Baseus Fiyatları ve Kampanyaları

Baseus Araç SüpürgesiBaseus Bluetooth AdaptörBaseus Buhar MakinesiBaseus FM TransmitterBaseus GPS Takip CihazıBaseus HDMI KabloBaseus HDMI SwitchBaseus Kablolu KulaklıkBaseus Monitör LambasıBaseus Sunum KumandasıBaseus Şarj AletiBaseus USB Çoğaltıcı

En Popüler Baseus Ürünleri

En Çok Takip Edilen Baseus Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Baseus Ürünleri

Baseus

2011 yılından bu yana hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler tasarlayan Baseus, pek çok ödüle sahip bir tüketici elektroniği markasıdır. Temelleri 2009 yılında He Shiyou tarafından atılan Baseus, Ar-Ge odaklı bir firma olmasının yanı sıra tasarım ve işleve odaklı ürünleri sayesinde pek çok ödüle layık görülmüştür. Ürünlerin geliştirme süreçleri kullanıcıların gözüyle ilerlediği için markanın adı "Based on user" anlamı taşıyan Baseus olarak kullanılır. Bu nedenle "Baseus nedir?" sorusuna karşılık olarak Baseus, kullanıcı odaklı cihaz geliştiren bir elektronik markasıdır. Kısa sürede gelişim gösteren firma dünyanın birçok bölgesinde 600'den fazla fiziksel mağazaya sahiptir. Eksiksiz bir ürün hattı oluşturan marka hayatın her alanında kullanıcılara pratik ürünler sunma hedefiyle devam eder. Siz de Baseus ürünleri ile kaliteli, dayanıklı, şık elektroniklere uygun fiyata sahip olmak isterseniz Akakçe aracılığı ile Baseus online satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Baseus Ürün Çeşitleri

Gamo, Audio, Lighting, Automotive ve Home Appliance gibi farklı ürü kategorilerinde hizmet veren Baseus 11 alt markaya sahip Çin menşeli bir şirkettir. Bireysel elektronik ürünler başta olmak üzere otomotiv sektöründe de hizmet veren Baseus marka olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren teknolojilerden yararlanır. Akıllı tasarımlar yaparak pratikliğe önem veren firma, kendi geliştirdiği labatuvarlarda gelişim gösterir, 35 profesyonel mühendis ile çalışır. Powerbank, telefon tutucu, şarj cihazı, data ve şarj kablosu, kablolu/kablosuz kulaklık, bağlantı noktası çoklayıcı ve dönüştürücü, masa lambası, araç şarjı, araç süpürgesi ve mutfak zamanlayıcısı gibi pek çok akıllı tasarıma sahiptir. Hem kablolu hem de kablosuz kullanım sunan powerbank çeşitleri yüksek kapasiteleri ve şarj hızı ile telefonları, kulaklıkları, kameraları, mouseları ve daha pek çok mobil cihazı şarj eder.

Araç içi kolaylık sağlayan tasarımlara sahip Baseus araba çakmaklıklarına takılan çoklu şarj cihazları sunar. Bu sayede uzun yolculuklarda dahi mobil cihazları şarj ederek her zaman çevrimiçi kalmak mümkündür. Baseus Türkiye için satışa sunulan cihazlar ve tasarımlar arasında yer alan kablosuz kulaklıklar ise True Wireless teknolojisi ile donatılır. Yüksek menzil alanı, dayanıklı şarj kapasitesi ve gürültü önleme özellikleri ile öne çıkan kulak içi kulaklıklar “Baseus kaliteli mi?” sorusunun cevabı niteliğindedir. Çünkü firma tüm ürünlerine aynı özeni gösterir ve uzun ömürlü kullanım için birinci sınıf malzemelerden yararlanır. Bununla birlikte cihaz görünümlerini göz önünde bulunduran tasarım ödülleri almış bir markadır. Mutfak elektroniklerinde de kendini gösteren, yemek pişirmeyi kolaylaştıran, tariflerin zahmetsizce uygulanmasını sağlayan cihazlar da üretir. Mutfak zamanlayıcı bu tasarımlardan biridir, aynı zamanda şık görünüme sahip bu zamanlayıcılar LCD ekran ve farklı ses seviyeleri sunar.

Baseus Kalitesi ve Teknolojileri

Kendi laboratuvar ve tesislerinde profesyonel ekip eşliğinde Ar-Ge çalışmaları yürüten firma Türkiye’de yeni tanınan bir marka olduğundan “Baseus nasıl?” ya da “Baseus nasıl marka?” gibi soruların odağındadır. Pek çok ülkede faaliyetlerine gelişerek devam eden Baseus bireysel kullanım içeren teknolojik cihazlar konusunda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına gelişen teknolojileri yakından takip eder, cihazlara entegre eder ve kullanıcılara sunar. Kendi labatuvarlarında geliştirdiği teknolojilerle birçok patentin sahip olan Baseus, tasarımlarında minimalist bir yaklaşıma sahiptir. Fazla yer kaplamayan, ancak ihtiyaçlara cevap veren kulaklık, powerbank, şarj kitleri ve kablolarıyla seyahat eden kullanıcılara da büyük kolaylık sağlar. Baseus yorum ve incelemelerde de sıklıkla kullanıcı dostu arayüzlerden, minimal tasraımlardan, şık göürünümlerden bahsedilir. pek çok tasarım darbeye dayanıklı, çizilmez, temizlemesi kolay kaplamalara sahiptir. Elektronik odaklı çalışmalar yürütüldüğünden ABS, alüminyum, çelik ve polikarbon, silikon malzemeler çoğunluktadır.

Baseus Ürün Yorumları

Türkiye genelinde telefon, araç ve ev elektroniği kategorilerinde yoğun ilgi gören Baseus kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere başarılı markalardan biridir. Bununla birlikte yorumlarda öne çıkan Baseus özellikleri ise genellikle dayanıklı çip ve yazılım, hızlı şarj, ideal kablo uzunlukları, kablosuz teknolojiler, minimal, hafif ve yer kaplamayan çevre dostu malzemedir. Ayrıca tüm cihazlar herkese hitap edebilen pratik yönergelere sahip şekilde üretilir. Elektronik sektöründe adını duyuran GaN teknolojisi ile çalışan firma şarj cihazları başta olmak üzere tüm parçalara söz konusu teknolojiyi entegre etme hedefine sahiptir. Baseus tasarımları çeşitli testlerden geçerek kalite kontrolü sağlanır ve kullanıcıya ulaştırılır. Bu sayede markanın ürünleri güvenle tercih edilebilir. Üretim çeşidi sunarak kullanıcıların ev, iş ve seyahat anlarını kolaylaştıran marka özellikle pratikliğe oldukça önem verir. Aynı zamanda kalitesinden ödün vermeden uygun fiyat sunan Baseus, her kullanıcıya hitap eden bütçe dostu alternatifler sağlar.

Baseus Fiyatları

Malzeme, fonksiyon, teknoloji, tasarım gibi özelliklere göre değişen Baseus ürün fiyatları kullanıcı dostu listelemelere sahiptir. Uygun fiyatları nedeniyle kullanıcılar tarafından sık sık merak edilen “Baseus iyi mi?” sorusu, kalitesi ve dayanıklılığı değişmeden son derece işlevsel tasarımlara sahip bir marka olduğundan olumlu yanıtlanabilir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her kullanıcının günlük elektronik ihtiyaçlarını karşılayan marka, online satış seçenekleri ile son derece ulaşılabilirdir. Kampanya ve indirim fırsatları ile desteklenen cihazlar satın alınabilen, kolay temin edilen elektroniklerdir. Arabadan eve, seyahatten işe kadar her yerde kullanılabilen Baseus elektronikleri, taşınabilir oluşları sayesinde her zaman yanınızda bulunabilir. Siz de Baseus teknolojilerinden yararlanmak ve pratik elektroniklere sahip olmak isterseniz uygun fiyat seçenekleri sunan ve istediğiniz modeli bulmanızı kolaylaştıran Akakçe aracılığı ile en ucuz Baseus ürünlerine ulaşabilirsiniz.