Devam Sütü

Devam Sütü Fiyatları

641 farklı Devam Sütü için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlarkg En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

1 Numara2 Numara3 Numara800 gr1000 grDoğumdan İtibaren1. Yaşından İtibarenDevam SütüKaşık MamasıKeçi SütüSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Devam Sütü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Devam Sütü Kullanım Aşaması Kullanım Yaşı Ağırlık SatıcıToplam 94 satıcı. Ürün Puanı

1 Numara Bebek Maması2 Numara Bebek Mamasıİçim Devam SütüMilupa Devam SütüPınar Devam SütüAptamil Devam SütüBebelac Devam SütüSMA Devam SütüHipp Devam SütüBebelac Kavanoz MamasıHero Baby Devam SütüAptamil Kaşık Maması

En Çok Karşılaştırılan Bebek Mamaları

Devam Sütü Sıkça Sorulan Sorular

Devam Sütü

Beslenme bebeğin anne karnındaki ilk gününden itibaren büyük önem taşır. Bebeklerde sağlıklı gelişim için anne sütü 2 yaşına kadar temel besin olarak kabul edilir. Anne karnındaki ilk günden 2 yaşına kadar geçen dönemde iyi beslenen bebeğin; fiziksel gelişimi, zihinsel gelişimi ve bağışıklık sistemi gelişir ve bebeğin gelecekteki sağlığı bu dönemlerdeki beslenmesine bağlıdır. Ancak bazı nedenlerden dolayı anne sütü yetersiz olabilir ve bebeğin beslenmesi için takviyeye ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda devam sütleri tercih edilir. Devam sütleri hakkında daha detaylı bilgi sunmadan önce “Devam sütü nedir?” tanımlamasını yapmak gerekir. Devam sütleri, anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda, bebeğin ihtiyacı olan besinleri bebeğe veren ve anne sütünden ilham alınarak formüle edilen takviye üründür. Bebek devam sütü anne sütünün yeterli olmadığı bu dönemde bebeğin beslenmesini ve sağlığını destekler. Anne ve babalar tarafından güvenilen ve ilk tercih edilen besin takviyesi olan devam sütleri bilim insanları ve uzmanlar tarafından anne sütü ilham alınarak geliştirilir. Çok sayıda vitamin, mineral ve besleyici içerikler bulunan devam sütü bebeğin ihtiyaç duyacağı tüm besini sağlar ve bebek için ideal bir öğün oluşturur. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan çocuk devam sütü ve mama takviyelerini doğumdan itibaren 36. aya kadar bebeğin gelişimiyle birlikte değiştirerek kullanabilirsiniz. Devam sütüyle bebeğin ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve mineralleri karşılayabilirsiniz. Prebiyotik bileşenler içeren devam sütleri bebeğin henüz gelişmemiş olan sindirim sistemini zorlamadan gelişimine katkı sağlar. Markaların kaliteli ve temiz içeriğe sahip olan mama ve devam sütleri dünya genelinde bebeği için en iyisini isteyen anne ve babalar tarafından tercih edilir. Markaların doğumdan 2 yaşına kadar bebeğiniz için hazırladığı içerikleri güvenle kullanabilir ve bebeğinizin sağlıklı beyin ve beden sağlayabilirsiniz. Bunun yanında bebeğiniz için alerji ve tahriş yapmayan en iyi bebek bezi çeşitlerine de uygun fiyatlarla ulaşabilir bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz.

Devam Sütü Çeşitleri ve Özellikleri

Bebeğiniz için en iyisini arıyorsanız güvenle tercih edebileceğiniz devam sütü çeşitleri bebeğinize besleyici ve lezzetli seçenekler sunar. Bunun yanında anne babalara bütçe dostu fiyat aralıkları verir. Devam sütü faydaları özelinde araştırma yapıldığında devam sütlerinin genel olarak A, D, E, K, C, B1, B2, Niasin, Pantotenik Asit, B6 vitamini, folik asit, B12 vitamini, biotin gibi vitaminler içerdiği görülür. Bunun yanında sodyum, potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, mangan, flor, selenyum ve iyot gibi mineraller de içerir. Doğumdan itibaren 6. aya kadar kullanılır. Farklı markalar tarafından üretilen keçi sütlü devam sütü anne sütüne en yakın içeriğe sahip bir mama çeşididir. Protein ve besleyici yağlar bakımından zengin olan keçi sütlü devam sütleri demir ve folik asit bakımından da zengindir ve 6. aydan itibaren kullanılır. Bunun yanında devam sütleri kategorisinde öne çıkan organik devam sütü bebekleri doğal içeriğiyle besler. Organik içerik sunan devam sütleri tamamen organik malzemelerden üretilir. Bu tür devam sütlerinin içeriği ve malzemeleri sıkı kontrollerden geçer ve genellikle AB Organik Tarım Mevzuatı logosu taşır. Bu tür ürünleri almadan önce logoyu mutlaka kontrol etmelisiniz. Organik devam sütlerinin formüllerinde kullanılan sütler doğal ortamda doğal gıdalarla beslenen ineklerden elde edilir. Sindirimi kolay glutensiz içeriğe sahiptir. Kullanıcı onayı almış ve sektöre yön veren köklü markaların sunduğu devam sütlerini tüm detaylarıyla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Devam Sütü Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilen devam sütü markaları anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda güvenle kullanabileceğiniz özel içerikler üretir. Anne sütü ilham alınarak hazırlanmış içerikler bebeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm besinleri sağlar. Bebek devam sütleri doğumdan itibaren 6 ay devam sütü verilir. Bebeğinizin gelişimi ile birlikte ihtiyaç duyduğu besin miktarı ve değerleri değişir. Bunu bilen markalar mama ve devam sütlerinin içeriğini bebeğin gelişim dönemine göre değiştirir. Bu nedenle bebeğinizin gelişimine göre mamayı değiştirmelisiniz. Yenidoğan mama içerikleri bebeğin gelişimine katkı sağlayan zengin besin öğeleri içerir. Başlangıç sütü olarak bilinen içeriğiyle anne sütünün yetersiz olduğu zamanlarda takviye amaçlı kullanılan mama geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından güvenle kullanılır ve yüksek beğeni oranlarına sahiptir. Bebek maması bebeğinizin doğduğu ilk günden 2 yaşına kadar ihtiyacı olan besinleri sunar ve bağışıklık sistemini destekler. Bunun yanında özel içeriğe sahip kilo aldıran devam sütü bebeğin ihtiyacı olan kilo desteğini ve boy uzamasını sağlar. Bebekleri için en iyisini isteyen anne ve babaların tercihi olan en iyi devam sütü markalarını akakce.com’da bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Devam sütü almadan önce doktorunuza da danışmalısınız. Bebeğinize alerji yapacağını düşündüğünüz besinlerin ürün içeriğinde olmadığına dikkat etmeniz de dikkat etmeniz gereken detaylardan biridir.

Devam Sütü İndirim ve Kampanyaları

En iyi devam sütü indirim ve kampanyaları kullanıcılara oldukça cazip fiyatlar ve çoklu alım fırsatları sunar. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda bebeklere ihtiyacı olan besinleri sunan devam sütleri anne ve babalar tarafından sürekli takip edilir. Markaların devam sütlerinde belirli dönemlerde uyguladığı kampanya ve indirimler kullanıcıların ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde ve en cazip fiyatlarla tamamlanmasını mümkün kılar. Online alışverişlerde indirimli fiyatlarla alışveriş yapmayı seven kullanıcılar tarafından takip edilen kampanyaları siz de takip ederek ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında devam sütü önerisi alarak en doğru tercihi yapabilirsiniz. Marka, özellik, kullanım aşaması, kullanım yaşı, ürün puanı ve ürün fiyatı filtrelerinin bulunduğu bölümle tüketiciler en doğru kararı verdiği online alışveriş deneyimi yaşar. Markası ve içeriği ne olursa olsun en cazip fiyatları bulmanızı sağlayan sistem bebeğiniz için en iyisini sunan devam sütü alışverişinizde bütçenizi zorlamayan fiyat seçenekleri sunar.

Her Bütçeye Uygun Devam Sütü Fiyatları

Online alışveriş deneyiminde kullanıcılar ihtiyaçlarını zengin ürün seçenekleri arasından en cazip fiyatlarla tamamlamak ister. Bu nedenle ürünlerin fiyatları online alışverişlerde başrol görevi görür. Devam sütü fiyatları marka, özellik, kullanım aşaması, kullanım yaşı ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Sıvı devam sütü özel içeriğiyle farklı fiyat bandına sahiptir. Farklı gramaj ve çoklu paket seçenekleri sunan sıvı formüllü devam sütleri pratik kullanımıyla kullanıcılardan tam not alır. Bunun yanında devam sütü mama çeşitleri anti reflü, antikolik, glutensiz, hipoalerjenik, laktozsuz ve keçi sütlü içeriğe göre de farklı fiyat aralıkları sunar. Piyasada satışa sunulan tüm devam sütü markaları ve ürünlerini sizin için listeleyen sistem sayesinde fiyat ve kampanya karşılaştırması yaparak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bazı markaların uyguladığı çoklu paket kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca marka ve fiyat kararsızlığı yaşadığınızda devam sütü karşılaştırma ve listeleme yaparak doğru kararı verebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Devam Sütleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Farklı markalar tarafından geniş bir yelpazede sunulan anne devam sütü çeşitleri arasından en iyi içeriği; fiyatlarını ve indirimlerini sizin yerinize araştıran ve detaylı bir şekilde tek bir sayfada listeleyen sistem sayesinde satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ulaşılabilir fiyat ve üstün kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti sağlayan sunduğu fiyat aralığı, kaliteli içeriği ve hacmiyle büyük beğeni toplayan devam sütleri, devam sütü kullananlar tarafından yüksek performans değerlendirmelerine sahiptir. İhtiyacınız olan içeriği ve bütçenizi belirledikten sonra markaların formül süt çeşitleri arasından özellik, ürün puanı ve fiyat özelinde filtreleme ve karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz. Bunun yanında tüm alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği teknolojiden giyime, küçük ev aletlerinden mobilyalara kadar tüm kategorilerde geçerli olan Black Friday indirimlerine de göz atabilir ve diğer ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.