Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici Fiyatları

3.584 farklı Yüzey Temizleyici için fiyatlar listeleniyor.

Asperox Yüzey Temizleyici Bingo Yüzey Temizleyici Tampa Yüzey Temizleyici Dixi Yüzey Temizleyici Clean Master Yüzey Temizleyici Domestos Yüzey Temizleyici

Aktüel Broşürlerden Yüzey Temizleyicileri

 • Asperox Yüzey Temizleyici 2.5 lt Çağrı Hipermarket 49,95 TL
 • Domestos Yüzey Temizleyici 1,5 Çeşitleri Migros 49,90 TL
 • Cif Tüm Yüzeyler Jel Çamaşır Sulu 750 mlŞok 39,90 TL
 • Highgenic Küf Temizleyici-Beyazlatıcı 500 mlÇağrı Hipermarket 36,95 TL
 • Camsil Robo-Sil 900 ml Çağrı Hipermarket 69,95 TL
 • Koçtaş Basic Yüzey Temizleyici Lavanta 2,5 LKoçtaş 46,99 TL

lt En Ucuz Yüzey Temizleyicileri

Tümü

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Miktar1 lt
 • Miktar2.5 lt
 • Miktar4 lt
 • Miktar5 lt
 • Miktar12 lt
 • Miktar15 lt
 • Kullanım YeriGenel
 • FormSıvı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerFormKullanım YeriİçerikKoku ÇeşidiMiktarÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (3.584)

Çok Amaçlı Temizleyici Kolonya Oda Kokusu Mutfak Koku Giderici Sinek Kovucu Genel Böcek İlaçları Fare Zehiri Hamam Böceği İlacı Asperox Yüzey Temizleyici Bingo Yüzey Temizleyici Tampa Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yüzey Temizleyici Sıkça Sorulan Sorular

Yüzey Temizleyici

Bulunduğunuz ortamın temiz ve hijyenik olması hem sağlık açısından hem de göz zevki açısından önemlidir. Mikroplara karşı bir önlem amaçlı da yapılan temizlik için bazı ürünler kullanılır. Ev ve iş yerleri için tercih edilen temizlik ürünleri arasında yüzey temizleyiciler de bulunur. Yüzey temizleyici ürünler daha hijyenik bir ortama sahip olmanız için özel olarak formülize edilmiştir. Zemin yapısına uygun içerikleri sayesinde, kullanacağınız yüzeyi aşındırma yazmaz ya da herhangi bir zarara uğratmaz. Bu ürünlerin üretimini yapan markalar en etkili yüzey temizleyici formülünü bulmayı amaçlar. Hem kiri, lekeli ve tozlu yüzeyler için en etkilisini hem de doğaya karışabilen organik yüzey temizleyici ürünleri ön plana çıkar. Bu sayede evinizi, ofisinizi daha temiz bir hale getirirken, doğayı da aynı oranda korumuş olursunuz. Aynı zamanda apartman, iş yeri, ofis, okul ve spor salonları gibi mekânlarda da alan temizliğinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu sayede her alanda temizliğin en iyisine ve en hijyenik olanına sahip olursunuz. Sizler de bulunduğunuz alanların temizliğinde en etkili çözümü arıyorsanız en kalıcı yüzey temizleyici ürünlerini seçerek mis gibi ortamlar yaratabilirsiniz. Temizlik yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz temizlik bezi çeşitleri de işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Güç Kirlere Karşı Yüzey Temizleyici

Söz konusu temizlik olduğunda mikroplardan korunmak için sadece saf su yeterli olmayabilir. Güçlü kirleri ve lekeleri çıkarması için çoğu zaman kimyasallara ihtiyaç vardır. Sadece bir kapak ya da birkaç püskürtme gibi bir ölçüyle hem ekonomik hem de kaliteli bir temizliği aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde kullanım sıklığı ve alanları artış gösteren bu ürünler, artık birden çok marka üreticisi tarafından piyasaya sunulur. Bu yüzey temizleyici markaları kendilerine özgü içerikleri, kokuları ve tasarımlarıyla ürünlerini satışa sunar. Cif, Bingo, Dixi, Abc, Tampa Beyaz ve Highgenic gibi isimler bunlardan sadece birkaçıdır. En iyi yüzey temizleyici markası arayışınız varsa ürünleri deneyerek karar vermeniz en doğrusu olur. Farklı yüzeylere ait formüller, kokular ve farklı formda ürünler arasından seçimler yapabilirsiniz. Abc yüzey temizleyici sprey ile kolay kullanım sağlayabilir ve kirleri kolayca temizleyebilirsiniz. İçeriğinde bulunan bitkisel kökenli aktif madde sayesinde bu ürün doğa dostudur. Bitkisel yüzey parlatıcı özelliğinin yanı sıra bu içeriğiyle %100 etkili hijyen sunar. En derinlemesine sonuçlar için hijyenik yüzey temizleyici markalarını inceleyerek tercih edebilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz temizlik sonunda elde ettiğiniz sonuçtan daha çok memnun kalırsınız. En iyi yüzey temizleyici hangisi diye merak ediyorsanız kullanıcı yorum ve tavsiyelerine de göz atabilirsiniz. Yüzey temizleyici tavsiyesi ve yorumları incelenerek ürünlere dair genel bilgileri öğrenebilir ve deneme yaparak karar verebilirsiniz. Yüzey temizleyici önerileri sayesinde markalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Nerelerde Kullanılır?

Yer temizleyiciler evde, iş yerinde, okulda, spor salonunda ya da alışveriş merkezi gibi mekânlarda kolay ve etkili sonuçların önde gelen ürünlerinden biridir. Bunun nedeni az miktarda kullanım ile istenilen sonuçların elde edilmesidir. Bu yönden oldukça fazla ekonomik bir çözümdür. Yüzey temizleyici nerelerde kullanılır sorusu merak edilebilir. Bu ürünler aklınıza gelebilecek her yüzeyde kullanılabilir. Buna örnek olarak; banyo ve tuvalet, ahşap-parke, fayans kaplama yüzeyleri, düz beton yüzeyler gösterilebilir. İstenilen her yüzeyde, kokuda ve formda o yüzeye en uygun ürünle temizlik yapabilirsiniz. Özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda yüzey alanında oluşmuş ve sağlığı tehdit edebilecek zararlı bakterileri öldüren antibakteriyel yüzey temizleyici ile, onlara daha hijyenik alanlar yaratabilirsiniz. Sirkeli yüzey temizleyici de özellikle banyo-tuvalet gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Yerlerde, metal, ahşap, cam veya seramik yüzeylerde kullanıma uygun farklı içeriğe sahip zemin temizleyici ürünleri deneyebilirsiniz. Her birinin farklı bir alan için özel olarak geliştirilmiş olması, onları daha da etkili hale getirir. Farklı hoş koku seçenekleri bulunan bu ürünlerden dilediğiniz kokuya sahip olanı seçebilirsiniz. Bu kalıcı kokulu yüzey temizleyici ürünler sayesinde, temizlik sonrasında da siz ve sevdikleriniz için uzun süreler devam eden ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olacak temizlik seti paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Her yapının etkilendiği ve reaksiyon gösterdiği madde aynı olmaz. Bu nedenle o yapıya ve dokuya uygun malzemelerle işlem yapılması gerekir. Bu şekilde düşünüldüğünde cam yüzey temizleyici olarak üretilen bir ürün ahşap üzerinde plastik yüzey temizleyici olarak kullanılan bir ürün beton üzerinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle kullanacağınız alana ve malzemeye uygun tercihlerde bulunmalısınız. Seramik yüzey temizleyici seçeneğiyle kir ve lekeleri özenle temizleyebilirsiniz. Bunların dışında birden çok yüzeyde kullanılabilen genel yüzey temizleyici ürünleri de mevcuttur. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde birçok alanda derinlemesine hijyen sağlar. Bu ürünleri üç farklı kıvamda ya da kullanım şeklinde olabilir. Bunlardan birincisi jel formdur. Jel yüzey temizleyici ürünler kremsi formu sayesinde yüzeylere kolayca kullanılır ardından durulanır ve beraberinde tüm kiri de götürür. Diğeri sprey formunda olanlardır. Yüzey temizleyici sprey formu sayesinde geniş bir alana uygulanabilir. Pratik kullanımı sayesinde kirli veya tozlu yüzeylere anında uygulayabilirsiniz. Bir diğer kullanım sıvı formda olandır. Sıvı şekilde üretilenler genellikle yer yüzey temizleyici olarak kullanılır. Yer silme suyuna üzerlerinde belirtilen miktarda eklenir. Suyla karışan bu temizleyiciler hijyen sağlamak açısından görevlerini yerine getirir. Temizlik sonunda güzel kokular bırakmak isterseniz parfümlü yüzey temizleyici seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyici nasıl kullanılır sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilir. Edinmiş olduğunuz temizlik malzemesini öncelikle hangi formda olduğu önemlidir. Jel yapıda ise uygulanacak yüzey ilk önce saf su ile silinir. Sonrasında kurulanır. Jel, uygulama alanına sürülür ve bir süre bekletildikten sonra durulanır. Bu formda olabileceklere metal yüzey temizleyici jeller örnektir. Sprey malzemelerde ise uygulama alanına ürün püskürtülür. Belli bir süre bekletilebilir. Ardından bir bez yardımıyla durulanır, sonrasında da suyla yıkanır. Sıvı formda olan ürünler ise suyla karıştırılarak çözelti oluşturulur. Kirli olan alan bu çözelti ile silinir. Bu bölge yerler olabileceği gibi dolap kapakları ya da iç yüzeyleri, tezgah veya fayans gibi yüzeyler de olabilir. Ardından isteğe bağlı olarak kurulanabilir. Temizliğin kötü yanlarından biri de ağır kokulara maruz kalmaktır. Bu durumdan korunmak için farklı yüzey temizleyici kokuları arasından seçim yapılabilir. Bu sayede size en güzel kokan yüzey temizleyici ile tanışabilirsiniz. Yüzey temizleyici çeşitleri ile evinizi her daim pırıl pırıl tutabilirsiniz.

Aradığınız Yüzey Temizleyici Akakçe’de

Leke giderici formülüyle tercih edebileceğiniz ürünlerle bulunduğunuz alanı pratik şekilde temizleyebilirsiniz. Doğal yüzey temizleyici çeşitlerini tercih ederek hijyenin yanında aynı zamanda doğayı da korumuş olursunuz. Bu ürünler çevre dostu olmasının yanında paraben, boya ve sentetik köpürtücüler içermez. İz bırakmayan yüzey ürünleri sayesinde sildiğiniz alanlarda istenmeyen leke görünümleri oluşmaz. Yüzey temizleyici özelliklerini inceleyerek aradığınız ürünü kolayca bulabilir; kirli alanları ışıltılı bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. En güzel yüzey temizleyici için denemeler yapabilir tavsiyeleri inceleyebilirsiniz. Akakçe aracılığıyla birçok markanın yüzey temizleyici fiyatlarını aynı anda görebilir bu sayede bütçenize uygunluğu açısından kolaylıkla karşılaştırma yapabilirsiniz. Bununla birlikte yüzey temizleyici yorumları kısmına göz atabilirsiniz. Burada yüzey temizleyici kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.