Kirli Çamaşır Sepeti

Kirli Çamaşır Sepeti Fiyatları

4.510 farklı Kirli Çamaşır Sepeti için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Motek Çamaşır Sepeti Violet Çamaşır Sepeti Favori Çamaşır Sepeti Hobby Life Çamaşır Sepeti EMR Çamaşır Sepeti Tuffex Çamaşır Sepeti

Aktüel Broşürlerden Çamaşır Sepetleri

  • Vindex İnci Kirli Çamaşır Sepeti 52 lCarrefourSA
  • Q-Basket Çamaşır Sepeti 66LBauhaus
  • Bambu Çamaşır SepetiTekzen
  • Naturalove Bambu Kirli SepetiBim
  • Çamaşır Sepeti 36x38 cmBim

Fiyatı Düşen Çamaşır SepetleriTümü

KatlanırMarka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Özellikler Türü Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Ütü MasasıÇamaşır AskısıPazar ArabasıÇöp KovasıElbise AskısıDolap İçi DüzenleyiciVakumlu HurçAyakkabı KutusuÇekmece DüzenleyiciMotek Çamaşır SepetiViolet Çamaşır SepetiFavori Çamaşır Sepeti

En Çok İlgi Gören Çamaşır Sepetleri

Çamaşır Sepeti Yorumları ve Önerileri

Çamaşır Sepeti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Çamaşır Sepetleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çamaşır Sepeti:
  1. Motek Mt09 80 lt Çift Gözlü Kirli
  2. PlastArt Katlanır Çamaşır Selesi 40 lt.
  3. Violet Çift Gözlü
  4. kitchen trend 3' Lü Set Katlanır , Katlanabilir Akordeon Su Kovası, Katlanır Maşrapa
  5. Ankaflex Ahşap Kirli Sepeti 70 lt Kirli Kahverengi

En Ucuz Kirli Çamaşır Sepeti Fiyatları Akakçe'de!

Kirli kıyafetler yığınının banyonuzda dağınık ve çirkin durması görüntü olarak hoş karşılanmayabilir. Kirli çamaşır sepeti banyonuzun temiz kalmasını ve gün içerisinde ortaya çıkan kirli çamaşırların gizlenmesinde harika bir çözümdür. Ayrıca gün içerisinde fazlaca kullandığımız alanlardan biri olan banyolarda düzenin sağlanması olmazsa olmaz bir üründür. Günümüzde bu sepetler birçok ihtiyaca karşılık vermesinin yanı sıra dekoratif özellikleri ile de ön plana çıkıyor. En güzel modeller ile en uygun kirli çamaşır sepeti fiyatları, satışta bulunan tüm kirli çamaşır sepeti fiyatlarını birbiriyle kıyaslayarak sıralayan ve sizlere sunan Akakçe’de! Aynı zamanda kirli çamaşır sepeti modellerinin tüm özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına detaylı bir bakış açısıyla akakce.com farkı ile ulaşmanız da mümkün.

En İyi Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri

Çamaşır sepetlerinin yapımında birbirinden farklı çeşitli malzemeler kullanılabilir. Piyasada bulunan sepetler genel olarak doğal ahşap, bambu, kumaş, hasır ve plastikten üretilir. Yapılarından dolayı kötü kokuları hapsederler ve nem tutmazlar. Üretiminde kullanılan malzemeye göre kategorize edilebilen sepetler daha çok banyolarda kullanıldığından, ürünün ıslak zemine karşı olan dayanıklılığı ön plana çıkar. Hasır çamaşır sepeti modelleri çok fazla ıslak alan barındıran banyolarda tercih edilmez. Çünkü hasır ürünler suyla temas ettiğinde zamanla deforme olabilir. Sepetin bulunduğu alanın çoğunlukla ıslak olduğu durumlarda genel olarak plastik kirli çamaşır sepeti modelleri tercih edilir. Kumaş ve ahşap modeller ise banyosunu daha dekoratif bir hale getirmek isteyenler için güzel bir alternatif oluşturur. Bu ürünler daha çok detay sevenler için el yapımı, desen halatlı, dantelli ve kadife seçenekleri ile karşımıza çıkar Ancak bir ürünün sunduğu dekoratifliğin yanında ihtiyaca da cevap vermesi önemlidir. Kalabalık bir aileye sahipseniz ve biriken çamaşırlarınız fazla yer kaplıyor ise geniş boyutlu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda geniş boyutlu ürünler arasında 60-70 litre kapasiteli bir sepet ihtiyacınızı karşılayabilir. En uygun kirli çamaşır sepeti fiyatı seçenekleri akakce.com’da sizleri bekliyor.

Kirli Çamaşır Sepeti Yorumları

Satın alınacak olan her ürün için kullanıcıların deneyimleri önemli bir yer tutar. Üstelik teknoloji çağında olduğumuz bugünlerde kullanıcı yorumlarına ulaşmak oldukça zahmetsizdir. Kirli çamaşır sepeti yorumları incelendiğinde kalite ve uzun kullanım sürelerine ilişkin değerlendirmeler sıkça karşımıza çıkar. Her ürün özelinde yapılmış olan bu yorumlar gayet yönlendirici olabiliyor. Eğer sizler de banyonuz için kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir kirli çamaşır sepeti arıyorsanız akakce.com'daki kirli çamaşır sepeti yorumlarını inceleyebilir, aradığınız sepeti diğer ürünlerle de karşılaştırabilirsiniz. Çamaşır sepetinin yanında diğer her türlü banyo ürünleri Akakçe kalitesiyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca banyonuz için bir yenilenme vakti geldiyse ve yeni bir çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa en ucuz çamaşır makinesi fiyatları da akakce.com’da! Banyonuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere akakace.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Hasır Çamaşır Sepeti Modelleri

Hasır çamaşır sepeti modelleri banyodaki şık duruşu ve kalitesiyle en çok tercih edilen modellerdir. Görüntü ve şıklığa önem veren kişilere hitap eden bu ürünler çeşitli dekoratif ayrıntılarla süslenmiş olarak dikkat çeker. Hasır modeller çeşitli boyutlarda üretildiği gibi set olarak da satılmaktadır. Hasır setler arasında en dikkat çeken ürün kalabalık aileler için üretilmiş olan 8 parçalı çamaşır sepeti takımıdır. Bu şekilde bir sepet takımı kullanarak aynı zamanda çamaşırların karışmasını da önleyebilirsiniz. Daha çok geniş banyolar için tercih edilen set ürünler kullanışlı olmasının yanında uyum ve bütünlük sağlıyor. Hasır sepetler kumaş veya plastik sepetlere göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Ürün fiyatını belirleyen bir diğer değişken de ürünün boyutudur. Bu nedenle bütçenize uygun olması açısından ihtiyaç duyduğunuz boyutta bir hasır sepeti tercih edebilirsiniz. Tüm bütçelere hitap eden en uygun çamaşır sepeti fiyatı seçenekleri şimdi akakce.com’da!

Plastik Çamaşır Sepeti Setleri

Plastik çamaşır sepetleri kullanım kolaylığı ve hafifliği ile ön plana çıkar. Ayrıca diğer tüm plastik ürünler gibi plastik sepetler de oldukça ekonomiktir. Bu nedenle birçok evde kullanılırlar. Plastik çamaşır sepeti modelleri arasında en dikkat çekici ürün, çamaşırları renkli ve beyazlar olarak ayırmaya imkân tanıyan iki katlı ferforje standlı plastik sepettir. Bu ürünü kullanarak pratik bir şekilde çamaşır ayrımı yapılabilir. Diğer sepet çeşitlerinde olduğu gibi plastik sepetlerde de çeşitli setler bulunur. Banyoda renk bütünlüğüne önem veren ve geniş bir kullanım alanı arayan kişiler için bu setler etkili bir çözümdür. 5’li seçeneklerden 8’li setlere varan geniş yelpazede üretilen bu sepet takımları özellikle kalabalık ailelere hitap ediyor. Plastiğin kolay işlenmesi nedeni ile plastik sepetler günümüzde hasır, bambu veya ahşap görünümlü olabilmektedir. Böylece düşük bütçelere hitap ederken yüksek fiyatlı bir sepetin görüntüsü de elde edilir. Bu üretim kolaylığına bağlı olarak plastik çamaşır sepeti modelleri arasında sayısız alternatif seçenek bulunur. En sade görünümden çok şık modellere kadar geniş bir yelpazede sunulan bu ürünler çok uzun süreli kullanım zamanı ile de dikkat çekiyor. Üstelik tamamen geri dönüştürülebilen plastik sepetler ekonomiye de olumlu etki yapar. Tüm bu plastik sepet alternatiflerine akakce.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerin diğer ürünlere göre üstün ve dezavantajlı taraflarını kıyas seçeneği ile görebilir, güvenilir kullanıcı yorumlarına Akakçe farkı ile ulaşabilirsiniz.