Vestel Ütü

Vestel Ütü Fiyatları

21 farklı Vestel Ütü için fiyatlar listeleniyor.

Philips Ütü Arzum Ütü Kiwi Ütü Tefal Ütü Fakir Ütü Singer Ütü

Fiyatı Düşen Vestel Ütüler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2800 W3000 WBuharlıKazanlı0 - 500 TL 500 - 750 TL 7 bar8 barPhilips AzurPhilips Azur ProSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Vestel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Vestel Özellikler Türü Güç Taban Türü Su Haznesi Kapasitesi Buhar Basıncı Buhar Gücü Maksimum Buhar Gücü Isınma Süresi Kablo Uzunluğu Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık SatıcıToplam 163 satıcı. Ürün Puanı Renk

Vestel Hamur Yoğurma MakinesiVestel Filtre Kahve MakinesiVestel Su Arıtma CihazıVestel Buharlı PişiriciVestel Ekmek Kızartma MakinesiVestel Kıyma MakinesiVestel Elektrikli SemaverVestel Yumurta PişiriciVestel Süt KöpürtücüVestel Filtre Kahve Makinesi Yedek ParçaVestel Yoğurt MakinesiVestel Vakum Makinesi

En Popüler Vestel Ütüler

Vestel Ütü Yorumları ve Önerileri

 • AA201 yorum
  608 beğeni
  VestelVestel Opal 5000 2800 W Buharlı ÜtüAsuman A. 21 Kasım 2020
  Vestel Opal 5000 2800 W Buharlı Ütü
  Hızlı ısınması zaman kazandırıyor. Güçlü buhar verdiği için de ütü uzun sürmüyor. Malzeme olarak sağlam ve ütü çok ağır değil. Hareketsiz kalınca 8 saniye sonra kapanıyor. Tabanı seramik kumaşın üzerinde kayıyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Hakan Y.186 yorum
  803 beğeni
  VestelVestel V-Press 2000 2200 W Buhar Kazanlı ÜtüHakan Y. 13 Ekim 2020
  Vestel V-Press 2000 2200 W Buhar Kazanlı Ütü
  Geç ısınıyor ama buhar gücü tatmin ediyor. Su haznesi geniş, bir defa doldurduktan sonra uzun süre ütü yapılabiliyor. Çok kırışmış gömlekleri yorulmadan üst üste ütüleyerek beklentimi karşılayabildi.
  • Alışverişçi resmi
 • Songül A.385 yorum
  1853 beğeni
  VestelVestel Kehribar 5000 2600 W Buhar Kazanlı ÜtüSongül A. 30 Temmuz 2020
  Vestel Kehribar 5000 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
  Çalışırken su ekleyebilme özelliği sayesinde kesintisiz ütüleme yapmaya olanak tanıyor. Otomatik kapanma özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve kaza riskini önlüyor. Farklı kumaş türlerine göre sıcaklık ve buhar miktarını otomatik ayarlamak mümkün. V-MOD seçeneği sayesinde minimum enerji harcanabiliyor. Taban kaplaması aşınmaya dirençli olarak üretlmiş.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Vestel Ütü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vestel Ütü hangileri?

Bugün Akakçe'de 21 farklı model arasında

En çok satan Vestel Ütü hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Ütü:
 1. Vestel SB2500 1500 W Buharlı Kırışık Giderici
 2. Vestel V-Press 2000 2200 W Buhar Kazanlı Ütü
 3. Vestel VBU 5531 3100 W Buharlı Ütü
 4. Vestel V-Press 2000 Mavi 2200 W Buhar Kazanlı Ütü
 5. Vestel VBJU 8026 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Vestel Ütü

Vestel ütü çeşitlerinde kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği birçok özellik yer almaktadır. Ev aletleri söz konusu olduğunda belirli bir tecrübe birikiminin üzerinde olan marka, her türlü gereksinimi karşılayacak şekilde ürünlerini çeşitlendirir. Vestel ütü modelleri incelendiğinde farklı türde ve güçte pek çok alternatif olduğu görülebilir. Özel olarak aradığınız bir model varsa Vestel ütüler arasında rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. Pratik kullanımı, rahat tutuşu, kaliteli tabanı, ek özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan modeller, ütü yapmayı eğlenceli ve kolay bir hale getirir. Ev işlerinize pratiklik kazandıracak şekilde özel olarak dizayn edilen Vestel ütü çeşitleri, zamanınızı daha iyi ve verimli bir biçimde değerlendirmenizi mümkün kılar. Günlük yaşantınızı kolaylaştıracak ürünler arıyorsanız Vestel ütü çeşitlerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Vestel Ütü Özellikleri

Vestel ütü çeşitleri herkesin gereksinimlerini karşılayacak özellikleri sayesinde geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Buhar basıncı ve buhar gücü, Vestel ütü ürünlerini birbirinden ayırır. Buhar basıncını incelediğinizde 3 bar, 6 bar, 7.8 bar, 8 bar gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Buhar basıncı arttıkça zorlu çamaşırlar daha rahat şekilde kırışıklıklarından arındırılabilir. Yüksek buhar basıncı aynı zamanda kalın çamaşırların da ütülenmesini kolaylaştırır. Özellikle kışlık kalın kazaklar üzerinde işlem yaparken yüksek buhar basıncı önemlidir. Çok fazla kalın çamaşır ütülemiyorsanız düşük basınca sahip olan Vestel ütü modellerinden biri de tercih edilebilir. Kablo uzunluğu da Vestel ütü çeşitlerinin farklılaştığı özellikler arasında bulunur. 1.8 m ya da 3 m gibi farklı uzunluklara sahip olan Vestel ütüler, her türlü ortamda rahatlıkla ütü yapmanızı mümkün hale getirir. Kablo uzunluğu arttıkça hareket alanınız genişler. Böylece prizden daha uzak mesafede ütüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Isınma süresi, Vestel ütü çeşitlerinde birbirinden farklıdır. Bazı Vestel ütü modelleri 30 saniye gibi kısa sürelerde ısınabilirken bazıları 7 dakikada ısınır. Isınma süresi ne kadar az olursa ürünü fişe taktıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Isınmayı beklerken yaşanabilecek vakit kayıplarını önleyecek biçimde tasarlanan Vestel ütü çeşitleri, kullanan kişilerin günlük hayatına pratiklik katar. Maksimum buhar gücü de Vestel ütü modellerinin sahip olduğu özellikler arasında bulunur. Buhar gücünün artması, kırışıklıkları daha hızlı şekilde açmanıza yardımcı olur. Özellikle tek seferde çok fazla çamaşır yıkayan kişiler yüksek maksimum buhar gücüne sahip olan Vestel ütü seçeneklerinden birini tercih edebilir. Vestel ütü kampanyaları ve fiyatlarını inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olanı kolaylıkla bulabilir, en ucuz Vestel ütü çeşitleri sayesinde uygun fiyata kaliteli ev aletlerine sahip olabilirsiniz.

Vestel Ütü Modelleri

Vestel ütüler çalışma prensipleri göz önünde bulundurulduğunda kendi içinde üç farklı kategoriye ayrılır. Buharlı, kazanlı, kırışıklık giderici gibi farklı seçenekleri bulunan Vestel ütü, her türlü kullanım amacıyla uyum sağlar. Buharlı olanlar her hafta az miktarda çamaşır çıkaran kişiler için idealdir. Kalabalık olmayan aileler ya da öğrenci evleri, genellikle buharlı olanlar arasından seçim yapar. Çoğunlukla ütüleme işleminiz 30 dakikanın altında sürüyorsa buharlı olanları seçmeyi düşünebilirsiniz. Haftalık olarak çok fazla çamaşır yıkamayan ve dolayısıyla ütüleme ihtiyacı duymayan kişiler için buharlı olanlar daha iyidir. Buharlı Vestel ütüler, içerdiği su haznesi bakımından birbirinden ayrılır. Sizin için hangi miktarın daha uygun olduğunu belirledikten sonra alternatiflere göz atarak aradığınızı bulabilirsiniz.

Buhar kazanlı olanlar ise tek seferde çok fazla çamaşır ütüleyen kişiler için idealdir. Özellikle kalabalık aileler tarafından tercih edilen kazanlı Vestel ütü çeşitleri, yığın haline gelen çamaşırlar üzerinde kısa sürede işlem yapmanızı mümkün kılar. Buharlı olanlarla kıyaslandığında daha yüksek basınca sahip olması da kazanlı olanların öne çıkan tarafları arasında bulunur. Ayrıca yatak örtüsü gibi büyük parçaların ütülenmesi gerektiğinde kazanlı olanlar daha iyi performans ortaya çıkarabilir. Düzenli olarak çok fazla miktarda çamaşır yıkıyorsanız kazanlı olanlar günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. Kazanlı olanların su haznesi buharlı olanlara kıyasla daha fazla olduğundan su değişimi yapmadan daha fazla çamaşır üzerinde işlem yapmanızı mümkün kılar. Vestel ütü yorumları ve kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçenekler arasından seçim yapabilir, doğru ürünle günlük yaşantınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Vestel Ütü Fonksiyonları

Vestel ütüler sahip olduğu fonksiyonları sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Seçenekler incelendiğinde otomatik ısı ayarı, şok buharı, su seviye göstergesi, otomatik kapanma, kireç ve damlama önleyici gibi farklı özelliklere sahip olan alternatifler olduğu görülebilir. Su seviye göstergesi, ne kadar suyunuz kaldığını herhangi bir kapak açmadan görmenizi mümkün hale getirir. Otomatik ısı ayarı ise siz sıcaklığı değiştirmeden kumaş türüne göre Vestel ütü ürününün kendiliğinden düzenlemeler yapmasına imkân tanır. Ayrıca markaya göre bu ayar, çamaşırların yanma riskini de ortadan kaldırır. Şok buharı, zorlu kırışıklıkları ortadan kaldıramadığınızda devreye giren özelliktir. Kalın ya da çok fazla kırışmış çamaşırları daha rahat ütüleyebilmek için şok buharından yardım alabilir, zorlu çamaşırları pratik şekilde istediğiniz görünüme sokabilirsiniz.

Dikey buhar özelliğine sahip olan Vestel ütüler, farklı kullanımlarıyla öne çıkar. Askıda olan gömleklerinizi ya da asılı haldeki perdelerinizi dikey pozisyonda ütülemenize yardımcı olur. Dikey buhar, çamaşırları herhangi bir masa üzerine yatırmayı gereksiz hale getirdiği için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Perdeleri yıkadıktan sonra kuruması için asabilir ve sonrasında dikey buhar fonksiyonu sayesinde kolaylıkla ütüleyebilirsiniz. Otomatik olarak kapanan Vestel ütü çeşitleri ise güvenlik açısından kullanıcılarına avantajlar sağlar. Belirli bir süre kullanılmayan bu modeller kendiliğinden ısıyı kapatarak yaşanabilecek kazaların önüne geçer. Çıkarılabilir su tankı, ürünü taşımanıza gerek kalmadan haznesini doldurmanıza yardım eder. Hazne, üründen ayrılarak pratik şekilde su ile doldurulur, böylece istenilen miktarda sıvı eklenebilir. Pratik ev aletleri söz konusu olduğunda önemli bir yere sahip olan ütü Vestel kalitesiyle kullanıcılarının günlük hayatını pratik hale getirir. Akakçe üzerinden Vestel ütü fiyatları ve seçeneklerini birbiriyle kıyaslayabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteye sahip olabilirsiniz.

Vestel Ütü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vestel ütü modelleri arasından seçim yapmadan önce bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Vestel ütüler pek çok özelliğe sahip olmasıyla herkesin ihtiyaçlarını karşılasa da sizin için uygun olanı seçmeden önce bilmeniz gereken bazı kritik noktalar vardır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek sizin için ideal olanı kolaylıkla bulabilirsiniz:

Vestel ütü kullananlar tarafından yapılan yorumlar da seçim yaparken bakabileceğiniz kaynaklar arasında bulunur. Akakçe’deki Vestel ütü kampanyaları ve fiyatları sayesinde aradığınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.