Vestel Derin Dondurucu

Vestel Derin Dondurucu Fiyatları

46 farklı Vestel Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestel
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestel
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (46)

Vestel Çamaşır Kurutma Makinesi Vestel Buzdolabı Vestel Çamaşır Makinesi Vestel Bulaşık Makinesi Vestel Fırın Vestel Ankastre Set Vestel Mikrodalga Fırın Vestel Davlumbaz Vestel Beyaz Eşya Yedek Parça Vestel Su Sebili Vestel Şişe Soğutucu Vestel Televizyon

En Popüler Vestel Derin Dondurucular

Vestel Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Vestel Derin Dondurucu Fiyatları Akakçe'de!

İnsan ihtiyaçlarının sürekli artması ve teknolojinin inanılmaz bir hızla gelişmesi sonucunda hayatı kolaylaştıran bir kısım cihazlara ihtiyaç duyulmuştur. Bu ihtiyaçlardan birisi de son dönemde evlerde yaygın olarak kullanılan derin donduruculardır. Evinizde dondurulmuş şekilde muhafaza etmek istediğiniz yiyeceklerin uzun süre güvenle korunması adına bu cihazlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yiyeceklerin muhafazası için çoğu zaman buzdolabının dondurucu bölmesi yetersiz kalır ve çok daha büyük bir dondurucuya ihtiyaç duyarsınız. Evinizde bu konu ile ilgili gerekli tespiti yapıp derin dondurucu almaya karar verdiğinizde, akakce.com özellikle hangi ürünü alacağınız noktasında en büyük destekçiniz olacaktır. Söz konusu uygulama sayesinde istediğiniz özelliklerde derin dondurucu ürünlerini tek bir sayfada görüntüleyip tercihinizi yapabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz derin dondurucunun hangi sitede en cazip fiyatla satıldığını da yine bu tek sayfa üzerinden analiz edip söz konusu internet sitesine direkt olarak yönlenebilirsiniz. Aradığınız en ucuz Vestel derin dondurucu modelleri akakce.com ile karşınızda. Tek yapmanız gereken siteyi inceleyerek aradığınız ürünü seçmek!
Akakce.com internet sitesinden çok kolay bir şekilde Vestel derin dondurucu fiyatı araştırması yapabilirsiniz. Bunun yanında ürünler listelendikten sonra derin dondurucuları fiyatlarına göre sıralayabilir ve bütçeniz için en uygun olanı görebilirsiniz. Hali hazırda Vestel derin dondurucu fiyatları incelendiğinde uygun fiyatlı pek çok ürünle karşılaşılır. Ürünlerin fiyatı bir kısım kıstaslara göre farklılıklar göstererek sayfa boyunca sıralanır. Bu tür bir ürün alırken Vestel derin dondurucu indirimleri elbette ki takip edilmelidir. Fakat esas olan ürünün seçiminde ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak, enerji tasarrufu yüksek olan ve evinizdeki mevcut durum dikkate alınarak ürünün mümkün olduğu kadar yüksek hacimde olmasıdır.

Vestel Derin Dondurucu Modelleri

Derin dondurucuların çalışma prensibi araştırıldığında, içerisinde yer alan ekovat denilen parçanın, soğutucudan gazı çektiği göze çarpar. Daha sonra ise kondensere gazı basar. Gaz halde bulunan madde ısıyı kondenserden atar ve sıvı hale dönüşür. Buhar halde olan soğutucunun ekovat tarafından emilmesi sonucu gazı tekrar kondensere gönderir ve soğuma çevrimi bu şekilde devam eder. Ürün bu işlem döngüsünü tekrarlarken mümkün olduğu kadar sessiz çalışması gerekir. Bu noktada Vestel derin dondurucu modelleri incelenirken söz konusu teknik hususla ilgili özelliklerin de irdelenmesinde fayda vardır. Vestel derin dondurucu yorumları da bu konuda seçiminizi yaparken faydalı olacaktır. Kullanıcıların ses anlamında hangi üründen memnun kaldığı yorumlardan anlaşılır. Ürün sonuçta her zaman prize takılı kalacak ve sık sık çalışacak bir cihazdır. Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor olsa da ses konusu Vestel markasına ait derin dondurucu modellerinde bir seçim kriteri olarak belirlenmelidir. Modeller arasında ankastre derin dondurucular da tercih edilerek son derece verimli bir tercih yapılabilir.

Vestel Derin Dondurucu Yorumları

Vestel derin dondurucu yorumları incelendiğinde, söz konusu markanın ürünlerinden müşterilerin son derece memnun oldukları, ürünlerin çok hızlı soğutma özelliğine sahip oldukları, enerji tüketimlerinin son derece cazip olduğu, ürünlerin son derece sağlam yapıda üretildiği gibi yorumların ağırlıkta olduğu görülür. Ayrıca gereksiz yere büyük meblağlar harcayarak farklı markaların ürünleri alınmaktansa kullanıcı yorumları sayesinde en cazip ürünleri keşfetmek mümkündür. Sitede yer alan tüm Vestel derin dondurucu modelleri incelendiğinde 2 çekmeceli ve 4 bölmeli modellerin ön planda olduğu göze çarpar. Diğer yandan Vestel derin dondurucu fiyatları siteden kıyaslanabilirken ilgilenilen ürünün yıldız puanlarına göre de daha kolay fikir sahibi olabilirsiniz. Derin donduruculardan 5 yıldız alan modeller, kullanıcıların en çok memnun kaldığı ve bu kapsamda yorum yaptıkları ürünler anlamına gelir. Vestel derin dondurucu yorumları sayfasında yıldızların azalması da o oranda müşteri memnuniyetinin düşük olduğu anlamına gelir. Yani ürünü alırken mümkün olduğu kadar 5 yıldızlı ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

Vestel Derin Dondurucu Kampanyaları

Akakce.com’da değişik niteliklerde Vestel derin dondurucu kampanyaları takip edilebilir ve ev ya da iş yeriniz için ihtiyaç duyduğunuz derin dondurucuya kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Vestel derin dondurucu fiyatı; ürünlerin çekmeceli ya da sandıklı model olmasına, çekmece sayısına, hacmine ve enerji sınıfına göre değişiklik gösterir. Kimi ürünler evinde yer sorunu olmayanlar için büyük hacimlerde üretilmiştir. Sitenin avantajlarından birisi de sağ tarafta bulunan grafik tablodan ürünün hangi dönemlerde, kampanyalar kapsamında daha uygun fiyata satıldığını görebilme şansını sunmasıdır. Yapılan kampanyalar kapsamında Vestel derin dondurucu indirimleri takip edilerek cazip fiyatla derin dondurucu sahibi olunabilir.

Vestel Derin Dondurucu İndirimleri

Akakce.com’da yer alan Vestel derin dondurucu indirimleri incelendiğinde bilhassa nofrost özellikli 2 bölmeli ve 4 çekmeceli derin dondurucu modeller göze çarpar. Bu modellerde yaşanacak olası indirim kampanyalarının yakından takip edildiği görülür. Teknolojiye ayak uydurmak maksadıyla yeni çıkan ürünleri takip edip kampanya süreçlerinde bu ürünleri almanızda fayda vardır. Yani eski teknoloji bir derin dondurucuyu ucuz fiyata alacağım derken bir kısım teknolojik yeniliklerden de mahrum kalabilirsiniz. Bu tür beyaz eşya ürünleri her yıl yenilenecek türde gider malzemeleri değildir. Ürünü alan kullanıcı, yıllar boyu bu ürünü kullanmayı arzular.Bu kapsamda tercih yaparken fiyat performans analizini yapıp bütçeniz için en cazip olan modeli tercih etmenizde fayda vardır. Tabi bu tercihi yaparken evinizdeki alan problemini de dikkate alıp ona göre modeller tercih etmeniz, üründen daha fazla verim almanıza neden olacaktır.