Sıvı Deterjan

Sıvı Deterjan Fiyatları

1.263 farklı Sıvı Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Perwoll Sıvı Deterjan Omo Sıvı Deterjan Bingo Sıvı Deterjan Yumoş Sıvı Deterjan Persil Sıvı Deterjan Ariel Sıvı Deterjan

lt En Ucuz Sıvı Deterjanlar

Tümü

Fiyatı Düşen Sıvı Deterjanlar

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

2 lt3 lt4 lt5 ltBeyazlar içinRenkliler içinSiyahlar için2'li4'lü6'lıSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Boyut Adet Seri SatıcıToplam 65 satıcı. Ürün Puanı

Fairy Platinum Plus Fiyatı Toz Deterjan Yumuşatıcı Çamaşır Suyu Leke Çıkarıcı Kireç Önleyici Sabun Tozu Çamaşır Parfümü Renk Koruyucu Mendil Perwoll Sıvı Deterjan Omo Sıvı Deterjan Bingo Sıvı Deterjan

En Çok Karşılaştırılan Sıvı Deterjanlar

Sıvı Deterjan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sıvı Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Sıvı Deterjan (Sıvı Çamaşır Deterjanı)

10 yıl öncesiyle kıyaslandığında bile çamaşır deterjanlarının ulaştığı nokta oldukça şaşırtıcıdır. Önceleri sadece temizlik performansına göre değerlendirilen deterjanlar şimdilerde konsantre formülleriyle sıvı deterjan formu ve azaltılmış kimyasal içerikleriyle öne çıkar. Daha az miktarda deterjan kullanarak daha çok çamaşırı en etkili şekilde yıkayan sıvı çamaşır deterjan ürünleri gün geçtikçe daha geniş yelpazede çeşitlenen ürün seçenekleri sunar. Tüketicilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak yeni içeriklerle geliştirilen konsantre sıvı deterjan su içerisinde kolaylıkla çözünen formülüyle etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Sıvı deterjan markaları tüketicilerin ve çamaşır yıkama makinelerinin değişen ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamı ve içeriğini durmadan geliştirir. Kullanıcılara geniş ürün seçeneği sunan markalar ürünlerden elde edilen faydanın yüksek olmasını amaçlar ve ürün içeriğini buna göre formüle eder. Çamaşırları suda bekletmeye ve ön yıkama yapmaya gerek kalmadan üstün yıkama sunan sıvı çamaşır deterjanı kullanıcılardan tam not alır. Üstün yıkama performansı sunan sıvı deterjanın en kaliteli içeriğine en uygun fiyatlarla sahip olmak için akakce.com’u ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız sıvı çamaşır deterjanı ve toz deterjan çeşitlerine kolaylıkla bularak bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Çeşitleri ve Özellikleri

Marka ve içerik bakımından kullanıcıya zengin alternatifler sunan sıvı deterjan çeşitleri çamaşırın rengine ve çamaşırın kumaş yapısına göre farklı seçeneklere sahiptir. Çamaşır yıkamada lekenin etkili bir biçimde çıkması için çamaşırların rengine göre seçilmiş deterjan uygulamasının yapılmış olması oldukça önemli bir işlemdir. Beyazlar için sıvı deterjan, temizlenmesi en zor kıyafet türü olan beyazlardaki en inatçı lekeleri bile kumaşın dokusuna zarar vermeden tek yıkamada çıkarmaya özel formüle sahiptir. Kısa program ve düşük sıcaklıklardaki yıkamalarda bile temiz sonuçlar elde etmeye yardım eder. Renkliler için sıvı deterjan, en renkli kıyafetlerde görmek istenilen temiz ve ilk günkü canlılığı kullanıcılara sunar. Markaların geliştirdiği içeriğiyle yıkama esnasında baskın renklerin diğer kıyafetlere bulaşmasını engeller ve bu özelliğiyle kullanıcıları ayrı ayrı kıyafet yıkama sorunundan kurtarır. Siyah sıvı deterjan, siyah kıyafetler başta olmak üzere koyu renkli tüm kıyafetleri etkili bir şekilde temizler ve renklerini korur. Ön yıkama yapmadan kısa programda bile çamaşırlarda hijyenik temizliği mümkün kılar. Bebek sıvı deterjan paraben başta olmak üzere klor, boya ve fosfat içermeyen özel formüle sahiptir. Hipoalerjenik formülüyle hassas cilde sahip bebek kıyafetlerini kalıntı bırakmadan temizler. İhtiyaçlarınız doğrultusunda listelediğiniz sıvı deterjan kategorisinde beğendiğiniz ürünün farklı kaynaklardaki satış fiyatlarını tek sekmede görebilir ve kolaylıkla karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Çamaşır yıkarken hepimizin zaman zaman yaptığı yanlışlar olur. Gereğinden fazla deterjan kullanmak, renkleri yanlış ayırmak ve çamaşır suyunun ölçüsünü kaçırmak gibi nedenler yıkanan çamaşırların rengini, formunu ve hijyeninin olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle çamaşır yıkarken sıvı deterjan kullanımı doğru yapılmalıdır. Bu aşamada akıllara gelen "Sıvı deterjan nasıl kullanılır?" sorusunu yanıtlamak gerekir. Deterjan kullanmadan önce ilk olarak çamaşırlar renklerine göre sınıflandırılmalıdır. Doğru renkler birlikte çamaşır yıkama makinesine eklendikten sonra kumaşların dokusu, renkleri ve çamaşırların renklerine göre program ve sıcaklık ayarı yapılmalıdır. Deterjan eklemesini yaparken yine çamaşırın kumaş türüne ya da rengine dikkat etmek gerekir. Beyaz renkli çamaşırlara özel sıvı deterjanı siyah kıyafetlerde kullanmak doğru olmaz bu nedenle deterjan eklerken ilk buna dikkat etmek önemlidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu sıvı deterjanın miktarıdır. Sıvı deterjan kullananlar tarafından sık yapılan bir hata olan deterjanı çok eklemek çamaşırlarda deterjan kalıntısına ve çamaşırların dokusunun yıpranmasına neden olur. Çamaşır yoğunluğuna göre maksimum bir kapak olacak şekilde sıvı çamaşır yıkama deterjanı eklenebilir. Çamaşırın kumaş dokusuna göre de deterjan ayarlanması yapılmalıdır. Bu çamaşırların uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kalmasını sağlar. Yünlüler için sıvı deterjan ve bunun yanında ipek çamaşırlara özel sıvı deterjan çeşitleri bulunur. En doğru çamaşır deterjanını en cazip fiyatlarla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sıvı Deterjan İndirim ve Kampanyaları

Sıvı deterjanlar geliştirilmiş formülleriyle en inatçı lekelerde bile çamaşırların dokularına zarar vermeden derin temizlik ve hijyen sağlar. Kaliteli içeriğiyle kısa programda bile etkili olan ve en inatçı lekeleri bile kolaylıkla çıkaran sıvı formdaki deterjanlar düşük sıcaklıklarda da üstün performans sunar. Temizliğin yanı sıra çamaşırlardaki mikropları da yok ederek derinlemesine hijyen sağlar. Çimen, vişne ve kahve lekesi gibi en inatçı lekeler ve aklınıza gelebilecek tüm zorlu lekeleri kolaylıkla çıkarır ve sıvı formuyla çamaşırlarda kalıntı bırakmaz. Çamaşır temizliğinde daha verimli ve etkili sonuçlar almak için çamaşır etiketlerindeki talimatlara uygun yıkamak ve periyodik olarak çamaşır yıkama makinesini temizlemek gerekir. Kalitesiyle kendini ispatlamış markaların ürettiği en iyi sıvı deterjan seçenekleri ile siz de lekesiz çamaşırların tadını çıkarabilirsiniz. Doğru deterjanı bulamadığınızı düşünüyorsanız sıvı deterjan önerisi ve yorumlarının bulunduğu bölüme göz atarak deterjanlar hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerinden oluşan yorumlar doğrultusunda ihtiyacınıza ve beklentinize en uygun sıvı çamaşır deterjanı alışverişi yapabilirsiniz. Bununla birlikte son dönemlerde coronavirus salgınıyla birlikte evlerin olmazsa olmazı olan kolonya fiyatları ve çeşitlerini de inceleyerek sağlığınız için ihtiyaç olan ürünlere yine kampanyalardan faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sıvı Deterjan Fiyatları

Online alışverişlerde ihtiyaç duyulan ürünler ve markalar arasında tercih yaparken ürünlerin fiyat aralıkları da kullanıcıların seçimlerinde rol sahibi olan detaylardan biridir. Sıvı deterjan fiyatları markaya, ürün grubuna, ürün içeriğine, ürün boyutuna ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir. Sıvı çamaşır deterjanları kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan en iyi çamaşır deterjanı markaları, içeriklerinde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen formüller kullanır ve ürünlerini her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunar. Tüm ürünlerin fiyatları ve markaları farklılık gösterir, kullanıcıya seçim aşamasında bol seçenek sunar. Ürün satın almadan önce karşılaştırma yaparken önceliği ürünlerin kalitesine ve neye ihtiyaç duyduğunuza vermeniz doğru seçimi yapmanız açısından büyük önem taşır. Sıvı deterjan yorumları ve değerlendirmelerini detaylı bir şekilde inceleyerek ürünün performansı hakkında bilgi edinebilir ve fiyat-performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Tekli sıvı çamaşır deterjan seçeneğinin yanı sıra bazı markaların sunduğu çoklu paketten oluşan sıvı çamaşır deterjan seçeneklerini değerlendirerek deterjan ihtiyacınızı uzun vadede cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En iyi Sıvı Deterjanlar Uygun fiyatlarla Akakçe’de

Hijyenik ve kusursuz temizliğin baş kahramanı olan en iyi sıvı yıkama deterjan markaları ve fiyatları kullanıcılara zengin ürün seçeneği sunar. En kaliteli çamaşır deterjanlarını üreten markaların kullanıcı deneyimleri ve beklentileri doğrultusunda geliştirdikleri sıvı yıkama deterjanları kullanıcılardan tam not alır. Sıvı formda üretilen deterjanlar kirleri derinlemesine sökerek suda asılı kalmasını ve kıyafetlerden uzaklaşmasını sağlar. Böylece sıvı forma sahip deterjanlar leke çıkarma ve mikrop öldürmede üstün performans sunar. Kategorinin en ilgi çeken ürünleri arasında yer alan organik sıvı çamaşır deterjanları da kullanıcıların beğenisini kazanır. Bitkisel içeriğe sahip organik ürünler benzersiz hijyen sağlar. Koruyucu ve paraben içermeyen içeriğe sahip organik sıvı deterjanlar çamaşırlarda kalıntı bırakmaz ve yıkama sonrasında en doğal sonucu verir. İpek, sentetik, yünlü ve pamuklu gibi tüm kumaşlarda etkili temizliğe yardım eder. Kaliteli ve ucuz sıvı deterjan satın almak isteyen kullanıcıların takip ettiği sıvı deterjan indirim fırsatlarından sizde faydalanabilir ve evinizin deterjan ihtiyacını en ucuz fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.