Omo Toz Deterjan

Omo Toz Deterjan Fiyatları

172 farklı Omo Toz Deterjan için fiyatlar listeleniyor.

kg En Ucuz Omo Toz Deterjanlar

Tümü

Fiyatı Düşen Omo Toz Deterjanlar

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıOmo
 • Ağırlık9 kg
 • Ağırlık10 kg
 • Ağırlık20 kg
 • ÖzelliklerBeyazlar için
 • ÖzelliklerRenkliler için
 • Fiyatı0 - 100 TL
 • Fiyatı100 - 150 TL
 • Yıkama Sayısı10 Yıkama
 • Yıkama Sayısı36 Yıkama
 • Yıkama Sayısı66 Yıkama
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıOmo
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerAğırlıkYıkama SayısıSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (172)

Omo Sıvı Deterjan Omo Kireç Önleyici

En Popüler Omo Toz Deterjanlar

Omo Toz Deterjan Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Omo Toz Deterjan Sıkça Sorulan Sorular

Omo Toz Deterjan

Çamaşır yıkadığınız günlerde; giysilerinizin ve diğer eşyalarınızın derinlemesine temizlenmesini beklersiniz. Omo toz deterjan sayesinde tüm çamaşırlarınızı derinlemesine kirlerden arındırabilirsiniz. Marka hem renkli hem de beyaz kıyafetleriniz için özel deterjanlar üretir. Beyazlar için olan deterjan; çamaşırlarınızın hem hijyenik bir şekilde temizlenmesini hem de temizlenirken bembeyaz kalmasını sağlar. Buna ek olarak renkliler için üretilen omo marka deterjanla çamaşırlarınızın rengini soldurmadan, derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Bu sayede çamaşırlarınızı yıkarken, aynı zamanda ışıltısının da korunması mümkün olur. Hem tertemiz hem de mis gibi kokan çamaşırlara sahip olmak istiyorsanız Omo toz deterjanın kokusu karşısında büyülenebilirsiniz. Omo markası aynı zamanda doğada çözünebilir deterjan içerikleriyle de çevre dostudur. Çamaşırlarınız gibi tüller için de beyazlık hassas noktanız olabilir. Omo toz deterjan seçeneklerini incelerken tül beyazlatıcı seçeneklerini de inceleyerek; evinizin vazgeçilmezi olan perdelerinizi yıkarken, aynı zamanda beyazlığının korunmasını sağlayabilirsiniz.

Omo Toz Deterjan İle Zahmetsiz Temizlik

Omo toz deterjan uzun yıllardan beri kalitesiyle kendini kanıtlamış ve çamaşır yıkama konusunda ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir. Lekelere başarılı bir şekilde nüfuz edebilen markanın ürünleri, düşük ısıda yıkanan çamaşırları dahi kısa sürede temizlemeyi başarır. Markanın farklı kokulara ve içeriklere sahip toz deterjan çeşitleri mevcuttur. Siz de bu kaliteli ve farklı alternatiflere sahip Omo deterjanları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Omo toz deterjanların makineleriniz için de dost olduğunu bilmelisiniz. Omo toz deterjan renkli ve beyazlar için üstün bir temizlik sunar. Omo toz deterjan çeşitleri zahmetsiz bir şekilde çamaşırlarınızı lekelerden arındırır. Bununla birlikte eşsiz kokulu Omo toz deterjanlar sayesinde kıyafetleriniz makineden çıkar çıkmaz mis gibi bir kokuya sahip olur. Deterjanın kalıcılığı ve kokusu oldukça kalitelidir. Omo deodorant etkili toz deterjan sayesinde etrafınıza harika kokular yayabilirsiniz. Çamaşırlarınızı katlayıp, kaldırdığınızda dahi bu etkili koku dolabınıza yayılacaktır. Hem makinenizi hem de çamaşırlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz Omo marka ürünler, kalitesiyle piyasada ön plana çıkar. “Kirlenmek Güzeldir” sloganı ile harekete geçen Omo, her evde kendine bir yer edinmeyi başarmıştır. Özellikle çocuklara rahatlıkla kirlenme ve ailelere de bu kirlerden kolay bir şekilde kurtulma imkanı tanıyan Omo toz deterjanlardan siz de vazgeçemeyeceksiniz.

Beyazlar İçin Omo Toz Deterjan

Beyaz çamaşırlar herkesin en hassas olduğu nokta olabilir. Çarşaflar, iç çamaşırları, perdeler ya da kıyafetler beyaz olduğu takdirde daha da özenle yıkanması gerekebilir. Omo en hassas olunan bu çamaşır türlerinde dahi ferah koku ve hijyenik bir ortam sağlar. Omo beyazlar için toz deterjan yüksek hijyen korumasının yanı sıra, beyazlarınızı ilk günkü gibi korur. En inatçı ve çıkmayan lekeler karşısında dahi başarılı olan Omo, çamaşırlarınızı hijyenik bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bunun yanı sıra ilk yıkamada çamaşırlarınızı başarılı bir şekilde temizlediği için; ön yıkama, ikinci defa yıkama ya da fazla miktarda deterjan kullanma gibi aşamalara gerek kalmaz. Bu sayede de Omo toz deterjanların bütçe dostu olduğu da söylenebilir. Tek doz yıkamada sadece 150 gr deterjan kullanılarak; tüm kirlerden kurtulmanız mümkündür. Bu oranın kir yoğunluğuna ve kıyafetlerinizin kumaşına bağlı olarak değişebileceğini de unutmamanız gerekir. Omo antibakteriyel toz deterjan üzerinde yazan ölçekler doğrultusunda deterjan ayarı yapabilirsiniz. Antibakteriyel seri de kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürünlerin başında gelir. Her çamaşırınızı rahatlıkla yıkayabileceğiniz antibakteriyel deterjanlar sayesinde sağlığınızı koruyabilir, cildinize iyi bakabilirsiniz.

Renkliler İçin Omo Toz Deterjan

Omo renkli toz deterjan da kalitesi, hijyen sağlaması ve kokusuyla adından söz ettirmeyi başarır. Tüm renkli çamaşırlarınızı aktif moleküller yardımıyla derinlemesine temizleyen Omo, lekeleri çıkarma konusunda oldukça başarılıdır. Deterjanlar içinde bulunan aktif bileşenler sayesinde renkleri ağartmadan temizler. Omo toz deterjan çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken, renklerine asla zarar vermez. Omo toz deterjanla yıkanan tüm çamaşırların renkleri ilk günkü gibi kalır. Yeni gibi canlı ve parlak kalan çamaşırlarınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Omo toz deterjan kullananlar tarafından yapılan yorumları da inceleyerek ürünleri kullanmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Markanın ürünleri her türlü çamaşır makinesi için uygundur. Bu ürünlerin içinde alerji yapıcı ya da sizi rahatsız edici herhangi bir madde bulunmadığı için her yaş grubu için de uygundur. Kıyafetlerinizi özel ve narin bir şekilde temizleyen markanın ürünleri sayesinde kıyafetleriniz ilk günkü renginde kalabilir. Renkli çamaşırlara özel olarak üretilen seriler sayesinde; her renk kendine özgü olan tonunu rahatlıkla korur. Buna ek olarak Omo’nun siyah çamaşırlar için de özel bir serisi bulunur. Bu seriler sayesinde siyah çamaşırlarınızın rengini soldurmaz ve ağartma yapmaz. yapısındaki maddelerin etkili olması sayesinde; çok az bir deterjanla istediğiniz kadar yıkayabilirsiniz. Omo toz deterjan 7.5 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg seçenekleri mevcuttur. Bu farklı alternatifler sayesinde ihtiyacınız için en uygun seçimi yapabilirsiniz. Özellikle sık sık çamaşır yıkamanız gerekiyorsa, Omo 10 kg toz deterjanı tercih edebilirsiniz. Daha az sıklıkla çamaşır yıkıyorsanız da diğer alternatiflere göz atabilirsiniz.

Tertemiz ve Mis Gibi Kokan Çamaşırlar İçin Omo Toz Deterjan

Omo matik toz deterjan çamaşır temizleme konusunda oldukça başarılıdır. Marka yalnız siyah ya da beyaz çamaşırlar için ayrı ayrı deterjan sunmaz. Renkli çamaşırlarınız için de seçenekler bulunur. Tertemiz ve mis gibi kokan çamaşırlara kavuşmak için Omo toz deterjan 1.5 kg, 2 kg, 5 kg toz deterjan seçeneklerine inceleyerek kullanım sıklığına göre tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda markanın hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için üretilen deterjanları da mevcuttur. Bu sayede ayrı ayrı paketler halinde deterjan almak yerine, tek paket deterjan satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte Omo konsantre toz deterjan kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek bir seçenektir. Bu ürünler hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için uygundur. Özel formüle sahip olan konsantre active deterjanlar; leke çıkarma konusunda oldukça başarılıdır. Her çamaşırınızı hassas ve narin bir şekilde temizleyebilen markanın bu deterjanları, uygun ölçek kullanıldığı takdirde oldukça etkilidir. Kısa yıkama programlarında dahi oldukça etkili olan Omo toz deterjan, az bir ölçekle bile başarılı bir şekilde temizlik sağlar. Bu sayede siz de az deterjan kullanarak, ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Etkili temizlik sağlayan Omo toz deterjan, eşsiz bir kokuya da sahiptir. Parfüm içerikli Omo toz deterjan kullanımı sayesinde tüm çamaşırlarınızın uzun süre boyunca güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

Omo Toz Deterjan Seçenekleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Omo toz deterjan fiyatları geniş bir yelpazede sıralanır. Geniş ürün çeşitliliği bulunan Omo sayesinde, hem çamaşırlarınızı derinlemesine arındırabilir hem de renk canlılığını koruyabilirsiniz. Markanın ürünleri farklı içeriğe ve farklı kokulara sahip olduğu için fiyatlar da farklılık gösterebilir. Aynı zamanda renkliler ya da beyazlar için uygun alternatifler de vardır. Siz de yıkayacağınız çamaşıra en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Omo toz deterjanlar özenle geliştirilen, parfümlü bir içeriğe sahiptir. Bu içerik sayesinde de tüm çamaşırlarınız düşük ısı ve kısa programda yıkandığı takdirde dahi başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Omo toz deterjanların; çamaşırlarınızın kullanım ömrünü de kısaltmadığını bilmelisiniz. Tüm çamaşırlarınızı deforme olmadan, hijyenik bir şekilde temizleyen Omo kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. En ucuz Omo toz deterjan seçeneklerine Akakçe’den ulaşabilirsiniz. Bu sayede Omo matik toz deterjan fiyatlarını ucuzdan pahalıya ya da pahalıdan ucuza olacak şekilde rahatlıkla sıralayabilirsiniz. Alışveriş sırasında inatçı kirlerle savaşan çamaşır suyu fiyatları hakkında da fikir sahibi olarak seçim yapabilirsiniz.