Çift Yönlü Bebek Arabası

Çift Yönlü Bebek Arabası Fiyatları

779 farklı Çift Yönlü Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 22 kg25 kgTravel SistemPusetÇift YönlüTek Yönlü3.8 kg5.4 kgSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 33Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Yön Seçeneği: Çift Yönlü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Yön Seçeneği Çift Yönlü Kemer Tipi Taşıma Kapasitesi Ağırlık Açık Ölçüsü Kapalı Ölçüsü Gövde Malzemesi Kelime ile Filtrele SatıcıToplam 49 satıcı. Ürün Puanı Renk

Travel Sistem Bebek ArabasıChicco Travel Sistem Bebek ArabasıChicco İkiz Bebek ArabasıChicco Baston Bebek ArabasıKabin Tipi Bebek ArabasıAldeba Baston Bebek ArabasıBabyhope Baston Bebek ArabasıBaston Bebek ArabasıPrava Baston Bebek ArabasıKatlanabilir Bebek ArabasıAmortisörlü Bebek ArabasıPrego İkiz Bebek Arabası

En Çok Karşılaştırılan Bebek Arabaları

Çift Yönlü Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

Çift Yönlü Bebek Arabası

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra en büyük yardımcınız olacak bebek arabasının seçimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Ebeveynlerin bu noktada en çok tercih ettiği model ise çift yönlü bebek arabasıdır. Peki çift yönlü bebek arabası nedir? Bu ürünlerde en belirleyici özellik, sepet ve tutma kısmının her iki yöne bakacak şekilde ayarlanabilmesidir. Bebek arabasının çift yönlü olması, bebeğinizin hareket halindeyken hem sizinle hem de dışarıyla iletişim halinde olmasına olanak tanır. Joell, Casual, Wellgro, Baby&Plus ve 4 Baby gibi ünlü bebek arabası markaları tarafından üretilen çift yönlü bebek arabası modelleri evde, arabada, dışarıda ve seyahatte kolay kullanım sağlayacak birçok fonksiyona sahiptir. Bebeğin rahatı ve güvenliği söz konusu olduğunda bebek arabası seçimi, yapılacak önemli ve büyük alışverişler arasında ilk sırada yer alır. İyi bir bebek arabası, bebeğinizle birlikte gezerken zorlanmadan hareket etmenize, bebeğinizin seyahat esnasında huzurla uyumasına ve etrafı izlemesine olanak sağlar. Çift yönlü bebek arabaları taşıma kolaylığı sağlaması için hafif ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Katlanabilir gövde ve iskelete sahip bebek arabaları mekan değiştirme esnasında anne ve babalara büyük kullanım kolaylığı sağlar.

Çift Yönlü Bebek Arabası Özellikleri Nelerdir?

Bebek doğduktan sonraki ilk birkaç haftada bebeğinizi taşımak için kanguru kullanmak hem sizin hem de onun daha güvende hissetmenizi sağlayabilir ancak bir süre sonra kangurudan bebek arabasına geçmek isteyeceksiniz.Çift yönlü bebek arabası, sahip olduğu fonksiyonlar nedeniyle çift yönlü travel sistem bebek arabasıolarak da bilinir. Travel sistem bebek arabaları, bir bebek arabasından çok daha fazlasını sunar. Bebek arabası satın alma aşamasında ayrıca bir oto koltuğu ve portbebe satın almak istemiyorsanız, ki bu konuda oldukça haklısınız, bu çok özel arabalar sizin ve bebeğiniz için son derece uygun olacaktır. Travel sistem bebek arabalarında oto koltuğu, portbebe ve ana kucağı olarak kullanabileceğiniz fonksiyonlar mevcuttur. Oldukça kullanışlı ve dayanıklıçift yönlü travel sistem bebek arabasını diğerlerinden ayıran tüm özellikleri merak ediyorsanız, aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

Çift Yönlü Bebek Arabası Kullananların Öne Çıkan Yorumları

Bebek arabaları, gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve incelemelerde tüm detaylarıyla ele alınır. Yapılan yorumlardan yola çıkılarak denilebilir ki, bebek arabasının en işlevsel hali olan çift yönlü bebek arabası pusetli olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Bu seçenekler hafif, sade ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Katlanabilir ve kolay taşınabilir çift yönlü hafif bebek arabaları da ebeveynler için çok daha fazla konfor ve hareket imkanı anlamına gelir. Çift yönlü bebek arabası kullananların yorumlarında öne çıkan detaylar arasında ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi, tek bir ayak hareketiyle frenleme sağlayan sistem, yıkanabilir ve kolayca silinebilir %100 doğal kumaş, kolay katlanabilir iskelet ve gövde dikkat çeker. Ayrıca 3 tekerlekli çift yönlü bebek arabası, engebeli ve bozuk arazilerde sürüş kolaylığı sağladığı için çift yönlü bebek arabası tavsiyesinde bulunan kullanıcıların ilk önerdiği modeller arasında bulunur. İkiz ve yakın yaşlardaki bebekler için tasarlanan çift yönlü ikiz bebek arabası ise çocuklarınızı tek bir arabayla güvenli bir şekilde taşımanıza imkan verdiği için tavsiye edilen ürünler arasındadır.

En İyi Çift Yönlü Bebek Arabası Hangi Nitelikleri Taşımalıdır?

Bebeğiniz için çift yönlü bebek arabası satın alırken pek çok farklı noktaya dikkat etmeniz gerekir. En uygun modelleri, en cazip fiyatlarla ve tek seferde listeleyen Akakçe’de bulabileceğiniz en iyiçift yönlü bebek arabası modelini seçmek, bebeğinizin rahatı ve güvenliğini göz önünde bulundurarak yaptığınız doğru bir tercih olacaktır. Bebek arabası seçiminde dikkat etmeniz gerekenler ve olmazsa olmaz fonksiyonlar şu şekildedir:

Çift Yönlü Bebek Arabası Fiyatları ve Kampanyaları

Bebeklerin evde, arabada ve yürüyüş esnasında güvenli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşaması için özel olarak tasarlanan çift yönlü bebek arabası uygun fiyat seçenekleri ile ebeveynlerin beğenisi toplar. Çift yönlü bebek arabası fiyatları seçilen modele ve bünyesinde bulundurduğu fonksiyonlara göre değişim gösterir ancak kullanılan üstün kaliteli malzeme ve sunduğu birçok kolaylık göz önünde bulundurulduğunda son derece caziptir. Uzun yıllar siz ve bebeğinizin en iyi yardımcısı olacak çift yönlü bebek arabasını satın alırken bütçe dostu alternatifleri bulabilmeniz için kampanyaları takip etmenizde yarar vardır. Çift yönlü bebek arabası en ucuz seçenekler Akakçe’de bulabilir ve ürün inceleme, karşılaştırma avantajı piyasa fiyatının altına satın alabilirsiniz. Bebeğiniz ve sizin için mükemmel ürünü akıllı alışveriş olanaklarıyla kolayca satın alabilirsiniz.