Lenovo Tablet

Lenovo Tablet Fiyatları

58 farklı Lenovo Tablet için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Apple Tablet Samsung Tablet Huawei Tablet Lenovo Tablet Alcatel Tablet TCL Tablet

Fiyatı Düşen Lenovo Tabletler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB10 inç10.1 inç4 GB6 GB0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 20212022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Lenovo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Lenovo Özellikler Dahili Hafıza İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Versiyonu İşletim Sistemi Çıkış Yılı Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü İşlemci Modeli İşlemci Türü İşletim Sistemi SSD SatıcıToplam 75 satıcı. Ürün Puanı Renk

iPad ProLenovo Laptop ve NotebookLenovo Masaüstü BilgisayarLenovo All in One PCLenovo Mini PCLenovo Bluetooth KulaklıkLenovo MonitörLenovo MouseLenovo Akıllı BileklikLenovo Laptop ÇantasıLenovo HarddiskLenovo Klavye Mouse Seti

En Popüler Lenovo Tabletler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Lenovo Tablet Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Lenovo Tablet Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Lenovo Tablet hangileri?

Bugün Akakçe'de 58 farklı model arasında

En çok satan Lenovo Tablet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lenovo Tablet:
  1. Lenovo Tab M10 Plus ZA5T0312TR 128 GB 10.3" Tablet
  2. Lenovo M8 TB-8505F ZA5G0100TR 32 GB 8" Tablet
  3. Lenovo Tab P11 ZA7R0223TR 128 GB 11" Klavyeli Tablet
  4. Lenovo Yoga Tab 11 ZA8W0004TR 256 GB 11" Tablet
  5. Lenovo Tab M10 Plus ZA5T0420TR 64 GB 10.3" Tablet

Lenovo Tablet

Lenovo tablet modelleri farklı kullanıcı beklentilerine hitap eden çeşitliliği ile dikkat çeker. Marka uzmanlarınca geliştirilen ürünler hız, konfor ve ergonomi vadeder. Cihazların ekran ve ses özellikleri, bellek ve depolama birimleri, bağlantı seçenekleri, işlemci yapıları modelden modele farklılık gösterir. İş, eğitim, eğlence amaçlı kullanılabilen tabletler iş ve işlemleri özgür biçimde gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Film izlemek, oyun oynamak, online eğitimlere katılmak, internette gezinmek, işsel veriler üzerinde çalışmak da dahil çeşitli süreçler için rahatlıkla kullanılabilir. İnce ve hafif dizayn ergonomiyi artırma amacına hizmet eder. Kameralı Lenovo tabletlerden yüksek batarya kapasiteli olanlara ve Lenovo 10 inç tablet çeşitlerine değin pek çok model sizlere sunulur.
Lenovo tablet çeşitleri konfor standartlarınızı artıran özelliklere sahiptir. Çocuk, genç ve yetişkinlerin kullanabileceği ürünler, pek çok işlemi rahatlıkla ve pratik şekilde gerçekleştirmeye olanak tanır. RAM kapasitesi, dahili depolama alanı, grafik kartı, işlemci çekirdeği gibi donanım birimleri performans üzerinde belirleyici rol oynar. Geniş depolama hacmi, verileri cihazda muhafaza etmenize ve kolaylıkla erişim sağlamanıza yardımcı olur. Lenovo 64 GB tabletler en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Ekran çözünürlüğü, dokunmatik hassasiyeti, piksel yoğunluğu gibi özellikler ise hem ekran verimliliği hem de rahat kullanım üzerinde etkilidir. Büyük ekran avantajından faydalanmak isteyenler için Lenovo 10, 12, 13 inç tablet modelleri iyi bir tercihtir. Daha minimal model arayışındakiler için ise Lenovo 8 inç tabletler ve 7 inçlik tasarımlar ön plana çıkar. Beklentilerinizi ideal şekilde karşılayacak Lenovo tablet fiyatları en ucuz seçenekleri ile Akakçe’de! Ürünlerin teknik ve tasarımsal özelliklerini karşılaştırabilir, fiyat incelemesi yapabilir ve dilediğiniz ürünü kolayca satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Lenovo Tablet Modelleri

Lenovo tablet özellikleri kullanıcı taleplerinin çeşitliliğini karşılamayı önceler. İş, kişisel kullanım ve eğlence amaçlı modeller üretilir. Farklı Tab serileri özel amaçlara hizmet edebilir. Örneğin, kimi seçkiler multimedya özelliklere ağırlık verirken kimileri ultra yüksek çözünürlüğü ilk sıraya yerleştirir. Bazı modeller yüksek güvenlik, daha akıllı bir altyapı ya da daha eğlenceli bir yapı sergileyebilir. Temel beklentiniz yüksek hız ise Lenovo tablet 4, 16 GB RAM ve daha yüksek bellek kapasiteli modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Lenovo 16 GB tablet fiyatları ile farklı GB hacimli olanların fiyatlandırması farklı olabilir. Donanım, yazılım ve fiziksel tasarım tercihleri bu anlamda önem arz eder. Örneğin, hız ve performansı önceleyen yüksek bellek ve grafik işlemcili seriler yeni uygulamaları çalıştırmanıza imkân verir. Tablet RAM 2 GB Lenovo modelleri ve daha fazla kapasiteli olanları rahatlıkla bulunabilir.

İşlevsel, Şık ve Hızlı Lenovo Tablet Serileri

Lenovo kalemli tabletlerden yüksek MP çözünürlüklü kamera donanımına sahip olanlara, 3G ve 4G bağlantı seçenekli serilerden Lenovo katlanabilir tabletlere değin pek çok model satışa sunulur. Lenovo büyük tabletler geniş dokunmatik ekranda çalışma olanağı tanırken renk gamı ve kontrast oranı yüksek olanlar imajlar üzerinde işlemler yapmayı ya da multimedya içerikleri çalıştırmayı keyifli kılar. Kalemli Lenovo tablet modelleri ise görseller üzerinde düzenlemeler yapanların işini hayli kolaylaştırır. Çizim ve yazı için özel olarak tasarlanan bu ürünler çeşitli yazılımlar ile de desteklenir. Marka teknolojilerinin yanı sıra özel yazılım, uygulama ve servislerden de beslenen ürünler, hız ve performansı artırır. Lenovo Android tablet serileri, işletim sisteminin sunduğu avantajları maksimum düzeyde kullanmanızı sağlar. Lenovo tablet mavi, beyaz vb. renk seçenekleri ile üretildiğinden, tarzınızı yansıtan tasarımı satın almanız mümkün hâle gelir. Lenovo tablet en ucuz fiyat skalasındaki ürünler de yeni nesil kreasyonlar da kendi segmentindeki modellere kıyasla çeşitli avantajlara sahiptir.

Lenovo Tablet Özellikleri

Lenovo tablet yorumları, kullanım amacı temel alınarak imal edilen ürünlerin son derece işlevsel olduğunu gözler önüne serer. Lenovo tablet kullanımı oldukça kolay ve keyiflidir. Ekran boyutu, cihazın büyüklüğünü belirlemede etkili olurken kullanılabilir alan dokunmatik sensörlerin çalıştığı görüntüleme bölümünü ifade eder. Bu bakımdan örneğin, Lenovo 10 inç HD tabletlerin aktif kullanılabilir alanları ve Lenovo 10 inç tablet fiyatları birbirinden farklı olabilir. Lenovo tablet tavsiyeleri, beklentileriniz çerçevesinde çeşitlilik gösterir. En ucuz Lenovo tabletleri ile en iyi Lenovo tablet modelleri üzerinde belirleyici olan temel faktörlerden biri, temel donanımdır. Kullanılmakta olan ya da yakın zamanda kullanılacak sistem dosyalarının kayıt edildiği bellek biriminin kapasitesi arttıkça performans da artar, uygulamaların donma ve takılma olmaksızın çalışması anlamında da RAM önemlidir. Depolama alanı ise resim, video, belge gibi verileri kaydetmeniz için sizlere sunulan alandır. Yüksek dahili depolama kapasitesine sahip olan tablet modelleri bu anlamda daha avantajlıdır. Lenovo tablet 32 GB fiyatı ile daha yüksek ya da düşük kapasiteli olanlar arasında farklılık olabilir.

Geniş Ekranlı Lenovo Tabletler

Ekran boyutu ve özellikleri rahat kullanım açısından son derece önemlidir. Lenovo 10.1 inç tablet modelleri ve daha yüksek inç kapasiteli olanlar kullanıcıların ilgisini çeker. Büyük ekran, daha geniş bir görüntüleme alanı sağlar. Oyun oynama, kitap okuma gibi süreçlerde geniş alan olması avantajlıdır. Bu modeller e-kitap okuyucu olarak da yaygın biçimde tercih edilir. Boyutun yanı sıra ürünlerin ekran teknolojileri, çoklu dokunma sistemleri, çözünürlük kaliteleri, renk sayıları, Nit değerleri farklılık gösterir. Yüksek Nit parlaklık değeri, açık alanda yansıma olmaksızın ekranı görebilmenizi sağlar. LCD, IPS vb. tercih edilen ekran teknolojileri görüntüleme kalitesi üzerinde belirleyicidir. Lenovo tablet Full HD çözünürlüklü ve yüksek piksel sayılı olanlar görsel içerikleri net, canlı ve gerçekçi biçimde izleme fırsatı sunar. Lenovo tablet kullananlar, ürünlerin dokunmatik sensörlerinin iyi şekilde tepki verdiğini ortaya koyar. Yüksek dokunmatik hassasiyet hem tablet kullanım hızını hem de konforu doğrudan artırır. Lenovo 10.1 inç tablet fiyatı ile Lenovo 7 inç tablet fiyatları arasında farklılık olabilir.

Lenovo Tablet Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Lenovo tablet satın alırken kişisel beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız önerilir. Avantajlı satın alım süreci geçirmek için aşağıda yer alan maddeleri dikkate alabilirsiniz:

Lenovo 10 inç tablet çeşitlerinden yüksek performanslı serilere ve yeni nesil modellere değin aradığınız ürünleri Akakçe’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Tablet Lenovo fiyatlarını inceleyebilir, özelliklerini karşılaştırabilir ve beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak üründe karar kılarak keyifli bir satın alım süreci geçirebilirsiniz.