Awox Su Sebili

Awox Su Sebili Fiyatları

16 farklı Awox Su Sebili için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıAwox
 • TürüGizli Damacanalı
 • TürüDolaplı
 • TürüDolapsız
 • RenkGri
 • RenkInox
 • ÖzelliklerSıcak Su
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı3.000 - 4.500 TL
 • Musluk Sayısı2
 • Musluk Sayısı3
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıAwox
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüKontrol PaneliMusluk SayısıDolap TürüDerinlikYükseklikGüçSıcak Su Tank KapasitesiSoğutma KapasitesiIsıtma KapasitesiMaksimum Soğuk Su DerecesiMaksimum Sıcak Su DerecesiGenişlikAğırlıkSoğuk Su Tank KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji Sınıfı
Temizle Ürünleri Gör (16)

Awox Ocak Awox Televizyon Awox Isıtıcı Awox Hamur Yoğurma Makinesi Awox Blender Awox Türk Kahve Makinesi Awox Çay Makinesi Awox Tost Makinesi Awox Kettle Awox Elektrikli Cezve Awox Kıyma Makinesi Awox Ani Su Isıtıcı

En Popüler Awox Su Sebilleri

Awox Su Sebili Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Awox Su Sebili Sıkça Sorulan Sorular

Awox Su Sebili

1972 yılından bu yana faaliyet gösteren Awox, tüketici elektroniği başta olmak üzere birçok sektörde yer alan yerli markalar arasındadır. Ürettiği beyaz eşyalar ve elektrikli ev aletleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen başarılı marka, özellikle su sebili modelleri ile damacana su kullanılan yaşam alanlarında sıcak ve soğuk su ihtiyacını karşılamayı vadeder. Kaliteli ve fonksiyonel ürünlerini uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunan Awox, bütçe dostu su sebili modelleri ile öne çıkar. Elektrik ile çalışan Awox su sebili, farklı renk ve fonksiyonlara sahiptir. Gizli damacana bölmesi sayesinde estetik bir görünüm vadeden başarılı marka, sebillerin alt kısmındaki kapalı bölme ile de ekstra muhafaza alanı sağlar. Akakçe üzerinden su sebili fiyatları görüntülenebilen Awox, sıcak - soğuk su ihtiyacını bütçe dostu seçenekler ile karşılamak isteyenlere hitap eder.

Awox Su Sebili Özellikleri

Farklı renk, kapasite ve fonksiyonları ile farklı beklenti ve ihtiyaçlara alternatif çözümler üreten Awox su sebilleri, modelden modele değişen özellikleri ile dikkat çeker. Genel olarak elektrik enerjisiyle çalışan ve damacanadaki suyu kısa sürede ısıtan / soğutan Awox su sebili özellikleri açısından benzerlerinden ayrılır. Evden ofise kadar tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun olan ve ideal ölçüleri sebebiyle yer israfına neden olmayan söz konusu cihazlar, estetik görünümleri ile de bulundukları ortamın dekorasyonuna tam uyum sağlar. Kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkan “Awox su sebili nasıl?“ sorusuna verilebilecek en sade yanıt “Pratik ve uzun ömürlü” olur. Awox su sebili yorum ve incelemelerinde de desteklenen bu özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Awox Su Sebili Modelleri

Klasik su sebillerini yeniden yorumlayarak daha modern ve kullanışlı hale getiren Awox markası, farklı renk seçenekler ile kullanıcıların beğenisine sunduğu su sebili modelleri ile göz doldurur. Modelden modele su kapasitesi, su ısıtma ve soğutma performansları, ölçüleri, tükettikleri elektrik gibi özellikleri farklılık gösteren söz konusu su sebilleri, ek fonksiyonları ne olursa olsun avantajlı bir kullanım süreci vadeder. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği kadar pratik bir kontrol paneline sahip olan Awox su sebili alttan damacanalı, 2 musluklu, dolaplı gibi farklı model seçenekleri ile dikkat çeker. Bazı modellerinde sıcak ve soğuk su seçeneği yer alırken bazı modellerinde ise ılık su fonksiyonu da bulunur. Modelden modele değişen bir diğer özellik ise su haznesi kapasiteleridir.

Bazı modelleri sıcak su üretirken bazı modelleri de sadece ılık ve soğuk su üreten Awox su sebilleri, kullanım alışkanlıklarına göre tercih edilmesi gereken cihazlardır. Örneğin, yaşam alanında sıcak su ihtiyacını karşılayan başka cihaz veya gereçler var ise Awox ılık soğuk su sebili tercih edilmelidir. Bu cihaz, oda sıcaklığında ve soğuk su temin ederek kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verir. Genel olarak kullanıcıların tek başına taşıyabileceği kadar hafif olan Awox su sebilleri, ergonomik dizaynları ile dikkat çeker. Kolay temizleme fonksiyonları ile hijyenik bir kullanım vadetmelerinin aynı sıra LED göstergeli kontrol paneli ile tam kontrol olanağı tanır. Başka bir ifadeyle, su sebilinin genel durumundan suyun ısısına kadar tüm veriler kontrol paneli ve LED gösterge sayesinde kolaylıkla takip edilebilir.

Avantajları ile Awox Su Sebili

Yaşam alanlarında lüksten ziyade bir ihtiyaç haline gelen su sebili Awox tarafından yeniden yorumlanarak çok daha fonksiyonel bir cihaz haline getirilmiştir. Tek dokunuş ile çay ve kahve için sıcak su alınabilen bu cihazlar, özellikle bunaltıcı yaz günlerinde anında soğuk su sağlayarak kullanıcılara büyük bir avantaj sunar. Damacana sudan maksimum verim alınmasını da sağlayan söz konusu su sebilleri, sıcak, ılık ve soğuk suya anında ulaşma olanağı sunarak hem zamandan tasarruf sağlar hem de kullanıcının ekstra efor sarf etmesini önler. Özellikle ofis gibi zamanın çok değerli olduğu yaşam alanlarında pratik bir kullanım süreci sağlayan Awox su sebili kullanıcı yorumları da cihazların sunduğu avantajları destekler niteliktedir.

Çevre dostu gaz kullanarak soğutma sağlaması ile övgü toplayan Awox su sebili modelleri, enerji tasarruflu çalışma prensipleri ile bütçe dostu bir kullanım süreci vadeder. Genel olarak sadece gerektiğinde enerji tüketen, sıcak - soğuk suyu termoslu su hazneleri sayesinde muhafaza eden başarılı cihazlar, pek çok su sebilinin aksine tamamen hijyenik bir kullanım sağlar. Kolay temizlenebilen ve çelik kazan bulunan başarılı cihazlarda yer alan sızdırma tepsisi ise tek elle çıkarılabilecek şekilde tasarlanmış olup kullanıcılara dedikleri zaman temizleme olanağı sunar. Awox su sebili kullananlar tarafından sık sık vurgulanan tüm bu avantajlar, cihazı benzerlerinden ayırırken kaliteli bir su sebilinin mutlaka çok pahalı olması gerektiğine dair genel inanışın da ortadan kalkmasını sağlar.

Awox Su Sebili Kullanımı

Awox su sebilleri modelden modele farklılık gösteren fonksiyonlara sahip olsa da genel olarak herkese hitap eden pratik bir kullanım sunar. Awox su sebili yorumları ve incelemelerinde de altı çizilen bu pratik kullanım süreci, en ucuz Awox su sebili modellerinden daha fazla fonksiyonu bulunan modellere kadar tamamında aynıdır. Damacananın gizli bölmeye yerleştirilmesi ve cihazın prize takılması ile başlayan kullanım süreci, sıcak veya soğuk su derecelerinin ayarlaması ile sona erer. Bu aşamadan sonra kullanıcılar diledikleri zaman diledikleri ısıda su alabilir. Öte yandan cihazın temizliği sırasında mutlaka fişten çıkarılmış durumda olması ve direkt olarak akan su altına tutulmaması gerektiği gibi çeşitli noktalara dikkat edildiğinde uzun bir kullanım süreci sunan Awox su sebilleri, herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir kontrol paneline sahiptir.

Bütçe Dostu Awox Su Sebili Fiyatları

Çift musluklu modellerden üç musluklu modellere kadar tamamı bütçe dostu fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Awox su sebilleri, masrafsız kullanım süreçleri ile de fark yaratır. Enerji israfının önüne geçen çalışma prensiplerinin yanı sıra ısıyı muhafaza edilen su tankları sayesinde hem pratik hem de tasarruflu bir kullanım sağlayan Awox su sebili fiyatları ile hemen her bütçeye hitap eder. Ulaşılabilir konfor vadeden başarılı cihaz, her zaman sıcak, soğuk ve ılık suya erişim olanağı sunmasının yanı sıra damacananın yarattığı görüntü kirliliğini de ortadan kaldırır. Beyaz eşya fiyatları ve indirimleri bir arada sunarak her koşulda bütçe dostu alışveriş imkânı vadeden Akakçe üzerinden Awox su sebili fiyatlarını, fiyat değişimleri ve anlık indirimleri görüntüleyebilirsiniz.