10 inç Tablet

10 inç Tablet Fiyatları

20 farklı 10 inç Tablet için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB10 inç10.1 inç4 GB6 GB0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 20212022Satıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 10 inç Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Dahili Hafıza İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Versiyonu İşletim Sistemi Çıkış Yılı Kelime ile Filtrele Bellek Ekran Boyutu 10 inç Ekran Çözünürlüğü İşlemci Türü İşletim Sistemi SatıcıToplam 81 satıcı. Ürün Puanı

64 GB Tablet128 GB Tablet4 GB Ram Tablet10.1 inç Tablet2022 Tablet32 GB Tablet8 GB Ram Tablet8 Çekirdek TabletSim Kartlı TabletWi-Fi TabletAndroid Tablet11 inç Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

10 inç Tablet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 10 inç Tablet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 10 inç Tablet:
  1. Alcatel 1T 2020 32 GB 10" Tablet
  2. Alcatel 1T 2020 32 GB 10" Klavyeli Tablet
  3. Alcatel 1T 2020 16 GB 10" Tablet
  4. Casper Via S30 64 GB 10" Tablet
  5. Alcatel 3T 10 32 GB 10" Tablet

10 inç Tablet

10 inç tablet modelleri farklı kullanıcı profillerine hitap eden ürün çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çeker. Performans, ergonomi, işlevsellik ve seyir kalitesi gibi belirleyenlerin tümünü iyi şekilde karşılayan seçkiler, kullanıcıların favorileri arasındadır. İş, eğitim ve eğlence amaçlı tercih edilebilen ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Marka ve model belirlemek ya da en uygun 10 inç tablet fiyatları özelinde ürünleri değerlendirmek en doğru modeli almak için faydalı olabilir. Cihazların ekran özellikleri, temel donanımları, bağlantı nitelikleri ve batarya kapasiteleri modelden modele değişkenlik gösterir. Ergonomiyi yüksek performans ile buluşturan seriler ve yeni nesil donanımlardan güç alan modeller kullanım sürecini daha konforlu kılar. Yüksek miliamperlik batarya kapasiteli ürünlerden, markalara özgü yazılımlardan beslenen 10 inch tablet seçkilerine ve daha nicesine sahip olmanız mümkün.

10 inç Tablet Ekran Boyutları

10 inç tabletler geniş bir görüntüleme alanı sunması ile daha düşük inç’lik ürünlerden ayrışır. Geniş ekran daha büyük bir alanda film izleme, oyun oynama, yazı yazma ve kitap okuma gibi avantajları beraberinde getirir. 10 inç tablet kaç cm sorusu kullanıcıların en çok merak ettikleri arasındadır. Ürünlerin santim cinsinden ölçüleri genellikle aynı olmakla birlikte, en - boy tasarımı kısmi farklılıklara sebep olabilmektedir. Ürünlerin aktif ekran alanlarının ve gövde yapılarının farklı olabileceğini de eklemek gerek. Örneğin, aynı ekran boyutlu iki tabletin ağırlığı, kalınlığı ve dokunmatik alan miktarı değişken olabilir. Ergonomi önceliğiniz ise ultra ince, hafif ve sağlam modellere yönelebilirsiniz. Ekran alanı fazla olan seçkiler arasından tercih yapmak istiyorsanız, cihazların çerçeve tasarımlarını ve aktif ekran alanı bilgilerini incelemenizde fayda var.

10 inç tablet ölçüleri ortalama 25 cm değerine tekabül eder. Yeni nesil pek çok tablette, 10 inç ekran performansı yeni nesil birimlere sahip teknik altyapı ile desteklenir. Büyük ekranda rahatça çalışmak, keyifle filmler izlemek, internette gezinmek, çizimler yapmak, oyunlar oynamak seçeneklerinizden yalnızca birkaçıdır. Detay içeren yazılar, bilançolar ve imajlar üzerinde düzenlemeler yapmanız gerektiğinde işinizi kolaylaştırması da ürünlerin avantajları arasında yer alır. Yenilikçi donanımın yanı sıra, özel yazılımlar ile desteklenen cihazlar hem büyük ekranı ile daha işlevsel bir alan yaratır hem de son derece keyifli bir kullanıcı deneyimi vadeder. 10 inç tablet en ucuz seçenekleri ile Akakçe’de yer alır. Ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir, beklentilerinizi karşılayan seçkiler arasından tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Görüntü Kalitesini İyileştiren 10 inç Tablet Ekran Teknolojileri

Tasarımsal anlamda geniş bir kullanım alanı sunan ürünlerin görüntü performansları da değişkenlik gösterir. Ekran özellikleri, 10 inç tablet fiyatları üzerinde etkili olabilir. Çözünürlük kalitesi, renk tayfı, parlaklık düzeyi, kontrast oranı ve yenileme öne çıkan özelliklerden sayılabilir. Birbirine yakın renklerin ton farklılıklarını belirgin şekilde gözlemlemek isteyenlerdenseniz, dinamik ve tipik kontrast oranı yüksek olan ürünleri incelemeniz tavsiye edilir. Yüksek renk gamı ve piksel sayısı da bu anlamda son derece önemlidir. 16 milyon renk tayfı ve yüksek çözünürlük standardı bulunan 10 inç tablet üretimleri bir adım öne çıkar. Aksiyon türü yoğun hareketlilik içeren görüntüleri renk kaybı ve kararma türü problemler olmadan izlemeyi istiyorsanız, Hertz yenileme hızının yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Tablet 10 inç tasarımlarının sunduğu seyir deneyimi ekran yapısına göre değişebilir. Panel türü, ekran teknolojisi ve parlaklık derecesi hem görüntüleme hem de tablet kullanım konforunuzu doğrudan etkileyebilir. Net parlaklık değeri aydınlık ortamlarda ve güneşli alanda ekranı daha net biçimde görmenize imkân verir. Yeni nesil IPS ekranlar da benzer amaca iyi derecede hizmet eder. Daha az ışık harcayarak daha iyi görüntü sunan ekran teknolojilerinin pil ömrü daha uzun olur. Hareketli görüntüleri akıcı, net ve gerçekçi biçimde aktarma noktasında temel donanım bileşenlerinin son derece önemli olduğunu da unutmamak gerek. İşlemci, RAM, çipset ve dokunmatik sensörler ekran kullanım konforu üzerinde belirleyici rol oynar. Yüksek performanslı ekran donanımına sahip 10 inç tablet fiyatları en ucuz seçenekleri ile kullanıcıları memnun etmeyi amaçlar.

10 inç Tablet Modellerinin Teknik Özellikleri

Uygun fiyatlı tablet satın almak isteyenler için de tercihini en iyi 10 inç tablet modellerinden yana kullanmak isteyenlere yönelik de ürünler mevcut. Fiyat performans avantajlı ürün arayışındaysanız, bütçe dostu tablet PC seçkilerini, workstation notebook tasarımlarını ya da ucuz laptop modellerini satın almadan önce incelemeniz önerilir. Performans anlamında ayırt edici öncül faktörlerden biri, ürünlerin teknik özellikleridir. Yonga seti, diğer donanım birimlerinin birbirleri ile etkileşimi üzerinde etkili olurken, RAM birimi sistem dosyalarını güvenli şekilde depolamaya yardımcı olur. Donma, takılma, yavaşlama olmaksızın hızlı kullanım elde etme isterseniz, bellek kapasitesini hesaba katmanız gerekir. İşlemcinin performansı üzerinde etkili olan RAM değeri arttıkça, sistem hatası ile karşılaşma ya da yetersiz bellek uyarısı alma türevi problemler azalır. Verdiğiniz komutların hızlı şekilde denetlenip uygulanmasını istiyorsanız işlemci biriminin özelliklerine dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

Verileri cihazda muhafaza etmek isteyenler açısından depolama alanı kapasitesi önem arz eder. Örneğin 10 inç 32 GB tablet kreasyonları, daha düşük depolama kapasitesine sahip modellere kıyasla, daha büyük bir alan sunar. Böylece resim, doküman, müzik, video vb. verileri harici saklama ünitelerine aktarma gerekliliğini de ortadan kaldırır. İşlemci çekirdeği ise çoklu işlem performansı üzerinde etkili olan temel birimlerden biridir. İnternet sekmeleri arasında gezinmek, birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak da dahil pek çok işlemin hızlı gerçekleşmesi, çoklu çekirdek sayısına bağlı. İş ve eğlence amaçlı kullanım düşünenler ya da fonksiyonel ürün arayışındakiler için yeni nesil tablet bilgisayarlar hayli avantajlıdır. 10 inç tablet PC fiyatları arasından seçim yaparken de tasarımı ve teknik donanımı dikkate almanız önerilir.

Kullanışlılığı Kalite ile Buluşturan 10 inç Tablet Serileri

Yeni nesil 10 inç tablet bilgisayar fiyatları ürünlerin yazılım, fiziksel tasarım ve teknik donanım özelliklerine göre şekillenebilir. Örneğin, gövde malzemesi, kasa kalitesi ve donanım bileşenlerinin özellikleri tablet fiyatları üzerinde belirleyici olabilmektedir. Son teknolojili ürünlerde olduğu gibi, gündelik kullanım beklentilerinizi karşılamaya odaklanan klasik seçkiler de kendi içerisinde çeşitli niteliklerden güç alır. Ekstra dayanıklı gövde ve ekran tasarımını kullanan 10 inç tabletler, kullanıcıların favorilerinden. Kimi modellerin çevresel etki dirençleri yüksekken kimi seçkiler iklimsel etkilere karşı da belli oranda dayanıklıdır. Yüksek oranda korumaya özen gösterenler açısından, IPX koruma sertifikalı tabletler iyi bir seçenektir. Suya, su sıçramalarına ve toza dayanıklılığı bulunan ürünleri tercih ederek daha özgür ve uzun süreli kullanım avantajı sağlamanız mümkün. Özel koruma kılıfları ve ekran jelatinleri ile tabletinizi daha korunaklı hâle getirme avantajına sahip olduğunuzu da unutmayın.

Parmak izi okuyucu, yüz tanımlama, multimedya, ivme ölçer, çoklu kamera gibi birimlere yer veren modeller, kullanışlılığı artırması ile öne çıkar. Ön ve arka alanda kamera sensörü yer alan en ucuz 10 inç tablet PC kreasyonları kullanıcıların ilgisini çekenler arasındadır. Kamerayı kullanarak konferans görüşmeleri yapabilir, selfieler çekebilir ve video kayıtları alabilirsiniz. Hareket özgürlüğünüzü artıran ve geniş bir kullanım alanı sunan ürün arayışındakiler, çoklu bağlantı birimlerine yer veren tabletleri ilgi çekici bulabilir. Bu yönlü beklentiniz varsa Wi - Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantılara sahip tabletlere göz atmanızda fayda var. Wi - Fi ile kablosuz internetin keyfini çıkarırken, Bluetooth ile özgürce veri transferleri yapabilirsiniz. Kablosuz hoparlör, kulaklık vb. aksesuarları tablet ile eşleştirerek kullanma fırsatını da elde edeceğinizi unutmamalısınız.

10 inç Tablet Satın Alırken İşinizi Kolaylaştıracak İpuçları

Tablet seçiminde kişisel beklentilerinizi ve bütçenizi göz önüne almanız tavsiye edilir. 10 inç tablet önerisi söz konusu olduğunda fiyat, teknik özellik ve tasarım gibi faktörler işin içine girer. Aşağıdaki maddeleri incelemek, satın alım sürecinde işinizi kolaylaştırabilir.

Ucuz 10 inç tablet satın almak veya yeni model tabletlere özel fiyatlarla sahip olmak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Donanım, tasarım ve performans gibi nitelikler özelinde ürünleri karşılaştırabilir, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan tableti satın alabilirsiniz.