Telefon Tutucu

Telefon Tutucu Fiyatları

22.695 farklı Telefon Tutucu için fiyatlar listeleniyor.

Baseus Telefon Tutucu Ttec Telefon Tutucu Powerstar Telefon Tutucu Mcdodo Telefon Tutucu Samsung Telefon Tutucu Mojue Telefon Tutucu

Fiyatı Düşen Telefon Tutucuları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Telefon Tutucuları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

25 - 50 TL 50 - 100 TL AraçMotosiklet / BisikletMasaüstüMıknatıslıKlimaTorpidoKlipsliVantuzluMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kelime ile Filtrele Kullanım Alanı Kullanım Yeri Malzeme Türü Sabitleme Seçeneği Uyumlu Marka Uyumlu Model Ürün Puanı Renk

Rampage Oyuncu KulaklığıRedmi K40 Gaming FiyatSamsung S23Telefon KılıfıEkran KoruyucuKablolu KulaklıkOTG Kablo ve DönüştürücüCep Telefonu KapağıTelefon Oyun AksesuarıBaseus Telefon TutucuTtec Telefon TutucuPowerstar Telefon Tutucu

En Çok Karşılaştırılan Telefon Tutucuları

Telefon Tutucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Telefon Tutucu Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Tutucu

Günlük hayatta en çok kullanılan cep telefonu aksesuarları arasında yer alan telefon tutucu modelleri, konforlu bir kullanım süreci sağlar. Hemen her akıllı telefon modeli ile uyumlu versiyonu bulunan telefon tutucular, kullanıcılara eller serbest telefon kullanma avantajı sağlayacak şekilde tasarlanır. Araç, motosiklet, bisiklet ve masa üzerinde kullanılması amacıyla farklı tasarımlarla üretilen telefon tutucu aparatlar, telefonu yanlardan kavrayarak veya mıknatıslanma etkisi ile sabit tutmaya yarar. Ayaklı, stantlı, hareketli, powerbankli gibi farklı çeşitleri ile dikkat çeken telefon tutucu gereçleri, dayanıklı malzemelerden üretildiğinden uzun yıllar formunu korur. Uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkan telefon tutucu modelleri arasında kullanıcıların net videolar çekmesi için uygun olan ve sarsıntıları önleyen özel ürünler de yer alır. Siz de yeni bir telefon tutucu satın almayı düşünüyorsanız Akakçe yardımıyla kaliteli telefon tutucu modellerine ulaşabilir, fiyat sıralaması yaparak bütçe dostu olanlar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Telefon Tutucu Özellikleri

Amacı akıllı telefonların sabit bir şekilde durmasını sağlamak olan telefon tutucular, kullanışlı telefon aksesuarları arasındadır. Cep telefonu tutucu olarak da bilinen bu aparatlar sayesinde kullanıcılar günlük hayatta veya trafikte telefonun çeşitli özelliklerinden faydalanmaya devam eder. Evde veya ofiste içerik izlemek, görüntülü konuşma yapmak gibi aktivitelerde telefonu elinde tutma sorununu tamamen ortadan kaldıran akıllı telefon tutucu gereçleri, trafikte ise trafik güvenliğini riske atmadan GPS kullanma veya içerik dinleme olanağı tanır. Bisiklet ve motosikletlerde de kullanıma uygun olan bu aparatlar, genellikle plastik, akrilik veya metalden yapılır. Basit şekilde telefonu yanlardan veya köşelerden kavrayarak sabitleyen modelleri olduğu gibi mıknatıslı olanları da üretilen telefon tutucu aksesuarlar, telefonun düşerek zarar görmesine engel olur Özellikle bisiklet, motosiklet ve ATV gibi araçlara özel olarak üretilen telefon tutucu aksesuarları, yoğun sarsıntılarda dahi telefonu sabit tutmaya devam eder. Bu sayede oldukça güvenli kullanım süreci elde edilir.

Pratik kullanıma sahip olan telefon tutucu çeşitleri, telefonların düz zeminde, cam üzerinde gidonda, havalandırma ızgarasında, aracın ön konsolunda veya motosikletin yakıt deposu üzerinde durmasını sağlar. Bununla birlikte yüzük gibi kullanıcılarının parmağına takarak kullandığı tutucu çeşitleri de vardır. Bu aksesuarlar yapışkanlı yüzeyleri sayesinde telefonun arka kapağının ortasına sabitlenerek takılır. Daha sonra kullanıcı aparatın yüzük gibi açılan halkasına parmağını geçirerek telefonu sabit şekilde tutabilir. Sarsıntı ve çarpışma sırasında cihazın düşerek zarar görmesini önleyen bu telefon tutucu türleri, açılır-kapanır halkaları ile cihazın kaba görünmesine neden olmaz. Üstelik dışarı bakan kısımlarında eğlenceli baskılar olduğundan keyifli kullanım sağlar. Söz konusu telefon tutucu ürünleri arasında reçineli, neonlu, su dolgulu, simli gibi farklı tasarımlar bulmak mümkündür. Üstelik bu tarz ring telefon tutma aparatları aynı zamanda telefonların düz yüzey üzerinde yatay veya dikey pozisyonda sabit kalmalarını da sağlayacak niteliktedir.

Telefon Tutucu Modelleri

Zengin bir ürün seçkisinde sunulan telefon tutucular arasında en yoğun ilgi görenler araç tipi olanlardır. Bunlar mıknatıslı, klipsli, vantuzlu ve vidalı gibi farklı şekillerde tasarlanır. Değişen montaj aşamaları gerektirse de tüm bu telefon tutucu modelleri pratikliği ile öne çıkar. Hemen herkesin kolayca montajını tamamlayarak kullanmaya başlayabileceği telefon tutucu türleri arasında çok fonksiyonlu olanlar vardır. Bunlardan bazılarında telefon şarjı için bağlantı noktası bulunurken bazılarında ise dahili batarya yer alır. Tıpkı powerbank gibi telefonu şarj edebilen bu tarz tutucular, powerbank fiyatları dikkate alındığında bütçe dostu kullanım sağlamasıyla öne çıkar. Sadece bağlantı giriş çıkışları bulunan çok fonksiyonlu telefon tutucu ürünleri ise genellikle araç kullanımı için tasarlandığından bağlantı kablosunu çakmaklık girişine takmanın farklı bir alternatifini sunar. Yatay telefon tutucu tasarımları arasında aynaya asılan, cama takılan ve ayaklı telefon tutucu modelleri vardır. Bunlardan bazıları, telefonun farklı açılarla sabitlenmesine olanak tanıdığından hareketli telefon tutucu olarak adlandırılır.

Stant formunda olan ve araç dışı kullanım için tasarlanan telefon tutucu çeşitleri arasında en sık tercih edilenler tripod formunda olanlardır. Her bir ayak çeşitli şekillerde bükülebildiğinden esnek kullanım sağlayan söz konusu tasarımlar, kullanıcılara telefonun yüksekliğini, açısını, yatay veya dikey konumunu ayarlayabilir. Daha çok içerik izleme ve online derslere katılma amacıyla kullanılan bu telefon tutucu türleri arasında tablet bilgisayarlara uyumlu olanlar da bulmak mümkündür. Yuvarlak telefon tutucu olarak adlandırılanlar ise genellikle araçlardaki havalandırma ızgaralarına tutturulan aparatlar olup mıknatıs özelliğine sahiptir. Ön yüzlerindeki manyetik alan sayesinde telefonları sabitleyen yuvarlak telefon tutucu aparatlar, minimal tasarımları ile benzerlerinden ayrılır. Çok sayıda marka tarafından değişik tasarımlarla üretilen telefon tutucu ürünler, oldukça zengin bir seçkide sunulur. Dolayısıyla “en iyi telefon tutucu hangisi?” sorusuna net yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü kullanıcılarının değişen ihtiyaç ve beklentileri nedeniyle en iyi telefon tutucu herkes için farklı ürünü ifade edebilir.

Telefon Tutucu Kullanımı

Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan telefon tutucular, uygun ürün tercih edilip montajı doğru şekilde yapıldığında oldukça güvenli kullanım sağlar. Öte yandan en sağlam telefon tutucu modelleri dahi doğru şekilde sabitlenmediğinde deforme olabilmektedir. Telefon tutucu aparat çeşitlerinden maksimum verim alabilmek için dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Telefon Tutucu Fiyatları

Çok sayıda çeşidi bulunan telefon tutucular, tasarım özelliklerine, işlevlerine, malzemelerine ve markalarına göre fiyatlandırılır. Dolayısıyla telefon tutucu modelleri fiyatları birbirinden farklı düzeylerdedir. Bu noktada akrobat telefon tutacağı ile klipsli motosiklet telefon tutucu fiyatları tamamen farklıdır. Metalden ve plastikten yapılan telefon tutucu ürünleri arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Vantuzlu telefon tutucu ürünleri ile mıknatıslı olanlar da farklı şekilde fiyatlandırılır. Tüm bunların yanı sıra markanın farklı olması da Bluetooth hoparlör fiyatları gibi telefon tutucu fiyat seçeneklerini de etkiler. En ucuz telefon tutucu aksesuarına sahip olmak için ise kampanya dönemlerini beklemekte fayda vardır. Kampanyalı ve kampanyasız ucuz telefon tutucu çeşitlerine kısa sürede ulaşmak için Akakçe’yi inceleyebilirsiniz. Burada tüm telefon tutucu türleri için fiyat sıralaması yapabilir, en popüler ve en yüksek puanlı olanları görüntüleyerek bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.