Sim Kartlı Tablet

Sim Kartlı Tablet Fiyatları

218 farklı Sim Kartlı Tablet için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB10 inç10.1 inç4 GB6 GB0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 20212022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Sim Kartlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Dahili Hafıza İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Versiyonu Seri Nesil İşletim Sistemi Çıkış Yılı Kelime ile Filtrele Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü İşlemci Türü İşletim Sistemi SatıcıToplam 81 satıcı. Ürün Puanı Renk

Airpods Pro 2 ÖzellikleriiPhone Telefon64 GB Tablet128 GB Tablet4 GB Ram Tablet10.1 inç Tablet10 inç Tablet2022 Tablet32 GB Tablet8 GB Ram Tablet8 Çekirdek TabletWi-Fi Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Sim Kartlı Tablet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Sim Kartlı Tablet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sim Kartlı Tablet:
  1. Samsung Galaxy Tab A8 LTE SM-X207 3 GB 32 GB 10.5" Tablet
  2. Vestel V TAB Z2 LTE 64 GB 10.1'' Tablet
  3. TCL Tab 10 64 GB 10.1" Tablet
  4. Alcatel 3T8 2020 32 GB 8" Tablet
  5. Huawei MatePad Pro 256 GB 12.6" Tablet

Sim Kartlı Tablet

Günümüzde pek çok teknoloji markası Sim kartlı tablet modellerini satışa sunar. Temelde bu ürünlerin kullanım mantığı ve özellikleri Sim kart girişi olmayan modellerle benzerlik gösterir. Bu cihazlar 7 inç veya üzerinde ekran boyutuna sahip mobil cihazlardır. Bu cihazların ekran devreleri ve bataryaları yalnızca tek bir ünite üzerinde toplanır. Klavye olarak ekranda yer alan eklentiyi kullanan tablet modellerini fareye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temel işlevleri yerine getirebilmek için bu cihazların üzerinde tuşlar yer alır. Genel itibarıyla tabletler kolay taşınabilir ve kablosuz olmaları nedeniyle pratik bir kullanım sağlar. Cihazların uygulamaları içerisindeki kamera ile video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Sim kartlı en ucuz tablet modellerini bulabileceğiniz Akakçe ile ürünlerin fiyat ve özelliklerini karşılaştırma imkânı yakalayabilirsiniz.

Sim Kartlı Tablet Nedir?

Öncelikle ‘Sim kart destekli tablet nedir?’ ve ‘Sim kartlı tablet ne işe yarar?’ sorularını cevaplamak faydalı olacaktır. Sim kartlı tablet zaten bir Wi - Fi desteğine sahiptir. Bunun yanı sıra cihazlar bir Sim kart aracılığıyla mobil erişimi de mümkün kılar. Böylelikle Wi - Fi desteği ihtiyacı duymazsınız ve bu şekilde internete bağlanabilirsiniz. Sim kart özellikli tabletler ile telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Ancak cihazların tümü telefon görüşmesi özelliğini desteklemez. Bazı modellerde bu işlevi kullanamayabilirsiniz. Sim kart girişi olan tabletler genelde evlerin ya da ofislerin dışında tercih edilir. Ayrıca Sim kart girişli, destekli, uyumlu tabletler ve diğer Sim kart girişi bulunmayan modellere entegre edilmek için geliştirilmiş olan işletim sistemleri ile farklı tasarımları ve görsel düzenleme uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

Sim Kartlı Tablet Kullanımı

Sim kartlı tablet cihazını bir mobil internet sağlayıcı şirketin hattı ile internete bağlayabilirsiniz. İnternet sağlayıcı şirketten adınıza satın alacağınız telefon hattını cihaza yerleştirip kullanabilirsiniz. Tablet Sim kartlı ise diğer modellere göre kullanıcılarına bazı avantajlar sağlar. Ev, ofis dışında tablet kullanırken Wi - Fi erişiminde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek için Sim kart desteği olan tabletler kullanılır. Sim kart girişine sahip olmayan cihazlar yalnızca Wi - Fi ile internete bağlanabilir. Ayrıca bu tip cihazlar telefondaki mobil verici ile internet erişimi alabilir. Bu iki alanın dışında bu ürünler internete erişim sağlayamaz. Ancak Sim kartlı tablet markaları tarafından üretilen modeller hibrit özellik gösterdiğinden hem Wi - Fi ile hem de Sim kart ile dışarıda bile kullanılabilir.

Sim Kartlı Tablet Modellerinin Diğer Öne Çıkan Özellikleri

Sim kartlı tabletler fiyatları bakımından artış gösterdikçe ürünler, çeşitli teknik özelliklerle zenginleştirilir. Sim kart destekli tablet fiyatları markaya ve cihazın sahip olduğu özelliklere göre çeşitlilik gösterecektir. Bu cihazlar tasarımlarıyla dikkat çeker. Sim kartlı tabletler ile film ve videoları izleyebilir ve yüksek ağ standartlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Çok sayıda cihaz ayrıca hızlı şekilde internete bağlanabilir. 3, 4.5 G Sim kartlı tablet modelleri ile son teknoloji ürünü internet altyapısını kullanarak hızlı bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle 4.5 G uyumlu Sim kartlı tablet modellerinin fiyatları da bu özelliğin getirdiği faydalara paralel olarak daha yüksek olabilir. Sim kartlı tablet özellikleri sıralanacak olursa selfie çekimi yapabilme, mobil oyun oynama, geniş açılı görüntüleme gibi işlevlerden bahsedilebilir. Ayrıca pek çok ofis işini bu cihazlarla sürdürebilirsiniz.

Tüm sıralanan özelliklerin yanı sıra bazı Sim kart destekli tabletler çok daha üstün özelliklerle donatılır. Yüksek depolama kapasitesi bulunan bu cihazlarla video, fotoğraf, film gibi farklı içerikleri tablet içerisinde bulundurabilirsiniz. Üstelik mobil oyunları oynarken tabletin markasına göre tasarlanan uygulamalar yardımıyla video veya fotoğraf yakalayabilirsiniz. Tablet Sim kartlı fiyatları arttıkça markalar, farklı ve kullanışlı teknik donanımlarla cihazları güçlendirir. Tabletlerle okul ya da ofis işleriniz için fotoğraf, video düzenleyebilir ve ilave bir ekran ihtiyacı duymadan çeşitli içerikler üretebilirsiniz. Güçlü işlemciye sahip modeller üzerinde akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilir ve yüksek kapasiteyle aynı anda farklı uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca cihazlarla seyahatlerde müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. Bataryası güçlü bir Sim kartlı tablet tercih ederek uzun saatler boyunca ürünü kullanabilirsiniz.

Sim Kartlı Tablet Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Öncelikle tablet boyutu hakkında karar vermelisiniz. Ayrıca çift hattınız varsa çift Sim kartlı tablet modellerini tercih edebilirsiniz. Ürünün boyutuna ve hat sayısına karar verdikten sonra tableti hangi amaçla alacağınıza karar vermelisiniz. Kitap veya dergi okumak için daha geniş ekran seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bazı dikdörtgen modelleri ise film ya da dizi izleme keyfinizi artıracaktır. Çok sayıda tüketici Sim kartlı tablet önerisi alabilmek için araştırmalar yapar. Ancak bu durum için en net çözümü yine tüketicinin kendisi bulacaktır. Çünkü tabletin kullanım şekline göre bir model tercihi yapılması gerekir. 7, 10 inç Sim kartlı tablet modelleri dayanıklı pil ömrü, kolay taşınabilirlik gibi özelliklere sahiptir. 10 inç üstündeki tablet modelleri içerik üretme ve profesyonel program kullanma gibi imkânlar sunarak bilgisayara alternatif ürünlerdir.

Tablet fiyatları Sim kartlı cihazın kalemi olup olmamasına göre de değişebilir. Tablete bu özellik eklenmişse fiyatta artış olması doğal bir durumdur. Sim kartlı kalemli tablet modelleriyle mimarlar, illüstratörler ve içerik üreticileri çizim yapabilir. 13 inç en geniş ekran boyutu olarak karşınıza çıkacaktır. Hemen hemen bir laptop boyutundaki bu ürünler çok sayıda özelliklerle donatılmıştır. Tablet modellerinin işletim sistemleri de farklılık gösterir. iOS ya da Android işletim sistemli olarak kullanılan modellerin yanı sıra Windows işletim sistemini kullanan cihazlar da piyasada mevcuttur. Cihazın kapasitesinin genişliği ve depolama alanına göre hız gibi belli başlı farkların olması doğaldır. Sahip oldukları çeşitli özelliklerle değişen ölçeklerde Sim kartlı tablet fiyatı ile satışta olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sim Kartlı Tablet Modelleri Kimler İçin Uygundur?

Sim kartına sahip tabletler çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Sim kartı bulunan tablet iş yaşamında ya da eğitim amaçlı kullanılabilmesinin yanı sıra eğlence amaçlı da tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca bazı anne babalar bu cihazları sahip oldukları bazı özellikler nedeniyle kullanmayı tercih eder. Sim kartlı tablet kullanımı için en uygun tüketici profilleri şu şekildedir:

İş notlarını ve mailleri dışarıdayken kontrol etmek isteyen kullanıcılar, Sim kart yuvalı tablet modellerini tercih edebilir. Ürünleri satın alma aşamasında tüketiciler, farklı modeller arasından “Sim kartlı tabletler hangileri?” diye merak edebilir. Eğer Sim kart destekli bir model arıyorsanız ürünün adında tam olarak ‘Sim kartlı’ ibaresi geçmelidir. Özellikle uzaktan eğitim öğrencileri, bu cihazları çok sık tercih eder. Çok sayıda model hem eğlence amaçlı hem profesyonel amaçlı kullanılabilir. Ebeveynlere Sim kartlı tablet tavsiye etmek gerekirse çocuklar için en uygun modellerin çocuk kilidi olan ürünler olduğu söylenebilir. Geniş ekrana sahip ve farklı teknik özelliklerle güçlendirilmiş modeller ile bir bilgisayar ile yapılan çok sayıda işlem tamamlanabilir. Ayrıca bazı kullanıcılar sadece film ve dizi izlemek için en iyi Sim kartlı tablet modelleriyle içerikleri yüksek çözünürlükle görüntüleyebilir.

Kişisel kullanımlar için de uygun olan modellerle sosyal medya hesaplarında gezinebilir, okumalar yapabilir ve dijital içerikler üretebilirsiniz. Ayrıca geniş ekranlı modeller kullanıcılara muhteşem oyun deneyimi sunar. Ses teknolojisiyle gelişmiş modeller ile filmlerin, dizilerin ve oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Elektronik kategorisinde yer alan bilgisayar, donanım bölümünden bilgisayar fiyatları ve tablet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sim kartlı ucuz tablet arayışı içindeki kullanıcılar farklı dönemlerdeki indirim ve kampanyalardan faydalanarak en uygun fiyatlı ürünleri bulabilir. En ucuz Sim kartlı tablet fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Akakçe ile kullanım tercihinize ve bütçenize göre uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Sim kartlı tablet fiyatı ve özelliklerini karşılaştırarak kaliteli ve yüksek donanıma sahip ürünleri inceleyebilir ve cihazları hem sevdikleriniz hem de kendiniz için satın alabilirsiniz.