Tırnak Törpüsü

Tırnak Törpüsü Fiyatları

1.342 farklı Tırnak Törpüsü için fiyatlar listeleniyor.

Tnl Professional Tırnak Törpüsü Nascita Tırnak Törpüsü Eklips Tırnak Törpüsü Solingen Tırnak Törpüsü Scholl Tırnak Törpüsü Strong Tırnak Törpüsü

Fiyatı Düşen Tırnak Törpüleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Tırnak Törpüleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Tırnak Bakım Takma Tırnak Tırnak Pensi Kalıcı Oje Makinesi Oje Çıkarıcı Tırnak Sticker Oje Kurutucu Güneş Kremi Şampuan Tnl Professional Tırnak Törpüsü Nascita Tırnak Törpüsü Eklips Tırnak Törpüsü

Tırnak Törpüsü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tırnak Törpüsü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tırnak Törpüleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.342 farklı model arasında

En çok satan Tırnak Törpüleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tırnak Törpüsü:
  1. TNL Mavi Metal Freze Elektrikli Törpü Makinası Ucu Protez Tırnak
  2. Nascita Profesyonel Özel Tasarım Metal Törpü 58
  3. Eklips 7 Aşamalı Tırnak Törpüsü
  4. Eklips Kağıt Törpü (Asortili)
  5. Solingen Büyük Boy Çelik Tırnak Törpüsü %100 Paslanmaz Çelik

Tırnak Törpüsü

Tırnak törpüsü tırnaklara biçim vermek ve daha sağlıklı bir şekilde uzamalarını sağlamak amacıyla kullanılır. Manikür ve pedikür işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla ihtiyaç duyulan temel araçlar arasında yer alır. Tırnak törpüsü çeşitleri el ile ayak tırnakları için uygundur. Düzgün törpülenen tırnaklar parmakların daha alımlı görünmesini sağlar. Böylece el ve ayak bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tırnak törpüsü birçok manikür setinin vazgeçilmez parçasıdır ve çeşitleri bulunur. Farklı boyutlarda ya da modellerde karşınıza çıkar. Bunun yanında tırnak törpüsü çeşitleri materyal açısından da farklılık gösterir. Kullanım amacına ve alışkanlıklara göre tırnak törpüsü seçerek simetrik tırnaklara sahip olmanız mümkün olur. Birbirinden farklı tırnak törpülerine ulaşmak için Akakçe imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Pratik Tırnak Törpüsü Modelleri

Tırnak törpüleri düzenli el ve ayak bakımında kullanılan temel ekipmanlardır. Kullanım amaçlarına göre farklı tasarımları bulunur. Bu tasarımlar doğrultusunda özellikleri bulunan tırnak törpüleri ile hayalinizdeki parmaklara kolayca kavuşabilirsiniz. Kâğıt, çelik, sünger tırnak törpüsü en yaygın şekilde kullanılan modeller arasında yer alır. Kâğıt tırnak törpüsü ince ve kırılgan tırnaklar için oldukça idealdir. Çelik törpüler ise törpülerken güçlük çıkaran tırnaklar için kullanılır. Çelik tırnak törpüsü uzun ömürlü, kolay temizlenebilir olduğundan dolayı birçok kullanıcının favori ürünüdür. Hijyen sağlamak daha kolay olduğu için profesyonel tırnak törpüsü olarak da tercih edilir. Sünger tırnak törpüsü çok amaçlı bir model olarak karşınıza çıkar. 7’li tırnak törpüsü olarak farklı versiyonları bulunan ürünü aşamalı şekilde kullanmanız mümkündür. Seçim sırasında yapacağınız bakıma yönelik ihtiyaç duyduğunuz bir türde karar kılmanız faydalı olur.

Güneş kremi, allık ya da ruj çeşitleri gibi tırnak törpüsü çeşitleri de bakımlı olmak adına kozmetik alanında popüler olan ürünler arasında yer alır. Daha bakımlı görünmek için ise tırnak bir bütün olarak değerlendirilir. Bundan dolayı tırnak yüzeyi törpüsü ya da tırnak üstü törpüsü adı verilen, kütiküllerin temizlenmesinde kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Bu sayede tırnak törpüsü sadece biçimlendirmek amacıyla değiş tırnak yüzeyini güzelleştirmek amacıyla da kullanılır. Yüzeyi temizlenen tırnakların capcanlı ve sağlıklı olduğunu görebilirsiniz. Kusursuz el bakımının ayrılmaz parçası manikürü detaylı yapmak amacıyla tırnak yüzeyleri yüzey törpüsü ile parlatılır. Tırnak etlerinin törpülenmesi ojeleri sürmek için pürüzsüz bir zemin hazırlar. Böylece ideal bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Elektrikli Tırnak Törpüsü

Elektrikli tırnak törpüsü alanında en pratik ve kullanışlı olan tasarımlar arasında yer alır. Son zamanlarda teknolojiden yararlanılarak geliştirilen elektrikli tırnak törpüsü fonksiyonel bir cihaz olarak sizlere sunulur. Değiştirilebilir uçları manikür pedikür sırasında ihtiyaç duyduğunuz bütün ekipmanları bir cihazda bulmanızı sağlar. Elektrikli tırnak törpüsü 5 ya da 6 farklı fonksiyona sahiptir. Elektrikli tırnak törpüsü ile tırnaklarınıza şekil verebilir, kütikülleri yok edebilir ya da ayak bakımında kullanabilirsiniz. Ürünün faydalarını bilenler temin etmek için “Elektrikli tırnak törpüsü nerede satılır?” araştırması yapar. Birçok online alışveriş sitesinde sergilenen ürün, farklı markalar tarafından değişik fonksiyonlarla dizayn edilmiş olarak karşınıza çıkar. Protez tırnak törpüsü olarak da bilinir. Kısa sürede hızlı sonuç almak isteyenlerin favori tercihi olabilir.

Tırnak Törpüsü Ne İşe Yarar?

Tırnak törpüsü kullanımına başlarken törpünün faydaları ve “Tırnak törpüsü ne işe yarar?” konusu merak edilir. Tırnaklar, doğal bir şekilde uzadığından dolayı uç kısımları geniş ve kimi zaman şekilsiz olabilir. Bunun yanında kütikül adı verilen tırnak etlerinin de yüzeye doğru uzadığını görebilirsiniz. Daha biçimli tırnaklar ve estetik bir görünüm için manikürden yararlanılır. Manikür ve pedikür sırasında tırnaklara şekil vermek, kütikülleri gidermek ve tırnak yüzeyini parlatmak maksadıyla tırnak törpüsü çeşitlerinden yararlanılır. Tırnak biçimlendirmede oldukça işe yarayan tırnak törpüsü ne kadar düzenli kullanılırsa o kadar fayda sağlayan bakım aletidir. Bundan dolayı iki ve üç haftada bir tırnak bakım törpüsü kullanarak manikürünüzü ihmal etmeden sürekliliği sağlayabilirsiniz. Farklı tırnak tipleri için özel olarak tasarlanan törpülerden yararlanmanız işinizi oldukça kolaylaştırır. Bunun yanında uzmanlardan profesyonel destek alıp tırnaklarınızı sağlıklı bir şekilde uzatmanız mümkündür.

Tırnak Törpüsü Nasıl Kullanılır?

Tırnak törpüsü kullanımı oldukça basit olan bir gereçtir. Bunun için öncelikle kullanım amacınıza uygun çeşitleri temin etmeniz gerekir. Ayrıca tırnak yapınız da seçeceğiniz modeli belirlerken dikkat etmeniz gereken bir kriter olabilir. “Tırnak törpüsü nasıl kullanılır?” sorusu şu şekilde açıklanabilir:

Farklı Şekillerde Tırnak Törpüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak törpüsü ile parmakların daha zarif görünmesini sağlamak mümkündür. Bunun için stilinize en uygun tırnak şeklini belirleyebilir ve tırnak törpüsü yardımıyla uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılan tırnak törpüsü ideal ölçüde bakımlı el ve ayaklara sahip olmak için birinci adamdır. Yuvarlak, badem, küt tırnak törpüsü modelleri şu şekilde elde edilebilir:

Tırnak Törpüsü Fiyatları

Tırnak törpüsü fiyatları ürünlerin sahip oldukları özellikler doğrultusunda değişir. Fondöten fiyatları ve daha pek çok malzemede olduğu gibi tırnak törpüleri için de fiyatların farklı olduğunu görebilirsiniz. Tırnak törpüsü üretilirken çelik, kâğıt, sünger gibi materyaller kullanılır. Her birinin amacı ve kullanım alanı farklıdır. Bunun yanında elektrikli törpü, manikür seti, kütikül makası gibi ürünlerin olduğu setler vardır. Bu nedenle setler ya da elektrikli tırnak törpüsü fiyatları ile normal olanlar arasında farklar bulunabilir. Aynı durum el ve ayak tırnak törpüsü fiyatları için de geçerlidir. Dikkat çekici ve bakımlı görünen ellerle ayaklara sahip olmak için her ikisine yönelik bir tırnak törpüsü seçilebilir. İşlevsel bir tırnak törpüsü satın almak için Akakçe fiyat karşılaştırma sisteminden yararlanabilirsiniz.