Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

163 farklı Bahçe Şemsiyesi için fiyatlar listeleniyor.

Sunfun Bahçe Şemsiyesi Gardener Bahçe Şemsiyesi Garden Bahçe Şemsiyesi Tevalli Bahçe Şemsiyesi Snotline Bahçe Şemsiyesi Ods Bahçe Şemsiyesi

Fiyatı Düşen Bahçe Şemsiyeleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 1.000 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Kumaş Türü Türü

Bahçe SalıncağıBahçe DolabıTenteBahçe SandalyesiBahçe MasasıHamakBahçe ŞezlonguBahçe Minder-PufBahçe BankıSunfun Bahçe ŞemsiyesiGarden Bahçe ŞemsiyesiTevalli Bahçe Şemsiyesi

En Çok Karşılaştırılan Bahçe Şemsiyeleri

Bahçe Şemsiyesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bahçe Şemsiyeleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 163 farklı model arasında

En çok satan Bahçe Şemsiyeleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bahçe Şemsiyesi:
  1. 8 Telli Bahçe Şemsiyesi Ampul Şemsiye Balkon Şemsiye 3 Mt Krem Renk Makaralı Katlanır Gölgelik
  2. Sunfun Kahverengi 3 Metre Ayaklı Ampül ŞemsiyeBahçe Şemsiyesi 87207904150
  3. Sunfun Kahverengi 3 Metre Ayaklı Ampül Şemsiye Polyester Örtülü
  4. Sunfun Messina II Bahçe Şemsiyesi
  5. Johor Çok Yönlü Şemsiye 300x300 cm

Bahçe Şemsiyesi

Ev dizaynı, evin içerisinde geçirilen vaktin kalitesini artırır. Eve dahil olan bahçe, balkon, teras gibi alanların dekorasyonu konusunda evin içine nazaran daha serbest davranılabilir. Uzun ve keyifli vakit geçirmek adına düzenlenen bu alanlar için mobilya seçimi ve yerleşimi önem taşır. Şemsiye, masa, dolap ve bank gibi dış mekan özelinde de tasarımları yapılan ürünlerin, farklı büyüklükteki alanlar için üretilen alternatiflerine ulaşabilirsiniz. Bahçe şemsiyesi, dış mekan kullanım alanınızı daraltmadan hava koşullarına karşı koruma sağlar. Farklı boyut, tasarım ve özelliklerde kullanıcı beğeni ve ihtiyaçlarına göre modeller çeşitlendirilir. Koruma ve konfor sunan ürünlerle dış mekan dizaynı yapabilirsiniz. Çay saatlerine eşlik eden ve yer kaplamayan küçük masaları değerlendirebilir, gereksinimlerinize bağlı olarak yemek masalarını da bu alanlarda tercih edebilirsiniz. Ekstra saklama alanı sunan dolaplarla bahçe gereçlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Rahat bir oturma alanı sağlarken şık görünüm sunan bahçe bankları ile dış mekan dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Siz de sayfa üzerinden bahçe ürünlerini inceleyebilir, alanınıza uygun bahçe bankı modellerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Açık alanın iyileştirici etkisini özel yaşamda hissetmenize imkan veren bahçe ve terasları dizayn ederek konforlu bir hale getirebilirsiniz. Kalabalık kullanımlara imkan veren ürünlerin yanı sıra bireysel kullanım için de uygun olan boyut ve model seçenekleriyle dış mekanda da ev rahatlığı sağlayabilirsiniz. Hava koşullarından olumsuz etkilenmenizi önlerken alana estetik bir görünüm katan bahçe şemsiyesi modelleri boyutlarına, özelliklerine ve renklerine göre çeşitlendirilir. Havuz başına belirli aralıklarla yerleştirebileceğiniz güneş şemsiyeleriyle güneşin zararlı etkilerinden korunurken size özel bir plaj ortamı oluşturabilirsiniz. Parti ve toplantılar için sıklıkla tercih edilen dış mekan alanlarını yandan kollu bahçe şemsiyesi ile korunaklı hale getirebilirsiniz. Yandan kurma koluna sahip olan bu ürünü kolayca açıp kullanabilir, kullanım sonrası yer kaplamaması için kolayca kapatabilirsiniz. Ekstra güç gerektirmeyen model, kullanım kolaylığı sunar. Ayrıca, kol yardımıyla ürünün açısını da ayarlayabilir, günün farklı saatlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pratik ve kolayca açılan modelin bejden siyaha varan kapsamlı renk seçenekleri bulunur. Böylece alanını beğenilerinize göre düzenleyebilirsiniz. Model seçimi sırasında tercih edeceğiniz alanı ve coğrafi özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Çok fazla rüzgar alan bir konuma sahipseniz yandan kollu şemsiyeler önerilmez. Bu durumda klasik gövdeye sahip olan modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca, ürünün bacalı olmasına da özen göstermelisiniz. Ürünün daha az yer kaplamasını, şık durmasını ve farklı eşyalarla kolayca sosyal bir alana dönüşmesini istiyorsanız yandan kollu modelleri inceleyebilirsiniz. Rüzgarlı ve yağışlı ortamlar için klasik gövdeli modellere yönelmek daha sağlıklı olabilir. Siz de konfor sunan modelleri inceleyebilir, ihtiyacınızla uyumlu ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesinde Renk Seçimi Neden Önemlidir?

Bahçe, balkon ve teraslarda vakit geçirirken istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız adına ürünün renk seçimine özen göstermelisiniz. Balkon ya da terasınızda bitki yetiştirmeyi tercih ediyorsanız ya da bahçeniz doğayla iç içeyse sarı renk tonlarına sahip ürünleri tercih etmeniz önerilmez. Bunun sebebi sarı rengin, bazı böcek ve sinek türlerinin ilgisini çekmesidir. Ayrıca, zeminle birleşik balkonlarda mavi tonları tercih edebilirsiniz. Bazı böcek türleri ve özellikle akrepler, mavi rengi kırmızı olarak görürler. Kırmızı rengi de tehlike olarak algıladıkları için yaklaşmazlar. Bu sebeple balkon şemsiyesi tercih ederken mavi tonlara yönelebilirsiniz. Denize yakın alanlarda canlı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ofis için tercih ediyorsanız daha sade ve kurumsal kimliğinizle uyumlu tarzdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Siz de akakce.com üzerinden farklı ortamlar için farklı renk seçenekleri barındıran balkon şemsiyesi modellerini inceleyebilir, beğenilerinizle uyumlu ürüne karar verebilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçe, balkon ve teraslarda sıklıkla tercih edilen şemsiyelerin daha hijyenik bir kullanım sunması için düzenli olarak temizliği yapılmalıdır. Ürünün temizliği sırasında ilk olarak dikkat edilmesi gereken nokta, temizleyicilerin ürünün materyaline uygun olarak tercih edilmesidir. Şık görünüm sunan ahşap bahçe şemsiyesi, kullanıcılar tarafından bahçe dizayn ederken sıklıkla tercih edilen parçalardandır. Ahşap şık bir tamamlayıcı olmasının yanı sıra dayanıklı yapısıyla da dikkat çeker. Hem mermer hem de toprak zeminle rahatlıkla tercih edilebilen ahşap ürünlerin bakım ve temizliği için diğer materyalden üretilen modellere nazaran daha hassas davranmak gerekebilir. Ürünün temizliği sırasında özel ahşap temizleyiciler kullanılmalı ve belirli aralıklarla cilalanmalıdır. Böylelikle, hem daha temiz bir görünüm elde edebilir hem de ürünün kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bahçe mobilyalarında sıklıkla teak ağacı tercih edilir. Teak ağacından üretilen bir şemsiye tercih ettiyseniz ürün yüzeyinin aşınmaması için materyal için özel üretilen temizleyicileri tercih etmelisiniz. Şemsiyenin kumaş kısmını nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Şemsiye temizliğinin yanı sıra hem bahçedeki diğer mobilyaları rahatça kullanabilmek hem de bahçeden maksimum verim alabilmek adına bahçe bakımı da oldukça önemlidir. Siz de bahçeniz için gerekli ürünlere kolayca ulaşabilir, bahçe ekimi ve bakımı için de bahçe çapa makineleri çeşitlerinden yardım alabilirsiniz.

Bahçe Şemsiyesi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Artan teknoloji ve tasarım desteğiyle birlikte bahçe ürünleri kullanıcıların beklentileri doğrultusunda çeşitlendirilir. Dış mekan düzenlemesinde sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi fiyat seçenekleri ürünün boyutuna, renk ve desenine, ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Yağmur ya da güneşten korunmanız amacıyla tasarlanan ürünlerin, su geçirmez özelliğe sahip olması da fiyat konusunda değişikliklere sebebiyet verebilir. Sevdiklerinizle birlikte her mevsimin tadını çıkarabilmeniz için ürünün dayanıklı yapıda olması önemlidir. İşletmeniz için tercih ediyorsanız her mevsime uyumlu ve kolaylıkla katlanabilen ürünleri değerlendirebilir, böylece müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Özellikle kısıtlı alanlar için seçim yaparken şemsiyenin açıldığında ulaşacağı boyutu göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, yine işletme için birden fazla ürün tercihinde bulunuyorsanız şemsiyeler arasındaki mesafeyi de hesaplayarak seçim yapmanız daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Ürünün çapının yanı sıra yüksekliğini de değerlendirmelisiniz. Ayarlanabilir boru seçeneği ile daha farklı zaman dilimlerinde kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünün katlanabilir ve ayarlanabilir olması da fiyat seçeneklerini çeşitlendirebilir. Siz de farklı filtreleme ve sıralama seçeneklerini kullanarak bahçe ürünlerini listeleyebilir, beğeni ve bütçenize uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bahçe Şemsiyesi Modelleri Akakçe’de

Şemsiyelerin koruma alanlarıyla doğru orantılı olarak boyutları da büyür. Büyük bahçe şemsiyesi, kalın ana gövdesi ve dayanıklı kolları ile rüzgara karşı dirençlidir. Ayak yapısı ve sağlamlığı ile devrilme endişesi yaşamadan güvenle tercih edebilirsiniz. Teras şemsiyesinin kare ve yuvarlak ürün formuna göre boyutları değişkenlik gösterir. Büyük boyuttaki kare teras şemsiyesi 600x600 santimetreye varan boyut seçeneği sunarken, yuvarlak yapıdaki ürünler için bu boyut 700 santimetre çaptır. Büyük modellerle, geniş bahçe ve teraslarda hava şartlarında etkilenmeden keyifle gününüzü geçirebilirsiniz. Daha kısıtlı alanlar için katlanabilen ve rahatlıkla taşınabilen ampul bahçe şemsiyesi modellerini değerlendirebilirsiniz. Oldukça şık bir görünüm sunan model, birkaç basit adımla kapanır ve yer kaplamaz. Böylece, kullanmayı tercih etmediğiniz zaman dilimlerinde alandan tasarruf etmiş olursunuz. Farklı boyut seçeneklerine sahip ürünleri karşılaştırabilir, dış mekan kullanımınız için en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.