Contigo Suluk ve Matara

Contigo Suluk ve Matara Fiyatları

55 farklı Contigo Suluk ve Matara için fiyatlar listeleniyor.

Contigo Suluk, Matara Nike Suluk, Matara FreeCamp Suluk, Matara Mobicool Suluk, Matara Vagonlife Suluk, Matara Stanley Suluk, Matara

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0.75 lt1 lt0 - 50 TL 50 - 100 TL CamÇelikÇocukYetişkinOkulSporSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Contigo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Contigo Özellikler Malzemesi Hacim Kullanım Alanı Kullanıcı Türü Ağırlık Cinsiyet SatıcıToplam 95 satıcı. Ürün Puanı Renk

Uçlu KalemFosforlu KalemOkul ÇantasıDefterDolma KalemKeçeli KalemTükenmez KalemRoller ve Jel KalemMarker KalemContigo SulukNike SulukFreeCamp Suluk

En Popüler Contigo Suluklar, Mataralar

Contigo Suluk, Matara Yorumları ve Önerileri

 • 147 yorum
  572 beğeni
  ContigoContigo Gizmo Flip Tek El Bas İç Emzikli 420 ml Çocuk Su MatarasıSalih Ö. 10 Kasım 2020
  Contigo Gizmo Flip Tek El Bas İç Emzikli 420 ml Çocuk Su Matarası
  Kapaklarınde özel bir sistem kullanılmış, sızdırmıyor. Çocuğun içmesi için tek bir parmağıyla butona basması yeterli oluyor. Kapağını bulaşık makinesinde yıkamak mümkün. Yarı saydam, kolay dolduruluyor. Dayanıklı bir matara. BPA içermiyormuş. Mandalı sayesinde emzik kısmı temiz kalıyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Didem K.323 yorum
  1720 beğeni
  ContigoContigo Swish Su Matarası 500 mlDidem K. 29 Eylül 2020
  Contigo Swish Su Matarası 500 ml
  Sulukta sızdırma sorunu büyük sıkıntı. Bu matarada böyle bir sorun olmuyor. Düğmeye basınca içeceği içebiliyorsunuz. Kapatmak için de düğmeye basmanız yeterli oluyor. Otomatik olarak yudumların arasında kendini kilitlemesi pratik kullanım sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Keşke biraz daha büyük kapasiteli olabilseydi.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Contigo Suluk ve Matara Sıkça Sorulan Sorular

Contigo Suluk

Su içme ihtiyacınıza hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yanıt veren Contigo suluk çeşitleri, modern ve şık tasarımlarıyla öne çıkar. Ev dışı kullanım için cazip kullanım özelliklerine sahip olan Contigo suluk, susadığınız her an elinizin altında olduğundan zaman kaybı yaşamanızın önüne geçer. Kaliteli materyalleri sayesinde uzun süre boyunca bu alandaki ihtiyacınıza yanıt veren Contigo suluk, özgün tasarımı sayesinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Çevre dostu performansıyla atık oluşumunu en aza indirir. Böylece ekolojik sistemin korunmasında da rol oynar. Contigo mataralar, farklı üretim materyalleri kullanılarak üretildiğinden farklı alanların kullanımı için uygundur. Bu noktada siz de kullanacağınız alanın fiziksel koşullarına uygun olan Contigo suluk seçeneği ile memnun olabileceğiniz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Dış mekanlarda gelişen susuzluk ihtiyacınıza sağlıklı bir şekilde yanıt vermenize olanak tanıyan Contigo suluk ürünleri, modern tasarımlarıyla da göz doldurur. Kaliteli üretim materyalleri sayesinde dayanıklı bir performansa imza atan Contigo suluk ürünleri, kullanım esnasında mağduriyet yaşamanıza izin vermez. Kolay içim sunan Contigo suluk çeşitleri, suyu en doğru pozisyonda içmenize yardımcı olur. Yalnızca su içimi için değil farklı soğuk içeceklerin tüketilmesi için de uygun koşullara sahip olan Contigo suluk alternatifleri, zengin renk seçeneğiyle birlikte sunulur. Bu seçenekler arasından tarzınıza ve bütçenize hitap eden ürünlere Akakçe aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Contigo Suluk

İçerisine konulan içeceği uygun şartlar altında muhafaza etmesi beklenen Contigo matara modelleri, termos özelliğine sahip olmadığından ısı yalıtımı gerçekleştirmez. Bu sebeple yalnızca içeceklerinizi güvenli ortamda muhafaza etmenize yardımcı olur. Günün büyük bir bölümünü dışarıda geçiren bireyler için pratik kullanım özelliklerine sahip olan Contigo suluk alternatifleri her yaştan bireyin kullanımı için uygundur. Kaliteli materyalleri sayesinde suyun fiziksel ve kimyasal yapısını bozmayan Contigo suluk çeşitleri günün her saati sağlıklı içecek tüketmenize yardımcı olur. Sağlam materyallere sahip olan Contigo marka matara ürünleri, kullanım esnasında kırılma, çatlama gerçekleştirmeyerek mağduriyet yaşamanıza engel olur.

Sızdırmaz kapak teknolojisi sayesinde Contigo matara çeşitleri çantanıza akıntı olmasına izin vermez. Susadığınız her an susuzluğunuzu pratik şekilde gidermeniz mümkündür. Doğal kaynak tüketimini minimuma indiren Contigo suluklar, pet şişe kullanımını ortadan kaldırır. Gittiğiniz her yere yanınızda güvenle götürebileceğiniz Contigo suluk sayesinde daima taze su tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. Dışarıdan su alma gereksinimlerini ortadan kaldıran Contigo suluk materyalleri, ekonomik açıdan faydalı performans sergiler. Zengin bir renk, model skalasına sahip olan suluk Contigo alternatifleri, her tarza hitap etmeyi de başarır. Kaliteli, güvenli su tüketimini mümkün kılan modeller aracılığıyla bu alandaki gereksinimlerinize etkili şekilde yanıt verebilirsiniz.

Contigo Suluk Özellikleri

Çeşitli materyaller kullanılarak üretilen Contigo suluklar, farklı görünümlere sahiptir. Örneğin; yetişkin bireylerin kullanımı için tasarlanan Contigo çelik matara ürünleri şık tasarımlarıyla öne çıkar. Metalik görünümleri sayesinde dikkat çekici kullanım sunan Contigo suluk çeşitlerinin renklendirildiği modeller de koleksiyonda yer alır. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe renklerin öne çıktığı Contigo Gizmo, Ashland suluk alternatifleri birbirinden farklı görünümlere sahiptir. Yetişkin bireyler için Ashland suluk çeşitleri uygun bir tasarım sunarken çocuklar için Gizmo Contigo suluk alternatifleri uygundur. Çocukların ilgisini çeken özel detaylar kullanılarak dizayn edilen Contigo çocuk matara materyalleri, renkli motiflerle dikkat toplar.

Çocuklara su içme alışkanlığını başarılı şekilde kazandıran Contigo suluk alternatifleri sevimli hayvan figürleri kullanılarak üretilir. Hem kız hem erkek çocukları için özel olarak üretilen Contigo suluk alternatiflerinin yanı sıra unisex seçenekler bulunur. Çocukların beslenme çantası modelleri ile uyumluluk gösteren Contigo suluk ürünleri termoslu ve termossuz olmak üzere ikiye ayrılır. Contigo termos suluk seçenekleri, içine konulan içeceğin sıcaklığını uzun saatler boyunca sabit tutarak dış mekanlarda dahi içecek ihtiyacınızı kolayca karşılamanıza yardımcı olur. Termoslu Contigo çelik suluk ürünleri sayesinde sizler de içeceklerinizi uygun muhafaza koşulları altında, tüketmek istediğiniz sıcaklıklarda koruyabilirsiniz.

Contigo Suluk Kullanım Alanları

Gününün büyük bir bölümünü dışarıda geçiren bireyler için hem pratik hem de ekonomik bir performans sergileyen Contigo suluklar, fonksiyonel kullanım özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Farklı alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilen çeşitli Contigo suluk modelleri, çeşitli ihtiyaçlara yanıt vermek üzere tasarlanır. Örneğin; Contigo pipetli suluk çeşitleri çocukların su içme ihtiyacını kolay şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Contigo Striker okul matarası suluk tasarımları genel olarak pipetli olarak dizayn edildiğinden pratik bir kullanım sunar. Çocukların dikkatini üzerine çekerek su içme alışkanlığı kazandıran Contigo suluk ürünleri, sağlıklı yapısı ile suyun kimyasal ve fiziksel yapısına zarar vermez.

Çocukların okul süreçlerini olumlu olarak etkileyen Contigo marka matara seçenekleri, okul çantaları ile uyumlu olarak seçildiğinde çocukların dikkatini daha çok çekmeyi başarır. Bu noktada siz de Contigo suluk ve okul çantası fiyatları alanında kapsamlı bir araştırma yaparak bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Yalnızca çocuklar için değil yetişkinler için cazip kullanım koşullarına sahip olan Contigo suluk özellikleri dayanıklı performans sergilediğinden doğal yaşam alanlarında tercih edilir. Piknik ve kamp faaliyetlerinde temiz su ihtiyacınızı karşılayan Contigo marka matara modelleri ile susuzluğunuza karşı etkili bir önlem alabilirsiniz.

Contigo Suluk Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Günlük gezilerinizde, piknik yaparken, iş saatlerinde, okula giderken ya da spor yaparken avantajlarından faydalandığınız Contigo suluk seçenekleri, modern tasarımlarıyla göz kamaştırır. Kaliteli materyalleri sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan ihtiyacınıza yanıt veren Contigo suluklar, olumlu deneyimler sunar. Contigo matara kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren Contigo marka suluk seçenekleri arasından bir seçim yaparken bazı noktalara hassasiyet göstermeniz memnuniyet asıllı deneyim sunar. Dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir:

Contigo Suluk Fiyatları

Sağlıklı beslenme kriterlerinin olmazsa olmaz aşaması olan su içmek şık ve modern tasarımlı Contigo suluk ürünleri sayesinde keyifli bir hal alır. Siz de Contigo suluk içerisinde koyduğunuz yeterli miktardaki suyu gün içerisinde tüketerek sağlıklı beslenme kriterlerini başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Şık tasarımlara ev sahipliği yapan Contigo marka suluk koleksiyonu kolay temizlenebilir olma özelliği sayesinde fonksiyonel bir kullanıma imza atar. Kullanım gerçekleştirmeyeceğiniz zamanlarda yıkayıp kapağı açık bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Koku oluşumunun önüne geçen özel materyalleri sayesinde suyun lezzetini bozulmadan deneyimleyebilirsiniz. Kalitesi, şıklığı, fonksiyonel tasarımının yanı sıra uygun fiyat avantajlarını da beraberinde getirir. Contigo matara fiyat noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak bütçenize uygun olan modele erişim sağlayabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden cazip fiyat listeleri sunan Contigo suluklar, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Akakçe üzerinden araştırma yaparak Contigo suluk en ucuz seçeneklerine ulaşabilirsiniz.