Sleepy Natural Bebek Bezi

Sleepy Natural Bebek Bezi Fiyatları

389 farklı Sleepy Natural Bebek Bezi için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 Numara5 Numara6 NumaraCırtlıKülotSleepy NaturalSleepy Bio Natural0 - 100 TL 150 - 250 TL MayoSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Seri: Sleepy Natural Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Türü Beden Seri Sleepy Natural SatıcıToplam 73 satıcı. Ürün Puanı

5 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 5 6 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 6 4 Numara Bebek Bezi Prima Günlük Rahatlık 4 Cırtlı Bebek Bezi Sleepy 5 Numara Sleepy 6 Numara Külot Bebek Bezi Sleepy 4 Numara 3 Numara Bebek Bezi

En Çok Karşılaştırılan Bebek Bezleri

Sleepy Natural Bebek Bezi Sıkça Sorulan Sorular

Sleepy Natural Bebek Bezi

1966 yılında kurulan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin markalarından biri olan Sleepy, 2004 yılında lanse edilir. 2004 yılından günümüze dek güven kazanan ve bebek bezi denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Sleepy Natural bebek bezi hem kullanışlı hem de ekonomik bez çeşitleri sunar. Yenilikçi tasarımı ve bebeklerin altını kapsamlı koruması ile öne çıkan Natural serisi, ultra hassas içeriğe sahiptir. Bu özel içeriğiyle bebeklerin altının kuru olmasını sağlarken hassas bebek cildini de korur. Saf suyla dokunan bez yüzeyi, tekstil dokulu bantları ve doğal bambu içeriğiyle bebeklerin tüm gün rahat hissetmelerini ve mutlu olmalarını sağlar. Bebeğiniz için satın alabileceğiniz Sleepy Natural bebek bezi en ucuz fiyat aralıklarıyla Akakçe’de!

Sleepy Natural Bebek Bezi Çeşitleri

Sleepy Natural bebek bezi çeşitlerinde tüm beden aralıklarını ebeveynlerin beğenisine sunar. Sleepy Natural bebek bezi 0 numara prematüre bebeklere özel üretilir. 0-3 kilo arası bebeklere uygun olan Sleepy Natural bebek bezi 0 numara, farklı adet sayıları sunan paket seçeneklerine sahiptir. Sleepy Natural bebek bezi 1 numara yenidoğan bebeklere uygundur. 2-5 kilo arası beden seçeneğine sahip olan Sleepy Natural yeni doğan bebek bezi 1 beden 40'lı ve daha fazla paket seçenekleriyle ebeveynlerin bütçelerine göre alışveriş yapmalarını sağlar. Siz de Sleepy Natural bebek bezi 1 numara seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Sleepy Natural bebek bezi 2 numara mini bebek bezi, 3-6 kilo arası bebeklere uygundur. Sleepy Natural bebek bezi 2 numara, bu kilo aralığındaki bebeklerin bedenini çok sıkmadan kavrar ve kuru kalmalarını sağlar. Sleepy Natural bebek bezi 3 numara midi 2'li jumbo paket seçeneği de 4-9 kilo arası bebeklerin bedenine uygundur. Sleepy Natural bebek bezi ikili jumbo 3 numara, daha hareketli olan bebeklerin bedenini kayma yapmadan kavrar ve en hareketli anlarında dahi kuru kalmalarını sağlar.
Sleepy Natural bebek bezi ikili jumbo 4 numara bebek bezi 7-14 kilo arası bebeklere uygundur. Bunun yanında Sleepy Natural bebek bezi 4+ numara maxi plus seçeneği de 9-16 kilo arası beden seçeneği sunar. Bu alternatifleri sayesinde tüm kilo aralıklarına uygun bebek bezini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sleepy Natural bebek bezi 5 numara bebek bezi, junior ve junior plus paket seçeneklerine sahiptir. Sleepy Natural bebek bezi 5 numara junior paketi 11-18 kilo arası bebeklerde kullanılır. Sleepy Natural külot bebek bezi 5 junior plus paketi ise 13-20 kilo arası bebeklere uygundur. Sleepy Natural bebek bezi 6 numara seçeneği de 15-25 kilo arası bebeklerde kullanılır. Sleepy Natural bebek bezi 6 numara xlarge seçeneği ise 17-27 kilo arası bebekler için beden seçeneği sunar. Sleepy Natural bebek bezi 7 numara seçeneği markanın Türkiye’de bir ilke imza attığı ürünüdür. 20-30 kilo arası çocuklarda kullanılabilir. Sleepy Natural bebek bezi 6 numara xlarge 4x2'li jumbo ve diğer bebek bezi çeşitlerine göz atabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Sleepy Natural Bebek Bezi Nasıl Seçilir?

Doğum hazırlıklarında listenin ilk sıralarında yer alan bebek bezi, genellikle tavsiye üzerine seçilir. Ancak tavsiye edilen bebek bezinin üretimi ve teknolojisi zaman içinde değişmiş olabilir. Bu nedenle bebek bezi seçiminde aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu özelliklerine karar verdikten sonra numara seçimini de doğru yapmanız hem bebeğinizin konforu hem de bütçeniz için büyük önem taşır. Her bebeğin doğum kilosu ve ardından gelişme hızı birbirinden farklıdır. Bu nedenle bez numarası seçiminde bulunurken bebeğin kilosu baz alınmalıdır. Yeni doğmuş bir bebek için Sleepy Natural bebek bezi 3 numara satın almanız doğru olmaz. Bu nedenle almaya karar verdiğiniz paketin üzerindeki kilo aralıklarını mutlaka kontrol edin ve bebeğinizin kilo değeriyle karşılaştırın. Seçtiğiniz bedenin doğru olduğundan emin olmak için bel bölgesini sabitleyen esnek bantlar arasında 2 parmak kadar bir esneme payı kaldığını kontrol edebilirsiniz. Sleepy bebek bezi natural serisini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sleepy Natural Bebek Bezi Nasıl Bağlanır?

Bebek bezi değişimi kız ve erkek çocuklarda farklı temizleme prensipleriyle uygulanır. Siz de aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Sleepy Natural Bebek Bezi Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Sleepy Natural bebek bezi kullanıcı yorumları, ilk bez seçimini yapan ya da kullandığı bezi değiştirmek isteyen ebeveynler için rehber niteliği taşır. Sleepy Natural bebek bezi kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde bezin kuru tutmasının ve pişik yapmamasının beğenildiği görülür. Bezin tasarımında bulunan ıslaklık göstergesi de olumlu değerlendirilen özellikler arasında yer alır. Islaklık göstergesi detayı, bezin kullanım miktarına göre renk değiştirir ve bezin doluluk oranını alt açma işlemine gerek kalmadan anlamanızı sağlar. Bezin esnek kulakları da değerlendirilen özellikler arasındadır. Hava akışını sağlayan esnek kulaklar, bebeklerin rahat olmalarını sağlar. Sleepy Natural bebek bezi 4 numara maxi bebek bezi yorum ve değerlendirmelerinde öne çıkan bir diğer özellikte beden aralığının çocuğun konforunu sağlamasıdır. Sleepy Natural bebek bezi yenidoğan bebek bezinin yanı sıra 1 beden, 2 beden, 3 beden, Sleepy Natural bebek bezi 4+, Sleepy Natural bebek bezi ikili jumbo 5 beden, 6 beden ve 7 numaraya kadar uzanan bez alternatifleri yaratır. Bunun yanında saf suyla dokunmuş olan bezi eşsiz yumuşaklığı da kullanıcıların beğendiği özellikler arasındadır.
Doğal bambu içeriği ile özel liflere sahip olan Sleepy Natural ultra hassas bebek bezi, doğal bir emiciliğe sahiptir. Bunun yanında bebeklerin hassas cildi ile uyumlu olan organik pamuk lifleri de bezin tercih edilmesini sağlar. Tekstil dokumaya sahip ön bantları bulunan Sleepy Natural bantlı bebek bezi, sahip olduğu yumuşak doku sayesinde bebeğin göbek bölgesindeki sertliği engeller ve bebeği rahat ettirir. Kullanıcılar sunulan paket alternatiflerini de değerlendirir. Sleepy Natural bebek bezi üçlü jumbo 4 beden 90 adet bez içeriği ile uzun süreli bir kullanım sunması nedeniyle kullanıcılardan tam not alır. Bunun yanında Sleepy Natural bebek bezi 6 numara xlarge 85 adet içeriği de kullanıcıların sıklıkla satın aldığı seçenekler arasındadır. Renklendirici içermeyen bezi seçerek hem bütçenize katkıda bulunabilir hem de bebeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Sadece bez alışverişi için değil bebek giyim ürünleri alışverişlerinde de kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinden faydalanabilirsiniz. Bebek giyim ürünleri ve yorumlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sleepy Natural Bebek Bezi Fiyatları ve Kampanyaları

Bebeklerin rahat etmesi için tasarlanan Sleepy Natural yenidoğan bebek bezi ve diğer bedenleri, ideal fiyat seçenekleriyle anne ve babaların da beğenisini kazanır. Sleepy Natural bebek bezi fiyatları, bezin beden aralığına ve paket içeriğine göre değişebilir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Sleepy Natural bebek bezi 1 numara yenidoğan 210 adet paket içeriğiyle ebeveynlere çoklu içerik sunar ve Sleepy Natural bebek bezi 1 numara yenidoğan 420 adetlik paket ile kıyaslandığında farklı bir fiyat aralığına sahiptir. Sleepy Natural bebek bezi 2 numara mini 210 adetlik paketi ile bez ihtiyacını toplu bir şekilde almanızı sağlar ve bütçenize katkıda bulunur. Bunun yanında Sleepy Natural bebek bezi 3 numara midi 150 adet içeriğe sahip paketin fiyatı hem bezin bedeni hem de bez sayısı nedeniyle farklı bir fiyatlandırma sunar.
Aynı numarayı daha uzun süre kullanmak isteyenler için alternatif yaratan Sleepy Natural bebek bezi 3 numara midi 300 adet paket seçeneği de bu bakımdan değerlendirildiğinde oldukça uygun bir fiyat aralığı sunar. Sleepy Natural bebek bezi 4 numara bebek bezine özel paket seçeneklerini de bulabilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan Sleepy Natural bebek bezi 4 numara maxi 270 adet içeriğiyle sıklıkla tercih edilir. Bunun yanında Sleepy Natural bebek bezi 5 numara junior 100 adet ve Sleepy Natural bebek bezi 5 numara junior 200 adet paket alternatiflerini de bulabilirsiniz. Sleepy Natural bebek bezi 6 numara en ucuz fiyat aralıklarını ve diğer tüm seçenekleri inceleyebilir ve Akakçe’nin fiyat listesi ve fiyat karşılaştırma avantajları ile satın alabilirsiniz.