Dezenfektan Makinesi

Dezenfektan Makinesi Fiyatları

264 farklı Dezenfektan Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Max-5 Dezenfektan MakinesiMax-5 Dezenfektan Makinesi Kampa Dezenfektan MakinesiKampa Dezenfektan Makinesi Duru Dezenfektan MakinesiDuru Dezenfektan Makinesi Bioxi Dezenfektan MakinesiBioxi Dezenfektan Makinesi Foqus Dezenfektan MakinesiFoqus Dezenfektan Makinesi Plant Mate Dezenfektan MakinesiPlant Mate Dezenfektan Makinesi

Fiyatı Düşen Dezenfektan MakineleriTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü

DezenfektanSterilizasyon MakinesiDezenfektan AksesuarlarıOzon MakinesiDezenfektan StandıDezenfektan AparatıDezenfektan KabiniDezenfektan BilekliğiVitamin ve MineralMax-5 Dezenfektan MakinesiKampa Dezenfektan MakinesiDuru Dezenfektan Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Dezenfektan Makineleri

En Çok İlgi Gören Dezenfektan Makineleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Bahçe Makine Aksesuarları, Sarf Malzemeler

Dezenfektan Makinesi Yorumları ve Önerileri

En Ucuz Dezenfektan Makinesi Fiyatları Hakkında

Dezenfektan Makinesi kategorisinde 264 farklı ürün bulunuyor.

750 TL'ye kadar 157, 750 TL ile 1.500 TL arası 66, 1.500 TL ve üzeri 32 Dezenfektan Makinesi bulunuyor.

Şu anda 57 adet Dezenfektan Makinesi indirimi var. İndirim oranları %5 ile %57 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Dezenfektan Makinesi markaları, Max-5, Kampa, Duru, Bioxi, Foqus ve Plant Mate.

Dezenfektan Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dezenfektan Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 264 farklı model arasında

En çok satan Dezenfektan Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dezenfektan Makinesi:

  1. Max-5 Plus Ulv Dozajlama Ayarlı 1600 W 5lt
  2. Max-5 Plus ULV 1600 W 5 lt
  3. All In One Yeni Nesil Çok Fonksiyonlu Elektrikli İlaçlama Dezenfektan Cihazı Boya Tabancası
  4. Duru HD5 ULV
  5. Kampa ULV 5 lt

Dezenfektan Makinesi

İnsan sağlığını tehdit eden virüs ve bakterilerin önlenmesi için bazı kimyasal maddeler üretilir. Virüs ve bakterilerin önlenmesi amacıyla hazırlanan dezenfektanlar, standart hijyen koşullarına uygun olmasıyla dikkat çeker. Dezenfektan makinesi ise hazırlanan dezenfektanların kullanılmasını sağlar. Bu makineler sayesinde insanlar, virüs salgınlarını sağlıklı bir şekilde atlatabilirler. Dilediğiniz her alanda kullanılması mümkün dezenfektanlar, ULV cihazı olarak da bilinen makineler aracılığıyla kolay bir şekilde sıkılabilir. Otomatik dezenfektan makinesi ile birlikte kişi hiçbir temasta bulunmadan kendini sterilize edebilir. İleri teknoloji sayesinde tasarlanan cihazlar, virüsün bulaşma riskini ortadan kaldırır. Otomatik cihazlarla birlikte herkes rahat bir şekilde ellerini dezenfekte edebilir. İnsan sağlığını korumak amacıyla tasarlanan bu makineler, pratik kullanımı ile ön plana çıkar. ULV cihazı salgının ortaya koyduğu riskleri önlemek adına tasarlanmış bir sisteme sahiptir. Güçlü püskürtme sistemine sahip dezenfeksiyon makineleri insan sirkülasyonunun olduğu her mekan için gerekli görülür. Kamusal meydanlarda, Avmler veya okullarda kullanılması mümkündür. Ayrıca akakce.com üzerinden Sabun çeşitlerini inceleyerek, hijyen noktasındaki ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Dezenfektan Makinesi Çeşitleri

Püskürtme sistemi ve nitelik bakımından farklılık gösteren dezenfeksiyon makinesi, farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre değişen dezenfeksiyon makinesinin birçok çeşidi bulunur. Ev tipi dezenfektan makinesi, kişilerin salgın döneminde korunmak amacıyla sıklıkla tercih ettiği cihazlardan birisidir. Dış bir mekandan eve girince rahatlıkla kullanılan bir makine olarak ifade edilebilir. Kendini sterilize eden kişi evdeki işlerine devam edebilir. Salgının bulaşma riskine karşı önemli bir çözüm olan bu makineler, farklı mekanlarda da kullanılabilir. El dezenfektan makinesi, boyutu ve işlevi sayesinde kamusal mekanların tamamında karşınıza çıkabilir. Püskürtme sistemi sabit bir doz ile birlikte çalışır. Kullanan her kişi için sıkılan ürün bellidir. Dayanıklı yapısıyla satışa çıkarılan makineler, uzun süre kullanılabilir. Güçlü yapısının yanı sıra özellikleri değişen farklı alternatifler üretilir. Teknik özellikleri değişen makinelerin tamamı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sensörlü dezenfektan makinesi standartlara uygun olarak tasarlanır. Sensörlü yapısı ile birlikte dezenfekte ürünü püskürtülür. Püskürtme yardımıyla çalışan ULV cihazı hijyenik ortam yaratmak için uygun bir sisteme sahiptir. Yeteri dozda kullanılan ürün sayesinde virüslerin bulaşma riski ortadan kaldırılır. Sıvı sabun veya dezenfektan konularak kullanılması mümkündür. Bunların yanı sıra elektrikli dezenfektan makinesi seçenekleri de vardır. Yüksek enerji gücüyle dikkat çeken ürün, ekonomik ve etkili bir seçim olabilir. Ayrıca şarjlı dezenfektan makinesi, şarj edilebilir pil yardımıyla çalışır. Ürünler hakkındaki detayları okuyup seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda virüslere karşı kendinizi korumak için kolonya çeşitlerini de inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dezenfektan Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç ve dış mekanların tamamında kullanılması mümkün olan dezenfektan jel makinesi, kullanım alanlarına bağlı olarak farklı şekillerde üretilir. İhtiyacınıza uygun bir ürünü almak için birtakım detayları incelemeli ve dikkat etmelisiniz. Makinenin kullanım alanı bu detayların başında yer alır. Kafe veya avm gibi yoğun kamusal mekanlarda ayaklı dezenfektan makinesi uygun bir seçim olabilir. El kullanımından dolayı bulaşan virüsün yayılmasını ortadan kaldırmak için ayaklı modeller tasarlanır. Ayak yardımıyla kullanılan ULV makinesi, kişinin ellerini sterilize eder. Makine içerisinde yer alan ürünün ise önemi büyüktür. Reaksiyonun sağlanması için uygun konsantrasyona sahip bir ürün kullanılmalıdır. Etkili bir kimyasal yardımla dezenfeksiyon makinesini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. akakce.com sayfasında yer alan marka ve fiyatları karşılaştırabilir, temassız dezenfektan makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sizler de seçim yapmakta zorlanıyorsanız farklı görüşlerden yararlanabilirsiniz.

Dezenfektan Makinesi Nerelerde Kullanılır?

İçerik ve nitelik bakımından farklılık gösteren duvar tipi dezenfektan makinesi, güçlü püskürtme sistemi sayesinde farklı alanlarda kullanılabilir. Duvar tipi makineler, iç mekanda kullanıma uygun bir forma sahiptir. Bu ürünün avm veya kafe girişlerinde duvara monte edilmesi gerekir. Kalabalık mekanlarda, okullarda, kamusal alanlarda ve işyerlerinde dezenfeksiyon makineleri sayesinde ellerinizi temizleyebilirsiniz. Kişilerin ve nesnelerin ortaya koyduğu riski engellemek amacıyla tercih edilir. Bulaşıcı etkenlerden korunmak için makine içerisinde yer alan sıvıyı sürebilirsiniz. Dezenfektan jel makinesi, damlatma yöntemiyle çalışır. İçerisinde yer alan jeli yeteri miktarda kullanıcılara aktarır. El hijyeninin önemli olduğu salgın dönemlerinde önemli bir çözüm aracıdır. Sessiz yapısıyla kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir forma sahiptir. Gürültü kirliliği riskinin olmadığı aletler, elektrikli veya pilli olmak üzere farklı şekillerde çalışabilir. Ürünün çalışma şeklini, kullanım sıklığına bağlı olarak seçebilirsiniz. Kullanıcılara geniş seçenekler sunan makinelerin araç içi uygun modelleri de bulunur. Araç dezenfekte makinesi, araçta sık vakit geçirenlerin tercih etmesi gereken bir alternatiftir. Mekana giriş ve çıkışlarda kullanılması önerilen dezenfektanlar, salgının bulaşma riskini en aza indirmeye çalışır. Sağlıklı bir süreç için temizlik ürünlerinin tamamını inceleyebilirsiniz. Hijyenik bir ortam ile kendinizi koruyabilirsiniz. Bu ortamı sağlarken pedallı dezenfektan makinesi çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Pedal kısmına bastıktan sonra ellerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Ayak yardımı ile kolayca makineyi kullanabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünler arasından seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Dezenfektan Makineleri Avantajlı Fiyatlarla Akakçe’de

Temizlik ve hijyen insan sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Salgın dönemlerinde bulaşma riskini ortadan kaldırmak için farklı çözümler üretilir. Fotoselli dezenfektan makinesi de bu çözümlerden birisi olarak karşınıza çıkar. Fotosel sensör sayesinde çalışan makineler kişilerin temas etmeden sabuna ulaşmasını sağlar. Kişinin yaşamına dokunan bu tasarım ile birlikte güvenli ortamlar yaratılır. İnsanların güvenilir ve sağlıklı mekanlarda sosyal hayatına devam edebilmesi için önemli bir alternatiftir. Fotoselli ürünleri mümkün oldukça ışık olmayan bir ortama monte etmek gerekir. Işık yansıması ürünün sürekli çalışmasına sebep olabilir. Farklı alanlara uygun kullanım şekli kullanıcıların seçimini kolaylaştıran bir faktör olarak ifade edilebilir. Bu faktörün dışında kullanıcının bütçesine de uygun olması önem arz eder. Ucuz dezenfektan makinesi satın almak için fiyat ve nitelikleri karşılaştırabilirsiniz. Avantajlı fiyatlara sahip ürünleri alarak bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz. Salgın ile mücadele süreçlerinde kalite standartlarına uygun olarak üretilen makineleri, ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz.

Dezenfektan Makinesi Kullanmanın Faydaları

Bir ürün satın alırken faydalarının yanı sıra kullanım kolaylığı da kullanıcı açısından önemlidir. Buhar dezenfektan makinesi kurulum ve kullanımıyla oldukça basit bir mekanizmaya sahiptir. Geniş tank kapasitesine sahip bu makine, güçlü yapısı sayesinde dezenfekte işlemini kısa süre içerisinde bitirir. Zamandan tasarruf sağlayan bu makine kişinin virüsten korunmasına da yardım eder. Akülü dezenfektan makinesi ise kademeli basınç sistemiyle dikkat çeker. Geniş çaplı ilaçlama işleri için ULV cihazı olarak ifade edilen bu modelleri kullanabilirsiniz. Dezenfektan ilaçlama makinesi sayesinde dilediğiniz ortamı tamamıyla temizleme imkanınız bulunur. Büyük işyerleri veya okullar için bu makinelerin kullanılması gerekebilir. Profesyonel bir seçenek olarak bu modeller karşınıza çıkar. Ortam dezenfeksiyon işlemlerinde de ULV cihazını tercih edebilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdesi ile dikkat çeken bu makineler okullarda, hastanelerde ve gıda üretim alanlarında yaygın olarak kullanılır. Dezenfektan makinesi fiyatları ve özelliklerini inceleyerek etkili bir ürün alabilirsiniz. Bakteri ve virüslerin önüne geçmek için bu makineleri rahatça kullanabilirsiniz.