Balkon Dolabı ve Bahçe Dolabı

Balkon Dolabı ve Bahçe Dolabı Fiyatları

232 farklı Balkon Dolabı ve Bahçe Dolabı için fiyatlar listeleniyor.

Keter Bahçe Dolabı Serinova Bahçe Dolabı Violet Bahçe Dolabı Mandu Bahçe Dolabı Toomax Bahçe Dolabı Greenmall Bahçe Dolabı

Fiyatı Düşen Bahçe Dolapları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

PlastikMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Ürün Puanı

Bahçe Mobilya TakımıBahçe SalıncağıTenteBahçe SandalyesiBahçe ŞemsiyesiBahçe MasasıHamakBahçe ŞezlonguBahçe Minder-PufKeter Bahçe DolabıSerinova Bahçe DolabıViolet Bahçe Dolabı

En Çok Karşılaştırılan Bahçe Dolapları

Bahçe Dolabı Sıkça Sorulan Sorular

Balkon Dolabı, Bahçe Dolabı

İşlevsel ve pratik kullanıma sahip balkon dolabı, eşyaların oluşturduğu dağınık görüntüyü önlemeye çalışan kullanıcıların favori parçasıdır. Geniş yelpazeli modelleri ve tasarım ölçüleriyle her balkona uygun seçenekler sunar. Dış mekana uygun özelliklerle donatılan balkon için dolap modelleri olumsuz hava koşullarında bile kullanımı mümkün kılar. Rengarenk seçeneklerle mekanınızın dekorasyonuna uyum sağlarken ortama da hoş bir hava katar. Hem balkonda hem bahçede tercih edilerek kullanım amacını genişletir. Fazla eşyalarınızı saklamak, veya erzaklarınızı korumak üzere şık bir depolama alanı oluşturur. Çeşitli materyallerden üretilebilen bahçe dolapları arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun modeller saklama alanlarınıza renk katar. Bu ürünler, depolama fırsatı sunarken yaşam alanlarınızı da genişletmeyi sağlar. Sizler de eşyalarınızı depolarken tarzınızı yansıtmak isterseniz Akakçe üzerinden birbirinden işlevsel ürünleri keşfedebilir, size en uygun bahçe veya balkon dolabına kolayca sahip olabilirsiniz.

Balkon Dolabı Kullanım Amaçları

Sizlere ek saklama alanı sunan balkon dolapları yaşam alanlarınızda yerden tasarruf sağlayarak ferah bir ortam oluşturur. Balkon, bahçe veya teraslarınızda kullanılabilen dizaynlarla farklı ihtiyaçlarınıza uygun depolama alanı sağlar. Bahçede, kullanması risk teşkil edebilecek malzemeler veya bahçe işlerinde gerekli kesici aletler yer alabilir. Özellikle çocuklu bir aileyseniz bahçe depolama dolabı ile malzemelerinizi saklayabilir, güvenli bir ortam elde edebilirsiniz. Bahçe dolabı ve balkon dolabı su geçirmez özelliklerle donatılarak dört mevsim kullanıma fırsatı verir. Çeşitli eşyalarınızın yanı sıra sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek istediğiniz bakliyatlarınız için de kullanılabilir. Sıcak veya soğuk havalarda yiyeceklerinizi koruyarak adeta kiler ortamı oluşturur. Üstelik bahçe saklama dolabı mutfağınızda yeteri kadar yer olmadığı vakitlerde fazla erzaklarınız için depolama alanı olarak kullanılabilir. İhtiyacınıza yönelik olarak fazla eşyalarınızı ve erzaklarınızı depolamanın yanı sıra sürekli kullandığınız malzemeleri de elinizin altında tutabilir, işlevsel özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Bahçe Dolabı Modelleri

Balkon dolapları modelleri farklı tasarımlarla dış mekanlarda yerden tasarruf sağlarken estetik bir görüntü oluşturur. Yoğun çalışma sonrası huzurla dinlenmek isteyeceğiniz bahçe, balkon ve teraslarınızla sıkışıklıktan kurtulmak için başvuracağınız balkon düzenleme dolapları, daha geniş alan sağlayarak ferah bir ortam oluşturur. Böylece sevdiklerinizle minik kutlamalar yapabilir veya keyifli mangal aktiviteleri düzenleyebilirsiniz. Çeşitli balkon dolap tasarımları ile kendi eğlenceli ortamınızı oluştururken konfor alanı oluşturmak da mümkündür. Kutlama malzemeleriniz ve mangal aletleriniz evinizin içinde yer kaplamadan rahat bir şekilde dış mekanlarınızda depolanabilir. Balkon kiler dolabı modelleri ile yiyecekleriniz güvenle saklanabilir. Böylece mutfaklarınız çok fazla yiyeceğin oluşturduğu dağınık görüntüden balkon erzak dolabı ile kurtulmuş olur. Balkon dolabı modelleri farklı tasarımlarla her tarza hitap edebilmeyi amaçlar. Klasik tarzı benimseyenler daha çok siyah beyaz renklere yönelirken rustik tarza ilgi duyanlar kahverengi tonlarını tercih eder.

Çok amaçlı balkon dolabı farklı malzemelerden üretilerek de tercihi kullanıcısının zevkine ve isteğine bırakır. Sıklıkla tercih edilen ahşap bahçe dolabı modelleri yapı malzemesi dolayısıyla ortamda otantik hava oluşturur. Yüksek taşıma gücü ve farklı hava koşullarına uygun özelliğiyle depolama işlemini güvenli kılar. Ahşap seçeneklerinden biri olan rattan bahçe dolabı ile dış mekanlarınızda düzen sağlarken ortamın havasını değiştirmek mümkündür. Metal tasarımlar da balkon, bahçe ve teras gibi keyif alanlarınıza modern bir dokunuş yapar. Balkon dolabı, ortamı dağınıklıktan korurken üstün muhafaza edebilme özelliği ile avantajlı imkânlar sunar. Zengin ürün skalası arasından metal, ahşap balkon dolabı modellerinin yanı sıra plastik tasarımlar da ön plandadır. Sıklıkla kullanılan plastik dizaynlar taşıma ve temizlik kolaylığı sağlar. Dekorasyonunuzu yenilemek istediğinizde rahatlıkla yerini değiştirebilir dış mekânlarınıza yeni bir soluk katabilirsiniz.

Balkon ve Bahçe Dolabı Çeşitleri

Kullanacağınız mekana uygun olabilen şekillerde dizayn edilen bahçe dolabı, birçok çeşitle depolama işleminizi kolaylaştırır. Farklı iç-dış tasarımlarıyla ihtiyaçlarınıza en üst seviyede cevap vermeyi hedefler. Çok fazla misafiriniz varsa tehlikeli bahçe aletlerinizi depolayabileceğiniz yüksek güvenlikli kilitli bahçe dolabı size uygun seçenekler oluşturur. Dış tasarımdaki kilitler ayrıca çocuklarınız için de güvenliği artırır. Kullanım amacınıza uygun olarak istediğiniz boy ve ölçülerde tercih edebilirsiniz. Büyük bahçe dolabı geniş bahçeye sahip kullanıcılar için uygundur. Çok sayıda eşya barındıran geniş bir alana sahipseniz, bu çeşitler size kolaylık sağlar. Kalabalık aileye veya misafirlere sahip kullanıcılar dağınık görüntüyü engellemenin yanı sıra temiz görünüm için çöp konteyneri tercih edebilir. Böylece dış mekanlara hijyen kazandırılabilir. Bahçeniz için sunulan çeşitler balkonlarınızda da size eşlik eder. Bahçe, teras ve balkon için dolap çeşitleri farklı boy ve ebatlarla kurtarıcınız haline gelir.

Bulunduğu ortamda organize olmanızı sağlayan kapalı balkon dolap modelleri rahat açılıp kapanmasıyla pratik kullanım sunar. Farklı iç yapılarıyla beklentilerinize yanıt verir. Düzenden hoşlanan biriyseniz balkon için raflı dolap çeşitleri sizin için uygun bir tercih olabilir. İçerisinde bulunan raflar sayesinde istediğiniz malzeme rahatça dizilebilir ve dolap içi düzen sağlanabilir. Ek olarak çekmeceli balkon dolabı ile eşyalar daha düzenli konumlandırılabilir. İhtiyacınıza uygun olarak birden fazla çekmece tercih edebilir, böylece daha fazla eşyanızı depolayabilirsiniz. Dağınık görüntüyü engellemenin yanı sıra kombilerinizi gizlemek için de balkon kombi dolabı çeşitleri değerlendirilebilir. Şık duruşları ortama hoşluk katar, saklama işlemini renklendirir. Kombi gizleme sürecinde eşyalarınızın yoğunluğunu göz önünde bulundurarak muhafaza etme alanı daha geniş şekilde tasarlanmış ürünlere yönelebilirsiniz.

Balkon Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaşam alanlarınız için bahçe veya balkon dolabı seçerken bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir."Balkon dolabı nasıl olmalı?" sorusu da bu unsurlar doğrultusunda değerlendirilir. Seçim sırasında öne çıkan noktalar ise aşağıdaki gibidir:

Balkon Dolabı Fiyatları

Balkon dolap modelleri fiyatları her bütçeye hitap edebilecek cazip seçenekler sunar. Yaşam alanlarınızı genişletirken uygun fiyatlarıyla kolayca sahip olmanızı mümkün kılar. Balkon dolapları fiyatları ucuz seçeneklerle sunulsa da kullanılan üretim malzemesi ve satın alacağınız boyuta göre farklılık gösterir. Sade ve modern görüntüler katabildiği gibi çeşitli renk ve desenlerle eğlenceli bir görüntü sunan bahçe balkon dolabı en ucuz fiyat aralıklarıyla bütçenize katkıda bulunur. Hem tasarım özelliklerini öne çıkaran hem de gizleme özelliğiyle dağınıklığı kurtaran balkon saklama dolabı fiyat performans açısından sizi avantajlı kılar. Kaliteli malzemelerden üretilerek uzun süre size eşlik ederken bütçenizi zorlamaz. Üstelik dönemsel kampanyalardan yararlanmak da elde edeceğiniz avantajı artırabilir. En ucuz fiyatlarla işlevsel ürünlerden faydalanmak ve dış mekanınıza renk katmak için Akakçe üzerinden bahçe dolabı fiyat karşılaşması yapabilir, sizin için ideal olan seçeneği kolayca elde edebilirsiniz.