Philips Nebulizatör

Philips Nebulizatör Fiyatları

13 farklı Philips Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPhilips
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPhilips
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (13)

Philips Solunum Cihazı Maskesi Philips Diş Fırçası Philips Saç Kesme Makinesi Philips Tıraş Makinesi Philips Epilasyon Aleti Philips Saç Kurutma Makinesi Philips Erkek Bakım Seti Philips Saç Şekillendirme Seti Philips Saç Düzleştirici Philips Ağız Duşu Philips Kulak-Burun Tüy Kesme Makinesi Philips Kişisel Bakım Yedek Parça

En Popüler Philips Nebulizatörler

Philips Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Philips Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Philips Nebulizatör:
 1. Philips Home Nebulizatör
 2. Philips Nebülizatör Cihazı
 3. Philips Respironics Home Nebülizatör Cihazı
 4. Philips Phılıps Essence With Nebülizatör
 5. Philips Home Nebulizer

Philips Nebulizatör

Philips nebulizatör, solunum yolu hastalıkları için olmazsa olmaz cihazlar arasında yer alır. Sağlık hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu hastanelerde verilse de kimi durumlarda hastaların evlerinden tedavilerine devam etmesi gerekir. Philips nebulizatör sayesinde solunum yolu hastalıklarından muzdarip olan kişiler, uzman hekim tavsiyesi ile cihazı kullanarak tedavi sürecini destekleyebilir. Philips nebulizatör, hastanın alması gereken sıvı formdaki ilaçları buharlaştırarak, hastaların bu ilaçları solunum yolu ile alınması sağlar. Hastalar normal bir şekilde solunum almayı sürdürürken, cihazda yer alan maske yardımıyla tüm buharlaşan ilaç akciğerlere iletilir. Özellikle solunum yolu enfeksiyonlarında sıklıkla kullanılan Philips nebulizatör, tedavi için gerekli ilaçların daha verimli bir şekilde tüketilmesini sağlayabilir. Bu sayede kişilerin nefes alması kolaylaşır. Piyasada sıvı ilacı, ses dalgaları ya da elektriksel titreşimler yardımıyla buhara çevirenlerden sesli ve sessiz gibi birçok farklı Philips nebulizatör çeşidi mevcuttur. Philips nebulizatörler genellikle; astım, kronik obstrüktif akciğer hastalığı, kistik fibroz, pnömoni, akut ve kronik bronşit, bronşiolit, bronşektazi, spesifik ve non-spesifik gibi hastalıklarda sıklıkla tercih edilir. Bu hastalıklardan birine sahipseniz doktorunuzun kontrolünde Philips nebulizatör cihazlara başvurmanız önerilir. Bu bağlamda en iyi Philips nebulizatör cihazı doktorunuz tarafından önerilen, ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip olan seçenektir.

Philips Nebulizatör Çeşitleri

Solunum sıkıntısı çeken hastalar tarafından sıklıkla tercih edilen Philips nebulizatörler, sıvı ilaçları buhara dönüştürerek, kolay bir şekilde akciğere iletilmesini sağlar. Dolayısıyla Philips nebulizatör özellikleri ve çeşitleri hastalar tarafından merak edilir. Her hastaya uygun olacak şekilde birçok farklı Philips nebulizatör bulunur. Kompresörlü, mesh ve ultrasonik olmak üzere üç çeşit nebulizatör mevcuttur. Kompresörlü Philips nebulizatör, diğerleri ile karşılaştırıldığında daha küçük ve ev için daha idealdir. Küçük olmasından dolayı taşınabilir özelliğe sahiptir. Bu bazı hastalar için büyük bir avantaj sağlar. Ultrasonik Philips nebulizatörler ise yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanarak, sıvı ilacı buhar haline getirir. Aynı zamanda su haznesi sayesinde su buharı verme özelliğine de sahiptir. Soğuk su buharı ya da sıcak su buharı gereken hastalar için genellikle bu özelliğe sahip olan nebulizatörler tercih edilir. Bu cihazlar, sessiz çalışma özelliğine sahip olduğundan dolayı da avantajlıdır. Philips Home nebulizatör modeli, ultrasonik özelliğe sahiptir. Mesh nebulizatör ise çok küçüktür. Ev tipi kullanımları için birebir bir modeldir. Bunun yanı sıra Philips’in çocuklar için tasarlanmış nebulizatör cihazı da bulunur. Küçük ve hayvan figürlü olan bu nebulizatör, çocukların ilgisini çektiğinden dolayı kullanımı da kolaylaştırır. Philips nebulizatör yorum sekmesini inceleyerek, sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

Philips Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Philips nebulizatör kullanmadan önce kullanım kılavuzunun okunması önemlidir. Philips nebulizatör kullanımı hakkında doğru bilgi edinmek hem tedavi için hem de cihazın uzun süre dayanıklı kalması için önceliklidir. Philips Elegance nebulizatör kullanmadan önce ellerinizi bol su ile yıkamanız gereklidir. Daha sonrasında nebulizatör Philips cihazının üst kısmında yer alan hazne sökülerek, doktorun belirlediği dozda ilaçlar eklenir. Uygun ilaçlar hazneye yerleştirildikten sonra, ağızlık düzgün bir şekilde makineye takılmalıdır. Ağızlık, cihazın üst bölümünde yer almalıdır. Daha sonra ise cihaz ile maskeyi birbirine bağlayan boru takılmalıdır. Bu aşamadan sonra cihaz çalıştırılabilir. Cihaz çalıştıktan sonra sıvı olan ilaçlar buharlaşmaya başlar. Hastanın ilaçları alabilmesi için maskeyi yüzüne takmalıdır. Maske takılırken herhangi bir hava girişinin kalmamasına özen gösterilmelidir. Bunun içinde cihaz seçimi yaparken kendi yüzünüze için en uygun büyüklükte olanını tercih etmelisiniz. Maske takıldıktan sonra hastalar ağızdan nefes alıp burundan vererek ilacı akciğerlere ulaştırabilir. Tedavi yaklaşık 10-15 dakika sürer. İlaç bitimine yakın Philips nebulizatör ses çıkarak, bunu bildirir. İlaç bittikten sonra cihaz kapatılarak temizlenir. Kullanımı gayet kolay olan Philips nebulizatörler, her yaştan hastaya kolaylıkla hitap eder. İstenilen saat aralığında yapılabilen tedavi, özellikle akşam saatlerinde yapıldığı zaman hastaların gece kolay uykuya dalıp, kesintisiz bir uyku çekmesine de yardımcı olur. Kısa süre içerisinde evinizde uzanarak ya da uyuyarak tüm ilacı kullanabilirsiniz.

Philips Nebulizatör Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Philips Respironics nebulizatör cihazının dayanıklılığını hem de tedavi sırasında hijyeni sağlamak adına cihazın kullanım sonrasında temizlenmesi gereklidir. Makine kullandıktan sonra, ilaç kabı ve boru parçaları cihazdan ayrılmalıdır. Bu parçalar ılık su ve sabun ile yıkanarak temizlenmelidir. Kimyasal temizlik malzemelerinin kullanılmaması önemlidir. Çünkü güçlü kimyasal barındıran temizlik malzemeleri aparatları deforme edebilir. Aynı zamanda parçaların bulaşık makinesinde yıkanmaması da önerilir. Aşırı sıcak su parçalara hasar verebilir. Bu da cihazın daha kısa süre dayanmasına sebebiyet verir. Uzun süreli kullanımlarda boru ve ağızlık kısımlarının değiştirilmesi gerekebilir. Parçaları yıkarken olduğu gibi durularken de ılık su kullanılmalıdır. Bunlara ek olarak her ağızlık ve boru aparatı bir kişi tarafından kullanılmamalıdır. Ne kadar yıkanmış ve dezenfekte edilmiş olsa da birden fazla kişi tarafından kullanılan parçalar hijyenik olmaz. Akakçe üzerinden Philips nebulizatör çeşitlerini inceleyebileceğiniz gibi temizliğinin sağlanması için dezenfektan makinesi fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Philips Nebulizatör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Philips nebulizatör seçimi yaparken tedavinin doğru bir şekilde gerçekleşmesi açısından dikkat edilmesi gereken birkaç nokta mevcuttur. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Philips nebulizatörler arasında seçim yaparken tüm bu maddelerin yanı sıra öncelikli olarak doktorunuzun önerdiği modellerden birini seçmeniz gereklidir. Bu alanda uzman kişilerin önerdiği model sayesinde tedavi süreci daha verimli bir şekilde işler.

Philips Nebulizatör Fiyatları

Philips nebulizatör fiyat seçenekleri seçeceğiniz cihaz modeline ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Solunum yolu hastalıklarında tercih edilen cihaz, hastalığın tipine ve kullanılan ilaçlara göre birçok farklı seçeneğe sahiptir. Dolayısıyla cihaz almadan önce doktorunuz sizin için hangi çeşit nebulizatör alacağınızı söyler. Tedaviden ve cihazdan verim alabilmek için doktorunuzun söylediği özelliklere sahip Philips nebulizatör cihazı tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra hastane ve ev ortamı olmak üzere farklı yerler için özel tasarlanan nebulizatörlerin de fiyatında değişiklikler mevcuttur. Örneğin hastane tipi cihazlar daha büyük motorlu ve sesli olurken, ev tipi cihazlar küçük ve sessiz özelliklere sahiptir. Değişen fiyat seçeneklerine rağmen en ucuz philips nebulizatör cihazlarını Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda philips nebulizatör kullanıcı yorumları kısmına göz atarak sizin için en iyi cihazda karar kılabilirsiniz. Bunlara ek olarak galoş gibi farklı tıbbi ürünlere de ulaşabilirsiniz.