Bahçe Mobilyası Fiyatları ve Modelleri

En Popüler Bahçe Mobilyası Ürünleri

3 Kişilik SalıncakRattan Masa Sandalye2 Kişilik SalıncakTek Kişilik SalıncakRattan Sandalye6 Kişilik Bahçe MasasıAhşap Bahçe MasasıAhşap Bahçe SandalyesiAhşap HamakAhşap SalıncakAlüminyum Bahçe SandalyesiAmpul Şemsiye

Popüler Bahçe Mobilyası Markaları

Bahçe Mobilyası

Mobilyalar ev, ofis ve bahçe ortamını daha konforlu ve keyifli hale getiren işlevleriyle hayatı kolaylaştıran parçalardır. Havaların ısınmasıyla birlikte daha sık tercih edilmeye başlanan bahçeler, modern ve şık bahçe mobilyası çeşitleriyle dizayn edilerek kullanıma hazır hale gelir. Bahçe modellerinin çeşitlenmesi ve şehir içindeki dairelerin de balkonunu bahçe ortamı oluşturacak şekilde düzenlemesi ürün çeşitliliği oluşmasını sağlar. Masa, sandalye, salıncak ve hamak gibi popüler ürünlerin yanı sıra dolap, sehpa, bank gibi seçenekler de bahçe ürünleri olarak ürün yelpazesinde yerini alır. Farklı kullanım amaçlarına uygun, çeşitli materyal kullanılarak tasarlanan ürünler kullanıcıların beğenisine sunulur. Toplu halde kullanım için uygun olan takım ürünlere ek olarak bireysel kullanım için de farklı ürün çeşitleri mevcuttur. Siz de bahçenizi daha konforlu ve şık bir hale dönüştürmenize yardımcı olan bahçe mobilyalarını inceleyebilir beklentilerinizle uyumlu ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Klasik Severler için Bahçe Mobilyası Modelleri

Bahçe ve balkonunuzda tercih edebileceğiniz bahçe masası modelleri pratik kullanımıyla öne çıkar. Farklı kullanım amaçları için çeşitlendirilen masalar, farklı boyut, materyal ve tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken masalar, ahşap, bambu, plastik, metal gibi materyaller kullanılarak tasarlanır. Şık bir tamamlayıcı olmasının yanı sıra işlevsel olmasıyla da günlük hayatı kolaylaştırır. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayan masaları dilerseniz sandalyelerle takım haline getirebilirsiniz. Farklı renk ve tasarım özellikleri ile çeşitlendirilen bahçe sandalyesi modelleriyle tarzınızı yansıtan bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz kısıtlı alanlar için katlanabilir özellik sunan ürün seçeneklerini değerlendirebilir, kullanmadığınız zaman dilimlerinde masa ve sandalyelerin yer kaplamasının önüne geçebilirsiniz. Masanın kullanım alışkanlıklarınız göre büyük bir ürün olduğunu düşünüyorsanız bahçe sehpası modellerini değerlendirebilirsiniz. Üzerine içecek ve yiyecek koyabilir ya da tasarım sehpalarla bahçe ya da balkonunuzda estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Kolay temizlenebilir özelliği ile öne çıkan bahçe mobilyası modelleri, kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak tasarlanır.

Yazın Enerjisini Hissettiren Bahçe Mobilyası Modelleri

Bahçenizi beğenilerinize göre düzenleyerek yaz mevsimin keyfini evde de çıkarabilirsiniz. Bahçede ağaç bulunuyorsa ya da kurmanız için uygun ortam varsa hamak modellerini değerlendirebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kurulum ve geriye toplama işlemlerinin kolaylığı, hafif ve taşınabilir olması ve bakım için ekstra zahmet gerektirmemesi sebebiyle hamak çeşitleri kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Pikniğe, kampa ya da tatile giderken de yanınızda götürebilir, bahçe dışı alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz bahçenin her alanında kullanabileceğiniz bahçe salıncağı modellerini de değerlendirebilirsiniz. Salıncaklar ağırlık taşıma kapasitesine göre birbirinden ayrılır. Tek kişilik koltuk şeklinde asma salıncak modelleri de bulunur. Salıncağı kullanmadığınız zamanlarda parçalarını söküp mekandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Güneş, yağmur, ışık gibi faktörlerden korunmanızı sağlayan tente yardımı ile bahçede dilediğiniz bir alanı hava koşullarından korunaklı hale getirebilirsiniz. Farklı renk ve boyut seçenekleri barındıran bahçe şemsiyesi modellerini taşıyarak kolayca yer değiştirebilirsiniz. Küçük boyutlara sahip şemsiyeleri balkonlarda, büyük ve geniş yer kaplayan şemsiyeleri de teras ve bahçelerde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda en iyi saksı modellerini inceleyerek bahçenize farklı bir hava katabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilyaların tasarımı sırasında farklı özelliklere sahip materyaller kullanılır. Bu yüzden farklı materyallerden üretilen mobilyaların bakım ve temizlik koşulları değişkenlik gösterebilir. Ahşap bahçe mobilyası, ahşap temizleyici ürünler kullanılarak belirli aralıklarla temizlenmelidir. Temizleme işleminin ardından kızıl renk almaması için koruyucu kullanılmalıdır. Özellikle teak ağacından yapılan mobilya çeşitlerini uzun vadede kullanabilmek için bakım yapılması önemlidir. Dayanıklılığı ile öne çıkan mobilyaları yılda bir defa yağlamanız tavsiye edilir. Teak ağacı diğer ağaç türlerine nazaran daha dayanıklıdır. Bu sebeple birçok mobilyanın tasarımında kullanılır. Temizlik ürünleri yardımıyla mobilyanın temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra teak ağacı ürünleri için özel tasarlanan koruyucuları kullanarak mobilyaların ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca, materyal sıvıyı güçlü bir şekilde emme özelliğine sahiptir. Bu sebeple, mobilyaya içecek döküldüğünde temizlik işleminin tekrarlanması gerekir. Sağlam ve mevsimsel hava geçişlerine dayanıklı rattan bahçe mobilyası çeşitlerinin direkt olarak yıkanması önerilmez. Yıkama işlemi yerine yumuşak kıllara sahip bir fırça ya da nemli bir bezden yardım alabilirsiniz. Materyal yapısı itibariyle küflenmeye meyilli olduğundan dolayı nemli ve kapalı ortamda saklanmamalıdır. Ayrıca, böceklenme ihtimaline karşın ilaçlama yapılması tavsiye edilir. Bambu bahçe mobilyası çeşitleri estetik yapılarının yanında kullanışlı olmalarıyla da dikkat çeker. Bambu kullanılarak tasarlanan mobilyaların, toprak zeminde kullanılması tavsiye edilmez. Daha korunaklı alanda kullanılması mobilyanın hızlı deforme olmasını önler. Ayrıca, bambu mobilyaların düzenli aralıklarla verniklenmesi gerekir. Siz de dayanıklı ve şık mobilyaları inceleyebilir, beğenilerinizi yansıtan ve kullanım rahatlığı sunan ucuz bahçe ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Modelleri En Ucuz Fiyatlarla Akakçe’de

Gelişen teknoloji ve tasarımın etkisi ile bahçe ürünleri de günden güne çeşitlilik gösterir. Her bütçe ve beğeniye uygun modeller bahçe ve balkon dizaynı için kullanılabilir. Bahçe mobilyası fiyat seçeneklerini ürünün materyali, boyutu ve tasarımı belirler. Şık tasarımı ve uzun yıllar kullanım imkanı veren sağlam materyali ile metal bahçe mobilyası modelleri diğer modellere nazaran daha farklı fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Metal mobilyalarını koltuk minderi ile birlikte satın alabileceğiniz gibi mindersiz de tercih edebilirsiniz. Estetik görünüm sunan modelleri, saklama alanı sıkıntısı bulunmayan bahçeler için değerlendirebilirsiniz. Mobilya markaları, bahçe mobilyası indirim dönemleri düzenler. Bahçenizi konforlu hale getiren mobilyaları bu dönemler sayesinde daha ekonomik bir şekilde edinebilirsiniz. Düzenli olarak temizlik ve bakım yaparak mobilyalarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Siz de beğendiğiniz ürünlere bahçe mobilyası kampanya dönemlerinde uygulanan indirimli fiyat seçeneklerini değerlendirebilir, ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat alternatifleri ile satın alabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Modelleriyle Zevkli Bahçeler Yaratın

Bahçe ürünleri farklı tarzları içinde barındıran tasarımları ile kullanıcıların ilgisine sunulur. Günden güne artan popülerliği ile sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan hasır bahçe mobilyası, kolay bakımı ve şık duruşu ile dikkat çeker. Hasır takımlar özellikle çim bahçeler için ideal bir seçim olabilir. Çoğunlukla kahverengi tonlarında tasarlanan ürünün siyah, pastel sarı ve gri gibi renk seçenekleri de bulunur. Çeşitli renk ve fiyat seçeneklerine sahip olan plastik bahçe mobilyası modelleri yıkayarak temizlenebilir. Modeller arasında katlanabilir özelliğe sahip ürünler de bulunur. Plastik materyali kullanıldığından ekonomik olarak uygundur. Ayrıca, plastik mobilyalar toprakta kullanım için de tercih edilir. Toprak için bahçe bankı modellerini tercih edebilir ve bahçenize farklı bir hava katabilirsiniz. Kısıtlı bir alana sahipseniz katlanabilir ürünler tercih edebilirsiniz. Bahçe için gerekli olarak aletleri yerleştirebilmeniz ve alandan tasarruf ederken düzenli bir görüntü oluşturabilmeniz için bahçe dolabı modellerini inceleyebilirsiniz. Siz de kaliteli ve şık ürünlerle bahçenizi düzenlemek için akakce.com üzerinden bahçe mobilyalarını karşılaştırabilir, zengin ürün yelpazesi arasından alanınıza en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca bahçelerin olmazsa olmazı mangal çeşitlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü en ucuz nerede satılıyor, tek tıkla öğrenebilirsiniz.