Philips Tıraş Makinesi

Philips Tıraş Makinesi Fiyatları

97 farklı Philips Tıraş Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Remington Tıraş Makinesi Philips Tıraş Makinesi Braun Tıraş Makinesi Xiaomi Tıraş Makinesi Powertec Tıraş Makinesi Aprilla Tıraş Makinesi

Fiyatı Düşen Philips Tıraş Makineleri

Satıcı Marka (1)Islak-KuruKablosuzŞarjlıOynar BaşlıkHızlı Şarj

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Philips

Markası Philips Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 120 satıcı. Kullanım Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

Philips Diş FırçasıPhilips Saç Kesme MakinesiPhilips Erkek Bakım SetiPhilips Epilasyon AletiPhilips Saç Kurutma MakinesiPhilips Saç DüzleştiriciPhilips Saç Düzleştirici TarakPhilips Kişisel Bakım Yedek ParçaPhilips Saç Şekillendirme SetiPhilips Kulak-Burun Tüy Kesme MakinesiPhilips Ağız DuşuPhilips Nebulizatör

En Popüler Philips Tıraş Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Philips Tıraş Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Philips Traş Makinesi Fiyatları Akakçe'de!

Erkekler için tıraş olmak, günlük hayatın getirmiş olduğu gereksinimlerden biridir. Daha bakımlı ve özenli görünmek için erkekler, sakalları ya tamamen temizleyerek ya da şekillendirerek kişisel bakım yaparlar. Gerek iş hayatı gerekse kendi alışkanlıkları için her sabah tıraş olan erkekler için jilet ile tıraş olmak, zaman kaybettirebilmektedir. Özellikle işe yetişmek adına hızla tıraş olurken bir jilet kazası yaşamak ise hiç de istenen bir durum değildir. Kesilmiş bir yüz ve fazlasıyla harcanan zaman, daha güne başlamadan sizi yoracaktır. Ancak traş makineleri sakal saç tırasınızda yardımınıza koşacaktır. Dünyada birçok erkeğin tercihi olan Philips traş makinesi modelleri, sizin de tıraş konusundaki sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur. Aradığınız bütün modelleri uygun Philips traş makinesi fiyatları ile akakce.com’da bulabilirsiniz. Cilt tipinize, kullanım alanına göre birçok çeşit tıraş makinesi içinde seçim yaparken size yardımcı olabilecek Philips traş makinesi yorumları da gerçek kullanıcı izlenimlerini öğrenmenize fırsat tanımaktadır.

En İyi Philips Traş Makinesi Çeşitleri

Erkeklerin günlük bakımında en çok dikkat ettikleri husus, saç ve sakallarının düzenli ve temiz görünmesidir. İster kısa ister uzun sakal kullanımında mutlaka yüzünüzde günlük bir dokunuşa ihtiyaç duyarsınız. Kimi zaman tıraş olmak, bir eziyete dönüşür. Tıraş bıçağının işlevsizliği, cilt tipinize uygun olmayışı, sık kullanıma bağlı körelmesi sonucunda evde her zaman aynı konforla tıraş olamazsınız. Bu durumda ya sık sık tıraş bıçağınızı değiştirmek zorunda kalırsınız ya da berbere gidersiniz. Bu da sizin için hem zaman hem de para kaybıdır. Bunu çözmek için birbirinden farklı özellikleri ile Philips traş makinesi modelleri içinde kendinize uygun bir modeli bulmak çok kolaydır.
Cildiniz hassas yapıda olmasa bile sürekli tıraş bıçağının sürtmesi ile cildiniz hassaslaşıp, tahriş olacaktır. Ayrıca tek yönlü tıraş bıçağı kullanımı, sakallarınızda batma ve farklı yönde çıkma gibi sorunlara da sebep olabilir. Philips traş makinesi yorumları sizlere cilt tipinize ve kullanımınıza uygun makineyi bulmak için yardımcı olacaktır.
Philips sakal traş makinesi, cilt tipinize ve kullanım konforunuza göre rahat tıraş (9000 serisi), hassas tıraş (7000 serisi) ve cildinizi koruyan tıraş (5000 serisi) odaklı özel çözümlar sunar. Modeller, sizlere birçok çeşit tıraş makinesi alternatifi arasından seçim yapma olanağı verecek çeşitliliktedir. Bu alternatiflerin arasında seçim yaparken Philips traş makinesi fiyatı hakkında da endişe duymanıza gerek kalmaz. Çünkü akakce.com sizin için en uygun ve cazip fiyatlı seçenekleri kolayca listeler.
Philips’in şimdiye kadar geliştirdiği en pürüzsüz tıraş deneyimi için rahat tıraş serisi (9000 serisi) tercih edilebilir. Tüylerin hepsini en etkili şekilde almak için V şeklinde tasarlanan "kıvrım algılama başlıkları", yüzünüzdeki kıvrımları takip eder rahat bir tıraş için size yardımcı olur. Yatık, kısa, uzun ve farklı boyutlardaki sakalları V-Track Precision bıçaklar sayesinde kusursuzca keser. Tıraş bıçakları, yüzünüzdeki kıvrımları algılarken daha az zarar vermesi için 8 farklı yönde hareket eder. Ayrıca bu yöntem sayesinde tek seferde daha fazla tüy alabilirsiniz. Makinenizin ıslak ve kuru kullanımının olması ise sizin için ayrı bir avantajdır.
Hassas ciltler için tıraş olmak gerçekten çok rahatsız edicidir. Bu sebeple Philips hassas ciltler serisi (7000 serisi) yardımınıza koşar. Geliştirilmiş mikro boncuk kaplamalı konforlu halkaları sayesinde tıraş makinesi, ciltte kolayca kayar. Uzun, kısa ya da batık olan tüyleri cilde en az şekilde temas ederek, pürüzsüz şekilde tıraş eder. Yüz ve boyun kıvrımlarını traş ederken zorluk yaşamamanız için geliştirilen DynamicFlex, 5 boyutta hareket eder; size kullanım kolaylığı sağlar. Tıraş makinesinin halkalarını kaplayan yumuşak, düşük dirençli yüzey sayesinde makine, cildinizde kayar ve tahrişi azaltır.
Philips’in cildinizi koruyan tıraş serisi (5000 serisi), cildinizin dostudur. Standart bir bıçak kullanımından 10 kat daha fazla cildinizi koruyan bu seri, size ferahlatıcı tıraş keyfi sunar. Yuvarlak yapıdaki Multiprecision bıçak sistemi sayesinde cildinizden kayarak, pürüzsüz tıraş konforu yaşatır. Tıraş olurken fazla zaman harcamamak ama cildinizi de tahriş etmemek isterseniz bu seri sizin için en uygun seçenekleri sunar. Üstün özellikli bıçak sistemi sayesinde sakallarınızı kaldırarak keser. 5 boyutlu başlığı sayesinde cildinizle yakın temas kurarak, kıvrım bölgelerinde de rahatça tıraş yapmanızı sağlar. Islak ve kuru kullanımı sayesinde de her zaman yanınızda olur. İster hızlı bir kuru tıraş esnasında isterseniz duşta jel veya köpükle kolay kullanım sağlar. Tüm Philips traş makinesi modelleri, sizlerin konforunuz için tasarlanmıştır.
Birbirinden kullanışlı tıraş makinelerinden hangisini alacağınıza karar vermek, akakce.com’un benzersiz Philips traş makinesi fiyatları ile sizin için tıraş olmaktan çok daha kolay.

Philips Traş Makinesi Yorumları

Bakımlı olmak, hem kendinize olan güveniniz hem de diğer insanlar üzerinde oluşturacağınız ilk izlenim için oldukça önemlidir. Bu sebeple erkeklerin, sıklıkla saç ve sakallarını düzenleyip tıraş etmeleri gerekmektedir. Erkeklerin hayatları boyunca tıraş için harcayacakları zaman ve para göz önüne alındığında en doğru seçeneğin iyi bir tıraş makinesi kullanmak olduğu açıktır. Seçim aşamasında gerçek kullanıcıların deneyiminden yararlanmak da oldukça mantıklı bir iştir. Philips traş makinesi yorumları sizlere kullanım sıklığı, cilt tipi, bütçenize uygunluğu gibi birçok konuda yardımcı olacaktır.

Philips Sakal Traş Makinesi

Benzersiz teknolojileri sizler için bir araya getirip, konforunuzu artırmak için birbirinden çeşitli ürünler sunan Philips kişisel bakım ürünleri tıraş konusunda da en etkili çözümleri sunar. Philips sakal tıraş makinesi, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile benzerlerinin her zaman bir adım önündedir. Kullanım kolaylığının yanı sıra, paslanmaz çelik yapısı ile uzun süreli konfor sunmaktadır. Islak ve kuru kullanım olanağı sunan makineler ile sizlere kullanım özgürlüğü de sunmaktadır. Uzun şarj süresi ile size kablosuz kullanım konforu da sağlamaktadır. Çeşitli özellikleri ve benzersiz Philips traş makinesi fiyatı ile alışveriş keyfi, akakce.com’da sizleri beklemektedir.

Philips Saç Traş Makinesi

Erkekler için sakal traşı kadar saç tıraşı da oldukça önemlidir. Genellikle kısa olarak kullanılan saçların her seferinde başkaları tarafından tıraş edilmesi, sizler için zaman ve para kaybıdır. Philips saç traş makinası ile berberiniz ayağınıza gelmiş olacaktır. Ayarlanabilir saç tarağı sayesinde saçınızı ister keser isterseniz düzeltirsiniz. Benzersiz çift kat kesicisi ve düşük sürtünmeli tasarımı benzerlerinden 2 kat hızlı kesim yaparak zamanınızı size bırakır.