Lenovo Laptop

Lenovo Laptop Fiyatları

25.616 farklı Lenovo Laptop için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Lenovo Laptoplar ve Notebooklar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıLenovo
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıLenovo
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (25.616)

Samsung Galaxy S23 Bilicra Akıllı Çocuk Saatleri iPad 5. Nesil Lenovo Tablet Lenovo Masaüstü Bilgisayar Lenovo All in One PC Lenovo Mini PC Lenovo Monitör Lenovo Mouse Lenovo Klavye Lenovo Klavye Mouse Seti Lenovo Soundbar

En Popüler Lenovo Laptoplar ve Notebooklar

Lenovo Laptop ve Notebook Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Lenovo Laptop Sıkça Sorulan Sorular

Lenovo Laptop

Daha iyi bir dünya amacı ile bilgi işlem zekasını şekillendirme temelinde yola çıkan anlayışın ürünü olan Lenovo laptop modelleri, sahip oldukları teknolojiler ve sundukları çözümler ile herkesin ihtiyacına cevap verir. “Herkes için daha akıllı teknoloji” vizyonu ile üretilen Lenovo notebooklar; bireysel kullanımdan iş dünyasına, oyunculardan performans geliştiricilerine kadar birçok kesime hitap etmektedir. Laptop Lenovo markasının ürettiği teknolojiler arasında önemli bir yere sahip ve mühendislik harikası detayları kullanıcılara en iyi yansıttığı noktalardan biri. Çevrimiçi dünyaya açılan kapıların, dizüstü bilgisayarlar aracılığı ile profesyonel bir noktaya taşınacağı iddiası ile üretilen Lenovo laptop modelleri, donanım detaylarında geniş bir çerçeve çizmektedir. Böylelikle her ihtiyaca uygun bir cihaz üretmeyi başaran markanın deneyimine güvenerek, en ucuz Lenovo laptop seçimi için Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

İçerdiği seriler ile birçok alanda profesyonel bir deneyim vadeden Lenovo laptoplar, özellikle iş dünyasına sunduğu katkılar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Profesyonel çözümlere kaliteli ürün anlayışı ile yaklaşan marka, açtığı alanı gün geçtikçe genişleterek teknolojiyi geliştirme noktasında başarılı bir performans sunuyor. Temel ihtiyaç ve beklentilerin karşılanmasının yanında, işlemci gücünden ekran kartına, anakarttan disk kapasitesine kadar birçok ayrım sunan Lenovo laptop modelleri; ekran boyutu, klavye tipi, tasarım farklılığı gibi ayrımlar ile de kullanıcılara seçim imkânı sunmaktadır. Sunduğu üstün teknoloji ve kaliteyi, cihazların hakettiği ölçüde bir fiyatlandırma anlayışı ile belirleyen marka, en iyi Lenovo notebook hangisi diye karar vermeye çalıştığınız anlarda ayrımları net olarak ortaya koyar ve doğru seçim şansınızı artırır.

Lenovo Notebook Özellikleri

Lenovo laptop seçenekleri tasarım ile göz alıcı dış detaylara sahip olduğu kadar donanım noktasında da ince ayrıntılara sahiptir. Cihazlarını “dışarıdan şık, içeriden tam bir savaşçı” sloganı ile tanıtan marka, dizüstü bilgisayar kullanımında uzun vadeli bir deneyim arayanlar için uygundur. işlemci detaylarında Intel ve AMD imzası bulunan Lenovo laptop seçenekleri, iki markanın da en üst düzey performans üreticilerini içeren modellere sahip. İşlemci hızı noktasında çeşitli seçenekler sunarak, her performans segmentinden kullanıcıya hitap eden Lenovo notebook modelleri arasında 3.70 GHz seviyesini dahi görebilecek cihazlar bulunmaktadır. Çekirdek yapısında ise 2 çekirdekten 16’ya kadar geniş bir yelpazenin yer aldığı Lenovo laptop özellikleri, her kullanıcının ihtiyacına karşılık bulabileceği bir liste sunmaktadır.

RAM noktasında da geniş bir yelpaze sunan Lenovo notebook modelleri; DDR4, DDR5 ve LPDDR4x seçenekleri ile tasarlanmaktadır. 2400 MHz ile 4800 MHz arasında bir bellek kapasitesi aralığına sahip Lenovo laptop bilgisayar seçenekleri arasından seçim yaparken, cihazınız ile performans sınırlarını ne kadar zorlayacağınızı belirlemelisiniz. Lenovo laptop modellerinin öne çıkan özelliklerinden biri ise batarya hücre sayısı alanında sunduğu teknolojiler. Tümleşik pil yapısının yanı sıra, 2’li, 3’lü ve 4’lü pil hücre yapısı sunan dizüstü bilgisayarlar; batarya noktasında hassas kullanıcılar için farklı seçeneklere sahiptir. RAM açısında da 4 GB’den 64 GB’ye uzanan bir seçim skalası sunan Lenovo notebook modelleri, güçlü yapısını borçlu olduğu donanımlar noktasında da ciddi bir çeşitliliğe sahip.

Lenovo yeni laptop çeşitleri, kullanıcıların en çok önem verdiği noktalardan biri olan ekran alanında da üst düzey teknolojilere sahiptir. Paralel hizalanmış sıvı kristaller kullanarak zengin bir renk skalası oluşturan IPS panel teknolojisine özellikle üst segment cihazlarda yer veren Lenovo laptop modelleri, orta ve başlangıç segment cihazların ekranında ise genellikle TNS panel tercihinde bulunmaktadır. Ekran çözünürlük formatında ise 4 farklı yapıya sahip modellere ev sahipliği yapan Lenovo notebook seçenekleri; üst segmentte Full HD ekranlara sahip. Lenovo dokunmatik laptop olarak da bilinen ThinkPad ve Legion serileri ise ağırlıklı olarak QHD ekran formatına sahip. Lenovo laptoplar, ekran çözünürlüğünde ise 3840 x 2400 px seviyesine kadar ulaşan bir çeşitliliğe erişmektedir.

Üst Düzey Lenovo Laptop Modelleri

Lenovo laptop modelleri, üst düzey teknolojinin kullanıcı odaklı bir yaklaşıma sahip olmasından kaynaklı olarak herkesin ihtiyaçlarına yönelik serilere sahiptir. Başta oyuncular arasında adından söz ettiren cihazlara sahip olan Lenovo laptop modelleri, iş dünyasında da fark yaratan seçenekler ile de iddiasını sürdürür. Günlük bilgisayar kullanımı için de standart cihaz üretimi yapan marka, ölçüt olarak müşteri deneyimi ve isteklerini odak noktasına alarak yoluna devam etmektedir. Bu anlayış ile ikili kullanıma imkân veren Yoga Duet serisinin yer aldığı Lenovo notebook modelleri, hem laptop hem tablet deneyimini bir arada sunmaktadır. İş dünyası için oluşturulan ThinkBook dizüstü bilgisayarlar ile de kesintisiz bir deneyimi şıklıkla kullanabilirsiniz. Anodize edilmiş alüminyum malzeme temelli modeller ile standart renk tonlarında bir Lenovo laptop sahibi olmak isterseniz ilgili seri tercih edilebilir. Lenovo gaming laptop tarafında da Legion 5 ve 7 serileri ile yola devam eden marka “minimalizmin ve saf gücün birleşimi” olarak ifade ettiği serisi ile oyun tutkunlarına üst düzey bir deneyim vadetmektedir.

Lenovo Notebook Satın Alırken Unutulmaması Gerekenler

Lenovo laptop satın alma sürecinde her kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı noktalar olduğu unutulmamalıdır. Teknik donanımdan tasarıma, ihtiyaç temelinden fiyat listesine kadar birçok noktanın değerlendirilmesi gereken Lenovo laptop inceleme sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri listelemek gerekirse:

Lenovo Laptop Fiyatları

”Lenovo laptop ne kadar?” sorusunun cevabı birçok teknolojiseverler tarafından merak edilmektedir. Lenovo notebook fiyatları için en belirleyici unsurlardan biri teknik donanımda kullanılan parçaların performansıdır. Cihazın tüm donanımsal ayrıntıları, Lenovo laptop fiyat fiyat listesinin oluşturulmasında etkilidir ancak RAM, anakart ve işlemci gibi üst düzey donanım destekçilerinin bu sıralamadaki payı daha yüksektir. En iyi Lenovo laptop seçenekleri de söz konusu donanımlar noktasında zengin bir içeriğe sahiptir. Özellikle Lenovo laptop son model cihazlar arasında bir araştırma yapıyorsanız hem özellik hem de fiyat olarak yüksek seviyeler ile karşılaşabilirsiniz. Lenovo notebook özellikleri bu noktada her seride farklı deneyimlerin kapısını aralamaktadır.

Lenovo laptop kullananlar yaptıkları ürün yorumlarında cihazların kalitesinden ve performansından sıklıkla söz etmektedir. Artı noktalar olduğu kadar eksi noktaların da yer aldığı Lenovo laptop kullanıcı yorumları, kullanıcıların satın almadan önce kesinlikle incelemesi gereken bilgileri içermektedir. Başta “Lenovo laptop nasıl?” diye merak eden kullanıcıların sıklıkla ziyaret ettiği inceleme yazılarından yola çıkarak bir karar verebilirsiniz. Arından da Lenovo laptop fiyatları için Akakçe ile kapsamlı bir karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Ek olarak Lenovo laptop en ucuz seçenekleri için indirim ve kampanya dönemlerini de takip edebilirsiniz. Özellikle Lenovo laptop yeni modelleri, çıkış dönemlerinde kısa sürelerle indirimli fiyatlara sahip olabilir. “Lenovo laptop alınır mı?” diye merak ediyorsanız inceleme yazılarını okuduktan sonra fiyat karşılaştırması yaparak kararınızı verebilirsiniz.