Yanmaz-Yapışmaz Tava

Yanmaz-Yapışmaz Tava Fiyatları

687 farklı Yanmaz-Yapışmaz Tava için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerYanmaz-Yapışmaz
 • Ölçü28 cm
 • Ölçü32 cm
 • Malzeme TürüDöküm
 • Malzeme TürüGranit
 • TürüÇift Taraflı
 • TürüKızartma
 • ŞekilKare
 • ŞekilYuvarlak
 • Parça Sayısı2 Parça
 • Parça Sayısı3 Parça
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 29 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerYanmaz-Yapışmaz
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTümünü GösterKapak MalzemesiŞekilMalzeme TürüTümünü GösterÖlçüTümünü GösterParça SayısıSeriTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (687)

32 cm Tava 28 cm Tava Döküm Tava Falez Granit Tava Granit Tava Hascevher Granit Tava Karaca Granit Tava Taç Döküm Tava 30 cm Tava Korkmaz Döküm Tava Korkmaz Granit Tava Lava Döküm Tava

En Çok Karşılaştırılan Tavalar

Yanmaz-Yapışmaz Tava Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Yanmaz-Yapışmaz Tava hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yanmaz-Yapışmaz Tava:
 1. Cem Pratiko Gusto 32 cm İkiz Balık Tavası
 2. Schafer Famos 2 Parça Granit Tava Seti
 3. Sinbo SP-5222 Çift Taraflı Döküm Tava
 4. Eda 3'lü Döküm Tava Seti ZK-902
 5. Papilla Redio 28 cm Menemen ve Balık Tavası

Yapışmaz Tava

Kaliteli materyale sahip yapışmaz tava ya da tencereler özenle hazırlanan yemeklerin ideal pişirimi için büyük öneme sahiptir. Hazırlanan sebze ya da et yemekleri ile birebir temas eden tava ve tencerelerin içerdiği materyalin sağlıklı ve yüksek kalitede olması hem yemeğin lezzetine hem de sağlığına direk etki eden unsurlar arasında yer alır. Ayrıca, yapışmaz tava aracılığı ile pişirilen enfes krep gibi yiyeceklerin yırtılmadan kusursuz şekilde servise hazırlanmasını sağlar. Pek çok boyut, materyal, renk, marka gibi seçeneği bulunan yapışmaz tava çeşitleriyle mükemmel kıvamda leziz yemekler kolaylıkla hazırlanabilir. Yemek pişirme sürecinde, mutfakta her ihtiyacı karşılayan bir tava çeşiti bulunması, mutfakta geçen zamanı kısaltmaya yardımcı olur.

Pişirme grubu arasında yer alan yapışmaz çelik, granit, seramik, teflon tava çeşitleri; ev, yazlık, ofis, otel, restoran, kafe gibi pek çok mekânın vazgeçilmezleri arasında sayılabilir. Zengin menülerin hazırlanmasına eşlik eden yapışmaz tava çeşitleri, pişirme uygulamalarında farklılık yapmaya olanak tanır. Yanmaz yapışmaz çizilmez tava ile balık, buğulama, kavurma gibi pek çok enfes yemeğin pratik biçimde pişirilmesiyle mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürebilirsiniz. Yapışmaz ızgara tava yiyecekleri yağsız pişirme olanağı sunar. Birbirinden leziz ızgara çeşitlerini farklı deneyimlerle hazırlamaya yardımcı ızgara tava seçenekleriyle sağlıklı yiyecekleri sofrada sunabilirsiniz. Izgara çeşitlerinden kızartmalara her tür yiyeceği lezzetli hale getiren, pişirmeyi ise zevke dönüştüren yapışmaz tava çeşitleri, içerdiği kaliteli materyal sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Konforlu bir deneyimle keyifli yemekler pişirmek için yapışmaz tava çeşitlerinden yardım almak için Akakçe’yle avantajlı fiyatları kontrol edebilirsiniz.

Lezzet Arayanların Seçimi Yapışmaz Tava

Yapışmaz tava her mutfakta yer alan pratik bir yemek pişirme aracıdır. Yatay zemine sahip olması nedeniyle yağsız ya da az yağlı yiyeceklerin leziz olarak pişirilmesini sağlar. Kolay kullanım yapısı sayesinde her mutfak severin elinin altında bulunan mutfak gereçleri arasındadır. Birden fazla yemek pişirme tekniğini kullanma olanağı verir. Tencereden sonra mutfakta en çok kullanılan yemek pişirme gereçlerinden biri olan tak çıkar tava ve tencere kulpu özellikleri bulunması nedeniyle fazla yer kaplamaz. Tencere kulpu tavaya, tava kulpu da tencereye uygun olduğu için alan tasarrufu imkânı sunar. Kaliteli hammaddeden üretilen bir yapışmaz tava pişirme sırasında ısı temasını etkiler. Bu nedenle, ısıya maruz kalan tavanın materyali ve dokusu da yiyeceklerin tadını etkiler. Sağlığı tehdit etmeyen hammadde içeriğine sahip en iyi yapışmaz tava seçeneği tercih edilerek, uzun yıllar güvenli kullanım sağlanabilir. Yıpranmış yapışmaz tavalar yenisiyle değiştirilmek suretiyle daha sağlıklı yemekler hazırlanabilir. Yeni yanmaz yapışmaz çelik tava seçimleri, sevdiklerinize ve ailenize pişirdiğiniz lezzetli yemekleri özenle paylaşma imkânı sunar.

Kaliteli Yapışmaz Tava Özellikleri

Yapışmaz tavalar yemek pişirme ihtiyaçları doğrultusunda üretilir. Tüm mutfaklarda kullanılan yanmaz yapışmaz tava pek çok güzel tarife ev sahipliği yapar. Tava içeriğinde kullanılan hammadde, ısıyı iletme özelliği ile yemeğe lezzetini etkiler. Tava seçimi yaparken, en sağlıklı yapışmaz tava hangisi sorusunu yanıtlamak için tava modelleri ve özellikleri şu şekildedir:

Yapışmaz tava tercihi yapılırken, sağlıklı ve kullanışlı olması avantaj sağlar. Çizik, eskimiş, yıpranmış tavalar yeni nesil teknolojiye sahip yapışmaz tavalar ile değiştirilebilir. Kalabalık, çekirdek ailelerin yanı sıra yalnız yaşayanlara özel boyutları da bulunan yapışmaz tava seçenekleri 20, 24, 26, 30 cm gibi çeşitlere sahiptir. Isıtma, buğulama, ızgara, pişirme tekniklerini kolayca uygulayabileceğiniz yapışmaz tava seçenekleri arasından siz de kaliteli bir tava seçimi yaparak verimli yemek pişirme yöntemlerini konforlu bir biçimde uygulama olanağı bulabilirsiniz.

Yapışmaz Tava Seti Fiyatları

Materyali, modeli, markasına göre yanmaz yapışmaz tava fiyatları değişkenlik gösterebilir. Yeni nesil tasarım ve özellikleri içinde barındıran yapışmaz tava üretimi sırasında gerçekleşen teknolojik unsurlar fiyatlarda belirleyici unsurlardan biridir. Tava ebadı, tutma sapı, kalınlığı, kapağı da fiyat belirleyici etkenlerdir. Yanmaz yapışmaz tava seti genellikle çeyizlik setlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Set halinde alınması mutfakta gerekli olan tava boyutlarının elinizin altında bulunmasını sağlayabilir. Yapışmaz tava seti fiyat olarak da tek tek almaktan daha uygun olabilir. Tava seçimi yapılırken ergonomik olması, mutfak dizaynına uygun renklere sahip olması istenir. Kolay pişirme özelliği sayesinde mutfakta zaman tasarrufu sağlayan en iyi yanmaz yapışmaz tava seçeneklerine avantajlı fiyatları takip ederek ulaşabilirsiniz. İndirim fırsatlarını değerlendirmek, kampanyaları takip etmek, maksimum düzeyde beklentileri karşılayacak seçim yaparak şık, ergonomik, kaliteli yapışmaz tavalara sahip olabilirsiniz. Yanmaz yapışmaz tava önerisi isteyenler için ergonomik tasarıma sahip ürünler tavsiye edilir. Pratik kullanım sunan yapışmaz tava fiyatları tercihi etkileyen unsurlar arasındadır. Ekonomik olmasının yanı sıra kullanışlı olması istenen kaliteli tercihler mutfak alanında işlerin daha hızlı olmasına aracılık eder. Yeterli pişirme kıvamı sunan, ısıyı doğru ileten tava seçenekleri arasından tercih yaparak leziz yemekler pişirilebilir.

Sağlıklı ve Uzun Süre Kullanım Sağlayan Yapışmaz Tava

Sağlıklı tavalar ile mutfaklarda lezzeti yakalamak için seramik, granit, teflon gibi ürünlerden destek alınabilir. Yapışmaz çelik tava seti, teflon ve granit gibi en çok tercih edilen pişirme gereçlerindendir. Çelik tava kullanımı sırasında yağsız pişirme yapılmamalıdır. Fırınlar için önerilen fırın taşı leziz lahmacun, pizza gibi yiyecekleri kolayca pişirebilir. Fırın taşı fiyatları ve teknolojik tasarımla sunulan tava seçeneklerinin incelenmesi ve cazip tekliflerle satın alınmasında yarar vardır. Yapışmaz tava önerisi hem amatör hem de profesyonellerden alındığında, sağlıklı ve leziz yemeklerin hazırlanmasına yardımcı kaliteli ürünlerin tercihinden yanadır. Kırmızı, beyaz et gibi gıdaların yağsız pişirilmesi yapışmaz tavalar sayesinde daha sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilir. Uzun ömürlü kullanım avantajı sunan döküm, granit, seramik gibi ürünler kanserojen madde içermez. Modern üretim yöntemleri kullanılarak üretilen yapışmaz tava türlerinde kullanılan materyaller metal alaşımının yüksek ısıyla yiyeceklere geçmesini önlediği için oldukça sağlıklıdır. Kullanışlı ve yüksek kaliteye sahip ürünleri tercih ederek lezzetli kahvaltıları sağlıkla hazırlayabilirsiniz. Mutfak dekorasyonuna uygun şık tavalara sahip olmak için uygun fiyatlarla satışa sunan seçenekleri kullanıcısı ile buluşturan, Akakçe’yi inceleyebilirsiniz.