Zarf

Zarf Fiyatları

3.815 farklı Zarf için fiyatlar listeleniyor.

Diplomat Zarf Gen-Of Zarf Gen Zarf Kodak Zarf Doğan Zarf Torima Zarf

Fiyatı Düşen Zarflar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Zarflar

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Adet100'lü
 • Adet200'lü
 • Adet500'lü
 • Adet1000'li
 • Ebat13x17 cm
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüMalzeme TürüYapışkan TürüAdetPencere SeçeneğiŞekilKelime ile FiltreleEbat
Temizle Ürünleri Gör (3.815)

Kağıt Kesme Makinesi Poşet Dosya Ekran Temizleyici Matbu Evrak Sümen Takımı Evrak Rafı Zımba Teli Mantar Pano Masaüstü Organizer Diplomat Zarf Gen-Of Zarf Gen Zarf

Zarf Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Zarflar hangileri?

Bugün Akakçe'de 3.815 farklı model arasında

En çok satan Zarflar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Zarf:
 1. Diplomat Zarf Düz Penceresiz 110 G 500'lü Paket
 2. Asil Doğan Kare Zarf (mektup) Extra Silikonlu 11.4x16.2 70 Gr - 500'lü Paket
 3. Zarfsan Mektup Zarfı 70 Gr 500 Adet
 4. Gen-Of A4 Torba Zarf 24x32 Kraft 90 GR Silikonlu 50 li
 5. Zarf Beyaz Renkli Mini 7x9 cm 200 Adet

Zarf

Zarf çeşitleri, kişisel gönderilerden resmi gönderilere kadar çok çeşitli gönderi türlerini taşıyabilecek, çok geniş bir boyut aralığına sahiptir. Resmi evrak için tasarlanan diplomat modelinden, güvenli gönderim olanağı sunan hava kabarcıklı çeşitlere kadar, ihtiyaçlarınıza uyan zarfı bulmak oldukça kolaydır. 1. hamur kağıt kalitesinde genellikle 70, 90 ve 110 gram ağırlık seçenekleriyle üretilen kaliteli ürünlerin çoğu kendinden yapışkanlı kapatma seçenekleri ile gelir. Standart ya da özel zarf ölçüleri ile gönderilerinizin gizliliğini sağlarken, yaratmak istediğiniz izlenimi güçlendirecek antet gibi ek detaylarla ürününüzü kurumsallaştırabilirsiniz. Aradığınız model ne olursa olsun, en kaliteli zarf modellerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Diplomat Zarf Modelleri, Özellikleri ve Ebatları

Diplomat zarf, şirketlerin ticari yazışmalarda en çok kullanıldığı ofis malzemeleri arasında yer alır. Kurumsal kimliğin bir parçası olarak genellikle antetli kağıtla birlikte kullanılan bu modeller antetli zarf olarak da bilinir. Zarf ebatları 10,5 x 24 cm olmakla birlikte; 11 x 23,5 cm gibi mekanize ve buklet gibi muadilleri de bulunur. Posta, faturalar, çekler ve beyannameler için ideal ve verimli bir seçim olan bu modellerin üst kenar boyunca açılan kapağı, tasarıma göre çapraz ya da kare kanatlı olabilir. Kare kanatlı modeller genellikle yazışmalara çağdaş bir hava katmak için kullanılır. Bu modeller gravür, termografi ve diğer baskı işlemleri için çok uygundur, ancak yığın olarak baskı yapılan otomatik ekipmanlar için önerilmez. Diplomat modeller hem kurum içi hem de kurum dışı yazışmalarda yatay şekilde kullanılır. Öte yandan dikey kullanıma uygun zarf modelleri de bulunabilir. Kanat kapatma stilleri açısından tutkallı ya da tutkalsız olabilir. Kâğıt kalitesi markaya göre değişmekle birlikte kaliteli ürünlerde genellikle 90, 110 ya da 120 gram ağırlığındaki 1. hamur kâğıt kullanılır. Tasarımı açısından ürünler pencereli ya da penceresiz olabilir. Adres bilgisi için tasarlanan pencereli zarflar, modele bağlı olarak ürünün sağında ya da solunda bulunabilir.

Mekanize ve Buklet Zarf Ölçüleri

Mekanize ve buklet modelleri zarf ölçüleri bakımından diplomat modeline çok benzer. Resmi ya da ticari evraklar için yoğun olarak kullanılır. Mekanize zarf 1000 adet ya da bukle zarf 500 adet gibi toptan satış seçeneklerine sahiptir. Ölçü ve kanat yapıştırma tekniği dışında diplomatın sunduğu tüm avantajlar bulunur. Mekanize tasarım 11 x 23,5 cm ölçülerinde üretilir. Kanat kapama yöntemi diplomat çeşitlerinden farklı olarak genellikle sadece tutkallıdır. Buklet ise aşağıda sıralanan özellikler gibi mekanize modellerle hem ortak hem de onlardan farklı özelliklere sahiptir:

Mektup ve Davetiye Zarfları ve Boyutları

Mektup zarfları zarf mektup denilince akla ilk gelen klasik çeşitlerdir. Elvan, mektup ve takı olmak üzere üç tipte üretilir. Elvan modelleri 11,4 x 16,2 cm ölçülerinde, 90 gramlık imitasyon kraft kâğıttan tutkallı ya da silikonlu kapama seçenekleri ile üretilir. 11,4 x 16,2 cm ölçülerinde üretilen standart mektup zarfı ise 70, 90 ve 100 gramlık seçeneklerle 1. hamur kâğıda tutkallı ya da silikonlu olarak satışa sunulur. Daha ince bir mektup çeşidi olan takı zarfı çeşitleri ise 11,4 x 16,2 cm ölçülerinde 70 gram ağırlığında 1. Hamur kağıdından ve genellikle sadece tutkallı olarak üretilir. Davetiye için beyaz zarf nikah, düğün, nişan ve kına başta olmak üzere her türlü etkinlik davetiyesi için çok çeşitli ölçülerde satışa sunulur. Standart modeller davetler için zarif ve klasik bir görünüm veren keskin kenarlara ve sivri üçgen kanatlara sahiptir. 70 x 90 mm gibi en küçük boy davetiye zarfı ebatlarından, 175 x 200 gibi büyük boy davetiye zarfı çeşitlerine kadar, davetiyenize uygun ürünler bulabilirsiniz. Kare kapaklı modeller, arkasında zarif ve farklı bir kare kapakla tasarlanır. Tüm standart davetiye boyutlarında ve geniş bir renk yelpazesinde gelir. Bu modeller davetiyeler, tebrik kartları, duyurular, fotoğraflar ve diğer kişiselleştirilmiş iletişimleri göndermek için idealdir. Derin bir üçgen kanat içeren tasarımlar herhangi bir davet, duyuru veya tebrik kartıyla uyumlu lüks bir his ve çarpıcı bir stil sunar. Kare şeffaf zarflar kare ve simetrik tasarımları ile göze hitap eden ve oldukça şık modellerdir. Çoğu kare stilin arkasında kare kanatçıklar bulunur, ancak bazı modellerde tasarımı güzel bir şekilde dengeleyen derin üçgen kontur kanatlar da yer alabilir.

Belge, CD ve Hava Kabarcıklı Zarf Paket Çeşitleri

Belge zarfları dergi, katalog, kitapçık, broşür veya diğer büyük kağıt desteleri gibi düz ama hacimli kağıtlara uyacak şekilde boyutlandırılan özel ürünlerdir. Uzun kenarından açılan ve ekstra geniş olarak tasarlanan kanat, ürünün güvenli bir şekilde kapalı kalmasını sağlar. Torba zarflar olarak da bilinen ürünlerin temel özelliği, kapağın daha kısa olan uç kısmına yerleştirilmesidir. Bu tasarım, ürüne içerik yerleştirmeyi ve çıkarmayı kolay ve güvenli hale getirir. Torba zarf a4 zarf, a 5 zarf ve a6 zarf olarak çeşitli ebatlarda satışa sunulur. Genişleyebilen a4 boyutunda torba modelleri, kitaplar, mali raporlar ve hediyeler gibi standart bir tasarıma sığmayacak kadar kalın öğeleri postalarken mükemmel bir seçimdir. Malzemelerinizi yerleştirmek için genişleyecek şekilde tasarlanan akordeon katlamalı bir yan panele sahip olan bu modeller, düz bir şekilde istiflenir ve çok az yer kaplar. Tokalı zarflar, dayanıklı, çift uçlu metal bir toka ve güçlendirilmiş bir delik ve yoğun bir şekilde yapışkanlı kullanılan kapağı ile yeniden kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Bu modeller ofis, okul ve ev kullanımı için mükemmeldir. Hava kabarcıklı zarf 13x18, 30x40, 32x42 gibi 90 gramlık formula kağıttan silikonlu kapama seçeneğiyle üretilir. Havalı zarf olarak da bilinen bu modeller, gönderinin korunmasını sağlamak için z özel bir dolguya sahiptir. Herhangi bir ek işlem gerektirmeden kapanabilen kapak kısmı güçlü yapıştırıcılar ile donatılır. Hava kabarcıklı zarf çeşitleriyle genellikle kırılmaya ya da darbeye karşı hassas ürünler gönderilir. Özel hava kabarcıkları gönderinin darbelerden ve dış etkenlerden etkilenmemesini sağlamaya yardımcı olur. Bu sayede hem alıcıya hem de göndericiye gönül rahatlığı sunar. CD zarfları 125 x 125 mm ölçülerinde standart olarak üretilir. CD, DVD ve Blu-Ray gibi disk formatında üretilen optik veri formatlarını saklamak için tercih edilir. Çoğu modelde ön yüz, CD’nin üzerindeki baskı görünecek şekilde pencere tasarımına sahiptir. Öte yandan penceresiz CD zarfı çeşitleri de bulunabilir.

Zarf Fiyatları ve Kampanyaları

Zarf fiyatları, kağıdın kalitesine, boyutuna ve varsa yapıştırıcı kullanımına göre değişiklik gösterir. Diğer hamur türleriyle karşılaştırıldığında en iyi ürünler 1. hamur kağıttan üretilir. Kağıdın ağırlığı arttıkça zarf fiyatı da artar. Genel olarak kağıt ne kadar kaliteli olursa o kadar pahalı olur. Bununla birlikte zarf paket gibi 100’lü ya da 500’lü satılan ürünler uygun fiyat avantajına sahiptir. Kağıt özellikleri dışında yapılan ek işlemler de zarf fiyat listesi için belirleyicidir. Örneğin selefon kaplama, lazer desen, özel pencere ve farklı katlama stilleri fiyatta artışa neden olabilir. Zarf boyutları çoğu stil için fiyatlar üzerinde etkiye sahip olsa da mini zarf gibi özel kesimli ürünler için bu durum geçerli olmayabilir. Küçük zarf boyutlarına rağmen geniş bir renk yelpazesinde sunulan mini renkli zarf çeşitleri, küçük katlanmış ve düz kartları tutmak için mükemmeldir. Büyük boy zarf fiyatlarıyla hemen hemen aynı seviyede olan minik tebrik kartları, hediye kartları, kartvizitler ve daha fazlasını saklamak için idealdir. Mini zarf renkli çeşitlerini sadece uygun boyuttaki kartların yanı sıra her zaman göz önünde olmasını istediğiniz önemli notlarla birlikte kullanabilirsiniz. Gönderilerinizin türü ne olursa olsun en saygın markalar tarafından üretilmiş en iyi ürün seçeneklerini ev, ofis, yaşam ana kategorisinin altında yer alan ofis malzemesi kategorisinin hemen altındaki zarf kategorisinde bulabilirsiniz. Zarfların yanı sıra fotokopi kağıdı gibi sarf malzemelerini Akakçe ayrıcalıkları ile sunulan indirimli fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.