Tefal Fiyatları ve Kampanyaları

Tefal Blender Yedek ParçaTefal El RondosuTefal Elektrikli SüpürgeTefal Filtre Kahve MakinesiTefal Fritöz Yedek ParçaTefal Hamur Yoğurma MakinesiTefal IzgaraTefal Kıyma MakinesiTefal Mutfak BıçağıTefal SahanTefal Servis SetiTefal Türk Kahve Makinesi

En Popüler Tefal Ürünleri

En Çok Takip Edilen Tefal Ürünleri

En Çok Yorum Alan Tefal Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Tefal Ürünleri

Tefal Fiyatları Akakçe’de

Evinizin her noktasında, ihtiyacınız olan her anda kullanacağınız uygun fiyatlı ev aletleri arıyorsanız Tefal markalı ürünleri kesinlikle incelemelisiniz. Sizler de mutfağınızda geçirdiğiniz o en değerli anlarınızı, ürün kaynaklı sorunlar sebebiyle sekteye uğratmak istemiyorsanız, markanın sizler için her şeyi düşünüp uyguladığı, uygun fiyatlı mutfak gereçlerini tedarik edebilirsiniz. Üstelik tüm bu kullanıcıları düşünülerek üretilen aletler, en hesaplı fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, sayfamızı ziyaret ederek size en uygun olan aleti seçebilirsiniz.

Tefal Outlet

İhtiyacınız olan indirimli ürünlere sahip olabilmek için sayfamızı ziyaret edebilir, markanın outlet ürünleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Hayatınızdaki görünmez kahramanlardan birisi de ütülerdir. Her çamaşır yıkamasından sonra devreye giren ütüler sizlerin uzun ve meşakkatli zamanlar geçirmesine sebep olmaktadır. Belki de zaman tasarrufu yaratmanın en önemli olduğu küçük ev aletlerinden birisidir. Marka, ürettiği buhar gücü yüksek modelleriyle dakikada 60 gr’a yakın buhar çıkışı sağlar. Ekstra güçlü modunda ise modellere göre farklılık göstermekle beraber, 260 gr’a kadar buhar çıkışı sağlayabilir. Bu sayede inatçı kırışıklıklar artık sizin için bir problem olmaktan çıkar. Durilium AirGlide teknolojisi sayesinde kolay bir ütüleme için gerekli olan en önemli özelliklerden birisi olan kayganlık sağlanmış olur. Tefal ütü modellerinde bulunan Autoclean katalitik kaplama sayesinde taban yüzeyinin lekesiz ve çiziksiz olmasını sağlar. Bu sayede ütülediğiniz kıyafetlerde de ütü kaynaklı herhangi bir bozulma yaşanmamış olur. 2400 ile 3200 W arasında değişen güce sahip olan bu aletler damlatmaz taban özelliğine de sahiptir. Akıllı otomatik kapanma özelliği sayesinde; dikey konumda bırakıldığı takdirde 8 dakika sonra, tabanı yere temas halinde veya yan durumda bırakılması durumunda ise 30 saniyede kapanır. Buhar kazanlı ütü seçenekleri ise geliştirilen son teknoloji yenilikler sayesinde ultra sessiz ve güçlü bir performans sunar. Geliştirilen özel ikili koruma ile mükemmel bir performans sağlanmış olur. Protect System, sızıntıları ve su damlalarını buhara dönüştürmesi sayesinde lekelerin oluşmasını engeller. Calc Collection ise, %100 filtrelenmiş buhar gönderimi sayesinde kireçten kurtulmanızı sağlayarak, kıyafetlerinizdeki kireç lekelerinin önüne geçer. Ayrıca markaya ait ütülerde bulunan kumaş türüne uygun ütüleme seçenekleri ve ekonomik ütüleme modu, tercihinizin Tefal olması için en önemli etkenlerden ikisidir. Ekonomik ütüleme modu sayesinde %20 enerji tasarrufu sağlayabilir, ütülediğiniz kumaş türüne uygun seçeneği seçerek de ütünüzden maksimum verimi almış olursunuz.
Gıda hazırlama ve pişirme aşamasında yararlandığımız birçok farklı elektrikli ev aleti bulunmaktadır. Marka, her ihtiyacınızı karşılamak için, geniş ürün çeşitliliği sayesinde sizlerin mutfaklarınızdaki en büyük yardımcısı olmuştur. Mutfaklarda en çok tercih edilen elektrikli ev aletlerinden birisi tost makineleridir. Tost yapmanın haricinde birçok farklı fonksiyonu bulunan bu aletler, aradığınız pratikliği mutfağınıza getiriyor. Tefal tost makinesi modelleri 1700 ve 2000 W aralığında güç seçeneklerine sahip olup, barbekü ve ızgara seçenekleri sayesinde leziz yiyecekler pişirmenizi sağlar. 180 derecelik açılma fonksiyonuna sahip üst gövdesi, yapmak istediğiniz tüm işlemler için fazladan alan oluşturur. 4 veya 5 farklı ısı ayarına sahip tost makineleri, kilitleme özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Paslanmaz çelik gövde ve yapışmaz plakalar ise, ürünün kullanım ömrünün uzun olmasının en büyük nedenlerinde birkaçıdır. Mühürleme ayarı sayesinde artık olağanüstü tatlara sahip etler, yemek masanızdan eksik olmayacak. 750 W güce sahip mutfak robotları ile doğrama işlemlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mutfak robotu, 2 lt kapasiteli blender haznesinin yanı sıra 1,5 lt kapasiteli doğrayıcı bıçaklı plastik hazneye de sahiptir. Altı adet paslanmaz çelik doğrama diski sayesinde, parçalanması en zor gıda maddelerini kolaylıkla doğrayabilirsiniz. Yoğurma aparatı, kıyma aparatı ve narenciye sıkacağı aparatı sayesinde ise ek özellikleri ile çok fonksiyonlu bir kullanıma sahip olursunuz. Yoğurma ve çırpma işlemleri için ise mikserler kullanışlı bir yapıya sahiptir. Mikser modelleri, 425 W güce sahip olmakla beraber 4 kademeli hız ayarı seçeneği de sahiptir. Bu kademelerin haricinde ise turbo modu sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yoğurma ve çırpma özellikleri için sahip olduğu dört farklı uç, aynı zamanda paslanmaz bir yapıya da sahiptir. Blender ürünleri, göze hoş gelen tasarımlarıyla mutfağınızın dekorasyonuna iyi bir uyum sağlayacaktır. 700 ve 1000 W güce sahip seçenekleriyle birlikte 900 ml’lik dahili bir sürahi de kullanıcılara sunulmaktadır. Kavisli iç bıçaklar topakları yok eder, dış bıçaklar ise etkili bir karıştırma sağlar. Ergonomik tasarımıyla kullanıcılara kolay bir kullanım imkânı sunan blender modellerinin; kapağı çıkartılan doğrayıcı hazne, çırpma ucu, doğrayıcı bıçak, blender ucu, karıştırma haznesi gibi parçaları makinede yıkabilir. Yüksek hızlı modellerde ise, üç farklı akıllı program, altı tane paslanmaz bıçak gibi büyük parçalarla başa çıkmanızı kolaylaştıracak özellikler bulunmaktadır. 2 lt kapasiteli ısıya dayanıklı cam sürahi sayesinde, donmuş veya sıcak gıdaları, kırılma tehlikesi olmadan kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Tefal Ürünleri

Gelişen teknolojik yaşamın, ev aletleri üzerindeki inovatif etkisini çok yakından takip eden Tefal; güvenlik, sağlık ve kullanışlılık gibi özellikleri de sürekli bir şekilde ileriye taşımaktadır. Günlük hayatınızda birçok farklı alet ve aksesuar kullanarak hayatınızı kolaylaştırmak sizin elinizde. Gıda veya içecek hazırlama ve elektrikli pişirme aletlerinden faydalanarak, hayatınızı kolaylaştırmanın yanında zamandan tasarruf ederek kendinize ayırabileceğiniz anları arttırabilirsiniz. Ürünlerin kullanım alanlarının önemli noktalar olmasından dolayı, özellikle sağlık ve güvenlik konusunda kesinlikle taviz verilmemesi gerekir. Farklı güvenlik kademeleri kullanarak tüm istenmeyen olayların önüne daha yaşanmadan geçilmesi gerekir. Kullanılan yiyeceğin besin değerini kaybetmemesi, pişirildiği aletin besinlere zarar vermemesi kesinlikle dikkat edilmesi gereken konulardır. Sizler de mutlaka aldığınız aletin yapımında kullanılan hammaddesi, almaya hak kazandığı uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar dikkat edilmesi gereken konulardır. Tefal tava, tencere, ütü, tartı gibi günlük yaşamda sıklıkla kullanılan birçok aletin üretimi sırasında, kullanıcılarının güvenliği ve sağlığı için tüm kontrolleri yapmaktadır.
Mutfakta zaman geçiren veya geçirmeyi seven herkesin en çok kullandığı aletlerin başında tencere ve tavalar gelmektedir. Pişirmeye hazırlanan yiyeceklerin, masalarınızda yerlerini almadan önceki son adımı olan tencere ve tavalar, sahip olması gereken bazı özellikler neticesinde sizleri o hep aradığınız leziz yiyeceklerle buluştururlar. Markanın tavaları; hem iç hem dış kısmında bulunan Super Glide kaplama sayesinde alevden korunarak, yapışma ve yanma gibi durumların önüne geçilir. Bu sayede artık tavanın başında bekleyip, ısınıp ısınmadığını kontrol etmenize gerek kalmaz. Marka titanium maddesini tavalarında kullanarak, eski tava modellerine göre üç kat daha dayanıklı bir yapı oluşturur. Gayet hafif bir ağırlığa sahip olan bu modeller, doğrudan tavanın içinden servis etmeyi kolaylaştıran bir tasarıma sahiptir. 10 kg’a kadar ağırlığı kaldırabilen, ergonomik tutma sapı sayesinde gönül rahatlığıyla tavanızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda seçenekleri mevcut bulunan modeller aynı zamanda tavada homojen bir ısı dağılımının da yaşanmasını sağlar. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun olup, pişirme işleminiz bittikten sonra ister bulaşık süngerinin basit bir temasıyla temizleyebilir, isterseniz de bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Krep tavası modellerinde de titanium kaplama mevcuttur. Hızlı ısınma, homojen ısı dağılımı ve yapışmaz yüzeye sahip olma, diğer modellerde olduğu gibi krep tavalarında da çok önemlidir. Bu özelliklerin bulunmadığı aletlerde yapılan krep, pancake, gözleme gibi atıştırmalık yiyecekler, arzu edildiği gibi pişirilememektedir. Ayrıca marka, uygun fiyatlı ızgara tava seçenekleriyle de tavuk, et ve sebze kızartmalarınızı kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Dilerseniz iç içe geçerek alandan tasarruf etmenizi sağlayan tava setlerine de sahip olabilirsiniz. Bu sayede tavalarınızın tutma saplarını çıkarıp iç içe geçirerek mutfak dolaplarınızda diğer ürünlerinize de yer açmış olursunuz. Pişirme esnasında işlerinizi son derece kolaylaştıracak bu özelliklerinin yanı sıra, sahip olduğu modern renkler ve tasarım seçenekleriyle birlikte, sizlere mutfağınızın dekorasyonuna uygun olan ürünü seçme özgürlüğü de tanınmış olur. Sizler de ihtiyacınız ve zevkleriniz dahilinde, hesaplı Tefal tavalar tercih ederek mutfağınızda hayalini kurduğunuz o anları yaşayabilirsiniz.
Tencereler de mutfaklarınızda sıklıkla kullandığınız aletlerin başında gelmektedir. Ancak tencere tercih ederken, alacağınız tencereyi hani amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Bununla beraber titanium kaplamalı tencereler birçok farklı yiyecek pişirme noktasında son derece yeterlidir. Titanium Extra özelliği ile üretilen tencereler, dayanıklılık ve kolay temizlik bakımından rakiplerinin daima bir adım önünde yer almaktadır. Yağsız pişirmelerde bile kirleri kolayca temizleyebilirsiniz. Titanium kaplama tencereler, bakalit tutma sapı, cam kapak gibi teknik detaylarının yanı sıra, modern tasarımıyla da mutfaklarınız da görmek isteyeceğiniz türden parçalardır. Tefal düdüklü tencere modelleri ile, genellikle mutfakların en çok korkulan aletleri olma algısını, yüksek güvenlik standartlarıyla yıkmıştır. Sebze, et ve balık için 4 farklı pişirme programına sahip bu modeller, son derece dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Düdüklü tencerelere dair en önemli nokta güvenliktir. Yanlış kullanım ve kalitesi yeterli olmayan ürünler kullanım sırasında çok ciddi sorunlar doğuran patlamalara sebep olmaktadır. Marka bu gibi durumların önüne geçmek için 6 güvenlik sistemli düdüklü tencerelerini kullanıcılarıyla buluşturmuştur. 4.5 ile 8 lt arasında değişen pişirme kapasiteleriyle beraber 2 kata kadar hızlı pişirme özelliğine de sahiptirler. Yeni patentli tek elle kolay açılma fonksiyonu ile kullanım kolaylığı artık her daim sizinle. Düdüklü tencerenizi bulaşık makinenizde yıkayabilir, yer tasarrufu sağlamak için katlanabilir saplarından yararlanabilirsiniz. Düdüklü tencerelerde en çok ihtiyacınız olan özellik şüphesiz akıllı zamanlayıcıdır. Bu özellik sayesinde tencerenizi, çeşitli durumlar sonucunda ocakta unutmanızın önüne geçilir. Düdüklü tencerelerin en yenilikçi eklentilerinden birisi de aletin içerisinde bulunan buhar sepetidir. Buhar sepeti sayesinde düdüklü tencere içerisinde kalan hava ile yiyecekler ayrı tutulur. Bu sayede pişirme esnasında oluşabilecek oksidasyon tepkimeleri de engellenerek güvenli bir kullanıma ulaşılmış olur.

Tefal Kampanya

Ütü konusunda Tefal’in en iyi yaptığı şeylerden bir diğeri ise muhteşem tasarımları, hesaplı fiyatlarıyla kullanıcılarıyla buluşturmaktır. Kampanyalar ve indirimler ile her kitleye hitap eden ütü fiyatları model ve fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. İstediğiniz her renk ütüye şık bir tasarımla birlikte sahip olmak Tefal ile çok kolay.
Yemek hazırlarken yaptığınız işlemleri kolaylaştıracak mutfak aksesuarlarına daima ihtiyacınız olmuştur. Kek kalıpları ise bunlardan sadece birisidir. Markanın kek kalıpları, açılabilen kenarlarıyla kolayca çıkarılabilir, yapışmaz özelliklere sahiptir. Pişirmek istediğiniz keke uygun modelde kalıbı seçebilirsiniz. Ayrıca geniş bir alt tabana sahip olan modeller ile birlikte kekinizi servis ederek yemek masalarınızda hoş bir görüntüye de sahip olabilirsiniz. Markanın çaydanlık modelleri, indüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanabileceğiniz şekilde üretilmiş olup, şık tasarımıyla ocağınızın görselliğini eksiksiz bir biçimde tamamlayacaktır. Ara kapağı sayesinde damlatmaz demlik ile ve silikon eklemeli çelik tutma kulplarıyla konforlu bir kullanımı sizlerle buluşturur. Uzun ve dayanıklı bir kullanım için gerekli olan paslanmaz çelik kaplaması sayesinde uzunca bir süre yeni bir çaydanlığa ihtiyaç duymayacaksınız. Yemek pişirme işlemleriniz sırasında uyguladığınız tariflerinizde, her zaman hassas mutfak tartıları çok önemli bir yere sahip olmuştur. Mutfak tartıları; 5 kg kapasiteli ve dara özelliğine sahiptir. Dara özelliği sayesinde, zamanınızı boşa geçirmenize neden olacak doldurma ve boşaltma işlemleri ortadan kalkmıştır. Markanın tasarım konusunda bütün kullanıcılarından tam not aldığı bir diğer ürün ise termoslardır. Pratik kullanımı ve modern tasarımıyla günlük hayatta devamlı yanınızda olacak termos modelleri, sizlere 0.5 ve 1 lt kapasiteli seçenekler sunmaktadır. Yüksek ısı yalıtımı performansı sayesinde, istediğiniz içeceği istediğiniz sıcaklık seviyesinde kolaylıkla saklayabilirsiniz. İç hazne cam ile kaplı olduğundan dolayı, 12 saate kadar içeceğinizi sıcak tutabilirsiniz. Sızdırmaz kapağı sayesinde, ortaya çıkabilecek istenmeyen durumlar önlenmiş olup, geniş ağız yapısıyla kolay bir kullanımı sizlerle buluşturur. Sizler de evinizin her noktasında güvenli, sağlıklı ve kaliteli bir hizmete sahip olabilmek için Tefal markalı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Tefal Ürün Yorumları

Bu ürünler arasından ihtiyacınız olanları seçerken kullanıcı yorumlarını da göz önünde bulundurabilir, kendi gereksinimlerinizle karşılaştırma yapabilirsiniz. Çeşitli ürünler hakkında kullanım ipuçlarına da ulaşabilmenize yardımcı olan bu yorumlar ile hem hesaplı hem de kaliteli alışveriş yapabilirsiniz. Hemen şimdi sayfamızı ziyaret ederek, ihtiyaç duyduğunuz her ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
İçecekler her zaman yaşamınızın olmazsa olmazları olmuştur. Sıcak yaz günlerinde sizleri serinletecek bir smoothie veya uykusuz gecelerinizde yanınızda olmasını istediğiniz bir fincan kahve ile birlikte leziz içeceklere ulaşmak artık çok kolay. İçecek hazırlama ürünleri sayesinde birçok farklı içeceği evinizde doğal bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kültürel olma özelliğinden dolayı kahve en çok tüketilen içeceklerden birisidir. Kahve makinesi çeşitleri ile istediğiniz şekilde pişirebileceğiniz kahvenizle, hep hatırlamak isteyeceğiniz anlara sahip olabilirsiniz. Genellikle 550 W güce sahip olan Türk kahvesi makineleri, 360 derece dönebilen tabanı ve kordon saklama özelliği sayesinde kolay bir kullanım sağlar. 4 veya 5 fincan kahve yapabilme kapasitesine sahip bu seçenekle, normal pişirme ve gözde pişirme gibi iki farklı opsiyona sahip olursunuz. Dokunmatik panel, ışıklı veya sesli uyarı sistemi, taşmayı önleyen sensör sistemi gibi inovatif özellikleriyle, konforlu bir kullanım sunan, akıllı seçenekler de kesinlikle tercih edilmelidir. On the go blender modelleri ile eşsiz smoothie tariflerini bütün aile bireylerinize hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız içeceğinizi, karıştırma işlemi için kullandığınız hazneyi mataraya çevirerek yanınızda her yere taşıyabilirsiniz. Taşıma sapı sayesinde kompakt ve kullanışlı bir yapıya sahip olan bu aletler, paslanmaz çelik bir gövdeyle uzun süreler boyunca sizlere hizmet eder. Markanın kettle ürünleri sayesinde, hazırlamak için sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz tüm içecekleri kolay bir şekilde servise hazır bir hale getirebilirsiniz. 1.2 ve 1.7 lt su ısıtma kapasitesine sahip kettle modelleri, gizli rezistaslı paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Hızlı 100 derece butonuyla tek bir tuşla kaynama işlemini başlatabileceğiniz modeller, 60 dakika sıcak tutma ve 7 sıcaklık seçimi opsiyonuyla kullanışlı bir hizmet sunar.