Tırnak Pensi

Tırnak Pensi Fiyatları

266 farklı Tırnak Pensi için fiyatlar listeleniyor.

Solingen Tırnak Pensi FE Tırnak Pensi Promani Tırnak Pensi Tarko Tırnak Pensi Lionesse Tırnak Pensi Nascita Tırnak Pensi

Fiyatı Düşen Tırnak Pensleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Tırnak Pensleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Tıraş SabunuManikürTırnak MakasıOjeTırnak BakımTakma TırnakTırnak TörpüsüOje ÇıkarıcıKalıcı Oje MakinesiSolingen Tırnak PensiFE Tırnak PensiPromani Tırnak Pensi

Tırnak Pensi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tırnak Pensi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tırnak Pensleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 266 farklı model arasında

En çok satan Tırnak Pensleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tırnak Pensi:
  1. Solingen Tırnak Pensi %100 Paslanmaz Çelik
  2. Solingen Et Pensi 7230G
  3. Solingen Tırnak Eti Pensi 7230N
  4. FE Et Pensi
  5. Solingen 258 N Tırnak Pensi

Tırnak Pensi

Tırnak pensi, tırnağın etrafında sağlıksız ve rahatsız edici bir görüntü oluşturan ölü derilerin temizlenmesini sağlayan manikür malzemesidir. Tırnak pensi kurumuş ölü derileri almakla kalmaz, aynı zamanda tırnağın daha sağlıklı şekilde uzamasına da yardımcı olur. Ayrıca, kalkmış ölü derileri kopardığı için, ojenin çok daha kusursuz görünmesini sağlar. Hem el hem de ayak tırnaklarında rahatlıkla kullanılabilen ürün, tırnaklara istenen şeklin verilmesine imkan tanır. İnce yapısı ve sivri, keskin ucu, işlem esnasında tüketicilere büyük bir kolaylık sunar. Ancak ayak tırnakları için daha kalın yapıda üretilen tırnak pensi çeşitleri de mevcuttur. Paslanmaz çelik, krom ve kobalt gibi malzemelerden üretilen tırnak pensleri, son derece güvenilirdir ve uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Tırnağın kalınlığına göre farklı seçenekler arasından rahatlıkla tercih yapılabilir. Tırnak pensi nedir, öğrendikten sonra sizler de uygun fiyatlı tırnak pensi çeşitlerini inceleyebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tırnak Pensi Nasıl Kullanılır?

Pratik bir uygulama imkanı sunsa bile tırnak pensi keskin bir uca sahiptir ve bu sebeple işlem esnasında olası kazaların önüne geçebilmek için dikkatli olmakta fayda vardır. Tırnak pensi kullanımı şu şekilde olmalıdır:

Tırnak pensi nasıl kullanılır, öğrendikten sonra sizler de beğendiğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Satın almak istenilen ürüne karar verirken tırnak eti pensi kullananlar tarafından yapılan yorum ve tavsiyeler de değerlendirilebilir.

Tırnak Pensi Nasıl Temizlenir?

“Tırnak pensi ne işe yarar?” sorusunun yanıtını alan tüketiciler, ürünün nasıl sterilize edilmesi gerektiğini de araştırmak isteyebilir. Tırnak pensi temizliği, ürünün kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biridir. Tırnak pensi kullanırken bazı dikkatsizlikler sonucu ufak kesikler meydana gelebilir ve bu tarz açık yaralardan mikrop kapmamak için, ürün mutlaka her uygulamadan sonra temizlenmelidir. Tırnak pensi pamuk ve alkol ile kolaylıkla sterilize edilebilir. Temiz bir pamuğun üzerine saf alkol dökülür ve ardından tırnak pensi detaylı bir şekilde silinir. Aynı işlem antibakteriyel mendiller yardımıyla da gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra, kullanılan tırnak pensi mutlaka kişisel olmalı, başkalarıyla paylaşılmamalıdır. Tırnak pensi nasıl temizlenmelidir sorusunun yanıtını öğrendikten sonra sizler de Akakçe ile en iyi tırnak eti pensi çeşitlerini görüntüleyebilir, tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tırnak Pensi Çeşitleri Nelerdir?

Tırnak eti pensi çeşitleri temelde; kalın uçlu, ince uçlu ve batık tırnak pensi olmak üzere üçe ayrılır. İnce uçlu tırnak pensi genel olarak el tırnaklarını şekillendirmek ve fazla dokuyu temizlemek için değerlendirilir. İnce uçlu aletlerin çoğunda tırnak eti itici yer alır. Bu özellik, ince tırnaklardaki ölü derileri temizlerken kullanıcıya büyük rahatlık sunar. Yalnızca el değil ayak tırnaklarının diplerindeki küçük deriler için de genellikle ince uçlu malzemeler tercih edilir. İnce uçlu tırnak pensi, detay çalışırken değerlendirilen bir alettir. Kalın tırnak pensi ise ayak tırnaklarındaki fazla dokuyu koparmak için tercih edilir. Çorap giymeyi hatta zaman içerisinde yürümeyi bile zorlaştıran kalkmış ölü deriler, kalın uçlu tırnak pensi yardımı ile rahatlıkla koparılabilir.

Bir diğer tırnak pensi modeli olan batık tırnak pensi, batık tırnakların düzeltilmesini sağlamak amacıyla kullanılır. Alet, batan tırnak kenarının kolaylıkla kesilmesini sağlar. Tıpkı ayak tırnak pensi modellerinde olduğu gibi kalın uçlu bir yapıya sahiptir. Bunların yanı sıra; ortalama 4 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm ve 10 mm gibi farklı ölçülerde üretilen modeller mevcuttur. Tırnağın büyüklüğüne, kalınlığına veya el alışkanlığına göre seçenekler arasından tercih yapılabilir. Ürün genellikle paslanmaz çelikten üretilse de kobalt ve krom kaplamalı çeşitler de kullanıcıların karşısına çıkar. Profesyonel tırnak pensi modelleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca Akakçe ile en iyi tıraş bıçağı, şampuan, yüz temizleyici tonik gibi kozmetik ve kişisel bakım malzemelerini de inceleyebilir, gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Tırnak Pensi Fiyatları

Tırnak pensi fiyatları, geniş bir yelpazede kullanıcıların beğenisine sunulur. Fiyatlar, ürünün özelliklerine, markasına ve materyaline göre farklılık gösterir. Örneğin; paslanmaz çelikten üretilen tırnak pensi ile kobalt ya da krom kaplama modeller arasında fiyat farkı bulunur. Benzer şekilde, batık tırnak pensi de standart tırnak pensi ile eşit bir fiyatlandırmaya sahip değildir. Tırnak pensi fiyat seçenekleri karşılaştırmalı şekilde görüntülenerek bütçeye göre tercihlerde bulunulabilir. Sizlerin de farklı boyutlarda ve özelliklerde üretilen çeşitler arasından kendiniz için en iyi tırnak pensi modelini sipariş edebilme imkanınız vardır. Ayrıca, avantajlı kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatlı alışveriş yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Manikür işleminden sonra nemlendirici olarak en iyi el kremi çeşitleri arasından ihtiyaçlara uygun seçimler yapmak da mümkündür.