaz. Siyahlarda ve beyazlarda çok daha iyi sonuçlar alabilmek için renklere özel üretilmiş olan küçük ya da büyük gramajlara sahip olan şişeleri satın almanız gerekir. Bingo sıvı deterjan en ucuz ürünlerini Akakçe aracılığı ile keşfedebilirsiniz.