Döküm Tencere

Döküm Tencere Fiyatları

901 farklı Döküm Tencere için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 24 cmÇelikPilav7 ParçaSet

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 38Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMalzeme Türü: Döküm

Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 129 satıcı. Malzeme Türü Döküm Ölçü Parça Sayısı Seri Türü Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Çelik TencereTencere SetiGranit TencerePilav Tenceresi32 cm TencereDerin TencereTitanyum TencereKarnıyarık Tenceresi84 Parça TencereAlüminyum TencereBakır TencereCam Tencere

En Çok Karşılaştırılan Tencereler

En Çok İlgi Gören Tencereler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Döküm Tencere Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Döküm Tencere Fiyatları Akakçe'de!

İnsan sağlığını tehdit etmemesi nedeniyle döküm tencere modelleri uzun yıllardır mutfaklarda tercih ediliyor. Mutfakta kullanılan ürünlerin hem sağlıklı hem de kullanışlı olmasını istiyorsanız döküm ürünler size de hitap ediyor. Tencerenin ısıya dayanıklı yapısı, yemeğin daha lezzetli pişmesini sağlıyor. Döküm tencere fiyatları da modelleri kadar dikkat çekiyor. Ateşe dayanıklı olmasının yanı sıra ürün skalasının geniş olması fiyat açısından avantaj sağlıyor. Fiyat bakımından incelendiğinde de her bütçeye uygun olduğu görülüyor.
Geçmişten bugüne tencere modellerine baktığınızda formlarında ve kullanılan malzemelerde değişiklik olduğu fark ediliyor. Ancak demir döküm ürünlere, kaliteleri ve pişirdikleri yemeklerin lezzeti sayesinde, gösterilen rağbet her zaman aynı yoğunlukta devam ediyor. Tasarımları kadar boyutları açısından da farkını ortaya koyan modeller ürün grubunu zenginleştiriyor. Hal böyle olunca döküm tencere fiyatı da geniş bir aralığa sahip oluyor. Fiyatların geniş aralıkta olması isteyen herkesin ürünlere daha kolay ulaşmasına yardımcı oluyor. Döküm tencere fiyatı, ürünün özelliklerinden markasına kadar farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Siz de beğendiğiniz modellerin ve markaların fiyatlarını akakce.com üzerinden kıyaslayabilirsiniz.

En iyi Döküm Tencere Modelleri

Üretim aşamasında çeşitli kalıplar kullanılarak elde edilen döküm tencere modelleri, ısının eşit bir biçimde dağılmasını sağlıyor. Böylece kısık ateşte dahi yemekler lezzetli bir biçimde hazırlanabiliyor. Özel yapısı dolayısıyla pişen yemeğe lezzet kazandıran tencereleri, set halinde de görmeniz mümkün oluyor. Zarifliği ve fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra uzun ömürlü olan tencere ve tencere seti çeşitleri mutfakta her ihtiyaçınızı karşılıyor.
Döküm tencere modelleri, kapaklı olmaları bakımından kullanışlılığı arttırıyor. Genellikle saplı olmakla birlikte ebat bakımından da çeşitlilik gösteriyor. Böylece geniş aileler için olduğu kadar küçük ailelerin ihtiyaçları karşılanabiliyor. Ürünü satın alırken, dilerseniz derin modelleri dilerseniz de geniş modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle güveç biçiminde tasarlanan tencere modelleri şık görüntüsünün yanı sıra yemek lezzeti bakımından da farkını ortaya koyuyor. Tencereler gibi dökümden yapılan tava modelleri mutfakta işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyor. Saplı olmaları sayesinde ise sıcak olsa dahi ürünü rahatlıkla tutabiliyorsunuz. Fonksiyonel yapıları ve birbirinden çeşitli özellikleriyle öne çıkan tencereler mutfaklara zarafet kazandırıyor. Lezzet açısından olduğu kadar pişirme yöntemleri bakımından kolaylık sağladığı için sadece tek tencereler değil tencere setleri de sıklıkla tercih ediliyor. Siz de mutfağınızın ihtiyacı olan modelleri akakce.com üzerinden inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Döküm Tencere Yorumları

Tencere seçimlerinde hassasiyet gösterenler için tasarlanan döküm ürünler, sadece et yemeklerini değil aynı zamanda sebze yemeklerini de besin kalitesini koruyarak pişiriyor. Döküm tencere ürünlerini ilk kez tercih edecekseniz aklınızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Döküm tencere yorumları ise bu noktada devreye girerek sorularınıza cevap bulmanıza yardımcı oluyor. Döküm tencere yorumları, ürünü daha önce satın alarak deneyimlemiş olanların görüşlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Yorumları inceleyerek satın almak istediğiniz ürünle ilgili özellikleri, kullanan kişilerden öğrenebilirsiniz. Böylece ürünün pişirme performansı, ebatları ya da kalitesine dair daha pek çok şeye döküm tencere yorumları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Döküm Tencere Seti Modelleri

Kahvaltılardan akşam yemeğine kadar pişirdiğiniz her yiyecek için döküm pişirici kullanmak isteyenlerdenseniz set halinde satışa sunulan modeller size hitap ediyor. Farklı ebatlara sahip tencere ve tavalardan oluşan setler, ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip. Setlerde bulunan ürünler de kapaklı olduğu için rahatlıkla farklı yemekleri ocağınızın kirlenmesine izin vermeden pişirebilirsiniz. Döküm tencere seti modelleri, farklı formda üretilen ürünleri bir araya getiriyor. Ürünler her ne kadar yuvarlak tasarımları ile öne çıksa da kare ve dikdörtgen forma sahip seçenekleri de ürün grubunda görebilirsiniz.
Döküm tencere seti modelleri renk skalası bakımından da her zevke hitap ediyor. Yeşil, kırmızı, bordo, siyah ve lacivertin yanı sıra daha pek çok rengi ürünlerine taşıyan markalar kalite ve fonksiyonelliği harmanlıyor. Ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda set halinde alabileceğiniz gibi tercihinize göre tek de alabilirsiniz. Dilerseniz tek aldığınız ürünlerle kendi setinizi zevkinize göre oluşturabilirsiniz. akakce.com ekonomik fiyat listesi üzerinden alışveriş yapabilmeniz için sizlere farklı satıcılar arasında karşılaştırma imkanı veriyor. Birçok satıcının satışa çıkardığı döküm tencereleri tek bir platform üzerinde bulabilir, kalite, fiyat ve yorumlar üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz.

Döküm Tencere Sağlıklı Mı?

Modern mutfaklarda sık sık kullanılan dökme demir tencere ve tavalar sadece ocakta değil fırında da kullanılıyor. "Döküm tencere sağlıklı mı?" sorusu ürünü satın almak isteyenlerin cevap bulmak istediği öncelikli konular arasında yer alıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olması gibi sağlık açısından da zararlı olmaması ürünlerin daha çok tercih edilmesine sebep oluyor. Ürünlerin kimyasal madde içermiyor olması mutfaklarda tercih edilmesini ve kullanılmasını sağlıyor. Pişirme esnasında üründeki demirin yemeğe geçmesi ile, vücudunuza bir miktar da olsa demir almış olursunuz. Ürünler sağlık açısından zararlı olmamakla birlikte sağlıklı bir yaşam için katkı sağlıyor. Pişirme esnasında yapışma yapmıyor olması pratik bir kullanım imkanı veriyor. akakce.com aralığıyla alabileceğiniz döküm tencereler, hemen elinize ulaşıyor. Akakçe güvencesi ile tencere modellerini inceleyip kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.