Vicks Fiyatları ve Kampanyaları

En Popüler Vicks Ürünleri

En Çok Takip Edilen Vicks Ürünleri

Vicks

1894 yılında Lunsford Richardson’ın hasta oğlunu iyileştirmek için geliştirdiği bir formül olan Vicks, bugün bir dünya markası olan Procter & Gamble bünyesinde yer alır. Vicks nedir sorusuna kısaca bu yanıt verilebilir. Kısa sürede en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Vicks Türkiye’de de 50 yılı aşkın süredir serüvenine devam eder. İlk olarak merhem formundaki ürünüyle piyasaya çıkan Vicks, farklı yöntemlerle solunum sıkıntılarının giderilmesinde kullanılır. İçeriğinde bulunan kafur, terebentin, okaliptüs özleri, mentol ve bu gibi bitkisel yağlar sayesinde uygulandığı bölgelerdeki kılcal damarları genişleterek ağrıyı azaltan markanın merhemi en bilinen ürünüdür. Vicks markasının diğer ürünleri arasında masaj amaçlı krem, sinüs açıcı sprey, nemlendirme sağlayan ürünler dışında nefesi rahatlatmaya yarayan elektronik aletler de yer alır. Her yaş grubuna hitap eden marka, yaşam kalitenizin artmasında oldukça etkili olabilir. Reçetesiz olarak eczanelerde de satılan Vicks ürünlerini, size önerilen dozda ve şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

Vicks Ürünleri

Vicks markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan krem çeşitleri, yetişkinler ve çocuklar için ayrı olarak üretilir. Polipropilen kavanoz içerisinde sunulan kremler haricen kullanıma uygundur. Yetişkinler için üretilen merhem formundaki Vicks çeşitleri; nezle, ses kısılması, öksürük gibi soğuk algınlığı şikayetlerinin azaltılması için kullanılabilir. Yine yetişkinlere özel ürünlerden olan sprey çeşitleri boğazda ve burunda hissedilen kaşınma, gıcıklanma gibi sorunların giderilmesi konusunda yardımcı olabilir. Soğuk algınlığı virüslerini yakalayıp etkisiz hale getirerek enfeksiyonu yayma becerilerini engellemeye destek olmak için Vicks burun spreyi tercih edebilirsiniz. Belirtilerin fark edilmesinin hemen ardından uygulandığında daha çok etkili olabilen sprey formundaki ürünleri kullanmadan önce içerisindeki maddelere karşı duyarlılığınız olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir. Vicks’in soğuk algınlığı, grip, sinüzit gibi hastalıkların neden olduğu burun tıkanıklığı, öksürük ve boğaz ağrısını azaltmak için kullanılabilen destekleyici ürünleri de bulunur. Bu tarz ürünleri kullanmadan önce doktorunuza ya da eczacınıza danışmanız tavsiye edilir. Bebek ve çocuklara uygun sürülebilir ürünlerden olan Vicks içeriğinde yer alan aloe vera, biberiye, lavanta gibi bitkisel yağlar ile cildin nemlenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca elektronik kategorisinde bulunan ateş ölçen cihazlarla da hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz. Pek çok Vicks ürününü daha uygun fiyata satın almak için muhteşem cuma indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Vicks Ürünleri Neye İyi Gelir?

“Vicks neye iyi gelir?” sorusu markayı yeni tanıyanlar tarafından merak edilebilir. Vicks, rahat nefes almanızı sağlayacak birçok ürünüyle hayatınızı kolaylaştırır. Bu tarz ürünlerden biri olan hava temizleyici cihazlar, kullanıldıkları ortamdaki kirliliği azaltmaya ve alerjen faktörlerden arındırmaya yarar. Bunlar arasında yer alan Vicks buhar makinesi, merhem çeşitleri veya bu ürün için geliştirilmiş tabletlerle birlikte kullanılırsa uyku problemleri, göz kuruluğu veya alerjik sorunların iyileşmesinde etkili olabilir. Hava temizleyici cihazlar kolay kullanım özelliği ve sessiz çalışma prensibi sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Solunum yolundaki tıkanıklıkları açarak nefes alışverişinizi kolaylaştırabilecek stick formunda ürünler de bulunur. Alerji ya da nezle gibi rahatsızlıklardan kaynaklanan burun tıkanıklıklarında kısa sürede çözüme ulaşabileceğiniz çubuk formundaki ürünler sayesinde solunumunuzu kolaylaştırabilirsiniz. İçerisinde yoğun mentol bulunan Vicks ürünleri ise hem nefesinizi rahatlatmaya hem de tıkanıklığın sebep olduğu baş ağrılarının giderilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca birçok ürün, tıkanıklıkların giderilerek soluk alışverişinin ağız yerine burundan yapılmasını sağlar. Bu sayede virüs ve bakterilerin süzülebilir hale gelmesi Vicks faydaları arasında sayılabilir. Hastalık sırasında ateş çıkması sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Alından, temassız ya da dijital ölçüm yapan Vicks cihazları ile durumunuzu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Vicks Nasıl Kullanılır?

Üşütme, grip, alerji gibi farklı hastalıkların neden olduğu sıkıntıların giderilmesinde sıklıkla tercih edilen Vicks ürünlerinin farklı kullanım yöntemleri bulunur. Vicks nasıl kullanılır sorusunun yanıtı, yine ürünün özelliklerine göre değişir şeklinde olabilir. Merhem formundaki buharlaşan ürünler, soluma ya da cilde sürerek uygulanır. Vicks ürünleri arasında yer alan spreyler ise her bir burun deliğine 2 veya 3 kez püskürterek kullanılır. Günde 4 defadan fazla kullanılması önerilmeyen bu ürünler 12 yaş ve üzeri için uygundur. Buhar vererek havayı yumuşatan cihazlar, içerisine Vicks mentol kapsülleri yerleştirilerek kullanılır. Cihazların üzerinde bulunan düğmeleri kullanarak buhar seviyesini ayarlayabilirsiniz. Ateş ölçümü için kullanılan ürünler temassız, alından ya da dijital olarak bulunur. Alın bölgesine yaklaştırılarak kullanılan temassız özellikteki ürünler, ölçüm yapıldığında uyarı vererek bilgilendirme yapar. Dijital ürünler esnek uç yapılarıyla rahatsızlık vermeden rahatlıkla kullanılır. Ekranında bulunan renkler ateşin derecesine göre değişir. Temassız ürünleri uygun moda getirerek yüzey ölçümü yapabilirsiniz. Vicks ürünlerini kullanmadan önce kullanma talimatını da detaylı olarak incelemeniz tavsiye edilir.

Vicks Çeşitleri ile Ailenizin Sağlığını Koruyun

Uzun yıllardır varlığını sürdüren Vicks, doğal içeriği ve kolay kullanım sağlayan ürünleri sayesinde oldukça sevilir. Çoğunlukla hastalıkların önlenmesi için kullanılan ürünler aynı zamanda yaşadığınız semptomların azaltılmasında da etkili olabilir. Vitamin ve mineral desteği sağlayan çeşitler hastalık belirtilerinin tedavisinde kullanılabilir. İçerisindeki destekleyici maddeler sayesinde hastalıkları daha kolay atlatabilirsiniz. Nem ve buhar sağlayıcı cihazlara yerleştirilen mentol içerikli tabletler bulunduğunuz ortamda rahat nefes alışverişi yapabilmenize yardımcı olabilir. Çocuklarda kullanıma uygun olan ürünler arasında yer alan sakinleştirici özellikteki kremler, uykuya geçişi kolaylaştırabilir. Nazikçe masaj yaparak bebeklerin cildine uygulanan bu ürünlerin içerisinde bulunan biberiye, lavanta gibi özler cilt kuruluğuna da iyi gelebilir. Ailenizin tüm fertlerinin kullanımına uygun Vicks seçenekleri sayesinde sağlığınızı koruyabilirsiniz. Vicks almadan önce ne sebeple kullanacağınızı ve ürünlerde bulunan maddelere karşı hassasiyetiniz olup olmadığını incelemeniz ise oldukça önemlidir.

Vicks Fiyat Aralıkları Akakçe’de

Birçok alanda gücünü ve kalitesini kanıtlamış olan Vicks, reçetesiz ilaç kategorisindeki ürünler arasında kendisine geniş bir yer bulur. Kalitesi, kullanım kolaylığı ve üstün başarılarının yanında Vicks fiyat konusunda da oldukça beğeni toplar. Bütçe dostu ürünleri sayesinde her evde kendisine bir yer bulabilen Vicks ile ailenizin sağlığınızı koruyabilirsiniz. Farklı model ve içeriklere sahip olan ürünleri kullanım alanına, özelliklerine, kategorisine göre filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Grip, soğuk algınlığı mevsimlerinde büyük kolaylık ve konfor sağlayabilecek olan Vicks ürünlerini satın almadan önce detaylı araştırma yapmak işinize yarayabilir. Ürünün ambalajı, miktarı ya da teknolojik özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırma stratejisinde farklılıklar görülebilir. Araştırmalarınız sonucunda Vicks en ucuz fiyat avantajları ve indirim seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Akakçe’nin ürün kategorileri arasında karşılaştırma yaparak size en uygun ürünü kolaylıkla bulabilir, bütçenizi zorlamayacak şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.