Kavlak Zeytin

Kavlak Zeytin Fiyatları

58 farklı Kavlak Zeytin için fiyatlar listeleniyor.

kg En Ucuz Kavlak Zeytinler

Tümü

ÇOK SATANLAR kgEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıKavlak
 • Miktar1 kg
 • Miktar10 kg
 • EbatL
 • EbatXL
 • TürüSiyah
 • TürüYeşil
 • Ambalaj TürüPaket
 • Ambalaj TürüTeneke
 • Fiyatı0 - 100 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıKavlak
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüÇeşitAmbalaj TürüTuz SeçeneğiEbatÇekirdek TürüSos TürüYöreKelime ile FiltreleMiktarÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (58)

Balküpü Toz Şeker 5 kg Kavlak Kestane Şekeri Kavlak Kekik

En Popüler Kavlak Zeytinler

Kavlak Zeytin Sıkça Sorulan Sorular

Kavlak Zeytin

Marmara bölgesinde yetişen Kavlak zeytin çeşitleri etli yapıları ve benzersiz kaliteleri ile Türkiye genelinde en meşhur tatlardan biri haline gelmiştir. Kahvaltıların vazgeçilmez öğünlerinden biri olan zeytin Kavlak markası tarafından özenle yetiştirilerek sizlere sunulur. Bursa’nın Gemlik ilçesinde yetişen olgun zeytin ağaçları mevsiminde verdiği meyveleri ile tüketicilerin kaliteli ve lezzetli zeytinlere ulaşmasını sağlar. Verimli toprakları, doğal ve sürdürülebilir tarım teknikleri ile işleyen marka, zengin besin değerlerine sahip seçeneklerin oluşmasını sağlar. Yıl boyunca titizlikle yetiştirilen ağaçlar elle toplama tekniği ile hasat verir. Her zeytini tek tek toplamayı tercih eden Kavlak, besin değerlerinin ve zeytin formunun korunmasını sağlar. Sofranızdaki eksilmeyen besinlerden biri olan zeytini Kavlak güvencesiyle tüketebilirsiniz. Kavlak zeytin çeşitlerini incelemek, fiyat karşılaştırmaları yapmak için Akakçe tercih edilebilir.

Lezzeti ile Öne Çıkan Kavlak Zeytin

Kavlak zeytinleri lezzetli ile öne çıkan ve farklı damak zevklerine hitap eden seçenekleri ile tüketicilere sunulur. Kavlak Gemlik özel iri zeytin üretiminde farklı tatlar yakalamak isteyen marka, zeytinleri farklı işlemlerden geçirerek sizlere benzersiz lezzetler oluşturur. Peynir çeşitleri ve reçel gibi kahvaltılık ürünlerin arasında yerini alan Kavlak zeytin, kalitesi sayesinde farkını hissettirmeye devam eder. Kavlak zeytinleri üretim tekniklerine göre bu şekilde ayrılır:

Kavlak zeytin üretim tekniklerinin yanı sıra farklı sos ya da yağ ilaveleri ile türlere ayrılmaya devam eder. Siyah ve yeşil zeytin olarak iki farklı kategoriye ayrılan zeytinlerin her biri en lezzetli aromalara sahip olması için özel işlemlerden geçer. Kavlak yeşil zeytin ürünleri arasında popüler seçimlerden biri ızgara olanlardır. Yeşil zeytin kekik ve sarımsak dahil farklı tatlarla birleşerek ızgara edilir. Böylece her öğün tüketilebilen bir besin grubu haline gelir. Kavlak sele zeytin türlerinde ise biberli, çizik, ezme gibi seçenekler bulunur. Tuz seçenekleri ise farklı lezzetlere ihtiyaç duyan tüketicilerin ilgisini çeker ve Kavlak zeytin çeşitleri sofranızdaki yerini korumaya devam eder.

Verimli Topraklardan Elde Edilen Kavlak Zeytin Özellikleri

Kavlak zeytinleri Bursa’nın en verimli topraklarında yetiştirilerek sizlere sunulur. Kavlak zeytin özelliklerinde öne çıkanlardan biri tamamen organik olmalarıdır. Kavlak zeytin çeşitleri içerisinde kimyasal katkı maddelerine yer verilmez. İlaçlama ve gübreleme aşamalarında organik formları tercih eden marka zeytin tüketiminde sağlığa birçok fayda kazandırır. Kavlak zeytin içeriği besin değerleri bakımından oldukça zengindir. Kavlak kuru sele zeytin içeriğindeki A, E, D, K vitaminleri sayesinde insan vücudu için birçok fayda bulundurur. Kemik ve diş sağlığının gelişimine katkı sağlayan Kavlak zeytin aynı zamanda mide asidini azaltma etkisiyle öne çıkar. Kavlak zeytin kansere karşı direnç gösteren organizmaların gelişimine de katkı sağlamayı başarır. Kavlak zeytin 4 XL boyutları ile eti bol zeytin türleri arasında yer alır. Etinin bol olması ise tok tutma hissinin artmasını sağlar. Özellikle diyet yapanlar için ideal yiyeceklerden biri haline gelir.

Kavlak zeytin özellikleri arasında yer alan bir diğer husus farklı lezzetlerin bir araya gelmesi olur. Kahvaltılık sos çeşitleri ile bir araya gelen zeytinler özel aromaların oluşmasını sağlar. Kavlak zeytin üretim sürecinde ise farklı özellikler geliştirmeyi başarır. Markanın selefleri arasından öne çıkmasını sağlayan özelliği modern üretim tekniklerinin yanı sıra geleneksel işlemlere de yer vermesidir. Kavlak taş baskı zeytin türleri eski usul zeytin lezzetini sofralarınıza taşımayı amaçlar. Bu tür ürünlerde zeytin taneleri granit yüzeylerde harmanlanır. Doğal fermente yöntemleri ile elde edilen zeytinlerin farklı boyutlara göre ayrılması ise markanın öne çıkan özelliklerinden biri haline gelir. Küçük boy, küçük çekirdekli bol etli zeytin, özel seçme zeytin olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Zengin zeytin çeşitleri bulunan Kavlak ile sofralarınıza güvenilir besinler ekleyebilir, sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Gurme Tatlara Hitap Eden Kavlak Zeytin

Gemlik Kavlak zeytin özel üretim teknikleri sayesinde gurme tatlara hitap eden ürünler oluşturur. Kavlak zeytinleri siyah ve yeşil zeytinlerin çeşitli baharat, yağlarla harmanlanması sonucunda oluşur. Bu ürünler arasında dolma ve biberli yeşil zeytin ürünleri öne çıkar. Meze olarak da kullanılabilen Halhali yeşil zeytin türleri birçok yemeğe eşlik eden lezzet değerleri oluşturur. Pizza ya da salataların üzerinde sıklıkla tüketilmeleri ise her öğünde sizlere eşlik etmesini sağlar. Kavlak zeytin yorum incelemelerinde ise tüketicilerin etli zeytin türlerinin kalitesine dikkat çektiği gözlemlenir. Marka, üretim sürecinde zeytinlerin fazla suyunu dışarıya atmasını sağlayan özel teknikler kullanır. Böylece daha etli ve tok tutan Kavlak zeytin taneleri oluşur. Gurme tatların vazgeçilmezi olan etli siyah ve yeşil Kavlak zeytin sofralarınızda en lezzetli haliyle yerini almaya hazırdır.

Kavlak Zeytin Fiyatları

Kavlak zeytin kalitesi tüm Türkiye genelinde meşhur olan ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Özel üretim süreçleri sayesinde Kavlak zeytinleri sofralarda öne çıkan lezzetler oluşturur. Hal böyleyken markanın ürün çeşitliliğine olan ilgi artmaya devam eder. Tüketicilerin uygun fiyatlı organik zeytin arayışına cevap veren marka birçok kişi için kazançlı alışveriş fırsatı oluşturmayı başarır. Kavlak zeytin fiyatları ulaşılabilir seçeneklerle her sofrada yer almayı amaçlar. Kavlak zeytin fiyatları ise ürün paketlerine ve gramajlarına göre farklılıklar gösterebilir. Teneke ve cam kavanozlar içerisinde satışa çıkarılan besinler aynı zamanda en sağlıklı paketleme sistemlerine sahiptir. Salamura Kavlak zeytin teneke içerisinde hava almadan olgunlaşmaya devam eder. Sele ve sos zeyinler ise cam kavanozlarda kolay tüketilebilir formlarda sunulur. Her Kavlak zeytin ürününde uygun fiyatlarla karşılaşmak mümkündür.

Kavlak zeytin online satış mağazaları aracılığıyla kolay ve sorunsuz bir şekilde satın alınabilir. Kavlak zeytin kampanyası ise ürünlerin en cazip fiyat aralıklarına kavuşmasına izin verir. Markanın sizler için oluşturduğu kampanyalı ya da indirimli dönemleri takip ederek tek seferde büyük porsiyonlarda zeytin siparişinde bulunabilirsiniz. Kavlak zeytin sipariş ederken göz önünde bulundurmanız gereken fiyat seçeneklerinin yanı sıra tat alternatifleri olur. Salamura, sele, kuru sele ya da soslu zeytin türleri arasından damak tadınıza en uygun olanı bulduktan sonra uygun fiyatlarla bütçe dostu alışveriş yapmak mümkündür. Marmara bölgesinin en verimli topraklarında yetişen zeytinler sofranızda da farkını hissettirmeye devam eder. Kavlak zeytin çeşitliliğinin yarattığı meşhur lezzet skalası Türkiye ve dünya genelinde adından söz ettirir. Siz de hem bu meşhur lezzeti tatmak hem de Kavlak zeytin çeşitlerine göz atmak için Akakçe üzerinden incelemeler yapabilirsiniz.