3 Çekmeceli Derin Dondurucu

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

27 farklı 3 Çekmeceli Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Satıcı Marka 7 ÇekmeceliÇekmeceliA++No Frost250 lt

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetToplam Çekmece Sayısı: 3 Çekmeceli

Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 121 satıcı. Kullanım Türü Tipi Dondurucu Özelliği Toplam Çekmece Sayısı 3 Çekmeceli Hızlı Dondurma Bölmesi Kontrol Paneli Brüt Hacim Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü

7 Çekmeceli Derin Dondurucu7 Çekmeceli No Frost Derin DondurucuNo Frost Derin DondurucuÇekmeceli Derin DondurucuBosch 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur 7 Çekmeceli Derin DondurucuUğur No Frost Derin Dondurucu6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 7 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik No Frost 6 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik No Frost Derin DondurucuBosch Çekmeceli Derin Dondurucu

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

En Çok İlgi Gören Derin Dondurucular

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Derin Dondurucu, Beyaz Eşya

Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 3 Çekmeceli Derin Dondurucu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 3 Çekmeceli Derin Dondurucu:

  1. Arçelik 2031 MB Dikey
  2. Altus AL 309 E A+ 3 Çekmeceli
  3. Flavel FLV 1003 3 Çekmeceli
  4. Vestel CD3001 3 Çekmeceli
  5. Regal CDRY 1101 A+ 3 Çekmeceli

3 Çekmeceli Derin Dondurucu

İnsanoğlu geçmişten günümüze kadar yiyeceklerini saklamak için birçok yöntem denemiştir. Özellikle et gibi gıdalar kısa vadede bozulmaya elverişlidir. 3 çekmeceli derin dondurucularsa günümüzde yiyeceklerin korunması için birebirdir. Normal olanlara nazaran sıklıkla tercih edilen 3 çekmeceli difriz, dolabın tam kapasitesini kullanma imkanı sunar. Hacim olarak bakıldığında 3 çekmeceli derin dondurucu ölçüleri farklı kapasitelere sahip olarak üretilmiştir. Bu çeşitlilik sayesinde müşteriler 3 çekmeceli derin dondurucu boyutlarına göre kendilerine uygun olanı tercih edebilirler. Her insanın ihtiyaçları doğrultusunda tercihleri farklılık gösterir. 3 gözlü derin dondurucu da geniş alan ve kullanım kolaylığı arayışında olanlar için birebirdir. Özellikle Kurban Bayramı gibi etin bol stoklandığı zamanlarda insanlar yiyeceklerini korumak için fazla alana ihtiyaç duyar. 3 bölmeli derin dondurucuysa geniş kapasitesiyle kişilerin ihtiyaçlarına cevap niteliğinde bir üründür. Difriz 3 çekmeceli yapısı sayesinde yemekleri son kullanma tarihi geçmeden ya da bozulmadan önce dondurarak çözülene kadar etkili koruma sağlayabilir. Üç çekmeceli dondurucu fiyatlarına göz atarak bütçenize ve kullanım alanınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Yiyeceklerin ömrünü uzun tutmak için doğru muhafaza etmek gerekir. 3 katlı derin dondurucu yiyecekleri bozulmadan önce dondurarak aylar süren bir koruma sağlayabilir. Aynı zamanda 3 gözlü derin dondurucu olarak da geçen bu ürün iş yerlerinde, evlerde ve otel gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilir. Özellikle iş yerleri, otel odaları ya da yat/tekne gibi alanlarda mini derin dondurucu üç çekmeceli tasarımıyla insanların ihtiyaçlarına cevap olarak minimum alanda maksimum performans ortaya koyabilir. 3 çekmeceli derin dondurucu ebatları bu gibi alanlar için farklı olarak üretilir. İnsanlar yapıları gereği farklı düşüncelere ve zevklere sahiptir. Bu doğrultuda tercihleri de farklılık gösterir. Birçok çeşitte tasarlanmış olan 3 çekmeceli derin dondurucu modelleri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. İsteğe göre yatay olanlardan tercih edilebileceği gibi 3 çekmeceli dikey derin dondurucular da seçenekler dahilindedir. Özellikle üstün performans isteyenler 3 çekmeceli A++ modellerine yönelirken, orta düzey performans isteyenler için de birçok model mevcuttur. 3 gözlü derin dondurucu fiyatları da müşterileri memnun eder. En uygun 3 çekmeceli derin dondurucular genellikle orta düzey korumayla müşterilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır. No frost 3 çekmeceli derin dondurucuysa, ürünleri muhafaza ederken dışında yer alan hava kanalları sayesinde etkili soğutma sağlayarak ürünlerin donmadan korunmasına olanak sağlar.

3 Çekmeceli Derin Dondurucuyla Etkili Koruma

3 çekmeceli derin dondurucular yiyecekleri bozulmalara karşı etkili bir şekilde korumanın yanı sıra hacim olarak da müşterileri memnun eder. İçinin genişliği ve raf düzeni sayesinde gıdalar için geniş bir alan yaratarak üst düzey kullanım imkanı sunar. 3 çekmeceli derin dondurucu gerek kapasitesi gerekse soğutma ayarları sayesinde gıdalar üzerinde etkili koruma sağlar. Dondurucu 3 çekmeceli yapısıyla kullanım açısından da farkındalık yaratır. Üst üste konumlandırılmış bölümlere yerleştirilen gıdalar ihtiyaç duyulduğunda kişiye, ulaşılabilirlik açısından hız kazandırır. En iyi 3 çekmeceli derin dondurucu etkili koruma sağlayandır. 3 raflı derin dondurucular bu açıdan müşterileri memnun edebilir. Boyut, soğutma gücü ve kapasite olarak değişiklik gösteren üç çekmeceli derin dondurucular, renk skalasında da çeşitlilik gösterir. Renk olarak klasik beyaz tercih edebileceğiniz gibi evinizin tarzına uygun gri 3 çekmeceli derin dondurucu modellerinden de tercih edebilirsiniz. No frost derin dondurucu 3 çekmeceli modeller de etkili soğutma için yeterli olabilir. Bu tasarım, ürünleri direkt olarak dondurmadan, korumasını üzerindeki hava kanalları sayesinde içerdeki soğuk hava dengesini koruyarak sağlar. Bu anlamda 3 çekmeceli no frost derin dondurucular sıklıkla kullanılan gıdaları muhafaza etmek için birebirdir. Ayrıca etkili soğutma söz konusu olduğunda özellikle havaların ısınmasıyla beraber insanlar da soğumaya ihtiyaç duyabilir. Mobil klima ortamdaki sıcak havayı bertaraf ederek atmosferi olduğuna nazaran yaşanabilir bir hale getirir.

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisiyle birlikte gıdaları muhafaza etmek eskiye göre oldukça kolaydır. Üç çekmeceli derin dondurucu da bunun için imkan sunar.

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Kullanmanın Avantajları

Evlerde genellikle mutfakta konumlandırılan bu ürün barlarda, kafe ve restoranlarda da vazgeçilmez beyaz eşyalar arasındadır. Mutfak alışverişi yaptıktan sonra gıdalarda uzun süreli koruma sağlamak amacıyla derin dondurucu 3 çekmeceli modellerinden tercih edebilirsiniz. 3 çekmece derin dondurucu çeşitlerinin günlük yaşamınız için birçok faydası bulunur.

3 Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Tüm besinlere dört mevsim boyunca ulaşmak her insanın hayalidir. Bu gibi durumlarda önceden alınan ürünler sonraki zamanlar için muhafaza edilmelidir. 3 çekmeceli derin dondurucu ölçüleri kullanılacağı alana göre seçilerek etkili verim sağlanabilir. 3 çekmeceli dondurucu fiyatları boyutu, markası ve özelliğine göre değişiklik gösterir. Tasarım açısından farklılık yaratarak üst üste dizayn edilmiş modeller için 3 raflı derin dondurucu fiyatlarına göz atabilirsiniz. Kalitenin yanı sıra 3 çekmeceli derin dondurucu en ucuz fiyatlı tasarımlarını ortaya koyarak sevenleriyle bir araya gelir. Üstelik 3 çekmeceli difriz fiyatları çeşitliliği sayesinde müşteriye seçim esnasında kolaylık sağlar. Baktığınız 3 çekmeceli derin dondurucu yorumları sayesinde de seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünü önceden alarak deneyimlemiş müşterilerin 3 çekmeceli derin dondurucu tavsiyeleri sayesinde kendinize uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bütçede kolaylık sağlaması açısından 3 çekmeceli derin dondurucu fiyatları çeşitlilik gösterir. Çoğu müşterinin hayali en ucuz 3 çekmeceli derin dondurucuya sahip olmaktır. Bu doğrultuda en ucuz derin dondurucu 3 çekmeceli modeller Akakçe ile müşterilere sunulur.