Xiaomi Ateş Ölçer

Xiaomi Ateş Ölçer Fiyatları

4 farklı Xiaomi Ateş Ölçer için fiyatlar listeleniyor.

Braun Ateş Ölçer Omron Ateş Ölçer Wee Baby Ateş Ölçer Kangji Ateş Ölçer XS Ateş Ölçer F.Bosch Ateş Ölçer
Satıcı Marka (1)AlındanKulaktanTemassız

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Xiaomi

Markası Xiaomi Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 139 satıcı. Türü Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Xiaomi BaskülXiaomi Buhar MakinesiXiaomi NebulizatörXiaomi Sterilizasyon MakinesiXiaomi Diş FırçasıXiaomi Saç Kesme MakinesiXiaomi Tıraş MakinesiXiaomi Epilasyon AletiXiaomi Saç Kurutma MakinesiXiaomi ManikürXiaomi Tırnak MakasıXiaomi Yüz Temizleme Cihazı

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Xiaomi Ateş Ölçer Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Xiaomi Ateş Ölçer Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Xiaomi Ateş Ölçer hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 4 farklı Xiaomi Ateş Ölçer:
  1. Xiaomi Mijia iHealth Temassız
  2. Xiaomi Mijia Electronic P30 Alından Temassız
  3. Xiaomi Ihealth 2021 Versiyon Yetişkinler Ve Bebekler Için Temazsız Termometre Ateşölçer
  4. Xiaomi Ihealt PT5 Kulaktan

Xiaomi Ateş Ölçer

Hem gündelik hayatta hem de tıbbi amaçlı kullanım imkânı olan ve istenildiği zaman hastaların ateşini derece bazında almanızı kolaylaştıran Xiaomi ateş ölçer, temassız özelliğiyle öne çıkar. Kişiye fazla temas etmeden 3 cm uzaklıktan ölçüm yapılan cihazlar, ultra hassas sensörleri sayesinde doğru verilere ulaştırır. Alnınıza yaklaşık olarak tutacağınız ürün 1 saniye gibi kısa sürede ölçüm yapmanızı sağlar. Vücuda değmeden ölçüm yapıldığı için kalabalık ortamlarda hijyen sorunu oluşturmaz. Her yaş grubundan bireyler için kullanıma uygun olan cihaz, üzerindeki butona basılarak çalışır. Ölçüm sonrasında titreşimli uyarı yapan Xiaomi temassız ateş ölçer bu yönüyle de zahmetsiz kullanım imkânı oluşturur. Diğer ateş ölçerlere göre ısıyı yakalama kapasitesi fazla olan aletler, doğru verilere ulaşma konusunda oldukça güvenilirdir. Saniyede yaptığı 100 ölçümle ürün, hastaneler ve sağlık ocaklarının yanı sıra ev kullanımına da uyumludur. Dokunmadan ölçüm yapmanın riski minimuma indirildiği cihaza ve daha fazla seçeneğe Xiaomi ateş ölçer Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ilk yardım ürünleri çeşitlerini de inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Xiaomi Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Alın bölgesinden kızılötesi ışınlar yardımıyla ateş ölçen cihazın kullanımı oldukça basittir. Alnınıza belli bir mesafede tutacağınız ürünün üzerinde yer alan butona bip sesi gelene kadar yaklaşık bir saniye kadar basılı tutmanız gerekir. Gelen bip sesi ölçümün tamamlandığının işaretidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus alnın tamamen açık olmasıdır. Saçlar geriye itilerek alın bölgesi terden arındırılmış olmalıdır. Xiaomi Health ateş ölçer ekranında yaptığınız ölçümün sonucunu gösterir. Eğer ekrandaki ışık kırmızı ise ateş yüksek demektir. Yeşil ışığın yanması ateşinizin normal değerlerde olduğunun göstergesidir. Ölçüm yapılırken çıkan 36 ve 37 derece arasındaki değerler sorun olmadığını gösterir. Siz de hastalarınız için satın alacağımız Xiaomi uzaktan ateş ölçer ile en doğru sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Tamamen temassız kullanım imkânı sağlayan cihaz, hijyen açısından da son derece güvenilirdir. Geniş ekranı size en karanlık ortamlarda bile mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Özellikle yeni doğan bebeklerin sık ve düzensiz olarak seyreden ateşlerini, bu ürünlerle kolay bir şekilde stabil halde tutabilirsiniz. Kulaktan ateş ölçer modellerinde de benzer bir sistem işler. Ürünün ucunu kulağa yerleştirip sabit tutarak düğmesine basın. Ölçüm bittikten sonra ise kullanılmış kulak filtresini çıkarmayın unutmayın. Bununla birlikte klasik dijital ateş ölçüm aletlerinin kullanımı da oldukça kolaydır. Metal ölçüm algılayıcıyı ağız veya koltuk altına tutarak vücut sıcaklık ölçümü yapabilirsiniz. Ölçüm tamamlandığında ürün sesli uyarı verir. Güvenilirliğiyle size destek olan markanın ürünlerini uzun yıllar aynı performansta kullanabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri, minimal tasarımları ve dayanıklılıkları sayesinde size uzun kullanım ömrü vaad eder. Kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alan Xiaomi, üstün teknolojisi ve kompakt kullanımı ile her alanda etkin olarak tercih edilir.

Xiaomi Ateş Ölçer Çeşitleri Nelerdir?

Geniş bir alanda kullanım imkânı sağlayan Xiaomi kulaktan ateş ölçer, kulak içi ölçümleri için idealdir. Hem yetişkinler hem de bebekler için sıklıkla tercih edilen çeşitler, dijital ateş ölçer termometre olarak da bilinir. Ateş yüksekliğinin en doğru sonucu kulak veya koltuk altından yapılır. Markanın kulak içi modeli, beynin sıcaklığı kontrol eden merkezinin yakın olduğu kulak ölçülerinde sizin doğru sonuca ulaşmanızı sağlayan önemli detaydır. Daha net ve gerçekçi sonuçlar için markanın kulak içi modellerini tercih edebilirsiniz. Xiaomi alından ateş ölçer, temas istemeyen yoğun ortamlarda kullanımı yaygın olan bir diğer modeldir. Hastalara temas etmeden uzaktan alına tutulan cihaz, ateşin en hassas şekilde ölçülmesini mümkün kılar. Hasta olan kişiyle aranızdaki mesafeyi koruyan modeller, sizi hastalıklara karşı temkinli olmaya yönlendirir. Xiaomi, alından temassız yapılan ölçümlerde en doğru sonucu alabilmeniz için geliştirdiği çeşitleriyle güvenilir sonuçlar almanızda size yardımcı olur. Hastalık başlangıcında yapacağınız ölçülerde sizi en doğru sonuca ulaştıran Xiaomi bebek ateş ölçer ile daha huzurlu olabilirsiniz. Tene değmeden uzaktan yapılacak ölçümler, bebeğinizi huzursuz etmeden ateşini ölçmenizi kolaylaştırır. Sunduğu yüksek ölçüm hızı, hastalık öncesinde karar verme sürecinizde size katkı sağlar.

Xiaomi Ateş Ölçer Kullanmanın Avantajları

Çin piyasasında ürettiği elektronik aletlerle dünya çapında büyük ses getiren Xiaomi, farklı kategorilerde sunduğu ürünleriyle de adını duyurur. Geniş bir alanda kullanımı olan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde üretilir. Kısa sürede en iyi sonucu almak için siz de Xiaomi markasının sunduğu ölçüm cihazlarını tercih edebilirsiniz. Ateş ölçer Xiaomi, özellikle küçük bebeklerin olduğu evlerde yoğun olarak kullanılır. Küçük ve hafif yapıdaki ürünün yaptığı ölçümler sizi en doğru sonuca ulaştırır. İstediğiniz anda ateş ölçümü yapmanızı destekleyen cihazlar, tek pille uzun süre çalışarak en iyi hizmeti almanızı sağlar. Geniş ışıklı LED ekran seçimi, her ortamda görüntü almanızı destekler. Özellikle bebeklerde aniden gelişen ateşlenmeleri kısa sürede ölçen cihaz, alınacak tedbirlerin hızlanmasına katkı sağlar. Vücudun kontrol mekanizması olarak tabir edilen yüksek ateş, genel sağlık durumunun en önemli göstergesidir. Enfeksiyonların yayılma riskini en aza indiren Xiaomi dijital ateş ölçer, her ortamdaki kullanımı sayesinde tercih edilir. Sıcaklığı hızlı bir şekilde alabilen ürünlerle sık ve ard arda ölçümler yapabilirsiniz. Yaptığı güvenilir ölçümler hastalık öncesindeki süreci daha hafif atlatmanızı sağlar. İş yeri ve ev kullanımında yaygın olarak tercih edilen ürünler Xiaomi kalitesinin en üstün özelliklerine sahiptir.

Xiaomi Ateş Ölçer Özellikleri

Zarif ve minimal tasarıma sahip olan markanın ürünleri, mesafe ve diğer çevresel etkenleri göz önünde tutarak size en doğru sonucu verir. Geniş LED ekranı gece yapılan ölçümlerin kolay okunabilesini mümkün kılar. Bir adet kalem pille çalışan ürün uzun kullanıma uygun olarak tasarlanır. Net ölçümler yapmanızı destekleyen ürün basit ve hızlı kullanımı ile kamu kurumları, okul, hastane ve oteller gibi yoğun ortamlara uyumludur. Üç noktadan yapılan sensör doğrulama özelliğinin bulunduğu ürün, kalabalık alanlarda ideal çözümler sunar. Xiaomi ateş ölçer yorumları ve önerileri incelerek tercih aşamasını hızlandırabilirsiniz. Ürünü satın alarak deneyimleme fırsatı bulan kişilerin yaptığı yorumlar, satın alma aşamasında size yol gösterici olur. Ekran sonuçlarını kolay ve hızlı şekilde yorumlayabileceğiniz çeşitler, basit kullanımı ile birkaç dakikada etkili sonuç almanızı sağlar. Xiaomi ateş ölçer kullananlar, modelin pratik ve temassız olmasının satın alma süreçlerinde belirleyici rol oynadığını belirtir. Hem kulak içi hem de alından ateşinizin ölçen modeller arasından ihtiyacınıza ve kullanımınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Hasta sayısının sık ve fazla olduğu yerlerde hijyenik çözümler sağlayan Xiaomi, uzun süreli kullanıma uygun modelleriyle kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Günlük yaşama konfor sağlayan modeller, ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

Kullanışlı Xiaomi Ateş Ölçer Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Hem kullanışlı hem de işlevsel bir model olarak bilinen markanın ürünlerinde fiyatlar değişiklik gösterebilir. Xiaomi ateş ölçer en ucuz fiyatlarla almak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ölçüm yapabilen ürün, fiyat performans açısından da kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarır. Yüksek hassasiyete sahip olan temassız modeller, dijital olarak ateşinizi doğru bir biçimde ölçmeye odaklıdır. Kızılötesi ışınlardan aldığı güçle çalışan ürünler, beyaz renge sahiptir. Uzun süreli kullanımda kalitesiyle öne çıkan modeller, her ortamda en iyi sonuca ulaştırır. Temassız olarak yapılan ölçümlerde hastalık bulaşma riskini azaltan Xiaomi ateş ölçer fiyat olarak da beklentileri karşılayacak düzeydedir. Tek tuşla anında ateş ölçümü yapabilen cihazlar arasından, bütçenize uygun fiyat aralığına sahip markanın ürünlerini seçebilirsiniz. Farklı model ve fiyat alternatifleri içerisinden kullanımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hijyen ve sağlığınız için satın alacağınız tüm modellerin yanında dezenfektan makinesi fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.