Sleepy Fiyatları ve Kampanyaları

Sleepy BeşikSleepy Bitkisel YağSleepy Duvar StickerSleepy Kadın PijamasıSleepy Kedi & Köpek Koku GidericiSleepy Koli BandıSleepy Köpek TasmasıSleepy Makyaj TemizlemeSleepy Masa SaatiSleepy Müslin BezSleepy Puset MinderiSleepy Puset Örtüsü

En Popüler Sleepy Ürünleri

En Çok Takip Edilen Sleepy Ürünleri

En Çok Yorum Alan Sleepy Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Sleepy Ürünleri

Sleepy

Türkiye’nin yerli ve sevilen markaları arasında yer alan Sleepy 2004 yılında Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından kurulur. Bu markanın ürünleri Türkiye dışında 60’dan fazla ülkeye ihraç edilir. Markanın üretim faaliyetlerine başladığı ilk yıllarda sadece çocuk bezi sattığı görülür. Ancak daha sonraları yetişkinlere yönelik olarak geliştirilen bezler, ıslak havlu ve cep mendili üretmeye başlar. Markanın ürün kategorisine 2017 yılı itibarıyla kadın pedleri de dahil olur. Zaman içerisinde ürün skalasını genişleten marka kalitesi ile dikkat çeker. Böylece müşteri memnuniyeti yüksek markalar arasında yer alır. Sleepy kullananlar hem ürünlerin kalitesinden hem de fiyatından oldukça memnun kalır. Doğal bambu özünden üretilen hijyen malzemeleri yumuşaklığı ve konforu ön plana çıkarır. Bu rahatlığa uygun fiyatlara sahip olmak isteyenler Sleepy ürünlerini tercih eder. Yerli üretime sahip olan bu markanın tüm ürünlerine kolayca ulaşarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Tüm bebek ve hasta bezlerini, kadın pedlerini, ıslak ve mendillerin fiyatlarını aynı yerden öğrenebilirsiniz.Akakçe'den Sleepy en ucuz nerede satılıyorsa hiç uğraşmadan öğrenebilirsiniz. Ürün araştırması yaparken en düşük fiyat, çok satanlar, en yeniler veya en yüksek puan gibi seçenekleri kullanarak aradığınız şeye çok daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Doğal ve Organik Sleepy Çeşitleri

Sleepy bebek bezi çeşitleri saf su, doğal bambu ve organik pamuk liflerinden elde edilir. Bu markaya ait bebek bezlerinin dış yüzeyi saf su ile dokunur. Bu yüzden bezlerin dışı yüzeyi tıpkı içi gibi yumuşak olur. Dış yüzeyin yumuşaklığı bebeğin hem gündüzleri hem de geceleri rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar. Sleepy bez çeşitlerinde kullanılan doğal bambu özleri iç yüzeyin emiş gücünü artırır. Bambu lifler sayesinde çocuklar altı ıslakken bile rahatsız olmaz çünkü çiş ıslaklığı lifler tarafından emilir ve böylece çocuklar rahatsız edici bir durum hissetmez. Sleepy Natural bez çeşitlerinin bir diğer özelliği de ıslaklık göstergesi olur. Islaklık göstergesi çocuk bezinin doluluk oranı gösterir. Bez her ıslandığında gösterge işareti üzerinde belirli bir seviyede artış gerçekleşir. Böylece ıslaklık panelinin rengi değişir. Bu da anne ve baba için bez değişim vaktinin geldiğine işaret eder.

Bebeklerin Konforunu Düşünen Sleepy Ürünleri

Sleepy İyi Geceler serisi markanın en başarılı ve çok satan bebek bezlerinden birisi olur. Bu seride yer alan pijama desenli bezler gece külodu olacak şekilde tasarlanır. Tıpkı bir külot gibi kolayca giydirilir. Organik bambu ve doğal pamuktan elde edilen gece külotlarında lavanta yağından da faydalanılır. Ancak bezin iç yüzeyinde parfüm veya losyon gibi hiçbir madde yer almaz. Sleepy Hollow, Junior ve Jumbo gibi farklı beden aralıklarına sahip bez çeşitlerinin tümünü görebilirsiniz. Yeni doğan bebekler için ise Premature, Newborn, Midi ve Mini çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz. Sleepy indirim haberlerinden haberdar olmak için de takip et ibaresi bulunan zil işaretini kullanabilirsiniz. Bu sayede satın almayı istediğiniz ürünün aylar içerisindeki fiyat değişimini takip edebilirsiniz. Sleepy fiyatları ve ürün bilgilerinin yanı sıra ürün yorumlarına da bakabilirsiniz. Yorumlar kısmında daha önce alışveriş yapmış kişilerin deneyimlerini okuyabilirsiniz.

Rahatlığa ve Hijyene Önem Verenlerin Tercihi: Sleepy

Sleepy günlük ped çeşitleri incecik yapısı ile gün boyu rahat ve ferah olmayı sağlar. Günlük pedlerin normal ve uzun çeşitleri bulunur. Eğer daha uzun süre kullanmak için büyük bir ürün arıyorsanız 40’lı veya 60’lı Sleepy Mega paket gibi avantajlı kadın pedlerini satın alabilirsiniz. Sadece kadın ped çeşitlerinde markanın diğer hijyen ürünlerinde de büyük boyutlu paketleri tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz için kaliteli ve uzun süreli bir ıslak havlu ararken Sleepy 12x40 halinde satılanlara bakabilirsiniz. Bunun dışında bebek bezlerinde de mega fırsat paketi olarak adlandırılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Markanın diğer bir ürünü Sleepy Antibakteriyel ıslak havlu da oldukça beğenilir. Antimikrobiyal ve Antiviral içeriğe sahip Sleepy ıslak mendil çeşitleri ile tam bir hijyen sağlayabilirsiniz. Bu havlu çeşidinin 15’li ve 50’li paketlerini satın alabilirsiniz, birçok mendil çeşidinin tekli ürünlerin dışında çoklu avantaj paketlerinin uygun fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. 15 yapraktan oluşan Sleepy cep mendili çeşitleri de 10’lu, 15’li veya 20’li paketler halinde satılır.

Sleepy İle İhtiyaç Duyduğunuz Her An Hijyen Sağlayın

Akakçe’de kişisel hijyen amacıyla kullanılan birbirinden farklı Sleepy ıslak havlu seçenekleri bulunur. 2010 yılından sonra ıslak havlu üretimine başlayan marka müşterilerine bu kategori içerisinde birçok çeşit sunar. Bunlardan birisi de Sleep Sensitive olur. Bu ıslak havlu çeşitlerinde kullanılan formül bebekler ve çocuklar için özel olarak geliştirilir. Hassas temizlik sağlayan Sensitive içerisinde alkol barındırmaz ve tamamen saf sudan oluşur. Bir paketin içerisinde 150 yaprak havlu bulunur. Sleepy devam havlusu yenidoğan bebeklerin bakımı için üretilir. Doğal bambu özünden elde edilen devam havluları bitkisel gliserin ve aloe vera özü ile desteklenir. Bu organik havlular bebeklerin yüz dahil tüm vücut temizliğinde kullanılabilir. Yetişkinler ise Sleepy Doğal Organik pamuklu temizlik havlularını tercih edebilir. Organik pamuklu ıslak mendiller içerisinde limon, sirke, okaliptus ve kekik barındırır. Sleepy zeytinyağlı ıslak mendiller hem bebeklerin hem de yetişkinlerin cildini zarar vermeden temizler. Pamuksu lifler ile zeytinyağının birleşiminden oluşan bu mendiller temizliğin yanı sıra yumuşak bir bakım sağlar. Sleepy 24x90 zeytinyağlı ıslak havluları Akakçe aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Sleepy Ürünleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Sleepy ürünleri arasında bebek bezleri, ıslak havlular, cep mendilleri, kadın pedleri, yetişkin ve külot bezleri yer alır. Bu ürünlerin farklı sitelerdeki fiyatlarını öğrenebilir, müşteri yorumlarını okuyabilir ve satıcıya git seçeneğiyle alışveriş yapabilirsiniz. Natural Soft, Slim ve Günlük Sleepy ped çeşitlerinden dilediğini sipariş edebilirsiniz. Organik pamuk liflerinden elde edilen kadın pedleri emici yüzeyi sayesinde istenmeyen kokuların oluşumunu engeller. Sleepy kampanyası dahilinde bu hijyenik ürünler çok uygun fiyatlara bulunabilir. Ekstra yumuşaklık isteyenler Natural Soft serisini, ekstra incelik isteyenler ise Slim serisini tercih edebilir. Sleepy 90’lı fırsat ürünlerinden dilediğinizi istediğiniz sayfaya giderek satın alabilirsiniz. Bu markada bebek bezlerinin yanı sıra bakım örtüsü olarak bilinen yardımcı ürünler de bulunur. Sleepy alt açma örtüsünün boyutları 60x90 şeklinde olur. İçerisinde saf su bulunan bu kare örtüler her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İhtiyacınıza göre 20’li, 40’lı veya 60’lı paketlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.