Yumoş Sıvı Deterjan

Yumoş Sıvı Deterjan Fiyatları

79 farklı Yumoş Sıvı Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Yumoş Sıvı Deterjanlar

Tümü

Fiyatı Düşen Yumoş Sıvı Deterjanlar

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıYumoş
 • Boyut1.69 lt
 • Boyut3 lt
 • Boyut4 lt
 • Boyut5 lt
 • ÖzelliklerRenkliler için
 • ÖzelliklerBeyazlar için
 • ÖzelliklerSiyahlar için
 • Adet2'li
 • Adet4'lü
 • Adet6'lı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıYumoş
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutAdetYıkama SayısıSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (79)

Yumoş Yumuşatıcı Yumoş Çamaşır Parfümü Yumoş Oda Kokusu

En Popüler Yumoş Sıvı Deterjanlar

Yumoş Sıvı Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Yumoş Sıvı Deterjan

Yumoş sıvı deterjan çeşitleri kıyafetlerin rengini ve parlaklığı korur. Tüm ürünler inatçı lekeleri, kiri sorunsuz şekilde çıkarmanıza yardımcı olan temizleme özelliklerinden oluşur. Yumoş sıvı deterjan kıyafetlerinize bakım yapacak ve renklerini koruyacak çeşitli seçenekler sunar. İyi formüle edilmiş bu çözümler hassas kumaşa zarar vermez, canlılığını korur. Yumoş sıvı deterjanların özel içeriği leke çıkarma gücü, toplam temizleme süresinin kısalması ile sonuçlanan konsantre bir formüle sahiptir. Ayrıca, dezenfektan özellikleriyle aşılanmış birçok Yumoş deterjan da bulabilirsiniz. Bu tür varyantlar, mikropları, bakterileri tamamen ortadan kaldırmak amacıyla kumaşın tüm katmanlarına derinlemesine nüfuz eder. Yumoş sıvı deterjan, yıkamadan sonra çamaşırlarda veya çamaşır makinesinde kalıntı bırakmazlar. Renkliler ve beyazlar olmak üzere tüm kıyafetlerinize özel aktif sistemle tasarlanmış color - safe etiketine sahip ürünler bulunur. Yumoş sıvı deterjan kıyafetlerinizdeki lekeleri çıkarırken ilk günkü yeniliğini korumaya yardımcı olur.

Yumoş Sıvı Deterjan Özellikleri

Yumoş sıvı deterjan tüketicilerin farklı gereksinimlerine uyum sağlamak, nihai memnuniyeti sunmak için bir dizi fayda sağlar. Doğal özlerden elde edilen ve dolayısıyla biyolojik olarak parçalanabilir, fosfatsız, ağartıcı içermeyen özel deterjan kategorisi bulunur. Hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş içerikleri sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik bunlar Yumoş yumuşatıcı çeşitleri ile beraber kullanılarak gün boyu ferah hissetmenizi sağlayabilir. Bebekler mümkün olan her şekilde yoğun bakıma ihtiyaç duyarlar, aynı şey kıyafetlerinde de geçerlidir. Bebeğin cildine maksimum koruma sağlayan, renklendirici, parfüm içermeyen doğal özlü Yumoş sıvı deterjan lekeleri kolayca çıkarır. Bu tür toksik olmayan ürünler; bebek giysileri, havluları ve nevresimleri yıkamaya uygundur. Ayrıca leke tedavi teknolojisi, lekenin parçalanmasına yardımcı olmak için doğrudan lekeye küçük bir miktar uygulamanıza izin verir. Devrim niteliğindeki Yumoş sıvı deterjan çeşitlerinden birkaçı tüylenmeyi önlemek, kırışıkları azaltmak, kumaşları düzleştirerek ütülemeyi kolaylaştırmak amacıyla yumuşatıcı görevi görür. Yumoş sıvı deterjanlar inatçı lekelere karşı sert davranırken çamaşırlarınıza bakım yapmak için birden fazla seçenek sunar.

Yumoş Sıvı Deterjan ile Lekeleri Zahmetsizce Çıkarın

Yumoş sıvı deterjanlar, giysilerinizin temiz, düzenli kalmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Kolayca köpürerek kumaşı yumuşatmaya yardımcı olurlar. Giysilerdeki kiri, lekeleri zahmetsizce çıkarmayı kolaylaştırırlar. Deterjanlar, çamaşırları makinede kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çamaşırların kirlilik derecesine göre deterjan gözüne konularak kullanılır. Kumaşlara nazikçe işleyerek ve köpürerek lekeleri temizler. Kumaşta herhangi bir kalıntı veya renk bozulmasına neden olmazlar. Ayrıca çamaşır makinesini aşındırabilecek sert sülfatlar içermezler, bu nedenle çamaşır makinesi üreticileri tarafından tavsiye edilirler. Yumoş sıvı deterjan, giysilerdeki inatçı lekeleri çıkarmanın yanı sıra, yıkanan giysilere de tazelik kazandırır. Bunlar, koyu, renkli, beyaz, yünlü kıyafetlerinize özel olarak tasarlanmıştır. Yıkadığınız çamaşırların türüne ve sahip olduğunuz diğer özel gereksinimlere göre her zaman doğru Yumoş deterjan türünü bulabilirsiniz. Hassas çamaşırlardaki lekeleri çıkarmada kumaşa özel bazı temizleyiciler de mevcuttur. Aromatik kokuları çamaşırları taze kokulu bırakırken, kokusuz temizleyiciler bebek kıyafetlerini yıkamak için kullanışlıdır.

Yumoş Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Çamaşır yıkarken deterjan kullanım miktarını doğru ayarlamak gerekir. Gerektiğinden az veya çok miktarda deterjan kullanımı kötü yıkama sonuçlarına neden olabilir. Yumoş sıvı deterjan kullanırken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler bulunur.

Yumoş sıvı deterjan kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelenerek ürünleri kullanan kişilerin deneyimlerinden yararlanmak mümkündür. Yumoş deterjan yorum ile Yumoş deterjan nasıl kullanılır veya hangi ürünün sizin için daha uygun olduğu konusunda da fikir edinebilirsiniz.

Yumoş Sıvı Deterjan ile Evde Profesyonel Bakım

Yumoş üstün kaliteli hassas çamaşır bakım ürünleri, evde en iyi kalitede çamaşır yıkama hizmeti sunar. Deterjanlar, 2520 lt şişelere sahiptir. Böylece uzun süreli kullanım sunar. Yumoş deterjan beyazlar için tüm lekeleri çıkararak giysilere parlak beyazlık kazandırır. Sıvı deterjan Yumoş kalitesiyle gömleklerin manşetleri ve yakaları gibi en zor yerlere ulaşmanızı sağlar. Konsantre özelliği sayesinde suda çok kolay çözülerek giysilerdeki lekelere kısa sürede etki eder. Yumoş deterjan yeni en son enzim formülü teknolojisi sayesinde en iyi sonuçları verir. Yumoş sıvı deterjan ürünleri önceden klinik ve profesyonel olarak test edilmiştir. Bu nedenle, bu giysi yıkama ürünleri her zaman beyaz ve renkli giysilere yeni görünüm kazandırmayı başarır. Ayrıca Yumoş sıvı deterjan, daha hijyenik sonuçlar sağlamak amacıyla anti-bakteriyel korumaya sahiptir. Bu ürünlerde sunulan geliştirilmiş formülasyonlar, herhangi bir çekme yapmadan giysilere profesyonel bir temizlik sağlar. Yumoş sıvı deterjan çeşitlerinde yer alan doğal içerikli ürünler bebek kıyafetlerinin yıkanmasında da kullanılabilir. Yumoş sıvı deterjan ile kıyafetlerinizi ilk günkü görünümünde tutabilirsiniz.

Neden Yumoş Sıvı Deterjan Kullanmalısınız?

Yumoş sıvı deterjan şişeleri genellikle kolay taşıma için bir kulp, ölçüm kabı olarak kullanılabilir çevirmeli kapak ve detarjan dökmeyi kolaylaştıran bir ağıza sahiptir. Bununla birlikte Yumoş sıvı deterjanlar birçok kullanım avantajına sahiptir.

Kıyafetleriniz için birden fazla seçenek sunan Yumoş sıvı deterjan en ucuz fiyat seçenekleri için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz. Yumoş deterjan fiyat karşılaştırması yaparak cazip fırsat seçeneklerini görüntüleme imkânı sağlar.

Profesyonel Sonuçlar için Yumoş Sıvı Deterjan

Giysilerin her yıkamada eskimeye başlaması, kişinin kullandığı çamaşır bakım ürünlerinin kalitesini yansıtır. Kaliteli Yumoş deterjan çeşitleri, giysilere her zaman net bir parlaklık vererek yeni görünmelerini sağlar. Yumoş deterjan kullananlar bakım yapan teknoloji sayesinde giysilerin her bir lifini tamamen genç tutacak ve yeni görünmesini sağlayacaktır. Hassas giysiler için tasarlanan Yumoş yeşil deterjan her türlü giysi için uygundur. Yünlü, pamuklu, ipekli, sentetik ve daha birçok giysi çeşidiyle kullanılabilir. Bu ürünler ayrıca giysiler üzerinde herhangi bir leke veya iz bırakmaz, bunun yerine giysilere tazelik kazandırır.

Bazı giysiler, kalitesiz çamaşır ürünleriyle kullanıldığında da küçülür. Ancak bu ürünlerin kullanılması, giysilerin her bir lifini besledikleri için böyle bir durumun yaşanmasını önlemeye yardımcı olur. Üstelik Yumoş sıvı deterjanlar, giysilerin rengini etkilemeden giysilerdeki zorlu lekeleri çıkarır. Yumoş sıvı deterjanda kullanılan kaliteli doğal esanslar, giysilere tatlı ve büyüleyici bir koku katar. Sizde etkileyici bir temizlik için Akakçe’de yer alan tüm Yumoş sıvı deterjan fiyatları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Yumoş deterjan en ucuz seçenekler için ürünün 2’li ve 6’lı fırsatları yer alır. Bunları en iyi toz deterjan çeşitleri ile karşılaştırarak değerlendirebilirsiniz.