Hızlı Şarj Kablosu

Hızlı Şarj Kablosu Fiyatları

1.668 farklı Hızlı Şarj Kablosu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerHızlı Şarj
 • Uzunluk1 m
 • Uzunluk1.5 m
 • Uzunluk2 m
 • TürüLightning
 • TürüType-C
 • Adaptör Bağlantı TürüType-C
 • Adaptör Bağlantı TürüUSB
 • Amper Değeri3 A
 • Amper Değeri5 A
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerHızlı Şarj
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüUzunlukTipiAdaptör Bağlantı TürüKelime ile FiltreleBaşlık MalzemesiAmper DeğeriUyumlu ModelTümünü GösterÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.668)

Honor 90 Pro Yorumları Kablosuz Oyuncu Kulaklık K40 Gaming Fiyat Samsung S23 Type-C Şarj Kablosu 2 m Şarj Kablosu Lightning Kablo USB Şarj Kablosu 5 A Şarj Kablosu 3 A Şarj Kablosu Micro USB Şarj Kablosu Örgülü Şarj Kablosu

En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Hızlı Şarj Kablosu Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı Şarj Kablosu

Telefon, tablet, bilgisayar gibi elektronik cihazların kısa sürede şarj edilmesi için hızlı şarj kablosu kullanılır. Ürünler, sahip olduğu farklı özellikleriyle kişilerin beğenisini kazanır. Pratik kullanımıyla öne çıkan hızlı şarj kablosu pil gücünün korunmasına yardımcı olur. Özellikle elektronik eşyalar için hızlı şarj kablosu önemli bir ihtiyaçtır. Kullanıcılar kaliteli hızlı şarj kablosu ile bekledikleri verime rahatlıkla ulaşabilir. Her cihazın kendine uygun kablo ile kullanılması son derece önemlidir. Uygun voltaj ve amper değerine sahip olan hızlı şarj kablosu kullanarak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kabloların uzunlukları modeller arasında farklılık gösterebilir. Uzun olanlar fazla katlanırsa ezilebilir. Hızlı şarj kablosu uzun ömürlü olsun istiyorsanız, kullanım sırasında ve sonrasında dikkatli olmanız gerekir. Ürünler geniş model seçenekleriyle satışa sunulur. Birbirinden değişik seçeneklerler arasından ihtiyacınıza uygun olan hızlı şarj kablosu modelini Akakçe aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Hızlı Şarj Kablosu Modelleri

Pek çok kişi "hızlı şarj kablosu nedir?” sorusuna yanıt arar. Hızlı şarj kabloları cihazların daha kısa sürede şarj edilmesini sağlayan ürünlerdir. Hızlı şarj kablosu, bluetooth kulaklık gibi farklı model seçeneklerine sahiptir. Hızlı şarj kablosu android telefonlar ile uyumlu olarak çalışır. Cihazın şarj girişine göre; Lightning, Type-C ve micro USB olarak üç farklı çeşitten söz edilebilir. Micro USB, diğer USB girişlerine göre daha küçük yapıdadır. Lightning olanlar ise cihazlara özel olarak geliştirilir. Type-C hızlı şarj kablosu elektriğin dengeli aktarılmasını sağlar. Aynı zamanda bu türdekiler, yüksek elektrik enerjisini bile taşıyabilir. USB Power Delivery teknolojisini destekleyen bir ürün 100 W'a kadar enerji aktarımı yapar. Kablo modelleri hem özellikleri hem de tasarımları açısından birbirinden farklı olabilir.

Hızlı şarj kabloları uzunluk olarak; 0.5, 0.9, 1.0, 1.2, 1.5 ve 2 metre olmak üzere değişik seçeneklere sahiptir. Kısa boyutlarda olanları taşıması son derece kolaydır. Uzun kablolar ise katlanarak bir yere konulabilir. Hızlı şarj kabloları, kısa devreye karşı koruma sağlar. 18 W hızlı şarj cihazı, micro USB hızlı şarj kablosu ile kullanıldığında, eski geleneksel ürünlere göre 2 kat daha hızlı performans gösterir. Genelde siyah ve beyaz renk olan hızlı şarj ve data kablosu turuncu, kırmızı gibi farklı renklerde de tasarlanabilir. Ürünün cihazınız ile uyumlu çalışması son derece önemlidir. CE sertifikası, aletin tüm testlerden geçtiğini ve güvenilir olduğunu gösterir. Pek çok ihtiyaca hitap eden model seçenekleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Hızlı Şarj Kablosu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızlı şarj kablosu özellikleri modeline göre değişir. Çok sayıda kişi “hızlı şarj kablosu kaç amper olmalı?” sorusuna yanıt arar. Type-C olanların 3 ve 6 amper seçenekleri mevcuttur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlarda diğer kişilere hızlı şarj kablosu tavsiyesinde bulunur. İhtiyaca uygun olan en iyi hızlı şarj kablosu için ürün seçimini doğru yapmanız önem taşır. Hızlı şarj kablosu satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Pratik Kullanımlı Hızlı Şarj Kablosu

Hızlı şarj kablosu kameralı akıllı saat gibi hayatınızı kolaylaştırır. “Hızlı şarj kablosu nasıl anlaşılır?” öğrenmek isterseniz, kısa bir araştırma yapmanız gerekir. Temel şarj sisteminden daha yüksek bir destek sunan kablolar kısa ya da uzun olabilir. Kısa hızlı şarj kablosu kullanırken biraz dikkatli olmak gerekir. Kullanımdan önce mesafenin iyi ayarlanması oldukça önemlidir. Uzak mesafeler için uzun olanlar ideal bir seçenektir. Şarj kablosu hızlı bir şekilde pil gücünün dolmasını sağlar. Mıknatıslı olarak tasarlananlar bir yere yerleştirilerek kullanılır. Hızlı şarj kablosu kolay kullanımıyla birçok kişiye hitap edebilir. Taşınabilir olanları gittiğiniz yerlere götürmek için çantanızın içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Hızlı şarj kabloları ev, ofis ve araç kullanımına uygun olarak tasarlanır. Tablet ve telefona uyumlu kablo ile hızlı ve güvenli şarj işlemleri yapmak oldukça kolaydır.

Şarj kablosu ile işlemler bir buçuk ve iki buçuk saat arasında sürebilir. Bir metre ebatındakiler kişilere kullanım kolaylığı sağlar. Bir metreden daha uzun olanların geniş hareket alanı vardır. Uzun kabloları sararken nazik davranmak gerekir. CE sertifikası olmayanlarda kullanım sırasında voltaj dalgalanmaları meydana gelebilir. Aleti temizlerken alkollü temizleyici ve çözücü madde kullanmaktan kaçınmanız önemlidir. Bulaşık sabunu ve su ile bir çözelti elde edebilirsiniz. Çözelti içerisine kuru sünger batırılır ve kablo süngerle silinir. Silme işleminden sonra kablonun her kısmı kurulanır. İsterseniz temizliği ıslak mendil ya da bez yardımı ile de yapabilirsiniz. Leke çıktıktan sonra kabloyu kurulamanız çok önemlidir. Temizlikte ovalama işleminden kaçınılır. Elektrikli aletleri ve kablolarını su ve nemden uzak bir konumda muhafaza etmeniz gerekir. Kabloyu kullanma talimatlarını yerine getirerek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Kablosu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Elektronik eşyalarınızı hızlı şarj aleti kablosu yardımıyla şarj etmeniz mümkündür. Telefon, tablet ve bilgisayarlara uyumlu orijinal hızlı şarj kablosu kullanmanın çok sayıda avantajı bulunur. Kullanıcıların çoğu telefon hızlı şarj kablosu ile kısa sürede şarj etme işlemini tamamlamak ister. Hızlı şarj kablosu kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Hızlı Şarj Kablosu Fiyatları

Hızlı şarj kabloları farklı fiyat aralıklarında kişilerin beğenisine sunulur. Cihazların ebatları ve özellikleri fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir. Hızlı şarj kablosu fiyatları her bütçeye hitap eder. Modeller arasında hızlı şarj kablosu 3.0 amper fiyat olarak ekonomik seçeneklere sahiptir. Bir metre boyundaki Lightning ve Type-C kablo çeşitleri orta fiyat skalasında yer alır. Kaliteli bir hızlı şarj kablosu tasarruf etmenize olanak sağlar. Tanınmış markalara özel olarak tasarlanan orijinal hızlı şarj kablosu üst düzeydeki fiyat skalasında bulunur. Micro USB çeşitler ekonomik açıdan daha avantajlıdır. 6 amper modeller ile 3 amper akım gücüne sahip olanlar arasında fiyat farklılığı görülebilir. Telefon markası bazındaki girişler için çoklu şarj kabloları tercih edilir. Değişik fiyat seçeneklerinde satışa sunulan çok sayıdaki hızlı şarj kablosu arasından bütçenize hitap edeni Akakçe ile keşfedebilirsiniz.